Стартап-школа Sikorsky Challenge Краматорськ

Стартап-школа створена у рамках проекту "Модель стартапів «Сікорськи челендж об’єднує Донбас", фінансово та організаційно підтриманого Проектом «Зміцнення громадської довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Місія проекту – перетворити перспективний, але знесилений війною східний регіон України на вітчизняну «Кремнієву долину», розбудувати мережу інноваційних кластерів, у яких молодь Донбасу зможе навчатися інноваційному підприємництву та перетворювати свої креативні ідеї в успішні стартап-компанії.

Оголошення

Новини

Конкурс інноваційних стартап проєктів Sikorsky Challenge Festival іn China

Шановні інноватори та інноваторки! Маємо для вас надзвичайно цікаву новину: Інноваційна екосистема «Sikorsky Challenge Україна» (складовою якої є стартап школа «Sikorsky Challenge Краматорськ ДДМА») планує у 2023 році провести серію українських та міжнародних тематичних конкурсів, переможці яких стануть фіналістами ХІІ Міжнародного Фестивалю «Sikorsky Challenge 2023».

У ДДМА проходить Регіональний конкурс стартап проєктів

Як ми вже писали раніше, Донбаська державна машинобудівна академія є активним учасником проєкту «Стартап-школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Регіональний конкурс інноваційних стартап проєктів

17-18 лютого 2022 року відбудеться Регіональний конкурс інноваційних стартап проєктів – заключна подія проєкту «Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Школа Sikorsky Challenge розпочинає онлайн-навчання за програмою «Практика запуску стартапа»

16 листопада 2021 стартап школа Sikorsky Challenge розпочинає онлайн-навчання за програмою «Практика запуску стартапа».

X Міжнародний фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ»

12–14 серпня 2021 року відбудеться X Міжнародний фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ», присвячений 30-річчю Незалежності України. Поводить захід Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

У ДДМА вдруге проведено семінар для представників ІТ-сектору

2 червня 2021 р. у Донбаській державній машинобудівній академії відбувся IT-семінар «Інновації, засновані на ІТ – від аутсорсингу до розробки конкурентоспроможних продуктів та послуг» для IT-підприємців та підприємниць Краматорська. Захід було проведено в рамках проєкту «Стартап-школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Літо почалося з конкурсу проєктів стартап-школи «Sikorsky Challenge Краматорськ»

У рамках проєкту «Стартап-школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України», у стартап-школі «Sikorsky Challenge Краматорськ» протягом лютого-травня 2021 р. відбулося навчання двох груп стартаперів (43 особи), які прослухали курс «Основи інноваційного підприємництва та практика запуску стартапу», а також двох груп співробітників ДДМА (12 осіб), які пройшли підвищення кваліфікації за курсом «Основи малого інноваційного бізнесу».

Представники інноваційного простору Pochatok Space завітали до стартап школи «Sikorsky Challenge Краматорськ»

Стартап школа «Sikorsky Challenge Краматорськ» не тільки навчає інноваторів практиці запуску стартапів та їх розвитку до бізнес-стадії, але й працює над створенням інноваційної екосистеми в нашому місті. З цієї точки зору особливо корисним є нетворкінг з іншими осередками інноватики у Краматорську.

Учні стартап школи Sikorsky Challenge Краматорськ завершують своє навчання: найцікавіше тільки починається!

У квітні 2021 року розпочала роботу над стартап-проєктами друга група учнів стартап школи Sikorsky Challenge Краматорськ (у рамках проєкту «Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України»).

Протягом двох місяців наші стартапери не тільки відвідали 8 дводенних інтенсивів, але й встигли ґрунтовно попрацювати над власними інноваційними ідеями.

            ОГОЛОШЕННЯ           

4 червня 2021 р. у ДДМА відбудеться локальний конкурс стартапів

Викладачі ДДМА вивчають основи малого інноваційного бізнесу разом із Sikorsky Challenge

Як ми вже писали раніше, у рамках проєкту «Стартап-школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України», у квітні розпочався другий цикл тренінгів з основ малого інноваційного бізнесу для співробітників ДДМА.

Друга група стартап-школи «Sikorsky Challenge Краматорськ» інтенсивно працює над своїми проєктами

Як ми вже писали раніше, у квітні 2021 розпочала роботу над стартап-проєктами друга група учнів стартап-школи «Sikorsky Challenge Краматорськ» (у рамках проєкту «Стартап-школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України»).

