ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Новини кафедри КІТ

З Майстер-клас по використанню принтера для 3D друку в навчальному процесі по проекту ERASMUS+ «BOIART» 15 березня 2020 bioart2.png

13 березня 2020 року на кафедрі КІТ ДДМА було проведено майстер-клас по використанню принтера для 3D друку, який придбано за рахунок фінансування по проекту BioArt в рамках програми ERASMUS+.

Детальніше

ОЗНАЙОМЧИЙ СЕМІНАР ТА ОБГОВОРЕННЯ ПРОГРАМИ НАВЧАННЯ ЗА ПРОЕКТОМ ERASMUS+ BIOART І РЕЗУЛЬТАТІВ ТРЕНІНГІВ ВИКЛАДАЧІВ В КРАЇНАХ-ПАРТНЕРАХ 06 березня 2020 bioart2.png

4 березня 2020 року було проведено семінар для студентів першого курсу спеціальності «Комп’ютерні науки» (групи КН-19-1, КН-19-2, КН-19-1т). Семінар проводили завідувач кафедри КІТ Тарасов О.Ф., доцент кафедри КІТ Сташкевич І.І. та доцент кафедри КІТ Гурковська С.С.

Детальніше

ДОПОВІДЬ НА ЗАСІДАННІ МЕТОДИЧНОЇ РАДИ АКАДЕМІЇ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ВИКОНАННЯ ПРОЕКТУ ERASMUS+ BIOART 22 лютого 2020 bioart2.png

20 лютого 2020 року на засіданні Методичної ради академії було заслухано доповідь завідувача кафедри КІТ проф. Тарасова О.Ф. на тему «Методичні заходи із забезпечення якості підготовки студентів в ході пілотного навчання по проекту ERASMUS+ «BIOART».

Детальніше

Кафедри ДДМА в гостях у майбутніх студентів 31 січня 2020 img_esa_1.jpg

Кафедри ДДМА в рамках проєкту «Інженерний тиждень» запросив до себе краматорський ліцей № 4 «Успіх». Школа № 4 стала ліцеєм нещодавно. Її учні стали брати участь у наукових заходах міста, наприклад у МАН ДДМА. І не просто брати участь, але й посідати призові місця в галузі інженерного профілю.

bioart.png Детальніше

Школяр – один день студент 22 листопада 2019 glav.JPG

До нашої Академії завітали школярі Краматорська, щоб відчути себе справжніми студентами. 22 листопада для них провели три пари по 45 хвилин. Школярі побували в ролі студентів кафедр менеджменту, комп’ютерних інформаційних технологій та вищої математики.

bioart.png Детальніше

ВИКЛАДАЧІ АКАДЕМІЇ ВІДВІДАЛИ ВИШІ ІЗРАЇЛЮ У РАМКАХ МІЖНАРОДНОГО ПРОЕКТУ ERASMUS + BIOART ДДМА 15 листопада 2019 glav3.jpg

Ректор Віктор Ковальов, завідувач кафедри комп'ютерних інформаційних технологій Олександр Тарасов та професор кафедри КІТ Павло Сагайда, узяли участь у планових заходах, які проходили 3–7 листопада в академічному інженерному коледжі Самі Шамун (Sami Shamoon College of Engineering, SCE https://en.sce.ac.il), м. Ашдод, Ізраїль, в рамках проекту Erasmus+ «Innovative Multidisciplinary Curriculum in Artificial Implants for Bio-Engineering BSc / MSc Degrees» («Розробка інноваційної міждисциплінарної навчальної програми з інтелектуальних імплантатів для бакалаврів і магістрів в області біоінженерії / BIOART»). Основні заходи, які стосувалися обміну досвідом та методичними розробками між учасниками проекту, проводилися на базі SCE, м. Ашдод, Ізраїль.

bioart.png Детальніше

МАЙСТЕР-КЛАС З НАЛАШТУВАННЯ ОБЛАДНАННЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ ВИПРОБУВАНЬ МЕХАНІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ МАТЕРІАЛІВ НА РОЗРИВНІЙ МАШИНІ ФІРМИ «УКРІНТЕХ», ПРИДБАНОЇ ЗА ПРОГРАМОЮ ERASMUS + BIOART 14 листопада 2019 bioart.png

12 листопада 2019 року на кафедрі комп'ютерних інформаційних технологій Донбаської державної машинобудівної академії спільно з Науково-виробничим підприємством «УКРІНТЕХ» (м. Харків) відбувся майстер-клас з налаштування обладнання та проведення випробувань механічних властивостей матеріалів на універсальній розривній машині.

