ENG
 • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

 • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

 • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

 • Важлива не кількість знань, а якість їх.

 • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

 • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

 • Бич людини - це уявлюване знання.

 • Знання - сила.

 • Знання - знаряддя, а не ціль.

 • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Кафедра Фінанси

Новини кафедри фінансів

Шановна Світлана Яківна! img_6.jpg

Прийміть наші щирі вітання з нагоди Вашого ювілею.

Детальніше

ПЕРШІ ДОСЯГЕННЯ! img_5.jpg

24 вересня в парку «Ювілейний» відбувся квест «Загальна церемонія посвяти в студенти», який було проведено для навчальних закладів міста Краматорська. Здобувач першого курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Мясоєдов Вадим (гр. Ф-20-т) приймав участь у змаганні в складі команди ДДМА.

Детальніше

ПРИВІТАННЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ! img_4.jpg

Детальніше

НАШІ ВИПУСКНИКИ – ПЕРЕМОЖЦІ! img_3.png

Вітаємо наших випускників, які прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт зі спеціальності 072 «Підприємство, торгівля і біржова діяльність»!

Детальніше

БУДУЄМО КАР’ЄРУ РАЗОМ! img_2.jpg

17 лютого 2020 року відбулося знайомство здобувачів всіх курсів спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» і 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» з роботою Донецького обласного центра зайнятості (ДОЦЗ).

Детальніше

ЗИМОВИЙ ЗАХИСТ МАГІСТРІВ img_1.jpg

Робата Державної екзаменаційної комісії на кафедрі «Фінанси, банківська справа та підприємництво» вже позаду, а яскраві спогади захисту будуть супроводжувати зимових дипломантів усе життя.

Детальніше

АНКЕТУВАННЯ З ОЦІНКИ ОПП img_1.jpg

Базуючись на принципах публічності і прозорості при розробки освітньо-професійних програм підготовки фахівців спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» на кафедрою фінансів, банківської справи та підприємництва запропонована анкета для опитування здобувачів вищої освіти щодо їх якості.

Детальніше

ІСТОРИЧНЕ МИНУЛЕ… img_3.jpg

В Літературній вітальні ДДМА 13.11.19 р. на кураторській годині відбулася дуже важлива подія – студенти груп Ф-19 та ПТ-19 занурилися у історичне минуле і згадали скрутні часи українського народу. Тема «Голодомор 1932-1933 рр.» – це нестерпний біль і страждання наших пращурів, яке відчувається в кожному подиху української землі і в сучасні часи.

Детальніше

КВЕСТ «ОДИН ДЕНЬ ІЗ ЖИТТЯ ТОПОВОГО СТУДЕНТА» img_4.jpg

16.10.2019 р. студенти гр. Ф-19-1та Пт-19-1. прийняли естафету всеукраїнського квесту «Один день із життя ТОПового студента», якій проводить ПриватБанк!

Детальніше

Кафедра ФБСП проводить лекції з елементами англійської мови english1.jpg

Кафедра „Фінанси, банківська справа та підприємництво” розпочала цикл занять з елементами англійської мови для студентів бакалавріату. Враховуючи актуальність даного питання, з одного боку, та достатньо неоднорідне володіння англійською мовою серед наших бакалаврів – з іншого, кафедрою було прийнято рішення про поступове розширення використовуваної лексики та помірне нарощування присутності англійської на лекційних та практичних заняттях.

Детальніше

Викладачі та студенти кафедри „ФБСП” взяли активну участь в мандрівному фестивалі „З країни в Україну” z_krayni_v_krayinu1.jpg

Фестиваль „З країни в Україну” – масштабна культурно-просвітницька подія для малих міст Донецької області. Він мандрує від міста до міста, даруючи цікаві та яскраві концерти, майстер-класи, кінопокази, лекції та виставки мешканцям невеличких містечок, створюючи атмосферу громадської єдності та любові до рідної землі.

Цього року до участі у фестивалі долучилися наші першокурсники та провідні викладачі, які у складі делегації від ДДМА взяли безпосередню участь у заходах фестивалю у трьох містах: Дружківці (27 жовтня 2017 р.), Костянтинівні (28 жовтня 2017 р.) та Торецьку (29 жовтня 2017 року).

Детальніше

Студенти кафедри ФБСП завітали на екскурсію до „Приватбанку” privat1.jpg

8 листопада 2017 р. студенти кафедри „Фінанси, банківська справа та підприємництво” відвідали екскурсію „Знайомство з професіями Приватбанку”. Наша кафедра давно та плідно співпрацює зі Східним регіональним управлінням ПАТ КБ „ПриватБанк”, значна кількість наших випускників зробили в ньому успішну кар’єру, тому ця екскурсія була для наших студентів не тільки цікавою, але й корисною з точки зору можливостей майбутнього працевлаштування.