Анонс IT-семінару «Інновації, засновані на ІТ – від аутсорсингу до розробки конкурентоспроможних продуктів та послуг» для IT підприємців та підприємниць Донецької та Луганської областей

Ви майбутній IT підприємець або підприємниця або давно відома IT компанія, яка шукає шляхи розробки власних IT продуктів?

«Хаб інноваційних технологій»: проєкт стартап-школи «Sikorsky Challenge Краматорськ» представлено громадській раді Краматорська «Комісія з освіти»

Учасники першої групи стартап-школи «Sikorsky Challenge Краматорськ» почали втілювати свої проєкти в життя. Зокрема, проєкт кафедри інноваційних технологій і управління – «Хаб інноваційних технологій» (ХІТ) – у квітні 2021 р. було презентовано громадській раді м. Краматорськ «Комісія з освіти».

Розпочався цикл тренінгів з основ малого інноваційного бізнесу для співробітників ДДМА

Як ви пам’ятаєте, у лютому та березні 2021 р. у рамках проєкту «Стартап-школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України», викладачі кафедр «Менеджмент» та «Фінанси, банківська страва і підприємництво» прослухали цикл тренінгів з основ малого інноваційного бізнесу.

Учні стартап-школи «Sikorsky Challenge Краматорськ» учаться робити клієнтоорієнтований продукт

Як ми вже писали раніше, 7 квітня в рамках проєкту «Стартап-школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України», почала роботу друга група учнів стартап-школи «Sikorsky Challenge Краматорськ».

IT-проєкти стартап-школи «Sikorsky Challenge Краматорськ» було презентовано Східноукраїнському технокластеру

21 квітня відбулася зустріч керівників стартап-проєктів ІТ-спрямованості школи «Sikorsky Challenge Краматорськ» та голови Східноукраїнського технокластеру Павла Зайцева.

Розпочала роботу друга група стартап-школи «Sikorsky Challenge Краматорськ»

Як ми вже писали раніше, у лютому-березні 2021 р. пройшов цикл тренінгів-інтенсивів для стартаперів Донбаської державної машинобудівної академії в рамках проєкту «Стартап-школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

У ДДМА відбувся IT-семінар «Інновації, засновані на ІТ, – від аутсорсингу до розробки конкурентоспроможних продуктів та послуг»

У рамках проєкту «Стартап-школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України», 22 березня 2021 р. у Донбаській державній машинобудівній академії відбувся IT-семінар «Інновації, засновані на ІТ, – від аутсорсингу до розробки конкурентоспроможних продуктів та послуг» для IT-підприємців та підприємниць Краматорську.

Відбувся завершальний цикл тренінгів для першої групи інноваторів стартап-школи «Sikorsky Challenge Краматорськ»

Як ви, певно, пам’ятаєте, Донбаська державна машинобудівна академія бере активну участь у проєкті «Стартап-школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Оголошення: набір на цикл тренінгів з основ малого бізнесу

У вересні 2020 року проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» (Проєкт USAID) та Інноваційний холдинг «Сікорскі Челендж» підписали грантову угоду «Стартап школа SikorskyChallenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей».

Оголошено набір другої групи стартап школи SikorskyChallenge Краматорськ

Як ми вже повідомляли, у вересні 2020 року проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» (Проєкт USAID) та Інноваційний холдинг «Сікорскі Челендж» підписали грантову угоду «Стартап школа SikorskyChallenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей».

Програма преакселерації GIST Innovates Ukraine

Програма GIST Державного департаменту США (Global Innovation through Science and Technology – Глобальні інновації через науку та технології) надає можливість науково-технічним командам українських інноваторів (до 25 команд у складі 3 осіб) взяти участь у 10-тижневій програмі преакселерації в червні-серпні 2021 року.

Інноватори ДДМА вивчають маркетингові стратегії та цифрові комунікації разом із Sikorsky Challenge

Як ми вже писали, Донбаська державна машинобудівна академія бере активну участь у проєкті «Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Фінансисти та менеджери ДДМА підвищують кваліфікацію разом із Sikorsky Challenge

Провідні викладачі кафедр «Фінанси, банківська справа і підприємництво» та «Менеджмент» продовжують підвищення кваліфікації на тренінгах-інтенсивах для викладачів, що проводяться в рамках проєкту «Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Зустрічаємо весну разом із «Sikorsky Challenge Краматорськ»

Перші дні весни – гарний час започаткувати щось нове, наприклад – створити стартап-проєкт разом із командою однодумців на основі інноваційної бізнес-ідеї чи наукової розробки. Саме цим і займалися стартап-команди ДДМА 1 та 2 березня за допомогою тренера Олексія Струцинського.

