ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Кафедра Фінанси

Новини кафедри фінансів

Працівники Пенсійного фонду України підвищують кваліфікацію на кафедрі фінансів ДДМА 19 жовтня 2016 img1.jpg

В період з 26 вересня по 7 жовтня кафедрою «Фінанси» ДДМА сумісно з Головним управлінням ПФУ в Донецькій обл. було проведено курси підвищення кваліфікації для фахівців підрозділів платежів до пенсійної системи та захисту прав застрахованих осіб, а також фахівців контрольно-перевірочної роботи територіальних управлінь Пенсійного фонду України Донецької області.

ПодробнееЕкскурсії до «ПриватБанку» стають доброю традицією 18 жовтня 2016 privat1.jpg

Екскурсії студентів-фіансистів ДДМА до Краматорської філії ПАТ КБ «ПриватБанк», започатковані навесні 2016 року, вже стали доброю традицією. 10 жовтня центральне відділення відвідали студенти груп ФК13-1 та ФК15-1, а 12 жовтня – ФК12-1, ФК12-м та ФК14-1. Для наших студентів це не тільки чудова нагода ознайомитись з майбутньою професією, але й можливість подбати про своє працевлаштування.

Подробнее

Кафедра «Фінанси» тісно співпрацює з ОЗШ «Юний дослідник» 6 жовтня 2016 doslidnik.jpg

Кафедра «Фінанси» вже другий рік поспіль бере участь у роботі очно-заочної школи здібної учнівської молоді «Юний дослідник» Донецького відділення Малої академії наук України.

1 жовтня цього року відбулась установча конференція ОЗШ, де самі юні дослідники, їх шкільні вчителя та батьки мали нагоду зустрітися з науковими консультантами, яких їм надала Донбаська державна машинобудівна академія.

Подробнее
Магістрант кафедри «Фінанси» Ірина Швецова – майстер манікюра! 6 жовтня 2016 img1.jpg

Студенти нашої кафедри – це різнобічно розвинені, талановиті й цікаві особистості. А деякі їх захоплення бувають доволі неочікуваними. Ірина Швецова, магістрант групи ФК12-м – яскраве тому підтвердження. Нещодавно нам стало відомо, що ефектний креативний манікюр, який можна побачити на пальчиках деяких наших студенток – це справа вмілих рук та творчої фантазії Ірини Швецової.

Ми вирішили розпитати Ірину про її цікаве хобі.

ПодробнееМагістр кафедри «Фінанси» Аліна Токарева взяла участь у навчальній програмі «Молодіжний працівник» 27 вересня 2016 img1.jpg

Аліна Токарева – відмінниця, активістка, талановитий молодий вчений. Вона встигає не тільки гарно навчатись, але й брати участь у цікавих і корисних громадських заходах.

Нещодавно вона взяла участь у роботі Програми «Молодіжний працівник», один з форумів якої пройшов 16–18 вересня у Святогірську.

Реалізація Програми «Молодіжний працівник» розпочалася у 2014 році за підтримки Програми розвитку ООН України та у співпраці з Міністерством молоді та спорту України та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики.

Подробнее

Кафедра «Фінанси» втретє провела курси підвищення кваліфікації для ПФУ 26 вересня 2016 img1.jpg

Курси підвищення кваліфікації, започатковані кафедрою «Фінанси» в 2015 р. в межах співробітництва з управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області, проводяться вже втретє. В період з 5 по 16 вересня слухачами курсів стали спеціалісти юридичних служб територіальних управлінь ПФУ Донецької області.

Подробнее
Перші кроки першокурсників на кафедрі «Фінанси» 19 вересня 2016 img1.jpg

1 вересня кафедра «Фінанси» відчинила двері одразу для трьох студентських груп стаціонару: вчорашніх школярів, які прийшли навчатися за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування»; студентів, що будуть навчатися на базі кваліфікації молодшого спеціаліста-випускника технікуму за цією ж спеціальністю; а також тих, хто поступив цього року на нову цікаву та затребувану спеціальність – «Підприємництво, біржова справа та торгівля».

ПодробнееВітаємо студентів кафедри "Фінанси" з 1 вересня, з Днем Знань! 2 вересня 2016 img1.jpg

Бажаємо всім - і новачкам-першокурсникам, і тим, хто вже за крок від диплома магістра - успіхів не тільки в навчанні, але й у науковій творчості, у розвитку професійних здібностей, та в усіх інших сферах життя!

