Освітній центр «Донбас-Україна» «Крим-Україна»

Бажаєте навчатися в одному з вишів України?

Отримати атестат і вступити до ВНЗ України реально.

Про центр «Донбас-Україна», «Крим-Україна»

Міністерство освіти і науки України розробило документи, які значно спрощують можливість отримання української освіти абітурієнтами місцем, проживання яких є тимчасово окуповані території.

Відповідно до Наказу МОН № 271 від 01.03.2021 розроблено «Порядок прийому для здобуття вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, тимчасово окупованій території окремих районів Донецької та Луганської областей, території населених пунктів на лінії зіткнення».

На основі запропонованого порядку, дітям з тимчасово окупованих територій відкривається новий, значно простіший шлях для отримання атестатів і вступу до вищих навчальних закладів на території України.

З цією метою на базі Донбаської державної машинобудівної академії при приймальній комісії працює освітній центр «Донбас-Україна», « Крим-Україна».

Активна робота з абітурієнтами проводитися з червня по вересень поточного року.

Основне завдання освітнього центру – це супровід і допомога абітурієнтам, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, тимчасово окупованій території окремих районів Донецької та Луганської областей, території населених пунктів на лінії зіткнення, в отриманні атестата про повну загальну середню освіту та вступі до Донбаської державної машинобудівної академії.


Покрокова інструкція для отримання документа про повну загальну середню освіту і вступу до ДДМА через освітній центр «Донбас-Україна», «Крим-Україна»


Контактна інформація

освітнього центру «Донбас-Україна» «Крим-Україна» на базі Донбаської державної машинобудівної академії (м. Краматорськ)

Адреса центру

Донецька обл., 84313, м. Краматорськ, ДДМА, б-р Машинобудівників, 39

Приймальна комісія (2-й корпус, ауд. 2214)

Протягом року освітній центр працює:

  • Понеділок – четвер: з 8.00 до 17.00
  • П'ятниця: з 8.00 до 15.45
  • Перерва: з 12.00 до 12.45
  • Субота, неділя – вихідні.

Відповідальна особа

Дьяченко Юрій Григорійович

e-mail: pk@dgma.donetsk.ua,
тел. (0626) 41-69-38;
моб. тел. (066) 051 74 89.