Детальніше

Финансисты и предприниматели на «Гарбуз-Фесте» garbuz1.jpg

31 октября, на большом перерыве проходил "Гарбуз-Фест", посвященный празднику Хэллоуина. Наши группы: Ф 17-1 и ПТ 17-1 не смогла пройти мимо такого мероприятия. Мы поучаствовали во всех конкурсах.

Детальніше

Вітаємо наших дебютантів! debut1.jpg

Студентське життя в Академії – це не тільки навчання та наука. Це ще і широкі можливості для розвитку творчих особистостей: яскравих, самобутніх та харизматичних. Наші першокурсники вже встигли це відчути, активно „увірвавшись” в культмасову роботу ДДМА.

Детальніше

Конкурс дипломних робіт ФЕМ 0.jpg

11 жовтня на факультеті економіки і менеджменту було проведено конкурс магістерських робіт і дипломних робіт бакалаврів. Від кафедри «Фінанси, банківська справа та підприємництво» було висунуто одну магістерську роботу (Кісіль О. В., гр. Ф 11-м, керівник – зав. кафедри, д-р екон. наук, проф. Єлецьких С. Я.) та три дипломні роботи бакалаврського рівня (гр. Ф 13-1, Полянська Д. А., Копиленко О. О., керівник – канд. екон. наук, доц. Михайличенко Н. М.; Гарнага Т. С., керівник – канд. екон. наук, доц. Гетьманенко Ю. О.).

Детальніше

Наші першокурсники знають „Що?”, „Де?” і „Коли?” cgk1.jpg

27 вересня відбувся традиційний турнір з інтелектуальної гри „Що? Де? Коли?” серед першокурсників. Приємно відзначити, що студенти першого курсу наших спеціальностей „Фінанси, банківська справа та страхування” і „Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” не тільки взяли участь у турнірі майже в повному складі, але й достатньо пристойно завершили гру, увійшовши до десятки найкращих та посівши 7 та 8 місця серед 17 команд.

Детальніше

denuchitelya2017.jpg

Наші першокурсники взяли участь у марафоні до Дня Міста marafon.jpg

24 вересня Краматорськ святкував своє 149-річчя. З цієї нагоди в місті було проведено цілу низку різноманітних заходів, за якими можна було не тільки спостерігати, але й брати безпосередню участь. Так, наприклад, в Краматорську було проведено перший в Донецькій області масштабний марафон, до якого долучилися понад 2,5 жителів та гостей міста.

Приємно, що наші першокурсники з груп Ф 17-1 та ПТ 17-1 також взяли участь у цьому заході: Поліна Ткаченко, Дар’я Семенченко, Олександра Ахізарова та Анастасія Косілова. Ми взяли інтерв’ю у Поліни Ткаченко, старости гр. Ф 17-1.

Детальніше

„Ярмарок професій” у ДДМА: час замислитись про майбутнє yarmarok.jpg

20 вересня Донбаська державна машинобудівна академія разом з Краматорським центром зайнятості проводили традиційний „Ярмарок професій”. Наші студенти бакалавріату та магістратури відвідали цей захід, щоб ознайомитись з пропозиціями працедавців. Цього року „Ярмарок” був здебільшого спрямований на працевлаштування безробітних, які становили основну масу відвідувачів заходу. Нажаль, на відміну від попередніх років, представництва банківських установ: „Ощадбанку” та „ПриватБанку” – не спостерігалося. А саме ці потенційні працедавці цікавили наших студентів найсильніше, оскільки в цих банках спостерігається найбільший попит на випускників спеціальності „Фінанси, банківська справа та страхування”. Втім, представників бізнесу – від великого до малого – було достатньо, що зацікавило наших магістрів спеціальності „Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”. Ми вирішили поцікавитись, в якій сфері бачить своє майбутнє наша студентка першого курсу магістратури гр. Ф 1-м Олександра Пічугіна.

Детальніше

«Еразмус+» – курс на академічну мобільність img1.jpg

14 вересня в стінах ДДМА пройшов інформаційний день Національного офісу «Еразмус+ в Україні». Ця подія зацікавила викладачів і студентів кафедри «Фінанси, банківська справа та страхування». На засідання, що відбулося в музеї ДДМА, кафедрою було делеговано завідувачку, д-ра екон. наук, проф. Єлецьких С. Я., канд. екон. наук, доц. Михайличенко Н. М. та магістрантку гр. Ф 12-м Назаренко О. С.