Подробнее
Успішний початок захисту бакалаврів-фінансистів: вітаємо студентів групи ФК12-1! 24 червня 2016 FK121.jpg

Сьогодні успішно розпочався захист студентів-бакалаврів з групи ФК12-1. Всі хвилювання, безсонні ночі, цілоденні думки про диплом – все лишилось позаду, і можна підвести підсумок цієї маленької кваліфікаційної сходинки на шляху професійного становлення наших фінансистів.

Подробнее


Вітаємо наших студентів-бакалаврів з групи ФК14-т з успішним захистом дипломних робіт! 24 червня 2016 FK14t2.jpg

Державна екзаменаційна комісія відзначає високий практичний та теоретичний рівень, на якому було виконано всі роботи: студенти здійснили грунтівний огляд літературних джерел, провели комплексний аналіз всіх показників (в тому числі, з використанням програмного забезпечення Project Expert), за результатами проведеного дослідження майже всі студенти підготували наукові публікації. Теми дипломних робіт розкрито повністю, в процесі обговорення та захисту дипломних робіт намічено напрямки подальших досліджень – вже на магістерському рівні.

ПодробнееАрутюнова Кристина – Золотий голос ДДМА 12 травня 2016 image1.jpg

Концерт з нагоди 63-річчя нашої Академії прикрашав самобутній спів студентки кафедри «Фінанси» Кристини Арутюнової. Чарівний вокал Кристини здавна полюбився як публіці святкових концертів та творчих вечорів ДДМА, так і відвідувачам арт-кафе «Фієста», де Кристина виступає зі своєю групою «Рутіна».

Подробнее


Ольга Кісіль – один з найкращих молодих вчених-економістів ДДМА! 12 травня 2016 photo1.jpg

За результатами конкурсу «Кращі імена ДДМА», що проводився з нагоди 63-річчя нашої Академії, була відзначена студентка кафедри «Фінанси» Кісіль Ольга Віталіївна (гр. ФК 11-м). Вона була нагороджена дипломом II ступеню як один з найкращих молодих науковців в номінації «Економічні науки». Крім того, за досягнення в навчанні та науці вона була відзначена грамотою та запрошена на «Ректорський прийом – 2016».

ПодробнееНові досягнення кафедри «Фінанси» 10 травня 2016 finance1.jpg

«День Академії – 2016» додав у скарбничку кафедри «Фінанси» ще кілька досягнень. За результатами наукової та педагогічної роботи були відзначені Почесною грамотою Донбаської державної машинобудівної академії наступні наші викладачі.

Подробнее
Орієнтир – на підвищення кваліфікації та розвиток кадрового потенціалу 6 травня 2016 finance1.jpg

З 25 квітня 2016 року на базі кафедри «Фінанси» ДДМА вже вдруге відкрито курси підвищення кваліфікації за спеціальністю «Фінанси і кредит». Курси проводяться в рамках плідної співпраці кафедри «Фінанси» та Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області та за підтримки Центру післядипломної освіти та підвищення кваліфікації ДДМА.

Подробнее
«Дні науки» на кафедрі «Фінанси» 4 травня 2016 photo1.jpg

Кафедра “Фінанси” Донбаської державної машинобудівної академії готує кваліфікованих фахівців з фінансів, які досягають видатних професійних та наукових результатів. І перший крок до всебічної самореалізації – це участь у програмі “Обдарована студентська молодь ДДМА”. Студенти, які працюють за цією програмою, під керівництвом викладачів нашої кафедри розглядають актуальні питання фінансового управління як на макроекономічному рівні, так і на рівні суб’єктів економіки.

Подробнее


Освіта та бізнес у регіоні: кафедра “Фінанси” уклала Меморандум про взаємодію з Донецькою ТПП. 1 травня 2016 memorandum.jpg

Нещодавно відбулась зустріч керівництва Донецької торгівельно-промислової палати з завкафедрою “Фінанси” ДДМА Єлецьких С.Я. На цій зустрічі було обговорено актуальні питання розвитку бізнесу в нашому регіоні та підвищення конкурентоспроможності підприємств Донецької області.