Анонс IT семінару «Інновації, засновані на ІТ – від аутсорсингу до розробки конкурентоспроможних продуктів та послуг» для IT- підприємців та підприємниць Донецької та Луганської областей

Ви майбутній IT підприємець або підприємниця або давно відома IT-компанія, яка шукає шляхи розробки власних IT-продуктів?
У вересні 2020 року проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» (Проєкт USAID) та Інноваційний холдинг «Сікорскі Челендж» підписали грантову угоду «Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей».

Оголошення: графік роботи стартап школи SikorskyChallenge Краматорськ у березні 2021 р.

Як ми вже повідомляли, у вересні 2020 року проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» (Проєкт USAID) та Інноваційний холдинг «Сікорскі Челендж» підписали грантову угоду «Стартап школа SikorskyChallenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей». У лютому 2021 р. відбулись перші тренінги для першої групи команд наших стартаперів (тренер – Олексій Струцинський) та для групи викладачів (тренер – Леся Люшенко).

«SikorskyChallenge»: інтенсиви для викладачів ДДМА

У вересні 2020 року проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» (Проєкт USAID) та Інноваційний холдинг «Сікорскі Челендж» підписали грантову угоду «Стартап школа SikorskyChallenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей».

Оголошення про набір у стартап школу для студентів та викладачів Донбаської державної машинобудівної академії, м. Краматорськ

У вересні 2020 року проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» та Інноваційний холдинг «Sikorsky Challenge» підписали грантову угоду «Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей».

Фінал Sikorsky Challenge: у переможцях проєкт випускників стартап-школи при ДДМА

Дев’ятий фестиваль інноваційних проєктів Sikorsky Challenge відбувся в онлайн-форматі: більша частина учасників із різних країн та регіонів України представляла розробки дистанційно у вигляді відео. Та попри зміну формату 34 проєкти вже знайшли зацікавлених інвесторів – українських і міжнародних.

SIKORSKY CHALLENGE ОБИРАЄ НАЙКРАЩІ СТАРТАПИ

3 листопада стартував ІХ фестиваль Sikorsky Challenge 2020, у рамках якого пройде конкурс стартапів. У якості члена міжнародного журі фестивалю Sikorsky Challenge 2020 бере участь проректор з наукової роботи, управління розвитком та міжнародних зв’язків ДДМА Михайло Турчанін. Зауважимо, що до складу міжнародного журі цього року увійшли 26 членів із США, Китаю, Ізраїлю й України.

Стартап школа Sikorsky Challenge запрошує на семінар

Друзі, 1 вересня 2020 року на Сході України стартував проєкт «Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Проект ДДМА iNet for Pet став фіналістом Всеукраїнського фестивалю інновацій

Всеукраїнський фестиваль інновацій – масштабний захід, що проводиться безпосередньо Міністерством освіти і науки України. І для кожного стартап-проекту стати фіналістом цього свята інноватики – справжня честь. З кожним роком чисельність поданих до конкурсної комісії заявок зростає, у 2019 році міністерство їх отримало 250 (145 – у категорії інноваційних проектів і 105 – у категорії стартапів).

У ДДМА ОБРАЛИ НАЙКРАЩІ СТАРТАПИ

18 квітня в Академії відбувся стартап-фестиваль «Sikorsky Challenge Краматорськ» для учнів старших класів та студентів технікумів за програмою «Основи інноваційного підприємства». На цьому фестивалі були заслухані проекти випускників стартап-школи, які протягом двох місяців займалися розробками ідей, а також їх удосконаленням.

«Sykorsky Challenge Краматорськ» вчить бізнесу школярів

Минулого року в ДДМА стартував проект «Модель стартапів "Sykorsky Challenge Краматорськ" об’єднує Донбас», фінансово та організаційно підтриманий Проектом «Зміцнення громадської довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Початок був удалим. На заключному VІI всеукраїнському фестивалі інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2018 (у Києві) два проекти з нашої Академії стали переможцями й зацікавили інвесторів із фірми Huawei. Треба зазначити, що на фестиваль було подано 132 стартапи з різних регіонів України. А головне те, що за час участі в проекті було підготовлено ряд менторів (викладачів), які можуть учити бізнесу й стартапам інших людей.

