ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Студент ДДМА став чемпіоном Європи з єдиноборств
img_3.jpg

З 31 липня по 3 серпня в столиці Хорватії Загребі відбувся перший в історії чемпіонат Європи з є...

Понеділок, 12 серпня 2019
До уваги абітурієнтів! Стартував проєкт “Доступна освіта 2019”
img_osvita.jpg

7 липня 2019 року стартував новий освітній проєкт “Доступна освіта 2019”, який дозволяє абітуріє...

Вівторок, 23 липня 2019
Наша спортсменка здобула "золото"
img.jpg

Уперше в історії традиційного шахового фестивалю "Миргород опен", який проходив в одноіменному м...

Середа, 17 липня 2019
На Донеччину завітало справжнє українське кіно
img_ukr_1.jpg

Громадська організація «Мистецька вежа» за підтримки штабу Об’єднаних сил і Державного агентства...

Понеділок, 15 липня 2019
Академія посідає третю сходинку в рейтингу ЗВО Донецької області
img_academy.jpg

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг закладів вищої освіт...

Понеділок, 15 липня 2019

Воркшоп з проекту BIOART у Політехнічному університеті Мадрида

img_main.jpg

З 28 січня по 1 лютого в рамках міжнародного проекту BIOART відбувся тренінг у Мадридському політехнічному університеті (Universidad Politecnica de Madrid (UPM), м. Мадрид, Іспанія). Делегацію ДДМА представляли зав. кафедрою КIТ, проф. Олександр Тарасов , доцент каф. КIТ Людмила Васильєва, доцент каф. КIТ Едуард Грибков.

Учасники проекту BIOART з України та Ізраїлю під час тренінгу підвищили свою кваліфікацію: ознайомилися з організацією навчального процесу в UPM, отримали методичні матеріали для підготовки нових та удосконалення існуючих навчальних курсів на кафедрах КІТ та АПП, ознайомилися з лабораторною базою та науковими дослідженнями UPM.

Тренінг складався з декількох заходів. 28 січня учасники проекту зібралися у Вищій школі інженерії телекомунікаційних систем UPM (Escuela Tecnica Superior de Ingenierıa y Sistemas de Telecomunicacion, ETSIST). З доповіддю про мету проекту, досягнення та перспективи виступив координатор проекту BIOART проф. Д. Луенго.

Цікавою виявилася доповідь нового учасника проекту – доцента Католицького університету Льовена «KU Leuven» П. Арраса, який розповів про програми в галузі біомедичної інженерії, досвід роботи з підготовки та виконання міжнародних проектів та наукові дослідження.

29 січня тренінг продовжив роботу в ETSIST, де його представники виступили з презентаціями закладу та його бакалаврських, магістерських і докторських програм. Цікавим виявився візит учасників воркшопу до департаменту теорії сигналів та зв’язку, де було продемонстровано безлунні та ревербераційні камери, радіочастотну лабораторію, лабораторію акустики, студію звукозапису, лабораторію обробки зображень, студію запису телепрограм. Також обговорювалися питання фінансового менеджменту, підготовки звітів. Для учасників воркшопу також проведено екскурсії в музей телекомунікацій та лабораторію «Цифровий будинок».

30 січня в Центрі біомедичних технологій UPM (Biomedical Technology Centre) тренінг почався з презентації директора центру Г. Гвінея та його заступника Ф. Рохо. Учасники проекту були ознайомлені з роботою лабораторій центру: когнітивної неврології, магнітоенцефалографії, біоматеріалів та регенеративної інженерії, біоінструментів.

Після чого тренінг перемістився у Вищу технічну школу інженерії телекомунікацій ПУМ (Escuela Tecnica Superior de Ingenierıa de Telecomunicacion, ETSIT), де відбулася презентація школи, її бібліотеки, проведено екскурсії до лабораторій: безлунної камери, інституту оптоелектронних систем та мікротехнологій, житлової лабораторії «Розумний будинок».

31 січня учасники тренінгу працювали в ETSIST. З презентацією засобів онлайн-навчання виступив Е. Шмуелі. Презентація С. О. Суботіна була присвячена питанням висвітлення результатів проекту в збірці доповідей. Пізнавальними виявилися лекції «Сенсори» (Ц. Бенавенте), «Методи розпізнавання сигналів» (Х. Гуттієрес-Арріола, Р. Фраїль), «Цифрова обробка біомедичних сигналів» (Д. Луенго), «Обробка сигналів ЕКГ» (Д. Луенго), «Біометрія» (Д. Мельтцер). Також проведено неформальні обговорення та дискусії між партнерами проекту.

1 лютого відбулася заключна зустріч у Вищій технічній школі промислової інженерії UPM (Escuela Tecnica Superior de Ingenierıa Industrial, ETSII). Учасники проекту заслухали презентацію школи та ознайомилися з матеріально-технічною базою: лабораторією силової електроніки, лабораторією робототехніки та інтелектуальних машин, лабораторією проектування в біоінженерії, лабораторіями Дослідницького центру автоматики та робототехніки, Центру промислової електроніки, лабораторією розробки продуктів. Відбулися підсумкові обговорення результатів тренінгу.

Візит співробітників ДДМА в рамках проекту BIOART забезпечив реалізацію його завдань, а також сприяв інтернаціоналізації ДДМА та поглибленню її співпраці з партнерськими університетами.

img_1.jpg img_5.jpg img_8.jpg img_6.jpg img_4.jpg img_3.jpg img_7.jpg img_10.jpg img_9.jpg img_13.jpg img_2.jpg img_4.jpg img_11.jpg img_15.jpg img_12.jpg