Детальніше

Cемінар для студентів та викладачів факультету ФАМІТ після проходження тренінгів у Австрії та Бельгії 17 жовтня 2019 IMG_5283.JPG

Після проходження тренінгів у Австрії та Бельгії, в рамках міжнародного проекту ERASMUS + BIOART, викладачами кафедри 15 жовтня було проведено семінар для студентів та викладачів факультету ФАМІТ.

bioart.png Детальніше

Дівчата в техніці 11 жовтня 2019 img_main.jpg

Напередодні Міжнародного дня дівчат, CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в рамках ініціативи «Дівчата STEM» 8 жовтня організовували Національний день дівчат у STEM (STEM це science – наука, technology – техніка, engineering – інжиніринг та mathematics – математика).

bioart.png Детальніше

Викладачі ДДМА взяли участь у тренінгу в Лівонському Католицькому університеті (Бельгія) 26 вересня 2019 img_bel.jpg

З 2 по 6 вересня в рамках міжнародного проекту ERASMUS+ “BIOART” відбувся тренінг у Лівонському Католицькому університеті (KU Leuven campus De Nayer, м. Sint Katelijne Waver, Бельгія). Делегацію ДДМА представляли зав. кафедри КIТ, проф. Олександр Тарасов, доценти каф. КIТ Людмила Васильєва та Едуард Грибков.


bioart.png Детальніше

Семінар з виробниками вимірювального та діагностичного обладнання для підприємств регіону 03 липня 2019 bioart.png

25 червня на кафедрі комп'ютерних інформаційних технологій Донбаської державної машинобудівної академії спільно з Науково-виробничим підприємством «УКРІНТЕХ» (м. Харків) відбувся семінар для спеціалістів відділів технічного контролю, наладки і діагностики, неруйнівного контролю, механічних, металографічних та хімічних лабораторій, а також фахівців контролю якості матеріалів.

Детальніше

Дипломування в рамках міжнародного проекту ERASMUS + BIOART 30 червня 2019 bioart2.png

В ДДМА проводиться робота по створенню і впровадженню нових освітньо-професійних програм підготовки студентів в області використання інформаційних технологій в медичній галузі. Цю роботу по проекту Erasmus+ "BIOART" проводять кафедри КІТ, АВП та КМСІТ. В рамках варіативної підготовки студенти вивчають ряд дисциплін медичної тематики, виконують дипломні роботи.

Детальніше

Семінар за підсумками тренінгу в Австрії за пограмою ERASMUS + BIOART 27 червня 2019 image001.png

По матеріалам отриманим під час проходження тренінгу, який відбувся в Австрії, у рамках міжнародного проекту ERASMUS + BIOART, 25 червня було проведено семінар для викладачів факультету ФАМІТ.

bioart.png Детальніше

Вчені ДДМА відвідали тренінг в Австрії 15 червня 2019 bioart.png

Співробітники кафедри комп’ютерних інформаційних технологій ДДМА відвідали тренінг із сучасних технологій регенеративної медицини, що відбувся 3–7 червня в містах Krems і Wr. Neustadt (Австрія) в рамках міжнародного Проекту ERASMUS+ BIOART.

Детальніше

ДДМА взяла участь у фестивалі з робототехніки RoboSmart DN.UA та конференції SmartPicnic 18 червня 2019 bioart.png

15 червня в Слов'янську відбулися Відкрита конференція IT-розробників SmartPicnic, присвячена питанням впровадження в управління містами електронного врядування, та регіональний дитячий фестиваль з робототехніки RoboSmart Dn.Ua для школярів зі Слов’янська, Краматорська, Бахмута, Добропілля та Торецька.

Детальніше

Розширення співробітництва з промисловими підприємствами в рамках проекту ERASMUS + «BIOART» 20 травня 2019 bioart2.png

Для розвитку співпраці з промисловими підприємствами в рамках 4-х стороннього договору по виконанню проекту «BIOART», на ПАО «Мотор Січ» були проведені роботи з впровадження нових методів обробки матеріалів.

Детальніше

Співробітники ДДМА взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції "Передові методики лікування патології кульшового та колінного суглобів" 07 травня 2019 bioart2.png

Співробітники ДДМА Тарасов О.Ф., Сагайда П.І., Васильєва Л.В., Алтухов О.В., Суботін О.В., Руденко В.М. прийняли участь у міжнародній науково-практичній конференції "Передові методики лікування патології кульшового та колінного суглобів" Інституту патології хребта та суглобів ім. проф. М.І.Ситенка НАМН України (м.Харків)

Детальніше

Відкрита конференція ІТ розробників 24 квітня 2019 bioart.png

18 квітня 2019 року в рамках конференції розглянуті ряд питань сучасних підходів в розробці програмного забезпечення, досвід професіоналів роботи в ІТ сфері, особливості співпраці в міжнародних програмах на основі досвіду провідних фахівців регіону.

Детальніше

Конференція «Сучасні інформаційні технології, засоби автоматизації та електропривод» 24 квітня 2019 bioart.png

18-20 квітня 2019 кафедрою КІТ була проведена IІІ всеукраїнська науково-технічна конференція «Сучасні інформаційні технології, засоби автоматизації та електропривод». З доповідями про сучасні тенденції розвитку ІТ галузі виступив завідувач кафедри КІТ професор Тарасов О.Ф. З доповідями також виступали викладачі кафедри: доцент Абдулов О.Р., доцент Васильєва Л.В., ст. викл. Михеєнко Д.Ю. та інші.

