ENG
 • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

 • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

 • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

 • Важлива не кількість знань, а якість їх.

 • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

 • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

 • Бич людини - це уявлюване знання.

 • Знання - сила.

 • Знання - знаряддя, а не ціль.

 • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Новини кафедри фінансів

ХХ Ювілейна регіональна конференція МАН за науково-технічним профілем 7 березня 2017 man1.jpg

4 березня 2017 р. у Донбаській державній машинобудівній академії відбулась ювілейна ХХ конференція-захист МАН за науково-технічним профілем. Кафедра фінансів, як завжди, взяла в цьому заході активну участь і спільно з кафедрою менеджменту організувала роботу секції «Менеджмент і економіка».

Детальніше

Наші випускники розпочали свою кар’єру в ПАТ КБ «ПриватБанк» 3 березня 2017 img1.jpg

Випускники магістратури кафедри «Фінанси» Павло Родітелєв і Артем Дмитрієв поділилися своїм досвідом роботи в ПАТ КБ «ПриватБанк», куди вони влаштувалися влітку, напередодні останнього триместру навчання.

Хлопці працюють у кол-центрі, який не так давно було відкрито в Краматорську, і ця робота їм дуже подобається.

Детальніше
Магістрант кафедри "Фінанси" – на "Зимовій студентській республіці" 24 лютого 2017 img1.jpg

В період з 17 по 19 лютого 2017 року на базі оздоровчого комплексу „Перлина Донеччини” (м. Святогірськ) було проведено І Донецький регіональний етап проекту „Зимова студентська республіка” на тему „Модернізація індустрії та впровадження інновацій як шлях до розвитку Донеччини”.

В проекті взяла активну участь магістрант кафедри „Фінанси”, студентка групи ФК 12-м Токарева Аліна.

Аліна відзначає, що вихідні зі „Студентською республікою” пройшли дуже цікаво та продуктивно. „Студреспубліка” об’єднує студентів з різних вишів, надає чудову можливість завести нових друзів, познайомитися з людьми, з якими можна буде реалізовувати спільні проекти.

Детальніше

Фінансисти – у складі студентського самоврядування ДДМА! 23 лютого 2017 img1.jpg

15 лютого відбулись вибори студентського самоврядування Донбаської державної машинобудівної академії, у результаті яких до нового складу студентського самоврядування увійшли дві студентки кафедри «Фінанси»:

 • Токарева Аліна (гр. ФК 12-м);
 • Курлова Олена (гр. ФК 16-т).

Дівчата усвідомлюють усю міру відповідальності, що лягає на членів студентського самоврядування, і обіцяють зробити все, що від них залежить, щоб максимально активізувати студентів кафедри, зробити студентське життя ще більш цікавим, наповнити його різноманітними яскравими заходами, щоб постійно залучати студентів до участі в культурному житті не тільки Академії, але й міста, допомагати своїм одногрупникам сформувати громадянську позицію, підвищувати рівень соціальної активності наших фінансистів.

Детальніше

Вітаємо магістрів з фінансів з отриманням диплома! 17 лютого 2017 img1.jpg

Наші студенти-магістранти з групи Ф 11-м успішно захистили магістерські роботи і стали дипломованими магістрами з фінансів!

Завершилися безтурботні роки студентства, протягом яких наші випускники не тільки стали справжніми фахівцями у фінансовій сфері, але й розкрилися як непересічні особистості та талановиті молоді науковці. У кожного за плечима – власне дослідження, актуальне та цікаве, а також наукові публікації.

Детальніше

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнської олімпіади з фінансів! 13 лютого 2017 img1.jpg

Олімпіада проводилась 10–12 січня, загальна кількість учасників склала 42 особи. На другому курсі (рівень бакалаврів) участь у олімпіаді взяли 9 студентів.

ДетальнішеВітаємо з успішним захистом магістрів з фінансів! 30 січня 2017 img1.jpg

13 січня 2017 р. на кафедрі „Фінанси” відбувся захист магістерських робіт студентів спеціальності 8.03050801 – Фінанси і кредит.

