ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Конференція трудового колективу: підсумки року

Підсумки роботи Академії за рік, що минув, підбили на Конференції трудового колективу ДДМА, яка ...

Середа, 15 січня 2020
Академія стає ближче до людей з інвалідністю

У другому та третьому корпусах Академії завершується установка пандусів. Керівництво ДДМА виділ...

П'ятниця, 10 січня 2020
Команда ДДМА – віце-чемпіон зі «Що? Де? Коли?» і півфіналіст «Брейн-рингу»

5 січня у Барвінковому відбувся традиційний фестиваль інтелектуальних ігор, цього разу присвячен...

П'ятниця, 10 січня 2020
Звернення СПО об'єднань профспілок: ні рабській праці в Україні!

6 січня спільний представницький орган репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на н...

Четвер, 09 січня 2020

Останні новини

Конференція трудового колективу: підсумки року

Детальніше...

Підсумки роботи Академії за рік, що минув, підбили на Конференції трудового колективу ДДМА, яка відбулася 13 січня. Було розглянуто звіт ректора Віктора Ковальова про діяльність нашого вишу у 2019 році.

Детальніше...

Академія стає ближче до людей з інвалідністю

Детальніше...

У другому та третьому корпусах Академії завершується установка пандусів. Керівництво ДДМА виділило кошти для реалізації проекту, щоб люди з інвалідністю комфортно почувалися у стінах нашої Академії. Окрім цього, згідно з постановою КМУ «Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти», усі ЗВО України мають бути облаштовані пандусами. І ми тепер відповідаємо цим умовам.

Роботи з благоустрою Академії на цьому не закінчуються. В аудиторіях продовжують встановлювати нові пластикові вікна. Буде тепло і затишно.
Детальніше... Детальніше... Детальніше... Детальніше... Детальніше... Детальніше...

Команда ДДМА – віце-чемпіон зі «Що? Де? Коли?» і півфіналіст «Брейн-рингу»

Детальніше...

5 січня у Барвінковому відбувся традиційний фестиваль інтелектуальних ігор, цього разу присвячений 25-річчю зародження інтелектуально-ігрового руху в цьому місті й отримав назву «Кубок легенд». Також традиційними гостями на цьому святі інтелекту стали представники Краматорська: у новому році поборотися за почесні титули приїхали «Інтелектуальні рішення» (ДДМА) і «КоньякСпорт».

Детальніше...

Звернення СПО об'єднань профспілок: ні рабській праці в Україні!

Детальніше...

6 січня спільний представницький орган репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні звернувся до людей праці та членів профспілок. У Зверненні наголошено, що «Україна як ніколи за часів своєї незалежності знаходиться на межі руйнації як правової та соціальної держави!

Детальніше...

Новий рік настає!

Детальніше...

Святковим настроєм, жартами, найкращими побажаннями й подарунками вітали наших викладачів і співробітників Профком ДДМА, студентське самоврядування і медіа-група «Академія». Календарі з корпоративною символікою для найкращих днів нового року й солодкі пряники з новорічними малюнками потішили наших любих працівників, додавши позитивного настрою цьому трішки похмурому передсвятковому дню.

Детальніше...

Вітаємо із захистом!

Детальніше...

Вітаємо асистентів кафедри КМСІТ Сукову Тетяну Олександрівну і Гузенка Дениса Євгеновича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук, який відбувся 23 грудня 2019 р. у ДДМА.

Перемога на форумі лідерів студентського самоврядування

Детальніше...

З 17 по 19 грудня у Святогірську проходив обласний форум лідерів студентського самоврядування «Веселка». Протягом трьох днів студенти 12 вишів Донеччини відвідували психологічні тренінги з лідерства, обговорювали стратегію розвитку молодіжної політики області, розгадували ребуси, грали в тематичного крокодила, знімали ролики на соціальні теми й багато іншого.

Детальніше...

Даруємо радість!

Детальніше...

Стало вже доброю традицією до Дня святого Миколая вітати наших маленьких друзів з Центру соціально-психологічної реабілітації дітей. 20 грудня Рада молодих вчених і студентське самоврядування ДДМА спільно з Асоціацією молоді НКМЗ провели конкурсну програму з подарунками і влаштували святкову дискотеку для малечі з цього Центру.

Детальніше...

«Бронза» на чемпіонаті України з шахів

Детальніше...

У нашої шахістки – ще одна нагорода. Студентка спеціальності «Фізичне виховання та спорт», майстерка спорту міжнародного класу Олена Мартинкова посіла 3-є місце у фіналі чемпіонату України з класичних шахів серед жінок.

Детальніше...

Свято наближається!

Детальніше...

Студенти нашої Академії взяли участь у святковій ході і відкритті Ялинки Краматорська, приурочених до Дня святого Миколая. Яскраві, красиві, ошатні мешканці міста 19 грудня у веселому настрої прогулялися до вже прикрашеної площі Миру. Там їх чекало святкове відкриття Ялинки зі святковою програмою, а також багато цікавих новорічних локацій.

Детальніше...

Академія стала переможцем обласної універсіади

Детальніше...

Про це й не тільки говорили на семінарі-нараді обласного комітету фізичного виховання та спорту МОН України, який відбувся 19 грудня в Музеї спортивної слави ДДМА. На нараді підбили підсумки 2019 року, запланували змагання на наступний рік, а також озвучили напрямки роботи міністерства в спортивній сфері на майбутні п'ять років. Основні задачі в розвитку фізкультури й спорту – це залучення інвестицій, створення спортивної інфраструктури, створення конкурентного ринку спортивних послуг та діджиталізація.

Детальніше...

В Академії говорили про нейромережні технології та їх застосування

Детальніше...

11–12 грудня на кафедрі технології машинобудування ДДМА відбулася XVIIІ міжнародна наукова конференція «Нейромережні технології та їх застосування – НСТіП-2019». На конференції представлено більше 40 доповідей, з яких половина – доповіді іноземних науковців з університетів США, Китаю, Японії, Канади, Бразилії, Індії, Малайзії, В’єтнаму, Ірану, Нігерії.

Детальніше...

«Що? Де? Коли?»: Третій міський турнір

Детальніше...

У середині грудня в ПКіТ НКМЗ пройшов третій у сезоні міський турнір з гри «Що? Де? Коли?» (Ведучий – Владислав Пристинський), що зібрав «вищу інтелектуальну лігу» Краматорська (у грі взяло участь 8 команд з 10 постійних учасників і новачки – «Old-and-School» з Дружківки).

Детальніше...

Триває акредитація за освітньо-професійною програмою «Прикладна механіка»

Детальніше...

Сьогодні експертна група за освітньо-професійною програмою «Прикладна механіка» оглянула матеріально-технічну базу Академії. Зокрема відвідали комп’ютерні класи, лабораторії кафедр ТМ, ОіТЗВ і КДіМПМ, де наші викладачі та співробітники розповіли та показали, як працюють навчальні стенди й технічні установки.

Детальніше...

В Академії стартувала акредитація освітньої програми «Прикладна механіка»

Детальніше...

Сьогодні в Академію завітала акредитаційна комісія за освітньо-професійною програмою «Прикладна механіка».

Детальніше...