ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Серебряная медаль на Кубке мира по кикбоксингу

Еще одну видную награду завоевала наша выпускница Наталья Мартюхина, мастер спорта международног...

25.05.2017
У ДДМА відбулося засідання Ради ДНЦ і Ради ректорів ВНЗ

19 травня в музеї ДДМА в рамках XI Всеукраїнського фестивалю науки відбулося урочисте спільне за...

23.05.2017
Скелелази ДДМА одержали перемогу на Чемпіонаті Донецької області

21 травня на скеледромі ДДМА пройшов Чемпіонат Донецької області зі скелелазіння II етапу XIII Л...

23.05.2017
Как здорово, что все мы здесь сегодня собрались

20 мая в Донбасской государственной машиностроительной академии состоялась встреча выпускников. ...

22.05.2017
В Академії відбулася всеукраїнська наукова конференція з математики

У Донбаській державній машинобудівній академії 15–16 травня відбулася дистанційна всеукраїнська...

22.05.2017

Останні новини

У ДДМА відбулося засідання Ради ДНЦ і Ради ректорів ВНЗ

Подробнее...

19 травня в музеї ДДМА в рамках XI Всеукраїнського фестивалю науки відбулося урочисте спільне засідання Ради Донецького наукового центру НАН і МОН України (ДНЦ) та Ради ректорів вищих навчальних закладів (ВНЗ) Донецької та Луганської областей, приурочене до Дня науки. У засіданні взяли участь заступник директора департаменту освіти та науки Донецької обласної військово-цивільної адміністрації (ДОВЦА) Олена Макаренко, начальник відділу освіти департаменту освіти та науки ДОВЦА Валентин Тарасов, секретар Краматорської міської ради Денис Ошурко, заступник голови Луганської обласної науково-координаційної ради ДНЦ Інна Заблодська, голова Донецького територіального відділу Національного центру «Мала академія наук України» (МАН) Оксана Євдокімова, відомі вчені та ректори ВНЗ Донецької та Луганської областей, Києва, Дніпра та Вінниці.

Подробнее...

Скелелази ДДМА одержали перемогу на Чемпіонаті Донецької області

Подробнее...

21 травня на скеледромі ДДМА пройшов Чемпіонат Донецької області зі скелелазіння II етапу XIII Літньої Універсіади України серед студентів ВНЗ ІІІ–IV рівнів акредитації. Участь узяли п'ять вишів Краматорська: КЕГІ, ДІТМ, ДДМА, ДонНАБА, ДонНМУ. Студенти виступили як у загальнокомандних, так і в особистих заліках серед дівчат та юнаків. Змагання проходили на швидкість у кілька етапів. Чемпіонат пройшов у позитивній і комфортній обстановці, учасники показали себе відповідальними та цілеспрямованими.

Подробнее...

Как здорово, что все мы здесь сегодня собрались

Подробнее...

20 мая в Донбасской государственной машиностроительной академии состоялась встреча выпускников. Выпускники 70-х,80-х,90-х и 2000-х годов собрались, чтобы вспомнить студенческие годы, встретиться со своими одногруппниками и любимыми преподавателями.

Подробнее...

В Академії відбулася всеукраїнська наукова конференція з математики

Подробнее...

У Донбаській державній машинобудівній академії 15–16 травня відбулася дистанційна всеукраїнська наукова конференція «Математика в технічному університеті ХХІ сторіччя», організаторами якої виступили Вінницький національний технічний університет, Дніпродзержинський державний технічний університет, Криворізький металургійний факультет Національної металургійної академії України, Приазовський державний технічний університет, Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля, Черкаський державний технологічний університет.

Подробнее...

Вишиванка – твій генетичний код

Подробнее...

День вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. З року в рік свято набуває все більших масштабів, але дещо залишається незмінним – патріоти країни, які одягаються у вишиванки та прогуляються своїми містами. Свято не має жодних політичних підґрунть. Головна мета – збереження та популяризація українських традицій та цінностей серед молоді країни.