Детальніше

Вітаємо студентів кафедри «Фінанси, банківська справа та підприємництво» з початком нового навчального року! 1sent.jpg

Бажаємо всім нашим студентам: і фінансистам, і підприємцям, і стаціонару, і дистанційникам – успіхів на не дуже легкому, але цікавому й корисному шляху оволодіння знаннями у галузі фінансів!

Детальніше

Вітаємо наших першокурсників! fin1.jpg

1 вересня кафедра «Фінанси, банківська справа та страхування» тепло зустрічала своїх неофітів: одразу чотири групи студентів стаціонару переступили її поріг.

Першокурсники двох спеціальностей: «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Підприємництво, біржова справа та торгівля», які ще не так давно були школярами або учнями технікумів, провели свій перший день у стінах Академії в якості її студентів.

Детальніше

Вітаємо дипломників кафедри «Фінанси» з успішним захистом! img1.jpg

Ось і закінчився період дипломування наших студентів стаціонару: спеціалістів і бакалаврів. Вітаємо усіх з успішним захистом! Усі студенти – молодці, ретельно попрацювали над дипломними роботами й добре підготувались до захисту. Викладачі, що входять до ДЕК, з втіхою відзначають високий рівень наших дипломантів. ФК 12-1, ФК 13-1 і ФК 15-т – вітаємо вас з цим важливим етапом!

Детальніше

Кафедра «Фінанси» на Зустрічі випускників ДДМА img1.jpg

20 травня Донбаська державна машинобудівна академія зустрічала своїх випускників. У цьому врочистому заході взяла активну участь і наша кафедра: викладачі майже у повному складі зустрічали своїх колишніх студентів і теперішніх колег.

Детальніше

Терпсихори кафедри «Фінанси» img1.jpg

Сьогодні в нашій рубриці про талановитих студентів кафедри «Фінанси» – граційні, енергійні та харизматичні дівчата: наші студентки, танцювальними виступами яких ми могли милуватися майже на всіх святах і урочистих заходах нашої Академії. Наші Терпсихори: Токарева Аліна (ФК 12-м), Вовненко Анастасія (ФК 12-1), Курлова Аліна (ФК 16-т), Раєвська Лілія (ФК 16-1).

Детальніше

Студенти кафедри «Фінанси» на «Ректорському прийомі – 2017» priem1.jpg

28 квітня 2017 р. відбувся «Ректорський прийом ДДМА», на який запрошуються найкращі студенти нашої Академії, що відзначились відмінним навчанням, значними успіхами в науковій роботі та громадською активністю.

Детальніше

Кафедра фінансів святкує День Академії – 2017 denacademy1.jpg

27 квітня Донбаська державна машинобудівна академія святкувала свій 64-й день народження. Кафедра фінансів – викладачі і студенти – взяла активну участь у врочистих заходах. «День Академії – 2017» додав до скарбнички кафедри «Фінанси» ще кілька досягнень.

Детальніше

Наша студентка Дар’я Полянська взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади зі страхової справи fin1.jpg

Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Страхова справа» проходила в Тернопільському національному економічному університеті 19–20 квітня 2017 р.

Студентку гр. ФК 13-1 Полянську Д. А. готувала до олімпіади канд. екон. наук, доц. Дьячкова Ю. М. Протягом весняних канікул для студентки проводились аудиторні та онлайн-консультації, багато матеріалу Дар’я опрацювала самостійно. У результаті вона посіла 17 місце. Загальна кількість учасників становила близько 70 осіб.

Ми взяли у Дар’ї інтерв’ю.

Детальніше

«Дні науки» на кафедрі «Фінанси» img1.jpg

У межах ХХХІХ науково-технічної конференції науково-педагогічних працівників, аспірантів, докторантів, магістрантів і студентів «Дні науки ДДМА» 18 квітня 2017 р. відбулося засідання секції фінансів.

Було проведено круглий стіл серед викладачів і заслухано 36 доповідей науковців (серед них студентських – 21).

Детальніше

Студенти кафедри фінансів взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інвестування fin2.jpg

Всеукраїнська олімпіада для студентів вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитації з дисципліни «Інвестування» проходила в Одеській державній академії будівництва та архітектури 13–14 квітня 2017 р.

До участі в олімпіаді студентів готував Грідасов В. М., доцент кафедри фінансів, канд. техн. наук, доц. Магістрант V курсу Швецова Ірина Володимирівна (гр. ФК 12-1м) і студент ІІІ курсу Мірошниченко Олексій Олександрович (гр. ФК 14-1) ретельно готувались до олімпіади протягом весняних канікул.

