ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

bioart2.png scool3-image002.jpg

У грудні 2018 р. на базі ЗОШ №3 за підтримки керівництва та педагогічного колективу школи для учнів 11-их класів кафедрою комп’ютерних інформаційних технологій було проведено відкритий урок інформатики на тему "Перспективи та тенденції розвитку сучасних інформаційних технологій" у випускних класах.

scool3-image001.jpg

Для учнів були підготовлені презентаційні та наочні матеріали, які демонстрували перспективи розвитку ІТ-галузі, а також про те, яке місце у цьому займає кафедра КІТ ДДМА. Завідувач кафедри, проф. О.Ф. Тарасов та доцент каф. О.Р. Абдулов ознайомили абітурієнтів із сучасними промисловими смарт-виробництвами, застосуванням моделей для керування складними процесами та досвід передових фірм на прикладі компанії SIEMENS. Важливою частиною презентацій було також знайомство учнів із місцем інформаційних технологій у «четвертій промисловій революції» та інтернетом речей (англ. Internet of Things, IoT), що є мережою фізичних об’єктів із технологіями для взаємодії один з іншим.

scool3-image004.jpg

Також були продемонстровані досягнення студентів кафедри КІТ у навчанні та міжнародних проектах: наглядна демонстрація наукових розробок, результати участі у конкурсах та олімпіадах та ін. Асистент кафедри А.К. Коваленко продемонстрував студентські розробки щодо використання віртуальної та доповненої реальності. Важливе місце під час проведення відкритого уроку стало знайомство учнів із навчальними та науковими розробками кафедри в рамках участі в проекті Erasmus+ «BIOART». Школярі були ознайомлені з сучасними біомедицинськими нано-технологіями для діагностики та лікування тяжких захворювань. Також були розглянуті технології отримання наноматеріалів, їх переваги над звичайними матеріалами та можливості використання для створення протезів та імплантів при відновленні втрачених частин тіла.

scool3-image003.jpg

Колектив кафедри КІТ ДДМА хотів би висловити щиру вдячність педагогічному колективу та керівництву ЗОШ №3 за сприяння та підтримку у проведенні відкритих уроків.