Стартап-школа «Sykorsky Challenge Краматорськ» при ДДМА запрошує на навчання учнів 9–11 класів та студентів технікумів!

Стартап-школа «Sykorsky Challenge Краматорськ» при ДДМА продовжує свою роботу! Тепер – для учнів старших класів та студентів технікумів.

Проекти школи стартапів ДДМА стали фаворитами спонсора на Фестивалі інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2018

16–19 жовтня в Києві відбувся VІI всеукраїнський фестиваль інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2018.

Випускники стартап-школи при ДДМА готуються до участі у фестивалі Sikorsky Challenge 2018

Ще один фіналіст бізнес-школи Sikorsky Challenge, що проводилася на базі Донбаської державної машинобудівної академії спільно з Національним технічним університетом України (КПІ) у березні-червні цього року, – платформа «Віртуальний клас». Наразі цей проект є фіналістом фестивалю інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2018 (м. Київ) і готується представити свою онлайн-платформу на VII міжнародному фестивалі інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2018, який відбудеться в Києві вже на початку жовтня. Детальніше про свій стартап розповів керівник проекту Юрій Лисенков.

Випускники стартап-школи при ДДМА готуються до участі у фестивалі Sikorsky Challenge 2018

Як ми вже повідомляли, 5–6 липня 2018 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся Випуск української мережі стартап-шкіл Sikorsky Challenge 2018 року, до числа переможців якого увійшла команда викладачів та студентів ДДМА iNet for Pet (інтернет для хатніх улюбленців). Усі команди-переможці отримали перепустку у фінал VII міжнародного фестивалю інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2018, який відбудеться в Києві 6–9 жовтня 2018 р.

Краматорський стартап-проект увійшов до числа переможців конкурсу-випуску Української мережі стартап-шкіл Sikorsky Challenge

4–6 липня в Києві відбувся конкурс-випуск Української мережі стартап-шкіл Sikorsky Challenge. що цьогоріч у рамках проекту «Модель стартапів „Сікорські Челендж” об’єднує Донбас» поповнилася школами, які були відкриті в нашому регіоні.

Добрі жнива в стартап-школі

В Академії 23 червня відбувся конкурс проектів Стартап-школи «Сікорскі Челендж, м. Краматорськ». Він проходив у рамках проекту «Модель стартапів "Сікорські челендж" об’єднує Донбас», фінансово та організаційно підтриманого проектом «Зміцнення громадської довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Для стартапівців Конкурс став відповідальним моментом, адже переможці представлятимуть свої роботи в Києві перед іноземними бізнесменами, які оберуть цікаві проекти для фінансування й впровадження.

Стартап-школа Sikorsky Challenge при ДДМА презентує проект iNet for Pet

14 березня в рамках проекту «Модель стартапів Sikorsky Challenge об’єднує Донбас», за сприяння USAID, при ДДМА було відкрито стартап-школу. Один із проектів першого набору – iNet for Pet.

Як зробити перші кроки в бізнесі

Як відомо, теорія завжди ґрунтується на практиці. Тому 20 березня учасники стартап-школи Sikorsky Challenge брали участь в екскурсії на завод автогенного обладнання «ДОНМЕТ».

У ДДМА почала роботу Стартап-школа Sikorsky Challenge

У Донбаській державній машинобудівній академії відкрилася стартап-школа Sikorsky Challenge у рамках проекту «МОДЕЛЬ СТАРТАПІВ "СІКОРСЬКІ ЧЕЛЕНДЖ" ОБ’ЄДНУЄ ДОНБАС», який фінансово та організаційно підтриманий Проектом «Зміцнення громадської довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Модель стартапів Sikorsky Challenge об’єднує Донбас

Саме з такою назвою на сході України стартував проект "МОДЕЛЬ СТАРТАПІВ «СІКОРСЬКІ ЧЕЛЕНДЖ» ОБ’ЄДНУЄ ДОНБАС", фінансово та організаційно підтриманий Проектом «Зміцнення громадської довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Усі новини

Медіа-матеріали
Контактна особа
Турчанін Михайло Анатолійович
Проректор з наукової роботи, управління розвитком та міжнародних зв’язків

Телефон: (0626) 41-69-42,
e-mail: prorectornir@dgma.donetsk.ua

ДДМА, 1-й корпус, ауд. 1318