Детальніше

ХХ Ювілейна регіональна конференція МАН за науково-технічним профілем man1.jpg

4 березня 2017 р. у Донбаській державній машинобудівній академії відбулась ювілейна ХХ конференція-захист МАН за науково-технічним профілем. Кафедра фінансів, як завжди, взяла в цьому заході активну участь і спільно з кафедрою менеджменту організувала роботу секції «Менеджмент і економіка».

Детальніше

Наші випускники розпочали свою кар’єру в ПАТ КБ «ПриватБанк» img1.jpg

Випускники магістратури кафедри «Фінанси» Павло Родітелєв і Артем Дмитрієв поділилися своїм досвідом роботи в ПАТ КБ «ПриватБанк», куди вони влаштувалися влітку, напередодні останнього триместру навчання.

Хлопці працюють у кол-центрі, який не так давно було відкрито в Краматорську, і ця робота їм дуже подобається.

Детальніше

Магістрант кафедри "Фінанси" – на "Зимовій студентській республіці" img1.jpg

В період з 17 по 19 лютого 2017 року на базі оздоровчого комплексу „Перлина Донеччини” (м. Святогірськ) було проведено І Донецький регіональний етап проекту „Зимова студентська республіка” на тему „Модернізація індустрії та впровадження інновацій як шлях до розвитку Донеччини”.

В проекті взяла активну участь магістрант кафедри „Фінанси”, студентка групи ФК 12-м Токарева Аліна.

Аліна відзначає, що вихідні зі „Студентською республікою” пройшли дуже цікаво та продуктивно. „Студреспубліка” об’єднує студентів з різних вишів, надає чудову можливість завести нових друзів, познайомитися з людьми, з якими можна буде реалізовувати спільні проекти.

Детальніше

Фінансисти – у складі студентського самоврядування ДДМА! img1.jpg

15 лютого відбулись вибори студентського самоврядування Донбаської державної машинобудівної академії, у результаті яких до нового складу студентського самоврядування увійшли дві студентки кафедри «Фінанси»:

 • Токарева Аліна (гр. ФК 12-м);
 • Курлова Олена (гр. ФК 16-т).

Дівчата усвідомлюють усю міру відповідальності, що лягає на членів студентського самоврядування, і обіцяють зробити все, що від них залежить, щоб максимально активізувати студентів кафедри, зробити студентське життя ще більш цікавим, наповнити його різноманітними яскравими заходами, щоб постійно залучати студентів до участі в культурному житті не тільки Академії, але й міста, допомагати своїм одногрупникам сформувати громадянську позицію, підвищувати рівень соціальної активності наших фінансистів.

Детальніше

Вітаємо магістрів з фінансів з отриманням диплома! img1.jpg

Наші студенти-магістранти з групи Ф 11-м успішно захистили магістерські роботи і стали дипломованими магістрами з фінансів!

Завершилися безтурботні роки студентства, протягом яких наші випускники не тільки стали справжніми фахівцями у фінансовій сфері, але й розкрилися як непересічні особистості та талановиті молоді науковці. У кожного за плечима – власне дослідження, актуальне та цікаве, а також наукові публікації.

Детальніше

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнської олімпіади з фінансів! img1.jpg

Олімпіада проводилась 10–12 січня, загальна кількість учасників склала 42 особи. На другому курсі (рівень бакалаврів) участь у олімпіаді взяли 9 студентів.

Детальніше

Вітаємо з успішним захистом магістрів з фінансів! img1.jpg

13 січня 2017 р. на кафедрі „Фінанси” відбувся захист магістерських робіт студентів спеціальності 8.03050801 – Фінанси і кредит.

Довгий і цікавий шлях, який пройшли наші студенти спочатку в бакалавріаті, а потім в магістратурі, прийшов до логічного завершення – захисту магістерських робіт, в яких були узагальнені результати наукового пошуку наших студентів, їх теоретичні надбання та практичні вміння.

Детальніше

Оксана Назаренко – майстер славетного мистецтва української вишивки OmB4TaXEdfQ.jpg

Студенти кафедри фінансів – усебічно обдаровані особистості. Ми продовжуємо знайомитись з талантами наших випускників: сьогодні це натхненні вишивки нашого талановитого магістранта – Оксани Назаренко (гр. ФК 12-м). Оксана – не тільки відмінниця в навчанні і успішний молодий дослідник в науці. На дозвіллі вона ще й вишиває – хрестиком та бісером – сповнені гармонією та світлом ікони, розкішні пейзажі та квіти.

Ми вирішити розпитати Оксану про її шлях до мистецтва вишивки.