Довгий і цікавий шлях, який пройшли наші студенти спочатку в бакалавріаті, а потім в магістратурі, прийшов до логічного завершення – захисту магістерських робіт, в яких були узагальнені результати наукового пошуку наших студентів, їх теоретичні надбання та практичні вміння.

ДетальнішеОксана Назаренко – майстер славетного мистецтва української вишивки 13 січня 2017 OmB4TaXEdfQ.jpg

Студенти кафедри фінансів – усебічно обдаровані особистості. Ми продовжуємо знайомитись з талантами наших випускників: сьогодні це натхненні вишивки нашого талановитого магістранта – Оксани Назаренко (гр. ФК 12-м). Оксана – не тільки відмінниця в навчанні і успішний молодий дослідник в науці. На дозвіллі вона ще й вишиває – хрестиком та бісером – сповнені гармонією та світлом ікони, розкішні пейзажі та квіти.

Ми вирішити розпитати Оксану про її шлях до мистецтва вишивки.

Детальніше


Студенти кафедри „Фінанси” активно взяли участь у І турі Всеукраїнської студентської
олімпіади зі спеціальності “Фінанси і кредит”
13 січня 2017 001.JPG

12 січня на кафедрі „Фінанси” ДДМА відбувся І тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Фінанси і кредит”. Участь взяли студенти всіх курсів: бакалаври з першого до третього курсів, спеціалісти та магістри.

Творчі та практичні завдання для різних курсів відрізнялися рівнем складності та колом фінансових дисциплін, які вони охоплювали. Переможці будіть визначатися окремо на другому, третьому, четвертому курсах, а також серед випускників-магістрів та спеціалістів.

Детальніше


Вітаємо студентів, співробітників, випускників та абітурієнтів
кафедри „Фінанси” з Новим 2017 Роком!
27 грудня 2016 newyear.jpg

Хай щастя в дім на Новий Рік до всіх нас завітає!
А на Різдво в оселях всіх хай щедрики лунають!
Хай мир, добробут, злагода панують у країні,
Любов і радість квітнуть хай в кожнісінькій родині!

Хай щирим серцем збудеться усе, що побажається!
Хай все сумне і прикре у минулому лишається!

Детальніше

Вітаємо з успішним захистом фінансистів заочної форми навчання! 27 грудня 2016 zahist1.jpg

Вітаємо наших студентів-заочників з груп Ф 11-1з, Ф 11-2з, Ф 12-1з з успішним захистом дипломних робіт!

У період 12-20 грудня на кафедрі фінансів проводився захист дипломних робіт студентів спеціальності 6.7.03050801 – Фінанси, банківська справа та страхування.

Детальніше
Кафедра фінансів ДДМА знову провела курси підвищення кваліфікації для працівників ПФУ в Донецькій області 27 грудня 2016 img1.jpg

Нагальна необхідність реформування підходів до пенсійного забезпечення в Україні та численні зміни у законодавчій базі функціонування Пенсійного фонду України зробили курси з підвищення кваліфікації працівників ПФУ актуальними та своєчасними. Систематизація базових знань та оновлення професійно-орієнтованої інформації, можливість спілкування з професіоналами зі специфічних галузевих проблем, юристами, докторами та кандидатами наук – результати курсів підвищення кваліфікації високо оцінили їх безпосередні учасники.

Детальніше


Кафедра «Фінанси» успішно пройшла ліцензування магістратури та аспірантури 5 грудня 2016 license.jpg

Кафедра «Фінанси» ДДМА розширила ліцензований обсяг у магістратурі за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та ліцензувала магістратуру за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Згідно до Наказу Міністерства освіти і науки України про ліцензування освітньої діяльності №1497л від 21.11.16., що вийшов на основі рішення Ліцензійної комісії Міністерства від 16.11.16 (протокол №26/1), ліцензований обсяг на спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» становить 75 осіб, а на спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» – 50 осіб.

Детальніше


Кафедра фінансів бере активну участь у циклі заходів "Дні відкритих дверей ДДМА" 5 грудня 2016 img1.jpg

Протягом листопада та грудня в ДДМА для школярів проводиться цикл заходів, що допомагають абітурієнтам Краматорська та Донецької області познайомитись з Донбаською державною машинобудівною академією.

