ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Оголошення

До уваги випускників ДДМА!

ПрАТ НКМЗ запрошує випускників ДДМА стати його співробітниками. До уваги шукачів роботи представ...

14.06.2018
Студентів запрошують стати громадянами «Студреспубліки»

Тема ХХ ювілейного літнього циклу Студреспубліки-2018: «Як досягти прогресу й миру в Україні та ...

08.06.2018
Долучись до акції «Я складаю сесію без хабарів»

Для участі в акції необхідно зробити фотографію з картинками «Я складаю сесію без хабарів» та в...

07.06.2018
Обери свого лікаря

З 2 квітня в Україні триває кампанія з підписання декларацій із сімейними лікарями, терапевтам...

01.06.2018
Продовжується робота в стартап школі Сікорські Челендж

Шановні друзі!

14 травня в читальному залі Донбаської державної машинобудівної ...

17.05.2018

Оголошення

До уваги випускників ДДМА!

Подробнее...

ПрАТ НКМЗ запрошує випускників ДДМА стати його співробітниками. До уваги шукачів роботи представлено понад 180 вакансій. Отримати вичерпні відповіді щодо можливого працевлаштування можна на міні-ярмарках вакансій, які проводяться щочетверга з 10.00 до 11.00 за участю заступника начальника відділу кадрів ПрАТ НКМЗ та фахівців сектору рекрутингу. Зв’язатися можна за допомогою Skype (krm_gcz).

Студентів запрошують стати громадянами «Студреспубліки»

Подробнее...

Тема ХХ ювілейного літнього циклу Студреспубліки-2018: «Як досягти прогресу й миру в Україні та на планеті». Метою проекту є сприяння зміцненню громадянського суспільства через розвиток у молоді культури громадської участі та демократичних цінностей. Традиційні заходи відбудуться у всіх регіонах України з нагоди святкувань Дня молодіжних і дитячих громадських організацій, Дня конституції і Дня незалежності України.

Подробнее...

Долучись до акції «Я складаю сесію без хабарів»

Подробнее...

Для участі в акції необхідно зробити фотографію з картинками «Я складаю сесію без хабарів» та викласти у соціальну мережу з двома обов’язковими хештегами #СКД_сесія_без_хабарів та #назваЗВО.

Переможців акції буде визначено в трьох номінаціях:

- найкреативніше фото,

- найбільша кількість фото з одного університету,

- унікальна номінація (тут можна проявити весь талант та потенціал студентів антихабарників!).

Усі деталі щодо акції та співпраці можна уточнити в Головного організатора акції – Грабовенко Анастасії за номером +380679723841 або написавши на нашу електронну адресу: stud.control@gmail.com (Всеукраїнська громадська організація "Студентський контроль діє")

Обери свого лікаря

Подробнее... Подробнее...

З 2 квітня в Україні триває кампанія з підписання декларацій із сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами «Лікар для кожної сім’ї».

Міністерством охорони здоров’я України були розроблені інформаційні пакети «Обери свого лікаря», які пояснюють, як обрати свого лікаря, та розповідають про послуги, які з 1 липня 2018 року будуть надавати лікарі первинної медичної допомоги.

Подробнее...

Продовжується робота в стартап школі Сікорські Челендж

Подробнее... Подробнее... Подробнее... Подробнее... Подробнее...

Шановні друзі!

14 травня в читальному залі Донбаської державної машинобудівної академії (1 корпус) о 12:00 розпочинає роботу друга група стартап-школи «Сікорські Челендж» у рамках проекту «Модель стартапів "Сікорські Челендж" об’єднує Донбас», фінансово та організаційно підтриманого проектом «Зміцнення громадської довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Щоб почати навчання у стартап-школі, потрібно звернутися до Кривунь Валентини Степанівни, тел. 41-67-88, кімната 1322, або зареєструватися за посиланням

Наступні заняття в стартап-школі відбудуться за таким розкладом:

Дати Група Тренінг Тренер
26.03–12.05 Набір на навчання у стартап-школі (група №2)
14–16 травня 2 Основи інноваційного підприємництва. Практика запуску стартапу Ігор Пеер
23–24 травня 2 Створення студентських кампаній: практичні аспекти Олексій Струцинський
07–08 червня 2 Створення студентських кампаній: практичні аспекти Олексій Струцинський
21–23 червня 1,2 Основи інноваційного підприємництва. Практика запуску стартапу. Відбір трьох кращих стартап-проектів Ігор Пеер
04–06 липня Три кращих проекти Заключний тренінг і конкурс стартап-проектів Мережі стартап-шкіл «Сікорські Челендж» у Києві

До уваги студентів Донбаської державної машинобудівної академії, що навчаються на очній та заочній формах навчання.

Подробнее...

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант ( стипендію) на сплату одного року навчання в нашому вищому навчальному закладі. Участь у конкурсі безкоштовна.

Подробнее...

Конкурс наукових і творчих робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко

Подробнее...