Детальніше

Студенти кафедри „Фінанси” активно взяли участь у І турі Всеукраїнської студентської
олімпіади зі спеціальності “Фінанси і кредит”
001.JPG

12 січня на кафедрі „Фінанси” ДДМА відбувся І тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Фінанси і кредит”. Участь взяли студенти всіх курсів: бакалаври з першого до третього курсів, спеціалісти та магістри.

Творчі та практичні завдання для різних курсів відрізнялися рівнем складності та колом фінансових дисциплін, які вони охоплювали. Переможці будіть визначатися окремо на другому, третьому, четвертому курсах, а також серед випускників-магістрів та спеціалістів.

Детальніше

Вітаємо студентів, співробітників, випускників та абітурієнтів
кафедри „Фінанси” з Новим 2017 Роком!
newyear.jpg

Хай щастя в дім на Новий Рік до всіх нас завітає!
А на Різдво в оселях всіх хай щедрики лунають!
Хай мир, добробут, злагода панують у країні,
Любов і радість квітнуть хай в кожнісінькій родині!

Хай щирим серцем збудеться усе, що побажається!
Хай все сумне і прикре у минулому лишається!

Детальніше

Вітаємо з успішним захистом фінансистів заочної форми навчання! zahist1.jpg

Вітаємо наших студентів-заочників з груп Ф 11-1з, Ф 11-2з, Ф 12-1з з успішним захистом дипломних робіт!

У період 12-20 грудня на кафедрі фінансів проводився захист дипломних робіт студентів спеціальності 6.7.03050801 – Фінанси, банківська справа та страхування.

Детальніше

Кафедра фінансів ДДМА знову провела курси підвищення кваліфікації для працівників ПФУ в Донецькій області img1.jpg

Нагальна необхідність реформування підходів до пенсійного забезпечення в Україні та численні зміни у законодавчій базі функціонування Пенсійного фонду України зробили курси з підвищення кваліфікації працівників ПФУ актуальними та своєчасними. Систематизація базових знань та оновлення професійно-орієнтованої інформації, можливість спілкування з професіоналами зі специфічних галузевих проблем, юристами, докторами та кандидатами наук – результати курсів підвищення кваліфікації високо оцінили їх безпосередні учасники.

Детальніше

Кафедра «Фінанси» успішно пройшла ліцензування магістратури та аспірантури license.jpg

Кафедра «Фінанси» ДДМА розширила ліцензований обсяг у магістратурі за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та ліцензувала магістратуру за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Згідно до Наказу Міністерства освіти і науки України про ліцензування освітньої діяльності №1497л від 21.11.16., що вийшов на основі рішення Ліцензійної комісії Міністерства від 16.11.16 (протокол №26/1), ліцензований обсяг на спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» становить 75 осіб, а на спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» – 50 осіб.

Детальніше

Кафедра фінансів бере активну участь у циклі заходів "Дні відкритих дверей ДДМА" img1.jpg

Протягом листопада та грудня в ДДМА для школярів проводиться цикл заходів, що допомагають абітурієнтам Краматорська та Донецької області познайомитись з Донбаською державною машинобудівною академією.

Кафедра фінансів приймає активну участь в „Днях відкритих дверей ДДМА”: з 10 по 30 листопада провідні викладачі кафедри разом зі своїми колегами з ФЕМ зустрілись більше, ніж з 600 учнями шкіл Краматорська, Бахмата, Торецька, Слов’янська та Слов’янського району.

Детальніше

Кафедра фінансів ДДМА продовжує тісну співпрацю з підвищення кваліфікації з Головним управлінням ПФУ в Донецькій області fin1.jpg

Курси підвищення кваліфікації для працівників Пенсійного фонду України в Донецькій області вже стали традиційними. Сумісно з Головним управлінням, кафедра фінансів організувала підвищення кваліфікації для спеціалістів підрозділів з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій та підрозділів обслуговування громадян територіальних управлінь Пенсійного фонду України з усієї Донецької області.

Детальніше

Фінансисти на студентському фестивалі «СтудДія» img1.jpg

Міжнародний День студента – веселе і яскраве свято. 17 листопада студенти різних вишів міста Краматорськ зібралися на фестивалі-конкурсі студентської творчості «СтудДія», на якому презентували свої артистичні здібності та майже професійну майстерність.

Детальніше

«Ощадбанк» на Ярмарку професій ДДМА img1.jpg

8 листопада 2016 р. у ДДМА відбувся «Ярмарок професій», участь у якому традиційно взяло Донецьке обласне управління АТ «Ощадбанк». Головний спеціаліст філії з підбору персоналу Трушин Дмитро Олександрович зустрів наших фінансистів цікавою розповіддю про один з найважливіших банків України. Сьогодні «Ощадбанк» переживає суттєву структурну та концептуальну реорганізацію, тому потреба в молодих, ініціативних, освічених кадрах стає особливо гострою.

