ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Дівчата в техніці

Напередодні Міжнародного дня дівчат, 8 жовтня, CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвито...

П'ятниця, 11 жовтня 2019
«Срібло» на міжнародних змаганнях із тхеквондо

Студент Академії, майстер спорту міжнародного класу Андрій Гарбар, узяв «срібло» на турнірі з тх...

Середа, 09 жовтня 2019
Студентська Революція на граніті

2 жовтня 1990 року розпочалася Студентська революція на граніті.

Четвер, 03 жовтня 2019
З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

У першу неділю жовтня в Україні традиційно відзначають своє професійне свято працівники освіти.

Четвер, 03 жовтня 2019

Останні новини

Дівчата в техніці

Детальніше...

Напередодні Міжнародного дня дівчат, 8 жовтня, CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в рамках ініціативи «Дівчата STEM» організовували Національний день дівчат у STEM (STEM це science – наука, technology – техніка, engineering – інжиніринг та mathematics – математика).

Детальніше...

«Срібло» на міжнародних змаганнях із тхеквондо

Детальніше...

Студент Академії, майстер спорту міжнародного класу Андрій Гарбар, узяв «срібло» на турнірі з тхеквондо Riga Open 2019. У міжнародному турнірі, що проходив у Ризі з 5 по 6 жовтня, наш спортсмен виступав у складі національної збірної України. За результатами змагань Андрій Гарбар не тільки поповнив свою «скарбничку медалей», а й підвищив олімпійський рейтинг.

Хотілося б нагадати, що Андрій бере участь у міжнародних турнірах у складі національної збірної вже в 16-й раз. Він не раз посідав перші місця в Європі і вже має приблизно 200 нагород.

Студентська Революція на граніті

Детальніше...

2 жовтня 1990 року розпочалася Студентська революція на граніті.

Детальніше...

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

Детальніше...

У першу неділю жовтня в Україні традиційно відзначають своє професійне свято працівники освіти.

Детальніше...

«ЩО? ДЕ? КОЛИ?»: ЧЕМПІОНАТ ПЕРШОГО КУРСУ ДДМА

Детальніше...

2 жовтня в Донбаській державній машинобудівній академії в 20-й раз відбувся черговий чемпіонат з гри «Що? Де? Коли?» серед студентів першого курсу, який зібрав 15 команд з усіх чотирьох факультетів Академії.

Детальніше...

Ще одна перемога в нашої шахістки

Детальніше...

З 28 по 29 вересня у Шаховому клубі ім. Олександра Момота проходив турнір, присвячений пам'яті відомого краматорського тренера із шахів Сергія Полянцева.

У змаганнях взяли участь 41 шахіст з Краматорська, Слов'янська, Гірника, Костянтинівки, Добропілля і Лиману.

Переможницею серед жінок стала студентка спеціальності «Фізичне виховання та спорт», майстерка спорту міжнародного класу Олена Мартинкова.

«Срібло» на чемпіонаті із самбо

Детальніше...

З 27 по 29 вересня в місті Чорноморськ (Одеська область) пройшов чемпіонат України із самбо, у якому взяв участь студент нашої Академії Сергій Сагайдаков (група ФКС-19-2). У ваговій категорії до 62 кг наш спортсмен посів друге місце.

Сергій займається самбо протягом дванадцяти років. Він є майстром спорту України та вже чотири рази ставав переможцем всеукраїнських змагань, а в 2017 році Сергій посів п’яте місце на чемпіонаті Європи.

У планах на майбутнє самбіста – здобути звання майстра спорту міжнародного класу.

«Що? Де? Коли? »: міський турнір – «Гра відкриття сезону»

Детальніше...

В останню суботу вересня в ПКіТ НКМЗ відбувся перший в новому сезоні міський турнір із гри «Що? Де? Коли?» (редактор низки запитань – Владислав Пристинський), що зібрав «вищу інтелектуальну лігу» Краматорська.

Детальніше...

Бойова дівчина

Детальніше...

Коли зустрінеш нашу студентку Тетяну Жидкову в коридорі Академії, то ніколи не подумаєш, що ця, на перший погляд, тендітна дівчина нещодавно виборола II місце на чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу. Серед дівчат у своїй ваговій категорії (43 кг) вона досягла неабиякого результату – 202,5 кг!

Детальніше...

В Академії відбулись змагання з настільного тенісу

Детальніше...

20 вересня у спортивній залі №1 (перший корпус ДДМА) відбулась Відкрита першість з настільного тенісу серед учнів загальноосвітніх шкіл м. Краматорська. Змагання присвячені до Дня машинобудівника та Дня міста.

Детальніше...

Наша збірна з футболу – чемпіон Універсіади!

Детальніше...

З 25 по 27 вересня на СК «Блюмінг» відбулися фінальні змагання II етапу XV літньої Універсіади України в Донецькій області з футболу серед студентів ЗВО III-IV р.а.

Детальніше...

Свіжа газета «Академія» вже на сайті!

Детальніше...

Детальніше...

Викладачі ДДМА взяли участь у тренінгу в Лівонському Католицькому університеті (Бельгія)

Детальніше...

З 2 по 6 вересня в рамках міжнародного проекту ERASMUS+ “BIOART” відбувся тренінг у Лівонському Католицькому університеті (KU Leuven campus De Nayer, м. Sint Katelijne Waver, Бельгія). Делегацію ДДМА представляли зав. кафедри КIТ, проф. Олександр Тарасов, доценти каф. КIТ Людмила Васильєва та Едуард Грибков.

Детальніше...

Вінницький хакатон із робототехніки

Детальніше...

Нещодавно, 20–21 вересня, у Вінниці, за підтримки Вінницького національного технічного університету та громадської організації «Технічний скаутський рух IT-SCOUTS», пройшов хакатон IT-SCOUTS із робототехніки Smart-City для студентів та школярів. Студенти першого курсу спеціальності «Комп’ютерні науки»» ДДМА Микита Маліновський і Владислав Алтухов, як і інші студенти з провідних технічних закладів вищої освіти України – із Києва, Чернігова, Чернівців, Тернополя, Умані, Львова, Харкова, Одеси та Запоріжжя, представили свою розробку на конкурс. Зі студентами на конкурсі у якості тренера був Андрій Коваленко, асистент кафедри комп’ютерних інформаційних технологій.

Детальніше...

«ЧТО? ГДЕ? КОГДА?»: ИГРЫ ОТКРЫТИЯ СЕЗОНА

Детальніше...

20 сентября в стенах Донбасской государственной машиностроительной академии состоялся первый в новом сезоне турнир Клуба интеллектуальных игр – «краматорская площадка» первого этапа международного молодежного чемпионата по игре «Что? Где? Когда?» под названием «Школьный Синхрон-Lite. Выпуск 3.1». Авторская группа подготовила пакет из 36 весьма интересных вопросов. Всего 3 вопроса оказались сложными для всех наших команд, в то же время еще 2 – «детскими» (то есть правильные ответы на них нашли все участники).

Детальніше...