ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

З Новим роком та Різдвом Христовим! Привітання ректора ДДМА

Прийміть мої найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай ці свята – вісники оно...

28.12.2016
Городской турнир по брейн-рингу

22 декабря в Краматорске состоялся очередной городской турнир по игре «Брейн-ринг», организованн...

23.12.2016
Донецький науковий центр та ДонОДА підписали Угоду про співпрацю

Відновлення промислового потенціалу Донецької і Луганської областей можливе тільки із застосуван...

20.12.2016
Студент ДДМА став кращим студентом України

У Сумах 17 грудня пройшов Всеукраїнський конкурс «Кращий студент України», організатором якого в...

19.12.2016
Студентка ДДМА отримала Подяку ДонОДА

Управлінням з питань фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації наг...

15.12.2016

Останні новини

Городской турнир по брейн-рингу

Подробнее...

22 декабря в Краматорске состоялся очередной городской турнир по игре «Брейн-ринг», организованный Управлением по гуманитарным вопросам Краматорского городского совета при содействии Клуба интеллектуальных игр ДГМА. 13 команд, представляющие предприятия, учебные заведения и другие организации нашего города, пришли померяться уровнем интеллекта и быстротой реакции в «Креативном пространстве Free-UA».

Подробнее...

Донецький науковий центр та ДонОДА підписали Угоду про співпрацю

Подробнее...

Відновлення промислового потенціалу Донецької і Луганської областей можливе тільки із застосуванням новітніх досягнень науки й техніки. Про це йшлося на спільному розширеному засіданні Ради Донецького наукового центру Національної академії наук і Міністерства освіти та науки України і Ради ректорів вищих навчальних закладів Донецької та Луганської областей. Засідання пройшло 16 грудня у Донбаській державній машинобудівній академії, а в його роботі брав участь заступник голови ДонОДА Ігор Стокоз.

Подробнее...

Студент ДДМА став кращим студентом України

Подробнее...

У Сумах 17 грудня пройшов Всеукраїнський конкурс «Кращий студент України», організатором якого виступила ВМГО «Студентська республіка» за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Міністерства освіти і науки України.

На Всеукраїнському конкурсі «Кращий студент України» Донецьку область представляли троє студентів ДДМА, які стали переможцями регіонального обласного конкурсу в номінаціях: «Кращий студент-медійник» – Максим Пономарьов, «Кращий студент-спортсмен» – Наталія Мартюхіна, «Кращий студент-програміст» – Марина Рибалко.

Подробнее...

Студентка ДДМА отримала Подяку ДонОДА

Подробнее...

Управлінням з питань фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації нагороджена Подякою студентка ДДМА Наталія Мартюхіна – за вагомий внесок, високі спортивні досягнення в Чемпіонаті Європи з кікбоксингу WAKO 2016 р. та підняття іміджу Донецької області на міжнародному рівні.

Нагадаємо, Наталія Мартюхіна – майстер спорту міжнародного класу, призер Кубку Європи та кубків світу, бронзовий призер Чемпіонату Європи з кікбоксингу.

Викладач ДДМА взяла участь у міжнародній конференції в Польщі

Подробнее...

6–7 грудня в місті Гданськ (Польща) відбулася Міжнародна науково-практична конференція «У світі й тіні педагогічних ідей Антона Макаренка» за участі колег з Польщі, України, Росії, Білорусі. У складі наукової делегації з України на чолі з академіком Бехом І.Д. Національної Академії педагогічних наук України брала участь і доцент кафедри менеджменту Юлія Ящишина. Захід проходив на базі Гданського університету (Польща).

Подробнее...

Як козаки день ФМ святкували

Подробнее...

Уже другий рік поспіль факультет машинобудування нашої академії сміливо відзначає свій день народження напередодні зимової сесії, не втрачаючи можливості показати усім навколо свій не тільки інтелектуальний, але й творчий потенціал.

Подробнее...

У ДДМА вчили психоемоційному відновленню після травматичних подій

Подробнее...

