ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Оголошення

Акредитація освітньої програми «Прикладна механіка»

16–18 грудня Академію відвідає акредитаційна комісія за освітньо-професійною програмою «Прикладн...

Четвер, 12 грудня 2019
Акредитація освітньої програми «Комп’ютерні системи та мережі»

11–13 грудня Академію відвідає акредитаційна комісія за освітньо-професійною програмою «Комп’юте...

П'ятниця, 06 грудня 2019
Акредитація освітньої програми «Галузеве машинобудування»

9–11 грудня Академію відвідає акредитаційна комісія за освітньо-професійною програмою «Галузеве ...

П'ятниця, 06 грудня 2019
Конкурс «Авіатор»

Благодійний фонд «Фонд Бориса Колеснікова» реалізує проект «Авіатор 2020». Метою проєкта є підтр...

Середа, 04 грудня 2019
Акредитація освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

2–4 грудня Академію відвідає акредитаційна комісія за освітньо-професійною програмою «Автоматиза...

П'ятниця, 29 листопада 2019

Оголошення

Акредитація освітньої програми «Прикладна механіка»

Детальніше...

16–18 грудня Академію відвідає акредитаційна комісія за освітньо-професійною програмою «Прикладна механіка».

16 грудня, о 18:00 відбудеться відкрита зустріч з членами експертної групи, до якої увійшли Куликовський Руслан Анатолійович, Скрипник Вячеслав Олександрович, Ситников Павло Андрійович. На зустріч запрошуються всі охочі учасники освітнього процесу (студенти, викладачі), окрім гаранта ОП і представників адміністрації Академії (авд. 1312).

Програма виїзду експертної групи під час проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Прикладна механіка» в Донбаській державній машинобудівній академії

Звіт (відомості) про самооцінювання освітньо-професійної програми «Прикладна механіка»

Акредитація освітньої програми «Комп’ютерні системи та мережі»

Детальніше...

11–13 грудня Академію відвідає акредитаційна комісія за освітньо-професійною програмою «Комп’ютерні системи та мережі».

11 грудня, о 17:00 відбудеться відкрита зустріч з членами експертної групи, до якої увійшли Доренський Олександр Павлович, Шерстюк Володимир Григорович, Шкрабак Сергій Олександрович. На зустріч запрошуються всі охочі учасники освітнього процесу (студенти, викладачі), окрім гаранта ОП і представників адміністрації Академії (авд. 1312).

Програма виїзду експертної групи під час проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Ком'ютерні системи та мережі» підготовки магістрів за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія» в Донбаській державній машинобудівній академії

Звіт (відомості) про самооцінювання освітньо-професійної програми «Комп’ютерні системи та мережі»

Акредитація освітньої програми «Галузеве машинобудування»

Детальніше...

9–11 грудня Академію відвідає акредитаційна комісія за освітньо-професійною програмою «Галузеве машинобудування».

9 грудня, о 17:00 відбудеться відкрита зустріч з членами експертної групи, до якої увійшли Омельченко О.В., Клімов Е.С., Шиченко А.Ю. На зустріч запрошуються всі охочі учасники освітнього процесу (студенти, викладачі), окрім гаранта ОП і представників адміністрації Академії (авд. 1312).

Програма виїзду експертної групи під час проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Галузеве машинобудування» підготовки магістрів за спеціальністю «Галузеве машинобудування» в Донбаській державній машинобудівній академії

Звіт (відомості) про самооцінювання освітньо-професійної програми «Галузеве машинобудування»

Конкурс «Авіатор»

Детальніше...

Благодійний фонд «Фонд Бориса Колеснікова» реалізує проект «Авіатор 2020». Метою проєкта є підтримка студентів, які отримують авіаційні та технічні спеціальності; мотивування та заохочення їх до подальшого навчання та розвитку в галузі.

Детальніше...

Акредитація освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Детальніше...

2–4 грудня Академію відвідає акредитаційна комісія за освітньо-професійною програмою «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».

2 грудня, о 17:00 відбудеться відкрита зустріч з членами експертної групи. На зустріч запрошуються всі охочі учасники освітнього процесу (студенти, викладачі), окрім гаранта ОП і представників адміністрації Академії.

Програма виїзду експертної групи під час проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» підготовки магістрів за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» в Донбаській державній машинобудівній академії

Відомості про самооцінювання

Відкриті зустрічі з експертними групами

Детальніше...

28–29 листопада в Академії відбудуться відкриті зустрічі з членами експертних груп.

28 листопада з 18.00–18.30 – зустріч із членами експертної групи за освітньо-професійною програмою «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», до якої увійшли О.В. Сталінська, В.А. Стеценко, Г.О. Фесенко (ауд. 2330).