Детальніше

Секція «Економіка» МАН ДДМА розпочала свою роботу img1.jpg

5 листопада 2016 р. відбулася установча конференція Малої академії наук ДДМА. Після загального пленарного засідання школярі, які мріють стати юними науковцями, розійшлися по секціях.

Секцією «Економіка» керував декан ФЕМ, д-р техн. наук, проф. Євген Васильович Мироненко. Відповідальний викладач за секцією – доцент кафедри «Фінанси», канд. економ. наук Наталя Миколаївна Михайличенко. Відповідальний від ЦВР – Валерія Миколаївна Сидоренко. Зустріч відбувалася в теплій дружній атмосфері у формі круглого столу. Відкрив її Євген Васильович, який привітав школярів з цією подією і побажав творчих успіхів на науковому шляху. Далі викладачі кафедр факультету розповіли про свою галузеву специфіку та про ті напрямки робіт, які можуть вибирати юні дослідники.

Детальніше

Дорогой Александр Николаевич! Примите от нас самые искренние пожелания в Ваш юбилей! yubilar.jpg Детальніше

Студентки кафедри «Фінанси» взяли участь у форумі «Студентська веселка» veselka1.jpg

Студенти кафедри фінансів – магістрант гр. ФК12-м Аліна Токарева та спеціаліст гр. ФК12-1 Анастасія Вовненко нещодавно взяли участь в обласному форумі молодіжних студентських лідерів та організацій «Студентська веселка, що проходив у Святогірську з 14 по 17 жовтня 2016 р. Цьогоріч у форумі взяли участь представники 12 вишів з усієї Донецької області.

Детальніше

Працівники Пенсійного фонду України підвищують кваліфікацію на кафедрі фінансів ДДМА img1.jpg

В період з 26 вересня по 7 жовтня кафедрою «Фінанси» ДДМА сумісно з Головним управлінням ПФУ в Донецькій обл. було проведено курси підвищення кваліфікації для фахівців підрозділів платежів до пенсійної системи та захисту прав застрахованих осіб, а також фахівців контрольно-перевірочної роботи територіальних управлінь Пенсійного фонду України Донецької області.

Детальніше

Екскурсії до «ПриватБанку» стають доброю традицією privat1.jpg

Екскурсії студентів-фіансистів ДДМА до Краматорської філії ПАТ КБ «ПриватБанк», започатковані навесні 2016 року, вже стали доброю традицією. 10 жовтня центральне відділення відвідали студенти груп ФК13-1 та ФК15-1, а 12 жовтня – ФК12-1, ФК12-м та ФК14-1. Для наших студентів це не тільки чудова нагода ознайомитись з майбутньою професією, але й можливість подбати про своє працевлаштування.

Детальніше

Кафедра «Фінанси» тісно співпрацює з ОЗШ «Юний дослідник» doslidnik.jpg

Кафедра «Фінанси» вже другий рік поспіль бере участь у роботі очно-заочної школи здібної учнівської молоді «Юний дослідник» Донецького відділення Малої академії наук України.

1 жовтня цього року відбулась установча конференція ОЗШ, де самі юні дослідники, їх шкільні вчителя та батьки мали нагоду зустрітися з науковими консультантами, яких їм надала Донбаська державна машинобудівна академія.

Детальніше

Магістрант кафедри «Фінанси» Ірина Швецова – майстер манікюра! img1.jpg

Студенти нашої кафедри – це різнобічно розвинені, талановиті й цікаві особистості. А деякі їх захоплення бувають доволі неочікуваними. Ірина Швецова, магістрант групи ФК12-м – яскраве тому підтвердження. Нещодавно нам стало відомо, що ефектний креативний манікюр, який можна побачити на пальчиках деяких наших студенток – це справа вмілих рук та творчої фантазії Ірини Швецової.

Ми вирішили розпитати Ірину про її цікаве хобі.

Детальніше

Магістр кафедри «Фінанси» Аліна Токарева взяла участь у навчальній програмі «Молодіжний працівник» img1.jpg

Аліна Токарева – відмінниця, активістка, талановитий молодий вчений. Вона встигає не тільки гарно навчатись, але й брати участь у цікавих і корисних громадських заходах.

Нещодавно вона взяла участь у роботі Програми «Молодіжний працівник», один з форумів якої пройшов 16–18 вересня у Святогірську.

