ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Новини кафедри КІТ

В Академії відбулася міжнародна науково-технічна конференція «Інформатика, управління та штучний інтелект»
1.jpg

ДДМА (кафедра КМСІТ) спільно з НТУ «ХПІ» традиційно стала організатором XI Міжнародної науково-т...

Вівторок, 21 травня 2024
Студраду ДДМА нагородили грамотою за участь у національній руханці до Міжнародного дня вишиванки
1.jpg

У день, коли світ відзначає красу і самобутність української вишиванки, Українська федерація &la...

Понеділок, 20 травня 2024
Наука – дорога в майбутнє
1.jpg

Наука – найважливіший чинник технічного і соціально-культурного прогресу. Особливо у воєнні часи...

Субота, 18 травня 2024
ВІТАЄМО НАУКОВЦІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ НАУКИ В УКРАЇНІ!
5.jpg

Шановні колеги, науковці, від щирого серця вітаємо вас із професійним святом – Днем науки ...

Субота, 18 травня 2024
Бронзовий призер Європи з тхеквандо
1.jpg

Чемпіонат Європи з тхеквондо (ВТФ) відбувся 9–12 травня в Белграді (Сербія). На цих змаганнях сп...

П'ятниця, 17 травня 2024

Робота по Програмі BIOART

bioart2.png

Донбаська державна машинобудівна академія є учасником міжнародного проекту Erasmus+ 586114-EPP-1-2017-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP «Інноваційна мультидисциплінарна навчальна програма для підготовки бакалаврів та магістрів зі штучних імплантів для біоінженерії» (BIOART), одного із 8 проектів в Україні, що отримали фінансування в рамках програми Erasmus + KA2 (розвиток потенціалу вищої освіти) у 2017р. Термін виконання проекту BIOART: 15 листопада 2017 р. – 14 листопада 2020 р.

На стартовому зібранні в Мадриді (Іспанія) 7-9 лютого 2018 року представників вузів-учасників привітали директор Інституту Телекомунікацій Політехнічного Університету Мадрида професор Амадор Мігуел та координатор проекту професор Давід Луенго. Представники Технічного Університету Кракова (Краків, Польща), Університетського Коледжу Томас Мор (Сінт-Каталін-Вавер, Бельгія), Університету безперервної освіти-Дунайського Університету (Кремз, Австрія), представники чотирьох українських університетів (Запорізького національного технічного університету, Приазовського державного технічного університету, Вінницького національного технічного університету, Донбаської державної машинобудівної академії), трьох університетів Ізраїлю (Інженерного коледжу Семі Шамона, Університету Бар Ілан, Холонського технічного університету), представник Інституту патології хребта та суглобів ім. Ситенко (м.Харків, Украіна) та Інституту безперервного навчання (Ізраїль) представили існуючі програми навчання та власні наукові розробки в галузі сучасних штучних імплантів та розробили план дій щодо реалізації завдань проекту.

Від ДДМА в організаційному зібранні прийняли участь: зав. кафедрою КIТ, проф. Тарасов О.Ф. та доцент кафедри АВП Суботін О.В. На зустрічі проведено обговорення щодо результатів планування робіт в вузах країн-учасників по Проекту BIOART, в тому числі і роль ДДМА та інших вузів у плануванні робіт серед українських партнерів (Галіна Табунчик, м. Запоріжжя, Україна). Представлені для обговорення робочі пакети та структури управління Проектом, індивідуальна роль партнерів та методика роботи і надання звітів. Обговорювали також партнерські угоди та особливості оформлення проекту у країнах-партнерах (Девід Луенго, м. Мадрид, Іспанія).

Тарасов О.Ф. зробив презентацію та доповідь про ДДМА та стан процесу навчання студентів за спеціалізаціями, пов’язаними з Проектом, про існуючі навчальні плани в Україні на прикладі ДДМА. Також була представлена для обговорення презентація про процес навчання студентів в Ізраїлі (Том Трігано, SCE). Патрік Пілгрим розповів про роботу лабораторії з досліджень, які проводяться в галузі проекту в Університеті Томаса Мора, Бельгія.

Крім того, викладачі ДДМА ознайомилися з технічними й методичними досягненнями Політехнічного Університету, м. Мадрид, відповідно до цілей Проекту, в галузі питань, пов’язаних з імплантатами. Також були установлені робочі контакти й прийнята участь у дискусії щодо впровадження апаратного й програмного забезпечення, яке буде надано міжнародним проектом Erasmus+ BIOART та можливостей їх використання у ході реалізації НДР Д-01-2017 у ДДМА.

madrid-1-.jpg

Г.В. Табунщик (ЗНТУ, м. Запоріжжя, Україна)

madrid-2-.png

Представники університетів, які приймають участь у проекті BIOART

madrid-3-.png

Керівник проекту Девід Луенго (м. Мадрид, Іспанія) - презентація та доповідь про задачі проекту BIOART

madrid-4-.jpg

О.Ф. Тарасов – Презентація ДДМА

madrid-5-.jpg

Патрік Пілгрим (Університет Томаса Мора, Бельгія)