ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

У ДДМА відбувся святковий концерт до Дня Збройних Сил України

6 грудня в актовому залі Академії на честь Дня Збройних Сил України відбувся святковий концерт....

06.12.2018
Шахістки ДДМА сталили кращими в області серед студентів

5 грудня в Краматорську відбувся обласний турнір із шахів пам`яті І.М. Митька серед ЗВО III–IV ...

06.12.2018
Із днем народження, ФІТО!

5 грудня в актовому залі ДДМА відбувся концерт, присвячений Дню народження ФІТО.

Святкування д...

05.12.2018
PRO справжній образ Донбасу

3 грудня в рекреації біля музею ДДМА відбулося відкриття виставки «Донбас: переPROчитання образ...

04.12.2018

Останні новини

У ДДМА відбувся святковий концерт до Дня Збройних Сил України

Подробнее...

6 грудня в актовому залі Академії на честь Дня Збройних Сил України відбувся святковий концерт. Із привітальним словом виступили перший проректор ДДМА Анатолій Фесенко, член вищої ради українського реєстрового козацтва, головний отаман Донецької області, радник міського голови м. Краматорськ, генерал Сергій Міхальков, командир окремого ремонтно-відновлювального батальйону ООС, підполковник Сергій Дешевенко.

Подробнее...

Шахістки ДДМА сталили кращими в області серед студентів

Подробнее...

5 грудня в Краматорську відбувся обласний турнір із шахів пам`яті І.М. Митька серед ЗВО III–IV рівнів акредитації. ДДМА представляли три команди: Олександр Касьянюк, Олена Мартинкова, Михайло Сафронов – команда ДДМА-1; Олена Балаболко, Андрій Касьянюк, Ярослав Недоруба – ДДМА-2; В'ячеслав Хруслов, Андрій Літвінов, Дарія Чернишова – ДДМА-3.

Подробнее...

Із днем народження, ФІТО!

Подробнее...

5 грудня в актовому залі ДДМА відбувся концерт, присвячений Дню народження ФІТО.

Святкування дня народження почалося зі стендапу, де продемонстрували еволюцію студентів факультету. Присутнім у залі також видалася можливість згадати танець першокурсників, який вони танцювали на Дебюті. Запальні танці, пісні та смішний інтелектуальний батл між студентами та викладачами не залишили нікого байдужими. Глядачі дуже тепло зустрічали всіх учасників концерту та підтримували їх бурхливими оплесками.

Подробнее...

PRO справжній образ Донбасу

Подробнее...

3 грудня в рекреації біля музею ДДМА відбулося відкриття виставки «Донбас: переPROчитання образу». На відкриття зібрались студенти і викладачі ДДМА, учні й вчителі шкіл. Виставка складається з декількох стендів, на яких надані штрихи до справжньої історії Донбасу.

Подробнее...

Знайомитись зі спеціальностями можна дуже весело!

Подробнее...

1 грудня Академія відкрила свої двері для майбутніх абітурієнтів із Краматорська, Слов`янська, Дружківки та Торецька. Випускники коледжів, технікумів, ВПУ завітали до нас, щоби ближче познайомитися з Академією і дізнатися, як до неї вступити. Більшість випускників уже планують вступати до нашого вишу, а ті, хто тільки обдумує, де продовжити навчання, мали змогу краще дізнатися про навчання в ДДМА. День відкритих дверей у цьому році проходив у вигляді цікавого квесту.

Подробнее...

Вітаємо з нагородою!

Подробнее... Подробнее...

Ректор ДДМА Віктор Ковальов – голова Донецького наукового центру Національної академії наук України і Міністерства освіти і науки України, доктор технічних наук, професор, нагороджений Почесною відзнакою Національної академії наук України за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 100-річчя Національної академії наук України.

У ДДМА відзначили 100-річчя Національної академії наук України

Подробнее...

Урочисті збори наукової громадськості Донецького регіону, присвячені 100-річчю Національної академії наук України, відбулися 30 листопада в Музеї ДДМА. Урочисті збори провів Донецький науковий центр Національної академії наук України й Міністерства освіти і науки України.

Подробнее...

Нагорода на всеукраїнській історико-краєзнавчій конференції

Подробнее...

Студент ДДМА Андрій Капелещук (СА-18-1) узяв участь у всеукраїнській історико-краєзнавчій конференції учнівської та студентської молоді з міжнародною участю «Південно-Східна Україна: зі стародавності у XXI століття», яка проходила з 22 по 25 листопада у Святогірську.

Подробнее...

Ректорат ДДМА зустрівся зі студентами 1-го та 2-го курсів

Подробнее...

Зустріч ректорату зі студентським активом груп 1-го та 2-го курсів відбулася 27 листопада. Зустріч розпочав ректор ДДМА, професор Віктор Ковальов. Він відповів на загальні питання роботи Академії. Зупинився на питаннях академічного обміну. Зокрема, наголосив на тому, що для академічної мобільності потрібно володіти іноземною мовою.

Подробнее...

ЗМІНИ В НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ НЕ ПЕРЕДБАЧАЮТЬСЯ. ДДМА ПРАЦЮЄ У ЗВИЧАЙНОМУ РЕЖИМІ

Подробнее...

Від 09.00 28 листопада строком на 30 діб в Україні введено воєнний стан. 276 народних депутатів підтримали це рішення.

Подробнее...

Студенти Академії ведуть активне громадське життя

Подробнее...

На ім’я ректора ДДМА Віктора Ковальова надійшли листи подяки. Облдержадміністрація висловила вдячність за сприяння в проведенні регіонального форуму «Наука. Бізнес. Інновації» за темою «Donetsk Smart region». У листі відзначається старанність, комунікабельність, злагодженість студентів ДДМА, які здійснювали технічну та організаційну допомогу під час проведення заходу.

Подробнее...

У ДДМА відбувся Ректорський прийом для кращих випускників

Подробнее...

23 листопада в ДДМА відбувся урочистий Ректорський прийом, куди була запрошена студентська еліта Академії. Це – унікальний захід, який проводиться тільки в ДДМА. Уже 18 років поспіль ректор ДДМА запрошує найкращих випускників, які не тільки добре вчилися, а й прославили Академію в науці, мистецтві та спорті. Традиційно, ректор ДДМА професор Віктор Ковальов вручив випускникам пам'ятні медалі, виготовлені в ливарній лабораторії Академії.

Подробнее...

Зробимо це разом!

Подробнее...

У 2019 році проект «Ліга Сміху» відзначить свій перший ювілей. До святкової дати студія «Квартал 95» і компанія «Квартал-Концерт» вирішили зробити подарунок усім шанувальникам цієї гри, організувавши масштабний всеукраїнський тур «Зробимо це разом!» кращих команд «Ліги Сміху» по закладах вищої освіти.

Подробнее...

Студенти ДДМА в Литві розповіли про життя на Донбасі

Подробнее...

А Million Voices («Мільйон голосів») – міжнародний дружній проект у рамках програми Еrasmus+, який відбувся 8–18 листопада в студентському місті Каунас (Литва). Молодь із Литви, Польщі, Чехії, Італії, України та Туреччини зібралася разом для підвищення рівня поінформованості про українську кризу й набуття навичок, щоб допомогти внутрішньо переміщеним особам та молоді на Донбасі.

Подробнее...