Кафедра фінансів приймає активну участь в „Днях відкритих дверей ДДМА”: з 10 по 30 листопада провідні викладачі кафедри разом зі своїми колегами з ФЕМ зустрілись більше, ніж з 600 учнями шкіл Краматорська, Бахмата, Торецька, Слов’янська та Слов’янського району.

ДетальнішеКафедра фінансів ДДМА продовжує тісну співпрацю з підвищення кваліфікації з Головним управлінням ПФУ в Донецькій області 29 листопада 2016 fin1.jpg

Курси підвищення кваліфікації для працівників Пенсійного фонду України в Донецькій області вже стали традиційними. Сумісно з Головним управлінням, кафедра фінансів організувала підвищення кваліфікації для спеціалістів підрозділів з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій та підрозділів обслуговування громадян територіальних управлінь Пенсійного фонду України з усієї Донецької області.

ДетальнішеФінансисти на студентському фестивалі «СтудДія» 28 листопада 2016 img1.jpg

Міжнародний День студента – веселе і яскраве свято. 17 листопада студенти різних вишів міста Краматорськ зібралися на фестивалі-конкурсі студентської творчості «СтудДія», на якому презентували свої артистичні здібності та майже професійну майстерність.

Детальніше«Ощадбанк» на Ярмарку професій ДДМА 18 листопада 2016 img1.jpg

8 листопада 2016 р. у ДДМА відбувся «Ярмарок професій», участь у якому традиційно взяло Донецьке обласне управління АТ «Ощадбанк». Головний спеціаліст філії з підбору персоналу Трушин Дмитро Олександрович зустрів наших фінансистів цікавою розповіддю про один з найважливіших банків України. Сьогодні «Ощадбанк» переживає суттєву структурну та концептуальну реорганізацію, тому потреба в молодих, ініціативних, освічених кадрах стає особливо гострою.

ДетальнішеСекція «Економіка» МАН ДДМА розпочала свою роботу 7 листопада 2016 img1.jpg

5 листопада 2016 р. відбулася установча конференція Малої академії наук ДДМА. Після загального пленарного засідання школярі, які мріють стати юними науковцями, розійшлися по секціях.

Секцією «Економіка» керував декан ФЕМ, д-р техн. наук, проф. Євген Васильович Мироненко. Відповідальний викладач за секцією – доцент кафедри «Фінанси», канд. економ. наук Наталя Миколаївна Михайличенко. Відповідальний від ЦВР – Валерія Миколаївна Сидоренко. Зустріч відбувалася в теплій дружній атмосфері у формі круглого столу. Відкрив її Євген Васильович, який привітав школярів з цією подією і побажав творчих успіхів на науковому шляху. Далі викладачі кафедр факультету розповіли про свою галузеву специфіку та про ті напрямки робіт, які можуть вибирати юні дослідники.

Детальніше

Дорогой Александр Николаевич! Примите от нас самые искренние пожелания в Ваш юбилей! 28 жовтня 2016 yubilar.jpg Детальніше

Студентки кафедри «Фінанси» взяли участь у форумі «Студентська веселка» 28 жовтня 2016 veselka1.jpg

Студенти кафедри фінансів – магістрант гр. ФК12-м Аліна Токарева та спеціаліст гр. ФК12-1 Анастасія Вовненко нещодавно взяли участь в обласному форумі молодіжних студентських лідерів та організацій «Студентська веселка, що проходив у Святогірську з 14 по 17 жовтня 2016 р. Цьогоріч у форумі взяли участь представники 12 вишів з усієї Донецької області.

Детальніше
Працівники Пенсійного фонду України підвищують кваліфікацію на кафедрі фінансів ДДМА 19 жовтня 2016 img1.jpg

В період з 26 вересня по 7 жовтня кафедрою «Фінанси» ДДМА сумісно з Головним управлінням ПФУ в Донецькій обл. було проведено курси підвищення кваліфікації для фахівців підрозділів платежів до пенсійної системи та захисту прав застрахованих осіб, а також фахівців контрольно-перевірочної роботи територіальних управлінь Пенсійного фонду України Донецької області.

