ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

На засіданні вченої ради ДДМА
1.jpg

На лютневому засіданні вченої ради ДДМА, окрім питань діяльності Академії, було проведене випробо...

П'ятниця, 01 березня 2024
Вітаємо ювілярів!
1.jpg

Ректорат, профком і медіагрупа «Академія» щиро вітають ювілярів січня і лютого 2024 року:

Четвер, 29 лютого 2024
Названо спеціальності, на які буде збережено держзамовлення
2.jpg

Після ухвалення законодавчих змін, якими передбачено реформа системи бюджетного фінансування здо...

Середа, 28 лютого 2024
ВШАНОВУЄМО ПАМ’ЯТЬ ВИПУСКНИКІВ АКАДЕМІЇ, ЯКІ ПОЛЯГЛИ ЗА УКРАЇНУ
1.jpg

Виконуючи військовий обов’язок із захисту Батьківщини, загинув випускник ДДМА Олег Проць.

Вівторок, 27 лютого 2024
10-а річниця від початку російсько-української війни
1.jpg

10 років тому, у лютому 2014 року, російська федерація розв’язала війну проти України. Вор...

Субота, 24 лютого 2024

Воркшоп з проекту BIOART у Політехнічному університеті Мадрида

img_main.jpg

З 28 січня по 1 лютого в рамках міжнародного проекту BIOART відбувся тренінг у Мадридському політехнічному університеті (Universidad Politecnica de Madrid (UPM), м. Мадрид, Іспанія). Делегацію ДДМА представляли зав. кафедрою КIТ, проф. Олександр Тарасов , доцент каф. КIТ Людмила Васильєва, доцент каф. КIТ Едуард Грибков.

Учасники проекту BIOART з України та Ізраїлю під час тренінгу підвищили свою кваліфікацію: ознайомилися з організацією навчального процесу в UPM, отримали методичні матеріали для підготовки нових та удосконалення існуючих навчальних курсів на кафедрах КІТ та АПП, ознайомилися з лабораторною базою та науковими дослідженнями UPM.

Тренінг складався з декількох заходів. 28 січня учасники проекту зібралися у Вищій школі інженерії телекомунікаційних систем UPM (Escuela Tecnica Superior de Ingenierıa y Sistemas de Telecomunicacion, ETSIST). З доповіддю про мету проекту, досягнення та перспективи виступив координатор проекту BIOART проф. Д. Луенго.

Цікавою виявилася доповідь нового учасника проекту – доцента Католицького університету Льовена «KU Leuven» П. Арраса, який розповів про програми в галузі біомедичної інженерії, досвід роботи з підготовки та виконання міжнародних проектів та наукові дослідження.

29 січня тренінг продовжив роботу в ETSIST, де його представники виступили з презентаціями закладу та його бакалаврських, магістерських і докторських програм. Цікавим виявився візит учасників воркшопу до департаменту теорії сигналів та зв’язку, де було продемонстровано безлунні та ревербераційні камери, радіочастотну лабораторію, лабораторію акустики, студію звукозапису, лабораторію обробки зображень, студію запису телепрограм. Також обговорювалися питання фінансового менеджменту, підготовки звітів. Для учасників воркшопу також проведено екскурсії в музей телекомунікацій та лабораторію «Цифровий будинок».

30 січня в Центрі біомедичних технологій UPM (Biomedical Technology Centre) тренінг почався з презентації директора центру Г. Гвінея та його заступника Ф. Рохо. Учасники проекту були ознайомлені з роботою лабораторій центру: когнітивної неврології, магнітоенцефалографії, біоматеріалів та регенеративної інженерії, біоінструментів.

Після чого тренінг перемістився у Вищу технічну школу інженерії телекомунікацій ПУМ (Escuela Tecnica Superior de Ingenierıa de Telecomunicacion, ETSIT), де відбулася презентація школи, її бібліотеки, проведено екскурсії до лабораторій: безлунної камери, інституту оптоелектронних систем та мікротехнологій, житлової лабораторії «Розумний будинок».

31 січня учасники тренінгу працювали в ETSIST. З презентацією засобів онлайн-навчання виступив Е. Шмуелі. Презентація С. О. Суботіна була присвячена питанням висвітлення результатів проекту в збірці доповідей. Пізнавальними виявилися лекції «Сенсори» (Ц. Бенавенте), «Методи розпізнавання сигналів» (Х. Гуттієрес-Арріола, Р. Фраїль), «Цифрова обробка біомедичних сигналів» (Д. Луенго), «Обробка сигналів ЕКГ» (Д. Луенго), «Біометрія» (Д. Мельтцер). Також проведено неформальні обговорення та дискусії між партнерами проекту.

1 лютого відбулася заключна зустріч у Вищій технічній школі промислової інженерії UPM (Escuela Tecnica Superior de Ingenierıa Industrial, ETSII). Учасники проекту заслухали презентацію школи та ознайомилися з матеріально-технічною базою: лабораторією силової електроніки, лабораторією робототехніки та інтелектуальних машин, лабораторією проектування в біоінженерії, лабораторіями Дослідницького центру автоматики та робототехніки, Центру промислової електроніки, лабораторією розробки продуктів. Відбулися підсумкові обговорення результатів тренінгу.

Візит співробітників ДДМА в рамках проекту BIOART забезпечив реалізацію його завдань, а також сприяв інтернаціоналізації ДДМА та поглибленню її співпраці з партнерськими університетами.

img_1.jpg img_5.jpg img_8.jpg img_6.jpg img_4.jpg img_3.jpg img_7.jpg img_10.jpg img_9.jpg img_13.jpg img_2.jpg img_4.jpg img_11.jpg img_15.jpg img_12.jpg