Подробнее...

Наша команда заняла второе место на чемпионате области по футзалу

Подробнее...

16–17 мая в ДГМА проходил чемпионат Донецкой области по футзалу среди высших учебных заведений III–IV уровней аккредитации в рамках второго этапа XIII летней универсиады Украины. Подробнее... В соревнованиях принимали участие команды Донбасской государственной машиностроительной академии, Донецкого национального медицинского университета, Донбасского государственного педагогического университета и Донецкого национального технического университета.

Подробнее...

Кікбоксер ДДМА завоював «срібло» на чемпіонаті України

Подробнее...

Чемпіонат України з кікбоксингу WPKA проходив 3–6 травня у Львові. Участь у змаганнях узяли більше 400 спортсменів. Наш студент Олексій Муковоз (ЕСА15-1т) представляв Донецьку область і наш виш у ваговій категорії до 75 кг у косікі-контакті серед дорослих. За результатами змагання наш спортсмен посів друге місце.

Подробнее...

Студентська «Ліга Сміху»: вдалий старт

Подробнее...

11 травня в Донбаській державній машинобудівній академії відбулася перша Студентська «Ліга Сміху» Донецької області.

Подробнее...

«Будь молодим – живи активно!»

Подробнее...

Студенти ДДМА взяли участь у міському молодіжному квесті під гаслом «Будь молодим – живи активно!», який відбувся 11 травня в парку «Ювілейний» і проходив у рамках всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене».

Подробнее...

З маками на грудях: пам’ятаємо, щоб ніколи знову

Подробнее...

Студенти, викладачі та співробітники Академії 9 травня традиційно взяли участь у мітингу-реквіємі з покладанням квітів із нагоди Дня Перемоги над нацистами у Другій світовій війні. Мітинг відбувся у сквері Пам’яті героям.

Подробнее...

Студент ДГМА завоевал «серебро» на чемпионате Европы по пауэрлифтингу

Подробнее...

С 8 по 14 мая в испанском городе Малага проходит чемпионат Европы по пауэрлифтингу среди всех возрастных групп. В соревнованиях принимают участие 234 спортсмена из 21 страны. Украину представляет команда из 18 мужчин и 11 женщин.

Подробнее...

Академия на пути коммерциализации научных открытий

Подробнее...

Наша Академия уже несколько лет сотрудничает с европейскими вузами по программе Евросоюза TEMPUS. Сейчас идет работа по новому проекту ECOTESY. Проект нацелен на создание единой комплексной вертикально интегрированной системы инновационного развития техносферы экосистем (образование – научные исследования – производство – эксплуатация – утилизация) при достижении синергетического эффекта от использования результатов проектов TEMPUS в области экологически чистых технологий.

Подробнее...

«Від міста до міста» в Краматорську

Подробнее...

Студенти ДДМА долучилися до всеукраїнської акції «Від міста до міста», яка відбувається сьогодні на площі Миру, під колонадою ПК НКМЗ. Мета акції полягає в тому, щоб зібрати прапори з побажаннями миру від жителів всієї України. Прапор з підписами від патріотів Краматорська буде серед прапорів інших міст України. Наші студенти залишили на прапорі підпис з побажанням миру!

Подробнее...

Лучшие выпускники в гостях у ректора

Подробнее...

28 апреля в ДГМА состоялся торжественный Ректорский прием, куда была приглашена студенческая элита Академии. Это – уникальное мероприятие, которое проводится только в ДГМА. Уже 17 лет подряд ректор ДГМА приглашает самых лучших выпускников, которые не только хорошо учились, а и прославили Академию в науке, искусстве и спорте. Традиционно, ректор ДГМА профессор Виктор Ковалев вручил выпускникам памятные медали, изготовленные в литейной лаборатории Академии.

Подробнее...