Детальніше

Семінар за підсумками тренінгу у Мадридському політехнічному університеті по проекту Erasmus + «BIOART» 16 березна 2019 bioart.png

14 березня 2019 року проведено семінар за підсумками тренінгу у Мадридському політехнічному університеті (м. Мадрид, Іспанія) по проекту Erasmus+ «BIOART». На семінарі були присутні викладачі кафедр факультету ФАМІТ.

Детальніше

Воркшоп з проекту BIOART у Політехнічному університеті Мадрида 15 лютого 2019 bioart.png

З 28 січня по 1 лютого в рамках міжнародного проекту BIOART відбувся тренінг у Мадридському політехнічному університеті (Universidad Politecnica de Madrid (UPM), м. Мадрид, Іспанія). Делегацію ДДМА представляли зав. кафедрою КIТ, проф. Олександр Тарасов , доцент каф. КIТ Людмила Васильєва, доцент каф. КIТ Едуард Грибков.

Детальніше

Викладачі кафедри провели відкритий урок інформатики у ЗОШ № 35 на тему "Перспективи та тенденції розвитку сучасних інформаційних технологій" 4 лютого 2019 bioart.png

На початку цього року, кафедрою комп’ютерних інформаційних технологій за сприянням колективу ЗОШ № 35 підготували та провели відкритий урок інформатики на тему "Перспективи та тенденції розвитку сучасних інформаційних технологій" у випускних класах.

Детальніше

Викладачі кафедри провели відкритий урок в ЗОШ №3 присвяченого перспективам та розвитку сучасних інформаційних технологій 16 грудня 2018 bioart.png

У грудні 2018 р. на базі ЗОШ №3 за підтримки керівництва та педагогічного колективу школи для учнів 11-их класів кафедрою комп’ютерних інформаційних технологій було проведено відкритий урок інформатики на тему "Перспективи та тенденції розвитку сучасних інформаційних технологій" у випускних класах.

Детальніше

Зустріч учасників освітнього проекту ERASMUS+ KA2 "BioArt" у ЗНТУ 8 жовтня 2018 bioart.png

3-5 жовтня учасники міжнародного освітнього проекту Erasmus+ KA2 586114-EPP-1-2017-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP «Інноваційна мультидисциплінарна навчальна програма для підготовки бакалаврів та магістрів зі штучних імплантів для біоінженерії» прийняли участь у ряді заходів в Запорізькому національному технічному університеті (ЗНТУ). Представники одинадцяти вищих навчальних закладів з Іспанії, Бельгії, Австрії, Польщі, України та Ізраїлю, а також Державної установи “Інститут патології хребта та суглобів імені М.І.Ситенка НАМНУ” (м. Харків, Україна) обмінювались досвідом з аналізу вимог ринку праці та особливостей законодавства в галузі вищої освіти з метою розробки нової навчальної програми.

Детальніше

Семінар за підсумками тренінгу у Краківському Політехнічному Університеті по проекту Erasmus+ «BIOART» 28 вересня 2018 bioart.png

26 вересня 2018 року проведено семінар за підсумками тренінгу у Краківському політехнічному університеті (м.Краків, Польща) по проекту Erasmus+ «BIOART».

Детальніше

Тренінг по проекту «BIOART» в Краківському технічному університеті (м. Краків, Польща) 31 липня 2018 bioart.png

Наприкінці червня (25-29) 2018 року у рамках міжнародного проекту «BIOART» Erasmus+ («Інноваційна мультидисциплінарна навчальна програма для підготовки бакалаврів та магістрів зі штучних імплантів для біоінженерії» 586114-EPP-1-2017-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP) відбувся тренінг у Краківському технічному університеті (м.Краків). Делегацію ДДМА представляли зав. кафедрою КIТ, проф. Тарасов О.Ф., доцент каф. КIТ Грибков Е.П., старший викладач каф. КIТ Алтухов О.В.

Детальніше

Незвичайна практика 27 квітня 2018 bioart.png

З початку квітня 2018 року студенти третього курсу кафедр КІТ і АВП ДДМА почали захист звітів з практики.

Детальніше

Конференция IT Connect 2018 30 квітня 2018 bioart.png

19 квітня 2018 року в приміщенні конференц-залу Донбаської державної машинобудівної академії відкрила свою роботу конференція ITConnect 2018. На яку до Краматорська завітали люди, котрі розуміються на сучасних комп'ютерних технологіях з усього регіону.

Детальніше

Робота по Програмі BIOART 29 квітня 2018 bioart.png

Донбаська державна машинобудівна академія є учасником міжнародного проекту Erasmus+ 586114-EPP-1-2017-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP «Інноваційна мультидисциплінарна навчальна програма для підготовки бакалаврів та магістрів зі штучних імплантів для біоінженерії» (BIOART), одного із 8 проектів в Україні, що отримали фінансування в рамках програми Erasmus + KA2 (розвиток потенціалу вищої освіти) у 2017р. Термін виконання проекту BIOART: 15 листопада 2017 р. – 14 листопада 2020 р.

Детальніше