ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Академія вітала своїх кращих випускників!

Традиційне свято Академії – Ректорський прийом – відбувся 6 грудня в музеї ДДМА. Це – унікальний...

Неділя, 08 грудня 2019
Фестиваль патріотичної творчості зібрав колективи міста

Фестиваль патріотичної творчості, приурочений до Дня Збройних сил України, в Академії відбувся 4...

Середа, 04 грудня 2019
Непереможна п’ятірка наших шахістів

Студенти закладів вищої освіти Донецької області боролися за найвищу сходинку змагань із шахів. ...

Середа, 04 грудня 2019
Триває акредитація за освітньо-професійною програмою «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Сьогодні експертна група за освітньо-професійною програмою «Автоматизація та комп’ютерно-інтегр...

Вівторок, 03 грудня 2019

Останні новини

Свіжа газета «Академія» вже на сайті!

Детальніше...

Детальніше...

Фестиваль патріотичної творчості зібрав колективи міста

Детальніше...

Фестиваль патріотичної творчості, приурочений до Дня Збройних сил України, в Академії відбувся 4 грудня. На сцені актового залу блискуче виступили наші талановиті студенти із танцями, піснями і, навіть, поезією! Свою творчість представили і колективи міста: вокальний ансамбль «МЕЛЛОДІ» ЦКД ім. Бикова та відомий в Академії гурт Союзу десантників – «Білі куполи».

Детальніше...

Непереможна п’ятірка наших шахістів

Детальніше...

Студенти закладів вищої освіти Донецької області боролися за найвищу сходинку змагань із шахів. Чемпіонат Донецької області, що був присвячений пам’яті Івана Михайловича Митька, відбувся в обласному шаховому клубі ім. О. В. Момота в Краматорську з 3 по 4 грудня.

Детальніше...

Триває акредитація за освітньо-професійною програмою «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Детальніше...

Сьогодні експертна група за освітньо-професійною програмою «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» оглянула матеріально-технічну базу Академії. Зокрема відвідали комп’ютерні класи, лабораторії кафедр АВП і КМСІТ, де наші викладачі та співробітники розповіли та показали, як працюють навчальні стенди й технічні установки, також члени акредитаційної комісії послухали відкриту лекцію.

Детальніше...

В Академії стартувала акредитацію за освітньо-професійною програмою «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Детальніше...

Цього тижня наша Академія проходить акредитацію за освітньо-професійною програмою «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».

Детальніше...

Акредитація триває

Детальніше...

В Академії триває акредитація спеціальностей «Металургія», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» і «Економіка та управління підприємством».

Детальніше...

Олімпійські цінності роблять переможцем

Детальніше...

Студенти спеціальності «Фізична культура і спорт» зустрілися з представниками олімпійського комітету в рамках Всеукраїнського спортивно-інтерактивного заходу для дітей і молоді #OlympicLab. 27 листопада до Академії завітали відповідальний секретар – виконавчий директор громадської організації «Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області» Дмитро Подопригора, майстерка спорту України з легкої атлетики, бронзова призерка I Юнацьких Олімпійських ігор Ганна Олександрова, начальник Донецького обласного відділення комітету з організаційного виховання і спорту МОН України Ігор Нестеренко і провідна спеціалістка обласного центру фізкультурно-оздоровчої роботи, представниця регіонального відділення НОК Олена Балабанова. Ініціатором і засновником заходу є Громадська організація «Національний олімпійський комітет України».

Детальніше...

В Академії три спеціальності проходять акредитацію

Детальніше...

Сьогодні до нашої Академії завітали акредитаційні комісії трьох напрямків. До експертної групи за освітньо-професійною програмою «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» увійшли О.В. Сталінська, В.А. Стеценко, Г.О. Фесенко.

Детальніше...

«Зірки» ФІТО

Детальніше...

Академія відсвяткувала День народження ФІТО! 26 листопада в актовому залі студенти факультету дивували глядачів запальними танцями, романтичними піснями, душевними віршами, акробатичними номерами, а також цікавими експериментами.

Детальніше...

«Математичні студії» для абітурієнтів

Детальніше...

«Математичні студії» для абітурієнтів відбулися в Академії 23 листопада. Кафедра математики та моделювання ДДМА з метою залучення талановитої молоді до здобуття математичної освіти в нашій Академії запросила абітурієнтів із п’яти шкіл Краматорська та округу.

Учасники відвідали презентацію про освіту в ДДМА, познайомилися зі студентським життям та пройшли математичний квест. Зі школярами спілкувалися викладачі кафедри математики та моделювання і представники студентського самоврядування.

Академія бере участь у програмі імені Фулбрайта

Детальніше...

Програма імені Фулбрайта в Україні розпочала новий проект із підтримки ЗВО на сході України, що здійснюється за фінансуванням посольства США в Україні. Проект передбачає участь декількох представників кожного вишу на постійній основі з 1 листопада 2019 р. до 30 вересня 2020 р. Протягом цього часу за допомогою українських та американських експертів у галузі вищої освіти представники університетів працюватимуть над розробкою бачення та стратегічного плану розвитку свого закладу. Для реалізації цієї мети програма імені Фулбрайта в Україні організує чотири семінари протягом терміну дії проекту, а також декілька заходів у проміжках між семінарами.

