ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

bioart.png

3-5 жовтня учасники міжнародного освітнього проекту Erasmus+ KA2 586114-EPP-1-2017-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP «Інноваційна мультидисциплінарна навчальна програма для підготовки бакалаврів та магістрів зі штучних імплантів для біоінженерії» прийняли участь у ряді заходів в Запорізькому національному технічному університеті (ЗНТУ). Представники одинадцяти вищих навчальних закладів з Іспанії, Бельгії, Австрії, Польщі, України та Ізраїлю, а також Державної установи “Інститут патології хребта та суглобів імені М.І.Ситенка НАМНУ” (м. Харків, Україна) обмінювались досвідом з аналізу вимог ринку праці та особливостей законодавства в галузі вищої освіти з метою розробки нової навчальної програми.

zntu-image001.jpg

Представники вузів, які приймають участь в проекті «BIOART»

zntu-image002.jpg

Виступ координатора проекту проф. Давіда Луенго (Мадридський політехнічний університет)

zntu-image003.jpg

Виступ Альберта Трейтла (Дунайський університет Кремс, Австрія)

zntu-image004.jpg

Виступ зав. кафедрою програмних засобів Сергія Субботіна (ЗНТУ)

zntu-image005.jpg

Виступ координатора проекту в Україні Галіни Табунщик (ЗНТУ)

Під час зустрічі учасники проекту взяли участь у IX міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні проблеми і досягнення в галузі радіотехніки, телекомунікацій та інформаційних технологій», що проходила в ЗНТУ.

zntu-image006.jpg

Доповідь Давіда Луенго (Мадридський політехнічний університет) «Evaluation of the feasibility of ECG-based biometric identification of healthy subjects»

3 жовтня було організовано круглий стіл «Перспективи розвитку трикутника знань наука-освіта-виробництво в галузі біомедичної техніки та інтелектуальних штучних імплантів для біоінженерії», на якому представники Запорізького державного медичного університету, представники клініки «Мотор-Січ» та офтальмологічної клініки «Візус», головний інженер виробництва АТ «Мотор Січ», представники компанії «Інфоком» та Торгово-промислової палати України (О. Макарчук, М. Шумілін) розповіли про останні досягнення в галузі штучних імплантів та сформулювали вимоги до сучасних випускників в галузі біоінженерії. Сучасний стан виробництва штучних імплантів в Ізраїлі було представлено професором Кфір Бен Харуш (Семі Шамон Коледж). Доповіді визвали жваві дискусії та були високо оцінені учасниками круглого столу.

zntu-image007.jpg

zntu-image008.jpg

Доповідь Баднауї А. Сучасні підходи до імплантів в ортопедичній хірургії та травматології. Мотивація та перспективи (Інститут патології хребта та суглобів ім. Ситенка Національної української Академії медичних наук)

zntu-image009.jpg

Доповідь Румянцева С. Інноваційні проекти компанії Інфоком ЛТД

Ознайомитись з особливостями виробництва штучних імплантів учасники проекту змогли під час візиту до АТ «Мотор Січ» 4 жовтня за підтримки директора виробництва товарів народного споживання АТ «МОТОР СІЧ» Олексія Зеленюка та головного інженера Івана Матвієнка.

5 жовтня українські партнери проходили превентивний моніторинг, а європейські колеги мали можливість відвідати лабораторії кафедр фізичного матеріалознавства, програмних засобів, радіотехніки та телекомунікацій.

zntu-image010.jpg

zntu-image011.jpg

Доповідь зав. кафедрою КІТ Олександра Тарасова (ДДМА)

Соціальна програма містила відвідування колиски українського козацтва – острова Хортиця. Крім того, 5 жовтня була проведена спеціальна секція, в рамках якої студенти ЗНТУ представили свої розробки в галузі біо-інженерії.

zntu-image012.jpg

zntu-image013.jpg

Виступи студентів ЗНТУ