Реалізація Програми «Молодіжний працівник» розпочалася у 2014 році за підтримки Програми розвитку ООН України та у співпраці з Міністерством молоді та спорту України та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики.

Детальніше

Кафедра «Фінанси» втретє провела курси підвищення кваліфікації для ПФУ img1.jpg

Курси підвищення кваліфікації, започатковані кафедрою «Фінанси» в 2015 р. в межах співробітництва з управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області, проводяться вже втретє. В період з 5 по 16 вересня слухачами курсів стали спеціалісти юридичних служб територіальних управлінь ПФУ Донецької області.

Детальніше

Перші кроки першокурсників на кафедрі «Фінанси» img1.jpg

1 вересня кафедра «Фінанси» відчинила двері одразу для трьох студентських груп стаціонару: вчорашніх школярів, які прийшли навчатися за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування»; студентів, що будуть навчатися на базі кваліфікації молодшого спеціаліста-випускника технікуму за цією ж спеціальністю; а також тих, хто поступив цього року на нову цікаву та затребувану спеціальність – «Підприємництво, біржова справа та торгівля».

Детальніше

Вітаємо студентів кафедри "Фінанси" з 1 вересня, з Днем Знань! img1.jpg

Бажаємо всім - і новачкам-першокурсникам, і тим, хто вже за крок від диплома магістра - успіхів не тільки в навчанні, але й у науковій творчості, у розвитку професійних здібностей, та в усіх інших сферах життя!

Детальніше

Успішний початок захисту бакалаврів-фінансистів: вітаємо студентів групи ФК12-1! FK121.jpg

Сьогодні успішно розпочався захист студентів-бакалаврів з групи ФК12-1. Всі хвилювання, безсонні ночі, цілоденні думки про диплом – все лишилось позаду, і можна підвести підсумок цієї маленької кваліфікаційної сходинки на шляху професійного становлення наших фінансистів.

Детальніше

Вітаємо наших студентів-бакалаврів з групи ФК14-т з успішним захистом дипломних робіт! FK14t2.jpg

Державна екзаменаційна комісія відзначає високий практичний та теоретичний рівень, на якому було виконано всі роботи: студенти здійснили грунтівний огляд літературних джерел, провели комплексний аналіз всіх показників (в тому числі, з використанням програмного забезпечення Project Expert), за результатами проведеного дослідження майже всі студенти підготували наукові публікації. Теми дипломних робіт розкрито повністю, в процесі обговорення та захисту дипломних робіт намічено напрямки подальших досліджень – вже на магістерському рівні.

Детальніше

Арутюнова Кристина – Золотий голос ДДМА image1.jpg

Концерт з нагоди 63-річчя нашої Академії прикрашав самобутній спів студентки кафедри «Фінанси» Кристини Арутюнової. Чарівний вокал Кристини здавна полюбився як публіці святкових концертів та творчих вечорів ДДМА, так і відвідувачам арт-кафе «Фієста», де Кристина виступає зі своєю групою «Рутіна».

Детальніше

Ольга Кісіль – один з найкращих молодих вчених-економістів ДДМА! photo1.jpg

За результатами конкурсу «Кращі імена ДДМА», що проводився з нагоди 63-річчя нашої Академії, була відзначена студентка кафедри «Фінанси» Кісіль Ольга Віталіївна (гр. ФК 11-м). Вона була нагороджена дипломом II ступеню як один з найкращих молодих науковців в номінації «Економічні науки». Крім того, за досягнення в навчанні та науці вона була відзначена грамотою та запрошена на «Ректорський прийом – 2016».

Детальніше

Нові досягнення кафедри «Фінанси» finance1.jpg

«День Академії – 2016» додав у скарбничку кафедри «Фінанси» ще кілька досягнень. За результатами наукової та педагогічної роботи були відзначені Почесною грамотою Донбаської державної машинобудівної академії наступні наші викладачі.

Детальніше

Орієнтир – на підвищення кваліфікації та розвиток кадрового потенціалу finance1.jpg

З 25 квітня 2016 року на базі кафедри «Фінанси» ДДМА вже вдруге відкрито курси підвищення кваліфікації за спеціальністю «Фінанси і кредит». Курси проводяться в рамках плідної співпраці кафедри «Фінанси» та Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області та за підтримки Центру післядипломної освіти та підвищення кваліфікації ДДМА.