Детальніше...

20–21 листопада в Києві пройшов перший семінар – «Бачення та стратегічне планування інституційного розвитку ЗВО». У семінарі взяли участь представники нашої академії – проректор з наукової роботи, управління розвитком та міжнародних зв’язків Михайло Турчанін і викладачі Вадим Хорошайло і Ольга Дзержинська.

Ці заходи покликані допомогти учасникам проекту у створенні ефективних стратегічних планів розвитку своїх закладів, які максимально відповідатимуть потребам університетів, студентів, роботодавців та місцевих громад, у яких розташовані ці виші.

У рамках проекту також буде надано необхідне матеріально-технічне забезпечення для ефективного стратегічного планування та функціонування університетів.

Другий семінар відбудеться на базі Українського католицького університету у м. Львів наприкінці січня 2020 р. Третій семінар планується провести наприкінці березня 2020 р. на базі Сумського державного університету у м. Суми. Заключний семінар проекту відбудеться наприкінці травня 2020 р. на базі Полтавського університету економіки і торгівлі у м. Полтава.

УРОК МЕДІАГРАМОТНОСТІ

Детальніше...

Лекція, присвячена медіаграмотності та інформаційній гігієні, пройшла в Академії 20 листопада. Метою ініціативи було активізування та залучення студентів до участі в прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі. Організатором зустрічі виступив клуб «Активна громада», що проходить у межах проекту «Якісна інформація – якісний вибір». Цей проект виконується Інститутом «Республіка» в партнерстві з «Громадським радіо» за підтримки проекту USAID «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews.

Перед студентами виступив регіональний координатор Всеукраїнської Ініціативи «Активна Громада» м. Краматорська Ігор Бутов. Він розповів про важливість фільтрування інформації, одержуваної в сучасному світі , зокрема в інтернеті.

Детальніше...

Найстрашнішою зброєю інтернету стала пропаганда. Це форма комунікації, спрямована на поширення в суспільстві світогляду, теорії, тверджень, фактів, аргументів, чуток та інших відомостей для впливу на суспільну думку на користь певної спільної справи чи громадської позиції. Через те що мережа дуже інтерактивна і миттєва, часу на те, щоб пропаганда подіяла, потрібно значно менше. Завдяки знанню масової психології і можливості в короткий термін знайти та виділити потрібну групу, на яку буде впливати повідомлення, можна змусити людей діяти в чужих інтересах. У світі 95–98 % людей піддається маніпуляціям.

Фейкові новини – брутальна підробка чи імітація новин, яку створено за повного ігнорування редакційних норм, правил, процесів, прийнятих у ЗМІ для забезпечення відповідності та перевіреності, та яка не витримує жодних, навіть поверхневих, перевірок на відповідність та реальність, але незважаючи на все це має потужний вплив на свідомість великої кількості людей. Ознаками фейкових новин є хибна аргументація, маніпулятивний заголовок, емоційно упереджена новина, політична змова, повністю вигадана новина або абсолютний фейк та конспірологія/псевдонаука.

Детальніше...

Також студентам розповіли, як визначити, яким виданням варто довіряти, а яким – ні. Для цього потрібно перевірити URL, порівняти заголовок зі змістом статті, перевірити дату виникнення новини, чи стосується фото/відео новини, чи є у статті першоджерела, чи справжня цитата. Відповідно, треба перевірити, скільки видань про це пише, та відсіяти власні вподобання. Загляньте на сайти організацій, які перевіряють факти, та дізнайтеся, чи не з сайту фейкових новин взята інформація.

У цілому лекція вийшла дуже інформативною. Протягом усієї розмови студенти брали участь у дискусіях, а по закінченню ставили запитання, які їх цікавлять, та фотографувалися.

Школяр – один день студент

Детальніше...

До нашої Академії завітали школярі Краматорська, щоб відчути себе справжніми студентами. 22 листопада для них провели три пари по 45 хвилин. Школярі побували в ролі студентів кафедр менеджменту, комп’ютерних інформаційних технологій та вищої математики.

Детальніше...

Днь Гідності та Свободи

Детальніше...

21 листопада в Музеї ДДМА відбувся захід, присвячений Дню Гідності та Свободи. До академії завітали гості з міністерства та ті, хто відчув жахи цих подій на собі. Кожен з гостей поділився власними спогадами та баченням. Разом із студентами вони вшанували пам’ять героїв Майдану, Помаранчевої революції та Революції на граниті. На заході виступили студенти з факультету політології з доповідями про ці історичні події. Вони поділилися своїми роздумами про ці революції. Отже, ми вільні творити майбутнє!

Детальніше читайте в газеті «Академія».Детальніше... Детальніше... Детальніше...

Ми непереможні!

Детальніше...

Збірна ДДМА з волейболу посіла перше місце на П’ятнадцятій студентській універсіаді, яка проходила 19–20 листопада на базі Академії.

Детальніше...