ДетальнішеЕкскурсії до «ПриватБанку» стають доброю традицією 18 жовтня 2016 privat1.jpg

Екскурсії студентів-фіансистів ДДМА до Краматорської філії ПАТ КБ «ПриватБанк», започатковані навесні 2016 року, вже стали доброю традицією. 10 жовтня центральне відділення відвідали студенти груп ФК13-1 та ФК15-1, а 12 жовтня – ФК12-1, ФК12-м та ФК14-1. Для наших студентів це не тільки чудова нагода ознайомитись з майбутньою професією, але й можливість подбати про своє працевлаштування.

Детальніше

Кафедра «Фінанси» тісно співпрацює з ОЗШ «Юний дослідник» 6 жовтня 2016 doslidnik.jpg

Кафедра «Фінанси» вже другий рік поспіль бере участь у роботі очно-заочної школи здібної учнівської молоді «Юний дослідник» Донецького відділення Малої академії наук України.

1 жовтня цього року відбулась установча конференція ОЗШ, де самі юні дослідники, їх шкільні вчителя та батьки мали нагоду зустрітися з науковими консультантами, яких їм надала Донбаська державна машинобудівна академія.

Детальніше
Магістрант кафедри «Фінанси» Ірина Швецова – майстер манікюра! 6 жовтня 2016 img1.jpg

Студенти нашої кафедри – це різнобічно розвинені, талановиті й цікаві особистості. А деякі їх захоплення бувають доволі неочікуваними. Ірина Швецова, магістрант групи ФК12-м – яскраве тому підтвердження. Нещодавно нам стало відомо, що ефектний креативний манікюр, який можна побачити на пальчиках деяких наших студенток – це справа вмілих рук та творчої фантазії Ірини Швецової.

Ми вирішили розпитати Ірину про її цікаве хобі.

ДетальнішеМагістр кафедри «Фінанси» Аліна Токарева взяла участь у навчальній програмі «Молодіжний працівник» 27 вересня 2016 img1.jpg

Аліна Токарева – відмінниця, активістка, талановитий молодий вчений. Вона встигає не тільки гарно навчатись, але й брати участь у цікавих і корисних громадських заходах.

Нещодавно вона взяла участь у роботі Програми «Молодіжний працівник», один з форумів якої пройшов 16–18 вересня у Святогірську.

Реалізація Програми «Молодіжний працівник» розпочалася у 2014 році за підтримки Програми розвитку ООН України та у співпраці з Міністерством молоді та спорту України та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики.

Детальніше

Кафедра «Фінанси» втретє провела курси підвищення кваліфікації для ПФУ 26 вересня 2016 img1.jpg

Курси підвищення кваліфікації, започатковані кафедрою «Фінанси» в 2015 р. в межах співробітництва з управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області, проводяться вже втретє. В період з 5 по 16 вересня слухачами курсів стали спеціалісти юридичних служб територіальних управлінь ПФУ Донецької області.

Детальніше
Перші кроки першокурсників на кафедрі «Фінанси» 19 вересня 2016 img1.jpg

1 вересня кафедра «Фінанси» відчинила двері одразу для трьох студентських груп стаціонару: вчорашніх школярів, які прийшли навчатися за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування»; студентів, що будуть навчатися на базі кваліфікації молодшого спеціаліста-випускника технікуму за цією ж спеціальністю; а також тих, хто поступив цього року на нову цікаву та затребувану спеціальність – «Підприємництво, біржова справа та торгівля».

ДетальнішеВітаємо студентів кафедри "Фінанси" з 1 вересня, з Днем Знань! 2 вересня 2016 img1.jpg

Бажаємо всім - і новачкам-першокурсникам, і тим, хто вже за крок від диплома магістра - успіхів не тільки в навчанні, але й у науковій творчості, у розвитку професійних здібностей, та в усіх інших сферах життя!

Детальніше
Успішний початок захисту бакалаврів-фінансистів: вітаємо студентів групи ФК12-1! 24 червня 2016 FK121.jpg

Сьогодні успішно розпочався захист студентів-бакалаврів з групи ФК12-1. Всі хвилювання, безсонні ночі, цілоденні думки про диплом – все лишилось позаду, і можна підвести підсумок цієї маленької кваліфікаційної сходинки на шляху професійного становлення наших фінансистів.