29 листопада з 14.00–15.00 – зустріч із членами експертної групи за освітньо-професійною програмою «Економіка та управління підприємством», до якої увійшли Є.В. Гавриличенко, Л.С. Любохинець, Т.Р. Ополонець (ауд. 2421).

На зустрічі запрошуються всі охочі учасники освітнього процесу (студенти, викладачі), окрім гарантів ОП і представників адміністрації Академії.

Розклад роботи експертної групи щодо проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Економіка та управління підприємством» (ID у ЄДЕБО 31294) у Донбаській державній машинобудівній академії

Розклад роботи експертної групи щодо проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» у Донбаській державній машинобудівній академії

Відкрита зустріч з експертною групою

Детальніше...

28 листопада в Академії відбудеться відкрита зустріч з членами експертної групи, до якої увійшли канд. техн. наук, доцент Жаданос О.В., канд. техн. наук, доцент Клімов Е.С., магістрант Терновенко С.В.

На зустріч запрошуються всі охочі учасники освітнього процесу (студенти, викладачі), окрім гаранта ОП і представників адміністрації Академії. Початок о 18.00, ауд. 1419 (кафедра ОМТ).

ПРОГРАМА виїзду експертної групи під час проведення акредитаційної експертизи освітньої програми другого (магістерського) рівня вищої освіти «Металургія» за спеціальністю 136 «Металургія» у ЗВО «Донбаська державна машинобудівна академія»

Scholarship в Україні

Детальніше...

Наразі проходить конкурс у рамках соціального проекту «Scholarship в Україні» з видачі студентам грантів на навчання. Ініціатором та організатором проекту виступає компанія CyberShark.

Детальніше...

Роботу атестаційної комісії припинено

Детальніше...

Увага! Відповідно до листа НАДС № 102/52/22-19 від 07.10.2019 р. роботу атестаційної комісії припинено з 25 жовтня 2019 року.

Детальніше...

Внесені зміни в Закон «Про військовий обов’язок і військову службу»

Детальніше...

Увага! Нещодавно були внесені зміни в закон «Про військовий обов’язок і військову службу» (абзац п’ятий частини восьмої статті 17 в редакції Закону № 161-IX від 03.10.2019):

«…Відстрочка від призову на строкову військову службу також надається громадянам України, які проходять військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу при вищих військових начальних закладах та військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти. Така відстрочка надається на весь період проведення військової підготовки».

Більш детальні зміни див. у ст. 17 повністю.

Всеукраїнський квест-марафон «Чи знаємо ми Тараса Шевченка?»

Детальніше...

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє, що на базі Всеукраїнського благодійного культурно-наукового фонду Т. Г. Шевченка в березні-червні 2020 року для учнів та студентів буде проведено Всеукраїнський квест-марафон «Чи знаємо ми Тараса Шевченка?».

Детальніше...

Підготовчі курси ДДМА до зовнішнього незалежного оцінювання

Детальніше...

Шановні випускники шкіл!

Донбаська державна машинобудівна академія оголошує набір слухачів на шестимісячні курси з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та вступу до закладів вищої освіти з таких дисциплін:

- українська мова та література;

- математика.

Детальніше...

Соціальна програма Scholarship – твій шанс на успішне майбутнє!

Детальніше...

Інтернет-магазин Zasteli.com.ua вирішив підтримати молодь у прагненні отримати вищу освіту та організував конкурс на отримання гранту загальною сумою у 16 тисяч гривень!

Детальніше...

Студентів і випускників ДДМА запрошують на роботу до Запоріжжя

Детальніше...

Компанія «Електропривод» (м. Запоріжжя) запрошує студентів і випускників ДДМА на практику й працевлаштування в компанії на конкурсній основі на позиціях:

- Менеджер ЗЕД – 4 вакансії;

- Інженер-маркетолог – 6 вакансій;

- Інженер-електромеханік – 13 вакансій;

- Технік-електромеханік – 17 вакансій;

- Менеджер з ресурсів – 2 вакансії.

Детальніше...

ДНІ НАУКИ В ДДМА У 2019 РОЦІ

Детальніше...

З метою підвищення ефективності наукової діяльності в Академії, удосконалення її організації, пропаганди досягнень науковців, активізації участі науково-педагогічних працівників, студентів, магістрів та аспірантів у науковій роботі, виявлення обдарованих студентів, які мають перспективу творчого зростання, в Академії відбудуться ХIІІ Всеукраїнський фестиваль науки й Дні науки:

Детальніше...