На виконання Указу Президента України № 523/2016 «Про заходи у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932–1933 років в Україні – геноциду Українського народу» Міністерство освіти і Науки України проводить ІІІ Міжнародний міждисциплінарний конкурс наукових і творчих робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко.

Організаторами конкурсу є громадська організація «Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору» (HREC in Ukraine), за підтримки і сприяння Інституту Історії України НАН України, Науково-освітнього консорціуму з вивчення Голодомору при Канадському інституті українських студій Альбертського університету.

Для участи звертайтесь в Науково дослідницький сектор ДДМА.

«Аэро-Вояж» предлагает

Подробнее...

Туристическое агентство «Аэро-Вояж» предлагает студентам дополнительную работу за границей. Подробная информация на сайте aerovoyage.com.ua. Интересующие вас вопросы можно задать по тел.: (099) 6145939, (099) 0453509 и e-mail: turizm@aerovoyage.com.ua.

На базі Донбаської державної машинобудівної академії працює консультаційно-інформаційний центр «Вступна кампанія – 2018»

Подробнее...

Шановні абітурієнти 2018 року! З 29 червня 2018 року по 25 липня 2018 року на базі Донбаської державної машинобудівної академії працює консультаційно-інформаційний центр «Вступна кампанія – 2018».

Подробнее...

Програма стажування у Верховній Раді України

Подробнее...

В Україні діє програма стажування у Верховній Раді України «Ліга інтернів». Вона заснована у травні 2009 року як об'єднання випускників Програми стажування у Верховній Раді України і центральних органах виконавчої влади. У перші роки існування основною метою діяльності організації став розвиток Програми стажування, налагодження співпраці та підтримка зв'язків між її випускниками, пошук додаткових джерел фінансування. Сьогодні організація об'єднує понад 170 осіб. Основна ідея – надання підтримки Парламенту України через залучення найкращих молодих фахівців з різних регіонів України до роботи в структурних підрозділах Верховної Ради України, які водночас отримували можливість долучитися до законотворчої роботи, здобути практичний досвід законотворчого процесу тощо. Програма стажування працює у кількох напрямках, серед яких:

- стажування молоді у Верховній Раді України, центральних органах виконавчої влади, Адміністрації Президента України, місцевих органах влади;

- участь громадськості в законотворчому процесі;

- альтернативна освіта;

- розвиток молодіжного лідерства;

- аналітичні дослідження;

- проведення тематичних круглих столів, семінарів, тренінгів з актуальних питань за участю провідних експертів.

Програма надає молодим громадянам України віком до 29 років можливість узяти безпосередню участь у законодавчому і нормотворчому процесі, процесі прийняття державних рішень. Учасники Програми – інтерни – стажуються в секретаріатах комітетів Верховної Ради України, управліннях Апарату Верховної Ради, Рахунковій палаті України, секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Стажування створює передумови для професійного зростання й успішної суспільно-політичної діяльності інтернів.

У майбутньому ГО «Ліга інтернів» бачить себе як реалізатора єдиної офіційної Програми стажування у Верховній Раді України, як авторитетну експертну спільноту та потужний інформаційно-аналітичний центр.

Візитівка ГО «Ліга інтернів» – Програма стажування, що передбачає до 8 місяців практики у Верховній Раді України, центральних і місцевих органах виконавчої влади, органах місцевого самоврядування; близько 100 зустрічей з провідними діячами сучасності; понад 10 ексклюзивних навчальних курсів, лекцій.

Чому варто залучитися до «Ліги інтернів»?

Щоб:

- стати частиною спільноти проактивних людей, що прагнуть змін в Україні і готові брати на себе відповідальність за їх впровадження;

- знайти підтримку – інформаційну, ресурсну, експертну – у реалізації власних проектів та ініціатив;

- отримати ексклюзивні можливості доступу до інформаційних та інтелектуальних ресурсів, професійних контактів;

- реалізувати власний лідерський потенціал, ділитися досвідом і здобувати нові знання;

- не втрачати зв'язок з друзями і колегами, яких вам подарувала Програма стажування.

Організація допомагає всім охочим забезпечити втілення позитивних змін в державі шляхом виховання інтелектуальної еліти нового зразка та надати їй можливість діяти.

Хочеш потрапити до ГО «Ліга інтернів»? Звертайся за адресою: 01001, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 11, офіс 511. Телефонуй за номером: 044 255-92-44. Надсилай листи по E-mail: liga.interniv@gmail.com. Або підписуйся на web-site: http://interns.org.ua/, http://www.facebook.com/internsleague, https://twitter.com/internsLeague.

Туристский клуб приглашает в спортивные походы!

Подробнее...

Туристский клуб ДГМА приглашает студентов, преподавателей и сотрудников Академии в спортивные походы выходного дня.

У нас вы получите полезные навыки, научитесь ходить на байдарках, кататься на лыжах и коньках, преодолевать препятствия, а главное – приобретете новых друзей! Испытайте себя!

Клуб находится в общежитии № 2, цокольный этаж. Работает по четвергам, с 15.00 до 17.00. Тел. 095-869-68-09 – Борис Николаевич.