ENG
 • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

 • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

 • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

 • Важлива не кількість знань, а якість їх.

 • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

 • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

 • Бич людини - це уявлюване знання.

 • Знання - сила.

 • Знання - знаряддя, а не ціль.

 • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Кожен знає, що крім лекцій і семінарів у студентів є вільний від занять час.

Першим святом в новому навчальному році є День знань. Саме в цей день вчорашні школярі стають студентами.

1.jpg 2.jpg 3.jpg

Навчальний рік розпочинається для першокурсників відвідуванням музею Академії. З іногородніми студентами проводиться екскурсія по місту з відвідуванням міського музею і основних пам'ятних місць.

Восени в Академії традиційно проходить Дебют першокурсника. Цей конкурс талантів вже протягом багатьох років проводиться в ДДМА, щоб відшукати юні дарування і розвивати їх здібності, а також зблизити і здружити студентів факультету і спеціальностей. Допомагають їм відкрити і проявити в повній мірі свої здібності студенти зі старших курсів. Наприклад, активістами нашої є Олійник Станіслав (ІТ-11м), Сафронов Руслан (ІТ-13), Пономарьов Максим (ІТ-11м), і це далеко не всі, хто бере участь в культмасовому житті кафедри.

4.jpg 5.jpg 6.jpg

Студенти кафедри приймають участь в урочистих заходах присвячених до Дня Соборності і Свободи України, героїчним подвигам українських воїнів, боротьбі за територіальну цілісність і незалежність України: «До утворення Української Повстанської Армії, до святкування дня Гідності та Свободи, щодо вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932- 1933 років, Дня Збройних Сил України та ін.

7.jpg 8.jpg 9.jpg

Учасники команди КВК, солісти-вокалісти і танцювальна група постійно приймають участь у всіх Академічних та міських заходах.

10.jpg 11.jpg 12.jpg

Літвіненко Владіслав, студент гр.ІТ-13т у 2014-2015 навчальному році став переможцем конкурсу «Міс і містер ДДМА».

13.jpg 14.jpg

Щорічно проводиться вечір зустрічі першого та п'ятого курсів.

15.jpg

Силами студентів кафедри спільно з профкомом ДДМА організовано святкування Масляної і різні тематичні флеш-моби, конкурс комп’ютерних ігор.

Творчість наших студентів відома в усьому місті. Наприклад, нещодавно у нашому місті утворилася нова музична група - «Рутина». Гітарист Руслан Сафронов, студент нашого факультету, який встиг всім сподобатися в ролі конферансьє на багатьох заходах Академії. «Рутина» виступає не тільки в стінах Академії, але також музиканти гастролюють містами України, дають насолодитися своєю творчістю на сценах різних арт-кафе.

16.jpg 17.jpg

Кожного року проводиться урочисте вручення дипломів бакалаврів, спеціалістів та магістрів.

18.jpg

На традиційному Ректорському прийомі кращих випускників Академії завжди присутні студенти нашої кафедри.

19.jpg

Велика кількість студентів кафедри приймають активну участь у житті Академії та Факультету.

Студент Олійник Станіслав (ІТ-11м) є головою студентського самоврядування факультету. Інші студенти спеціальності входять до ради студентського самоврядування Академії. У щорічному зліт-фестивалі «Веселка» для лідерів студентського активу ДДМА студенти кафедри взяли активну участь.

20.jpg

Багато студентів кафедри працюють у редакції газети «Академія». Студент групи ІТ-11м Пономарьов Максим займається версткою газети та обробкою фотоматеріалів. Також він сам готовить відео-новини для Академія-ТВ, та є редактором Радіоновин. Студент гр.ІТ-13-1 Андрющенко Ігор є диктором Радіоновин, Денисюк Сергій, ст.гр.ІТ-14-2 теж працює у редакції «Академії».

Студенти кафедри підтримують зв’язки з громадськими організаціями міста Краматорська та регіону:

 • підтримка web-сайту для міської організації товариства Червоного Хреста в м. Краматорськ;
 • забезпечують технічну та комп’ютерну підтримку центру допомоги переселенцям із зони АТО;
 • приймають участь у щорічному міському студентському фестивалі «Сесія», який організовує відділ молоді та спорту м. Краматорська;
 • щорічно змагаються у весняному спортивному святі з випускниками кафедри, який проводить асоціація комп’ютерних фірм міста.

Студенти спеціальності активно приймають участь у технічній підтримки АСУ Академії, працюють інженерами-програмістами у відділі ТЗН та займаються адмініструванням мережі ДДМА.