ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Уряд оприлюднив графік підвищення мінімальної зарплати

Уряд за дорученням Президента винайшов ресурс для підвищення мінімальної заробітної плати вже з ...

Четвер, 02 липня 2020
Стратегія розвитку Академії отримала позитивний відгук

Донбаська державна машинобудівна академія взяла участь в онлайн-семінарі «Стратегія розвитку ЗВО...

Середа, 01 липня 2020
МОН надало вишам поради з організації змішаного навчання

Міністерством освіти і науки розроблені рекомендації щодо організації змішаного навчання у закла...

Середа, 01 липня 2020
«Це крок назад, отримаємо знову цензуру!» Звернення українських журналістів до влади

Журналісти, блогери і представники засобів масової інформації України звернулися до влади із зая...

Вівторок, 30 червня 2020
Туберкульозний диспансер Краматорська отримав менше коштів, ніж тогоріч

З початку другого етапу медичної реформи із загального бюджету за надання спеціалізованої медич...

Вівторок, 30 червня 2020

Останні новини

Уряд оприлюднив графік підвищення мінімальної зарплати

Детальніше...

Уряд за дорученням Президента винайшов ресурс для підвищення мінімальної заробітної плати вже з 1 вересня 2020 року та спланував графік такого підвищення.

Детальніше...

Стратегія розвитку Академії отримала позитивний відгук

Детальніше...

Донбаська державна машинобудівна академія взяла участь в онлайн-семінарі «Стратегія розвитку ЗВО», що відбувся 25–26 червня у рамках проєкту, що здійснюється Програмою імені Фулбрайта в Україні за фінансової підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Детальніше...

МОН надало вишам поради з організації змішаного навчання

Детальніше...

Міністерством освіти і науки розроблені рекомендації щодо організації змішаного навчання у закладах вищої та фахової передвищої освіти.

Детальніше...

«Це крок назад, отримаємо знову цензуру!» Звернення українських журналістів до влади

Детальніше...

Журналісти, блогери і представники засобів масової інформації України звернулися до влади із заявою проти законопроєкту №2693 «Про медіа», запропонованого народними депутатами. Медіа-група «Академія» згодна з цим зверненням і теж його підтримує.

Детальніше...

Туберкульозний диспансер Краматорська отримав менше коштів, ніж тогоріч

Детальніше...

З початку другого етапу медичної реформи із загального бюджету за надання спеціалізованої медичної допомоги 86 закладам Донецької області Національна служба здоров’я України виплатила понад 560,6 млн грн; за надання екстреної медичної допомоги виплачено більше 95 млн грн. За надання допомоги пацієнтам з COVID-19 та з підозрою на нього медичні заклади Донеччини отримали від НСЗУ більше 47,6 млн грн.

Детальніше...

Заступник міністра Єгор Стадний йде з МОН

Детальніше...

Як відомо, 25 червня Кабінет Міністрів призначив ректора Чернігівського національного технологічного університету Сергія Шкарлета заступником міністра освіти і науки і одночасно поклав на нього обов'язки в.о. міністра освіти і науки України.

Детальніше...

Доповнено реєстр успішності студентів

Детальніше...

Студенти ФІТО і ФАМІТ, ваші факультети оприлюднили реєстри успішності студентів! Переходьте за посиланням та шукайте себе у списках!

Реєстр успішності студентів

Детальніше...

До уваги студентів! Два факультети – ФМ і ФЕМ – уже оприлюднили реєстр успішності студентів ДДМА.

Детальніше...

ЗНО В КРАМАТОРСЬКУ ПРОЙДЕ В 9 ПУНКТАХ ТЕСТУВАННЯ

Детальніше...

У Краматорську ЗНО буде проходити в дев’яти пунктах тестування: на базі КУГ, ОШ №№ 2, 5, 8, 10 та інших. Діяльність пунктів тестування в Краматорську будуть забезпечувати понад 600 спеціально навчених та сертифікованих співробітників. Про це повідомляється на сайті Краматорської міської ради.

Детальніше...

Наші студенти – призери Міжнародної олімпіади IT-Universe-2020

Детальніше...

Четверо наших студентів 4 й 5-го (1-го магістерського) курсів пройшли відбір і взяли участь у фінальному онлайн-етапі Міжнародної олімпіади у сфері інформаційних технологій для студентів закладів вищої освіти IT-Universe – у конкурсі «Кращий інноваційний диплом (проєкт)» і олімпіаді з дисципліни «Управління ІТ-проєктами». Сьогодні були оголошені офіційні підсумки всіх конкурсів: Софія Баган посіла 3-є місце в олімпіаді «Управління ІТ-проєктами», а Олександр Сокальський удостоївся диплома 3-го ступеня в конкурсі «Кращий інноваційний диплом (проєкт)» (у всіх номінаціях присуджувалося максимум три призових місця). За підсумками IT-Universe-2020 у «неофіційному командному заліку» Донбаська державна машинобудівна академія посіла четверту сходинку!

Детальніше...

Студентка Академії посіла призове місце в конкурсі у Харкові

Детальніше...

Студентка Академії Олена Балаболко, яка зараз навчається в магістратурі (група КН19-1мн), нагороджена дипломом III ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Автоматизація та комп`ютерно-інтегровані технології», що відбувся в Харківському національному університеті радіоелектроніки (ХНУРЕ).

У конкурсі взяли участь 53 роботи, серед яких і дипломна бакалаврська робота Олени на тему «Розробка програмно-апаратного комплексу для 3D-сканування об’єктів складної форми». Наукові керівники – старші викладачі кафедри КІТ Сергій Добряк і Денис Міхєєнко.

Рецензенти ХНУРЕ в роботі нашої студентки відзначили наявність наукових публікацій, актуальність обраної теми для нашої країни та створення програмно-апаратного комплексу, до якого входить самостійно зібраний тривимірний сканер.

Свіжа газета «Академія» вже на сайті!

Детальніше...

Детальніше...

Яскравий приклад плідної співпраці ДДМА й Економіко-гуманітарного ліцею № 8 імені Василя Стуса в розвитку STEAM- освіти учнівства

Детальніше...

Приємно, що наша співпраця з Економіко-гуманітарним ліцеєм № 8 імені Василя Стуса продовжується й після Всеукраїнської події до Дня дівчат у технологіях, яка відбулася 8 жовтня минулого року, коли учениці ліцею відвідали лабораторії ДДМА! Дівчата дізналися багато цікавого про технології машинобудування, проєктування й про відомих жінок – науковиць та дослідниць цієї галузі. Цей захід продемонстрував переваги побудови кар'єри в технологічній сфері, а також мав на меті збільшити кількість дівчат у STEАM і пробудити їхній інтерес до науки та технологій.

Детальніше...

Skype-конференція проєкту Erasmus+ BIOART в Україні

Детальніше...

17 червня відбулася skype-конференція між учасниками проєкту Erasmus+ BIOART. У цьому заході взяли участь представники українських вишів, які працюють у проєкті BIOART: Національний технічний університет «Запорізька політехніка», Вінницький національний технічний університет, Приазовський державний технічний університет і Донбаська державна машинобудівна академія.

Детальніше...

IT-шники розширяють горизонти

Детальніше...

Цього року Міжнародна студентська олімпіада з технологій гарячого кування й екструзії QForm–2020 пройшла онлайн у травні. У ній узяли участь 34 університети з 13 країн: Білорусії, Бразилії, В'єтнаму, Германії, Індії, Італії, Македонії, Румунії, Сербії, України та ін.

Детальніше...