Подробнее

До дня Академії - з новими успіхами. Результати роботи кафедри «Фінанси» за 2015 рік. 30 квітня 2016 FOTO_1.jpg

Протягом 2015 року на кафедрі “Фінанси” активно підвищувалась професійна компетентність професорсько-викладацького складу; здійснювалась науково-дослідницька робота, результати якої свідчать про розвиток творчих здібностей як науково-педагогічних працівників, так і студентів спеціальності, вдосконалювалося навчально-методичне забезпечення навчального процесу, встановлювались та розбудовувались зв’язки з науковими інститутами та організаціями України та регіону.

Подробнее


Кафедра фінансів розкриває обійми 22 квітня 2016 1Vruchennya_Sertifikativ.jpg

12 квітня кафедра „Фінанси” ДДМА провела День відкритих дверей для студентів машинобудівного коледжу ДДМА. День відкритих дверей проводився з нагоди вручення сертифікатів про успішну здачу вступних іспитів на спеціальність „Фінанси, банківська справа та страхування”. Ця зустріч стала справжнім святом з яскравими концертними номерами та оригінальними солодкими подарунками.

ПодробнееЕкскурсії до „ПриватБанку”: фінансисти знайомляться з професією 22 квітня 2016 2Nashi_studenti_-_u_konferents-zali.jpg

7 квітня заняття з дисципліни „Технологія працевлаштування” пройшло в незвичному режимі: студенти групи ФК 12-1 мали нагоду не тільки дізнатися багато цікавого про роботу банківського працівника, але й отримали реальні пропозиції з працевлаштування.

Подробнее


Наша студентка Настя Слепушко – звезда конкурса «Вперед, общаги!» 18 квітня 2016 1Komanda_pobediteley_i_ikh_bolelschiki.jpg

Наша кафедра по праву гордится своими студентами: они не только прекрасно учатся и занимаются научно-исследовательской работой, но и принимают активное участие в культурно-массовых мероприятиях. Например, 6 апреля 2016 г. в ДГМА проводился традиционный конкурс общежитий «Вперед, общаги!», в котором первое место заняла команда нашего общежития № 2 при самом активном участии студентки группы ФК 12-1 Насти Слепушко. Настя умудрилась не просто поучаствовать во всех конкурсах, но и показать в них (даже в достаточно сложных) очень хорошие результаты.

Подробнее


Перший тиждень на практиці в «Ощадбанку»: з перших вуст 8 квітня 2016 oshad2.jpg

Закінчився перший тиждень інтенсивної переддипломної практики для наших студентів-бакалаврів. Нагадаємо, що практика почалася з 28 березня, її інтенсивний період становив тиждень, і дехто з наших молодих фінансистів (гр. ФК 12-1) скористався можливістю по-справжньому зануритися у світ «Ощадбанку».

Що ж винесли наші студенти з першого тижня на практиці?

Подробнее«Ощадбанк» завітав на «Ярмарок професій» ДДМА 5 квітня 2016 yarmarka2.jpg

16 березня 2016 р. в ДДМА було проведено традиційний захід, що дозволяє працедавцям та випускникам всіх спеціальностей знайти один одного, – «Ярмарок професій». Ярмарок проходив під девізом «Старт кар’єра», і в ньому взяли участь найкращі потенційні працедавці міста та області, серед яких – і Донецьке обласне управління АТ «Ощадбанк».

ПодробнееНаука и практика: кафедра «Финансы» заключила договор с «Ощадбанком» 4 квітня 2016 oshadbank2.jpg

18 марта кафедра «Финансы» (факультет экономики и менеджмента ДГМА) заключила договор о творческом сотрудничестве с Донецким областным управлением АО «Ощадбанк».

Подробнее

Краматорску нужны финансисты! 30 березня 2016 b_300_0_16777215_00_images_ddma_kafedri_finansy_news_Студенты2.jpg

15 марта на кафедру финансов (факультет экономики и менеджмента ДГМА, г. Краматорск) обратились представители сразу двух системных банков Украины: АО «Ощадбанк» и ПАО КБ «ПриватБанк». Эти два банка очень заинтересованы в молодых финансистах: общая кадровая потребность банков – свыше 100 человек.

Подробнее
I тур Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності "Фінанси та кредит" - 2016 29 березня 2016 image1.jpg

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності "Фінанси та кредит"! В олімпіадi, яка проводилась у ДДМА 1–2 лютого, взяли участь 39 студентiв.

Подробнее