Детальніше


Вітаємо наших студентів-бакалаврів з групи ФК14-т з успішним захистом дипломних робіт! 24 червня 2016 FK14t2.jpg

Державна екзаменаційна комісія відзначає високий практичний та теоретичний рівень, на якому було виконано всі роботи: студенти здійснили грунтівний огляд літературних джерел, провели комплексний аналіз всіх показників (в тому числі, з використанням програмного забезпечення Project Expert), за результатами проведеного дослідження майже всі студенти підготували наукові публікації. Теми дипломних робіт розкрито повністю, в процесі обговорення та захисту дипломних робіт намічено напрямки подальших досліджень – вже на магістерському рівні.

ДетальнішеАрутюнова Кристина – Золотий голос ДДМА 12 травня 2016 image1.jpg

Концерт з нагоди 63-річчя нашої Академії прикрашав самобутній спів студентки кафедри «Фінанси» Кристини Арутюнової. Чарівний вокал Кристини здавна полюбився як публіці святкових концертів та творчих вечорів ДДМА, так і відвідувачам арт-кафе «Фієста», де Кристина виступає зі своєю групою «Рутіна».

Детальніше


Ольга Кісіль – один з найкращих молодих вчених-економістів ДДМА! 12 травня 2016 photo1.jpg

За результатами конкурсу «Кращі імена ДДМА», що проводився з нагоди 63-річчя нашої Академії, була відзначена студентка кафедри «Фінанси» Кісіль Ольга Віталіївна (гр. ФК 11-м). Вона була нагороджена дипломом II ступеню як один з найкращих молодих науковців в номінації «Економічні науки». Крім того, за досягнення в навчанні та науці вона була відзначена грамотою та запрошена на «Ректорський прийом – 2016».

ДетальнішеНові досягнення кафедри «Фінанси» 10 травня 2016 finance1.jpg

«День Академії – 2016» додав у скарбничку кафедри «Фінанси» ще кілька досягнень. За результатами наукової та педагогічної роботи були відзначені Почесною грамотою Донбаської державної машинобудівної академії наступні наші викладачі.

Детальніше
Орієнтир – на підвищення кваліфікації та розвиток кадрового потенціалу 6 травня 2016 finance1.jpg

З 25 квітня 2016 року на базі кафедри «Фінанси» ДДМА вже вдруге відкрито курси підвищення кваліфікації за спеціальністю «Фінанси і кредит». Курси проводяться в рамках плідної співпраці кафедри «Фінанси» та Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області та за підтримки Центру післядипломної освіти та підвищення кваліфікації ДДМА.

Детальніше
«Дні науки» на кафедрі «Фінанси» 4 травня 2016 photo1.jpg

Кафедра “Фінанси” Донбаської державної машинобудівної академії готує кваліфікованих фахівців з фінансів, які досягають видатних професійних та наукових результатів. І перший крок до всебічної самореалізації – це участь у програмі “Обдарована студентська молодь ДДМА”. Студенти, які працюють за цією програмою, під керівництвом викладачів нашої кафедри розглядають актуальні питання фінансового управління як на макроекономічному рівні, так і на рівні суб’єктів економіки.

Детальніше


Освіта та бізнес у регіоні: кафедра “Фінанси” уклала Меморандум про взаємодію з Донецькою ТПП. 1 травня 2016 memorandum.jpg

Нещодавно відбулась зустріч керівництва Донецької торгівельно-промислової палати з завкафедрою “Фінанси” ДДМА Єлецьких С.Я. На цій зустрічі було обговорено актуальні питання розвитку бізнесу в нашому регіоні та підвищення конкурентоспроможності підприємств Донецької області.

Детальніше

До дня Академії - з новими успіхами. Результати роботи кафедри «Фінанси» за 2015 рік. 30 квітня 2016 FOTO_1.jpg

Протягом 2015 року на кафедрі “Фінанси” активно підвищувалась професійна компетентність професорсько-викладацького складу; здійснювалась науково-дослідницька робота, результати якої свідчать про розвиток творчих здібностей як науково-педагогічних працівників, так і студентів спеціальності, вдосконалювалося навчально-методичне забезпечення навчального процесу, встановлювались та розбудовувались зв’язки з науковими інститутами та організаціями України та регіону.

