ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Оголошення

В Академії відбудеться оцінювання фізичної підготовленості студентів

В Академії з 14 по 25 травня відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентів в...

23.04.2018
У ДДМА відбудеться Обласна студентська олімпіада з математики

26 квітня в ДДМА відбудеться Обласна студентська олімпіада з математики, присвячена 100-річному ...

23.04.2018
МОН: зворотний зв'язок

У квітні-травні в Україні проходить II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з різних дисци...

19.04.2018
Долучайтеся до Всеукраїнського правового диктанту

Експертною юридичною службою, за підтримки Міністерства юстиції України, з метою підвищення рівн...

17.04.2018
Як ми працюємо на свята

З метою раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для святкування Д...

05.04.2018

Оголошення

В Академії відбудеться оцінювання фізичної підготовленості студентів

Подробнее...

В Академії з 14 по 25 травня відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2015 року № 1045 «Про затвердження Порядку проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України».

Тестування буде проводитись на спортивній базі ДДМА згідно графіку.

У ДДМА відбудеться Обласна студентська олімпіада з математики

Подробнее...

26 квітня в ДДМА відбудеться Обласна студентська олімпіада з математики, присвячена 100-річному ювілею Національної Академії Наук України. Організаторами олімпіади разом з ДДМА виступив Інститут прикладної математики і механіки Національної академії наук України (м. Слов'янськ).

Подробнее...

МОН: зворотний зв'язок

Подробнее...

У квітні-травні в Україні проходить II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з різних дисциплін. Міністерство освіти i науки України пропонує учасникам олімпіади надсилати свої зауваження та пропозиції щодо проведення на електронну адресу olimpstud@ukr.net.

Долучайтеся до Всеукраїнського правового диктанту

Подробнее...

Експертною юридичною службою, за підтримки Міністерства юстиції України, з метою підвищення рівня правової обізнаності та правової культури громадян України 25–26 квітня 2018 року реалізується соціальний проект «Всеукраїнський правовий диктант», який одночасно буде проходити у 24 областях. Призначення правового диктанту – дослідити рівень правової грамотності населення, виявити найбільш гострі проблеми у сфері правової обізнаності громадян.

Подробнее...

Як ми працюємо на свята

Подробнее...

З метою раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для святкування Дня міжнародної солідарності трудящих і Трійці в Академії встановлюються такі вихідні та робочі дні.

Подробнее...

ДДМА оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Подробнее...

ДДМА оголошує конкурс на заміщення вакантних посад деканів (4 вакансії) таких факультетів:

- факультету економіки та менеджменту,

- факультету автоматизації машинобудування та інформаційних технологій,

- факультету інтегрованих технологій i обладнання,

- машинобудівного факультету.

Документи від претендентів, які бажають узяти участь у конкурсі, приймаються до відділу кадрів ДДМА протягом 30 календарних днів із дня оголошення в газеті.

З умовами проведення конкурсу можна ознайомитись у відділі кадрів або на сайті ДДМА.

Дні науки в ДДМА у 2018 році

Подробнее...

В Академії стартують Дні науки, присвячені 100-річному ювілею Національної академії наук України та 65-річчю ДДМА.

Подробнее...

Стартовал всеукраинский конкурс «Программист-2018» с поездкой победителей в Японию

Подробнее...

15 марта в Киеве стартовал образовательный проект «Программист-2018». Конкурс проводится впервые – для студентов Украины, которые учатся на IT-специальностях. Проект проводится фондом Бориса Колесникова.

Цель конкурса «Программист-2018» – поддержать украинскую молодежь, дать ей стимул работать и развиваться в родной стране. По итогу проекта лучшие студенты будут награждены поездкой на крупнейшую в мире выставку электроники и информационных технологий Сeatec Japan 2018 в Японию. Там их ждет не только знакомство с новинками и инновациями отрасли, но еще и лекции, семинары, общение с лучшими специалистами в мировой IT-сфере, а также бесценный опыт, который они в будущем применят в Украине.

К участию в конкурсе «Программист» приглашаются все ведущие вузы страны. Студенты, которые заинтересовались проектом, до 1 мая должны зарегистрироваться на сайте благотворительного фонда www.kolesnikovfund.org. Затем конкурсанты сформируют свои команды (по пять человек) и в июне на хакатоне презентуют членам жюри программные продукты, мобильные приложения, стратегии для решения поставленных перед ними задач.

Победителями «Программиста-2018» станут шесть команд, которые представят перспективные и социально значимые проекты. Эти тридцать молодых специалистов будут награждены дипломами на поездку в Японию, которая состоится в октябре.

Увага студентам, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу

Подробнее...

Для студентів Донбаської державної машинобудівної академії, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу, строки проведення семестрового навчального збору:

1-й рік навчання (2017 р. набору) – з 10 по 21.04.2018 р.

2-й рік навчання (2016 р. набору) – з 10 по 21.04.2018 р.

За додатковою інформацією звертатися до каб. 1314 (тел. 050 2815470).

«Аэро-Вояж» предлагает

Подробнее...

Туристическое агентство «Аэро-Вояж» предлагает студентам дополнительную работу за границей. Подробная информация на сайте aerovoyage.com.ua. Интересующие вас вопросы можно задать по тел.: (099) 6145939, (099) 0453509 и e-mail: turizm@aerovoyage.com.ua.

ВНИМАНИЮ всех любителей спорта!

Подробнее...

В нашем городе на базе ДГМА открылась секция РЕГБИ! Приглашаем всех желающих попробовать себя в этом поистине мужском виде спорта, где вы сможете реализовать свои самые лучшие качества! Регби – это олимпийский вид спорта! Тебя ждет дружный, сплоченный коллектив, который всегда придет тебе на помощь не только на поле, но и в жизни! Звони, пиши, царапай на камне, приходи сам, бери друзей! Рост, вес значения не имеет! Мы ждем всех!

Арт-терапія в освіті, бізнесі й медицині

Подробнее...

Кафедра менеджменту ДДМА запрошує студентів на навчальний курс «Арт-терапія в освіті, бізнесі й медицині», що складається з двох модулів.

Подробнее...

На базі Донбаської державної машинобудівної академії працює консультаційно-інформаційний центр «Вступна кампанія – 2018»

Подробнее...

Шановні абітурієнти 2018 року! З 29 червня 2018 року по 25 липня 2018 року на базі Донбаської державної машинобудівної академії працює консультаційно-інформаційний центр «Вступна кампанія – 2018».

Подробнее...

Хочеш стати лідером? Приєднуйся!

Подробнее...

Центр практичної психологiї ДДМА «Довіра» запрошує до школи «Лідер» найзавзятіших, найактивніших творчих особистостей вдосконалити лідерські якості, ораторське мистецтво, взяти участь у тренінгах і квестах із самовдосконалення, тімбілдингу та комунікативності. Зайняття проводяться кожну середу о 13.30, ауд. 6115. Приєднуйтеся!