ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

З Днем машинобудівника!

В останні вихідні вересня ми завжди гучно святкували День нашого міста і День машинобудівника – ...

Неділя, 25 вересня 2022
Реєстр успішності студентів, які вступили у 2022 році

На сайт ДДМА у розділ «Студенту» – «Стипендія» додано реєстри успішності студентів, які вступили...

Четвер, 22 вересня 2022
21 вересня – Міжнародний день миру

Сьогоднішній Міжнародний день миру Україна проживає у війні. Від ракет і бомб у підвалах ховають...

Середа, 21 вересня 2022
Спогади про героя

М’яка тепла посмішка… Трохи сором’язливий погляд. Саме це впадало в очі при першій зустрічі з ци...

Вівторок, 20 вересня 2022
МОН створило телеграм-бота для науковців

Шановні колеги! Запрошуємо доєднатись до телеграм-боту для науковців – Info Science Bot, який бу...

Понеділок, 19 вересня 2022

Останні новини

З Днем машинобудівника!

Детальніше...

В останні вихідні вересня ми завжди гучно святкували День нашого міста і День машинобудівника – один з найважливіших професійних свят для Краматорська. Саме завдяки промисловій галузі він почав стрімко розвиватися, перетворюючись на прекрасне місто.

Детальніше...

Реєстр успішності студентів, які вступили у 2022 році

Детальніше...

На сайт ДДМА у розділ «Студенту» – «Стипендія» додано реєстри успішності студентів, які вступили у 2022 році, для призначення стипендії за результатами конкурсного балу в першому семестрі 2022/2023 навчального року.

Посилання

21 вересня – Міжнародний день миру

Детальніше...

Сьогоднішній Міжнародний день миру Україна проживає у війні. Від ракет і бомб у підвалах ховаються діти та дорослі, мільйони родин розділені кордонами. І винна в цьому рф – країна-терорист, яка розпочала кривавий геноцид українського народу.

Детальніше...

Спогади про героя

Детальніше...

М’яка тепла посмішка… Трохи сором’язливий погляд. Саме це впадало в очі при першій зустрічі з цим хлопцем. Саме таким запам’ятався нам Володимир Єгоров. Переступив поріг коледжу майже дорослою людиною, після закінчення 11-ти класів. Доросла людина з правильними поглядами на життя. Буває, що важко вливатися в уже сформований колектив. А це був другий курс, група спеціальності «Зварювальне виробництво». Але Володя одразу став «своїм», завоював повагу та авторитет як одногрупників, так і викладачів. Однолітки називають таких «реальними» хлопцями, а ми, дорослі, безпроблемними. Увага на заняттях, стовідсоткове виконання завдань, зацікавленість предметом, – так характеризували студента більшість викладачів. На додачу – щирість, доброзичливість, скромність, почуття гумору.

Детальніше...

МОН створило телеграм-бота для науковців

Детальніше...

Шановні колеги! Запрошуємо доєднатись до телеграм-боту для науковців – Info Science Bot, який був створений Міністерством освіти і науки України задля оперативного інформування українських науковців та інноваторів про можливості їх підтримки в Україні та за кордоном.

Детальніше...

Наші першокурсники – наша гордість!

Детальніше...

Кожного року ми особливо вітаємо наших першокурсників, які отримали найвищі бали з предметів ЗНО (цього року НМТ) або закінчили школу із «Золотою медаллю».

Детальніше...

Ще дві медалі вибороли брати Гарбари

Детальніше...

Престижні міжнародні змагання з тхеквондо ВТФ Poland Open G-2 – 2022 відбулися 9–11 вересня у Варшаві (Польща). У змаганнях, серед 730 учасників з 28 країн, узяли участь студенти Донбаської державної машинобудівної академії (ДДМА), представники Школи вищої спортивної майстерності Донецької області – брати Гарбари.

Детальніше...

Детальніше...

Вітаємо наших першокурсників!

Детальніше...

Академія привітала своїх першокурсників – 12 вересня вони пройшли посвячення у студенти Донбаської державної машинобудівної академії! Через війну захід проходив в онлайн-жимі.

Детальніше...

РАДА СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ДОЛУЧИЛАСЯ ДО МІЖНАРОДНОГО ЗАХОДУ

Детальніше...

Представники Ради студентського самоврядування ДДМА 8 вересня взяли участь у масштабному міжнародному заході «Україна – прагнення до якісного навчання студентів». Цей онлайн-захід, який об’єднав понад 250 учасників, було організовано Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти у партнерстві з британським агентством QAA. Серед запрошених – генеральний директор Британського Агентства із забезпечення якості вищої освіти Вікі Скотт, голова Національного Агентства із забезпечення якості вищої освіти Андрій Бутенко, радниця Президента України Ольга Будник, проректори закладів вищої освіти, представники органів студентського самоврядування та громадських організацій України та Англії.

Детальніше...

«Важке машинобудування. Проблеми та перспективи розвитку». Про що йшла мова на ювілейній міжнародній конференції

Детальніше...

ХХ Міжнародна науково-технічна конференція «Важке машинобудування. Проблеми та перспективи розвитку» проводилася кафедрою «Комп’ютерізовані мехатронні системи, інструменти та технології» ДДМА в м. Тернопіль 1–3 вересня 2022 р.

Детальніше...

Вітаємо ректора ДДМА Віктора Ковальова з ювілеєм!

Детальніше...

Цей рік став ювілейним для Віктора Дмитровича Ковальова – доктора технічних наук, професора, ректора Донбаської державної машинобудівної академії, широко відомого в Україні та за її межами спеціаліста, вченого та педагога в галузі верстатобудування та машинознавства. 2 вересня йому виповнилося 60 років!

Детальніше...

Початок навчального року в ДДМА

Детальніше...

Для здобувачів денної форми навчання:

Детальніше...

Із Днем знань і початком нового навчального року!

Детальніше...

Цього року День знань Академія зустрічає в умовах воєнного стану. Ректорат, викладачі і співробітники ДДМА роблять усе, щоб новий навчальний рік почався вчасно і студенти отримували всі необхідні знання з обраної спеціальності. Уже зовсім скоро всі поринуть у захопливий світ навчання!

Детальніше...

Конференція трудового колективу ДДМА!

Детальніше...

Шановні делегати! Нагадуємо, що 31 серпня 2022 року з 13-00 до 16-00 в дистанційному форматі з використанням платформи MOODLE-DDMA відбудеться Конференція трудового колективу та виборних представників осіб, що навчаються в ДДМА.

Зі звітом ректора за 2021-2022 навчальний рік можна ознайомитись за посиланням.

Наші студенти й аспіранти долучилися до круглого стола, де обговорювали діяльність ЗВО в умовах війни

Детальніше...

З початку повномасштабної війни Росії проти України було переміщено 25 вищих навчальних закладів та 19 структурних підрозділів окремих університетів. Зокрема й Донбаська державна машинобудівна академія, яка у квітні була переміщена до м. Тернопіль. У переміщених ЗВО навчаються 54000 студентів та працюють 7000 викладачів

Детальніше...