Детальніше


Кафедра фінансів розкриває обійми 22 квітня 2016 1Vruchennya_Sertifikativ.jpg

12 квітня кафедра „Фінанси” ДДМА провела День відкритих дверей для студентів машинобудівного коледжу ДДМА. День відкритих дверей проводився з нагоди вручення сертифікатів про успішну здачу вступних іспитів на спеціальність „Фінанси, банківська справа та страхування”. Ця зустріч стала справжнім святом з яскравими концертними номерами та оригінальними солодкими подарунками.

ДетальнішеЕкскурсії до „ПриватБанку”: фінансисти знайомляться з професією 22 квітня 2016 2Nashi_studenti_-_u_konferents-zali.jpg

7 квітня заняття з дисципліни „Технологія працевлаштування” пройшло в незвичному режимі: студенти групи ФК 12-1 мали нагоду не тільки дізнатися багато цікавого про роботу банківського працівника, але й отримали реальні пропозиції з працевлаштування.

Детальніше


Наша студентка Настя Слепушко – звезда конкурса «Вперед, общаги!» 18 квітня 2016 1Komanda_pobediteley_i_ikh_bolelschiki.jpg

Наша кафедра по праву гордится своими студентами: они не только прекрасно учатся и занимаются научно-исследовательской работой, но и принимают активное участие в культурно-массовых мероприятиях. Например, 6 апреля 2016 г. в ДГМА проводился традиционный конкурс общежитий «Вперед, общаги!», в котором первое место заняла команда нашего общежития № 2 при самом активном участии студентки группы ФК 12-1 Насти Слепушко. Настя умудрилась не просто поучаствовать во всех конкурсах, но и показать в них (даже в достаточно сложных) очень хорошие результаты.

Детальніше


Перший тиждень на практиці в «Ощадбанку»: з перших вуст 8 квітня 2016 oshad2.jpg

Закінчився перший тиждень інтенсивної переддипломної практики для наших студентів-бакалаврів. Нагадаємо, що практика почалася з 28 березня, її інтенсивний період становив тиждень, і дехто з наших молодих фінансистів (гр. ФК 12-1) скористався можливістю по-справжньому зануритися у світ «Ощадбанку».

Що ж винесли наші студенти з першого тижня на практиці?

Детальніше«Ощадбанк» завітав на «Ярмарок професій» ДДМА 5 квітня 2016 yarmarka2.jpg

16 березня 2016 р. в ДДМА було проведено традиційний захід, що дозволяє працедавцям та випускникам всіх спеціальностей знайти один одного, – «Ярмарок професій». Ярмарок проходив під девізом «Старт кар’єра», і в ньому взяли участь найкращі потенційні працедавці міста та області, серед яких – і Донецьке обласне управління АТ «Ощадбанк».

ДетальнішеНаука и практика: кафедра «Финансы» заключила договор с «Ощадбанком» 4 квітня 2016 oshadbank2.jpg

18 марта кафедра «Финансы» (факультет экономики и менеджмента ДГМА) заключила договор о творческом сотрудничестве с Донецким областным управлением АО «Ощадбанк».

Детальніше

Краматорску нужны финансисты! 30 березня 2016 b_300_0_16777215_00_images_ddma_kafedri_finansy_news_Студенты2.jpg

15 марта на кафедру финансов (факультет экономики и менеджмента ДГМА, г. Краматорск) обратились представители сразу двух системных банков Украины: АО «Ощадбанк» и ПАО КБ «ПриватБанк». Эти два банка очень заинтересованы в молодых финансистах: общая кадровая потребность банков – свыше 100 человек.

Детальніше
I тур Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності "Фінанси та кредит" - 2016 29 березня 2016 image1.jpg

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності "Фінанси та кредит"! В олімпіадi, яка проводилась у ДДМА 1–2 лютого, взяли участь 39 студентiв.

Детальніше