ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Підсумки трудового змагання

На засіданні вченої ради ДДМА кожного ріку підводяться підсумки трудового змагання колективів Академії, викладачів, співробітників і студентів за номінаціями.

 

2021 рік

Почесний знак Академії «За заслуги»

За підсумками поточного навчального року почесним знаком «За заслуги» нагороджується Кассов Валерій Дмитрович, доктор технічних наук, професор, декан факультету машинобудування.

 

До Книги пошани Академії вписані такі співробітники:

Підгора Єлизавета Олександрівна, кандидат технічних наук, доцент, в.о. завідувача кафедри економіки підприємства

Чоста Наталія Вікторівна, кандидат технічних наук, доцент кафедри основ проєктування машин

Богданова Ліна Михайлівна, кандидат технічних наук, доцент кафедри комп’ютерних інформаційних технологій

 

«Почесні звання ДДМА»

За підсумками поточного навчального року визнані переможцями конкурсу з врученням дипломів у номінаціях:

Почесний професор – Коновалова Світлана Олексіївна, кандидат хімічних наук, доцент кафедри хімії та охорони праці

Заслужений працівник – Куприкова Анна Вікторівна, фахівець з інформаційних технологій інформаційно-обчислювального центру інформаційно-сервісного центру

Почесний доктор – Садовий Олександр Валентинович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри електропривода Національного  технічного університету «Дніпровська політехніка»

 

 

«Донбаська державна машинобудівна академія – кращі імена»

За підсумками поточного навчального року визнані переможцями конкурсу з врученням дипломів у наступних номінаціях:

Кращий викладач гуманітарних дисциплін – Болотіна Євгенія Валеріївна, кандидат філософських наук, в.о. завідувача кафедри філософії та соціально-політичних наук; Ладика Олена Вікторівна, викладач МК ДДМА; Корсун Маргарита Анатоліївна, викладач ДТ ДДМА

Кращий викладач фундаментальних дисциплін – Кабацький Олексій Володимирович, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри інформатики і інженерної графіки; Ахромов Максим Олексійович, викладач МК ДДМА, Богоєва Сніжана Василівна, викладач ДТ ДДМА

Кращий викладач професійно орієнтованих дисциплін – Разживін Олексій Валерійович, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри автоматизації виробничих процесів; Приймак Ірина Іванівна, викладач МК ДДМА; Бережний Сергій Олександрович, викладач ДТ ДДМА

Кращий викладач економічних дисциплін – Шашко Вікторія Олександрівна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри менеджменту; Стешенко Олександр Вікторович, викладач МК ДДМА

Кращий науковець – Марков Олег Євгенович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри комп’ютеризованого дизайну й моделювання процесів і машин

Кращий молодий науковець – Бережна Олена Валеріївна, доктор технічних наук, доцент, доцент кафедри підйомно-транспортних машин

 

«Кращий винахідник року»

За підсумками поточного навчального року визначені кращі винахідники з нагородженням дипломами в наступній номінації:

Кращий винахідник року:

диплом 1-го ступеня – Ковалевський Сергій Вадимович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри інноваційних технологій і управління;

диплом 2-го ступеня – Марков Олег Євгенович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри комп’ютеризованого дизайну і моделювання процесів і машин;

диплом 3-го ступеня – Авдєєнко Анатолій Петрович, доктор хімічних наук, професор, завідувач кафедри хімії та охорони праці.

 

Кращий студент факультету

За підсумками поточного навчального року визначені кращі студенти з нагородженням дипломами в наступних номінаціях:

ФМ: Аліна Рассошенко, студентка групи Мат-20м

ФАМІТ: Єлизавета Несен, студентка групи КН-20м

ФІТО: Дарья Сидюк, студентка групи ТМ-19м

ФЕМ: Костянтин Чоста, студент групи ПЛ-19-1

 

Кращий студент ДДМА

Костянтин Чоста, студент групи ПЛ-19-1

 

Кращий студент у галузі НДР

у номінації «Технічні науки»:

диплом 1-го ступеня – Микита Кадацький, студент групи СА-20м

диплом 2-го ступеня – Олександр Сокольський, студент групи СА-20м

диплом 3-го ступеня – Андрій Капелещук, студент групи СА-18-1

у номінації «Економічні науки»:

диплом 1-го ступеня – Дар’я Авраменко, студентка групи МН-20м

диплом 2-го ступеня – Юлія Карлаш, студентка групи С-20м