У Центрі практичної психології ДДМА «Довіра» 10 грудня відбувся навчально-практичний тренінг з Карлом Плеснером / Carl Plesner (Данія-Україна). Карл Плеснер вже більше трьох років працює в Україні, раніше працював у сфері примирення в Індії, Ізраїлі та Палестині.

Подробнее...

Вечер «1 плюс 5» – 2016

Подробнее...

На кафедре интеллектуальных систем принятия решений с 2002 года существует хорошая традиция – проведение ежегодных «Вечеров встречи первого и пятого курсов». Не стал исключением и 2016 год: 6 декабря студенты последнего года обучения (СМ-12 – специалисты и магистры) в присутствии преподавателей кафедры ИСПР рассказывали и показывали новичкам (СМ-16-1 и СМ-16т), что их ждет впереди. Возможно, нынешний вечер и не превзошел по числу и качеству представленных талантов прошлогодние мероприятия, но все присутствующие на нем студенты-новички твердо уяснили, что действительно поступили на самую интеллектуальную специальность Академии.

Подробнее...

В ДГМА прошло Открытое первенство по пауэрлифтингу

Подробнее...

Открытое первенство ДГМА по пауэрлифтингу состоялось 7 декабря. В соревнованиях приняли участие 20 спортсменов. В весовой категории до 48 кг первое место заняла Кристина Ковтун (ИТ14-2) с результатом 125 кг.

Подробнее...

Студенты ДГМА – участники экологических экспедиций

Подробнее...

Говорят, что студенты – это самые счастливые люди на свете. Приходится только удивляться, как, несмотря на напряженную учебу, очень плотный каждодневный график, их жизнь всегда разнообразна, полна творческих и научных экспериментов и сюрпризов. Все это относится, в первую очередь, к студентам ДГМА, у которых осень выдалась очень динамичной. Приступив к учебе, студенты успели поучаствовать в трех экологических экспедициях в западные области Украины. Ребята, помимо выбранных инженерного и экономического направлений в учебе, проявляют интерес к проблемам окружающей среды родного края и видят свое будущее инженера в развитии зеленых и энергосберегающих технологий и разработке соответствующего оборудования. Став членами «Экологического клуба ДГМА» и при поддержке Департамента экологии и Департамента образования, три команды студентов, под руководством кандидата биологических наук Виктории Зеленской, отравились в Ивано-Франковскую, Закарпатскую и Волынскую области в рамках проекта «Екологічними стежками рідної України – очима молоді».

Подробнее...

Всеукраїнська акція профспілок «ПРОФСПІЛКИ ВИМАГАЮТЬ ГІДНОГО ЖИТТЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ!»

Подробнее...

8 грудня, у Києві Федерація профспілок України провела Всеукраїнську акцію на підтримку вимог профспілок щодо посилення соціального захисту працівників та інших категорій громадян в умовах зростання цін на енергоносії та тарифів на житлово-комунальні послуги.

У мітингу біля Верховної Ради України взяли участь понад 10 тисячі спілчан з усіх регіонів України, представники трудових колективів усіх галузей вітчизняної економіки.

Подробнее...

До Дня ЗСУ в ДДМА виступили «Белые купола»

Подробнее...

До 25-ї річниці Збройних сил України, яке відзначається 6 грудня, у ДДМА пройшло свято для студентів і викладачів трьох вишів, які зараз мешкають в будівлі нашого вишу. Свято традиційно відкрив Гімн України. Ведучі коротко розповіли історію виникнення та розвиток Української армії – з давніх часів до сьогодення.

Подробнее...

Студент ДГМА стал серебряным призером Чемпионата Украины

Подробнее...

Наш студент, мастер спорта международного класса Константин Мусиенко (ЭП14-1), принял участие в Чемпионате Украины по пауэрлифтингу среди воспитанников ДЮСШ, который проходил 26–30 ноября в г. Коломыя.

Подробнее...

Вітаємо з успішним захистом!

Подробнее...

Вітаємо доцента кафедри АММіО Грибкова Едуарда Петровича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук, що відбувся 1 грудня 2016 р. у ДДМА.

Подробнее...