ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

img1.jpg

Донбаська Державна Машинобудівна Академія спільно з компанією QuartSoft 20 квітня 2017 роки провела чергову конференцію IT Connect 2017. В конференції взяли участь викладачі академії та представники IT співтовариства міста Краматорська. На конференції було близько 300 учасників і 12 доповідачів, серед них були викладачі академії, директора та фахівці IT компаній міста, а також ентузіасти в IT-сфері.

img3.jpg

Завідувач кафедри комп'ютерних інформаційних технологій ДДМА Олександр Тарасов зробив доповідь про підвищення якості освіти на основі використання спеціалізацій в рамках базової спеціальності, про впровадження на факультеті ФАМІТ ДДМА сучасних технологій навчання із застосуванням вбудованих комп'ютерних систем, віртуальних і віддалених лабораторних робіт, командної роботи студентів над проектами.

Технічний директор компанією QuartSoft В. Кузьмін розповів слухачам про важливість базових знань, який отримують студенти IT спеціалізацій в рамках навчального процесу, і підкріпив свої слова досвідом роботи в IT компанії.

Доцент кафедри комп'ютерних інформаційних технологій ДДМА Павло Сагайда розповів про сучасні стандарти і методології організації та проектування комп'ютеризованих систем для інтелектуальної обробки даних на основі інженерії знань. Продемонстрував приклади проектування сховищ даних і представлення знань з використанням онтологічного підходу і теорії категорій.

Менеджер з розвитку Beetroot Academy Аксель Нордфельдт розповів слухачам про досвід відкриття та розвитку бізнесу в Україні, а так само про перспективи розвитку IT в країні. CEO компанії Resto А. Поляков зробив доповідь про досвід роботи фрілансерів і з фрілансерами в Україні. Про перспективи та труднощі в даному напрямку.

Викладачі кафедри комп'ютерних інформаційних технологій ДДМА Н.В. Єрьомін та С.К. Добряк розповіли про Транскодування відео і про стартап проект даного сервісу.

Front-end developer-ентузіаст А. Забабуріна провів не великий майстер-клас виготовлення анімації для сайту. Продемонстрував основні кроки для успішного створення анімації для сайту - підготовка графіки в редакторі, програмування, оптимізація для мобільних пристроїв. Ентузіаст і фахівець в області віртуальної реальності А. Грищенко розповів слухачам про технології VR, історії її розвитку, сучасному премененіе і перспективи на майбутнє.

img2.jpg

Фахівець компанії QuartSoft А. Тоічкін розповів про технологію Material Design від компанії Google і досвід застосування в роботі web-дизайнера.

CEO компанії Botapalooza М. Гончаров розповів про технологію чат-ботів може бути застосовано до комунікаціях і бізнесу, перспективи розвитку та використання.

Крім доповідей в рамках конференції брали участь школярі зі шкіл № 8 і 16 міста Краматорська, які протягом усього часу конференції демонстрували всім бажаючим роботу роботів LEGO MINDSTORMS. Роботи збираються з готових блоків компанії LEGO, школярі програмували цих роботів виконувати певні завдання.

Кафедра КІТ так само продемонструвала програмовані роботи на платформі Arduino і обладнання, технологічна осередок, отримане в рамках програми TEMPUS для виконання віддалених лабораторних робіт.