Детальніше

«Дні науки» на кафедрі «Фінанси» photo1.jpg

Кафедра “Фінанси” Донбаської державної машинобудівної академії готує кваліфікованих фахівців з фінансів, які досягають видатних професійних та наукових результатів. І перший крок до всебічної самореалізації – це участь у програмі “Обдарована студентська молодь ДДМА”. Студенти, які працюють за цією програмою, під керівництвом викладачів нашої кафедри розглядають актуальні питання фінансового управління як на макроекономічному рівні, так і на рівні суб’єктів економіки.

Детальніше

Освіта та бізнес у регіоні: кафедра “Фінанси” уклала Меморандум про взаємодію з Донецькою ТПП. memorandum.jpg

Нещодавно відбулась зустріч керівництва Донецької торгівельно-промислової палати з завкафедрою “Фінанси” ДДМА Єлецьких С.Я. На цій зустрічі було обговорено актуальні питання розвитку бізнесу в нашому регіоні та підвищення конкурентоспроможності підприємств Донецької області.

Детальніше

До дня Академії - з новими успіхами. Результати роботи кафедри «Фінанси» за 2015 рік. FOTO_1.jpg

Протягом 2015 року на кафедрі “Фінанси” активно підвищувалась професійна компетентність професорсько-викладацького складу; здійснювалась науково-дослідницька робота, результати якої свідчать про розвиток творчих здібностей як науково-педагогічних працівників, так і студентів спеціальності, вдосконалювалося навчально-методичне забезпечення навчального процесу, встановлювались та розбудовувались зв’язки з науковими інститутами та організаціями України та регіону.

Детальніше

Кафедра фінансів розкриває обійми 1Vruchennya_Sertifikativ.jpg

12 квітня кафедра „Фінанси” ДДМА провела День відкритих дверей для студентів машинобудівного коледжу ДДМА. День відкритих дверей проводився з нагоди вручення сертифікатів про успішну здачу вступних іспитів на спеціальність „Фінанси, банківська справа та страхування”. Ця зустріч стала справжнім святом з яскравими концертними номерами та оригінальними солодкими подарунками.

Детальніше

Екскурсії до „ПриватБанку”: фінансисти знайомляться з професією 2Nashi_studenti_-_u_konferents-zali.jpg

7 квітня заняття з дисципліни „Технологія працевлаштування” пройшло в незвичному режимі: студенти групи ФК 12-1 мали нагоду не тільки дізнатися багато цікавого про роботу банківського працівника, але й отримали реальні пропозиції з працевлаштування.

Детальніше

Наша студентка Настя Слепушко – звезда конкурса «Вперед, общаги!» 1Komanda_pobediteley_i_ikh_bolelschiki.jpg

Наша кафедра по праву гордится своими студентами: они не только прекрасно учатся и занимаются научно-исследовательской работой, но и принимают активное участие в культурно-массовых мероприятиях. Например, 6 апреля 2016 г. в ДГМА проводился традиционный конкурс общежитий «Вперед, общаги!», в котором первое место заняла команда нашего общежития № 2 при самом активном участии студентки группы ФК 12-1 Насти Слепушко. Настя умудрилась не просто поучаствовать во всех конкурсах, но и показать в них (даже в достаточно сложных) очень хорошие результаты.

Детальніше

Перший тиждень на практиці в «Ощадбанку»: з перших вуст oshad2.jpg

Закінчився перший тиждень інтенсивної переддипломної практики для наших студентів-бакалаврів. Нагадаємо, що практика почалася з 28 березня, її інтенсивний період становив тиждень, і дехто з наших молодих фінансистів (гр. ФК 12-1) скористався можливістю по-справжньому зануритися у світ «Ощадбанку».

Що ж винесли наші студенти з першого тижня на практиці?

Детальніше

«Ощадбанк» завітав на «Ярмарок професій» ДДМА yarmarka2.jpg

16 березня 2016 р. в ДДМА було проведено традиційний захід, що дозволяє працедавцям та випускникам всіх спеціальностей знайти один одного, – «Ярмарок професій». Ярмарок проходив під девізом «Старт кар’єра», і в ньому взяли участь найкращі потенційні працедавці міста та області, серед яких – і Донецьке обласне управління АТ «Ощадбанк».

Детальніше

Наука и практика: кафедра «Финансы» заключила договор с «Ощадбанком» oshadbank2.jpg

18 марта кафедра «Финансы» (факультет экономики и менеджмента ДГМА) заключила договор о творческом сотрудничестве с Донецким областным управлением АО «Ощадбанк».

Детальніше

Краматорску нужны финансисты! b_300_0_16777215_00_images_ddma_kafedri_finansy_news_Студенты2.jpg

15 марта на кафедру финансов (факультет экономики и менеджмента ДГМА, г. Краматорск) обратились представители сразу двух системных банков Украины: АО «Ощадбанк» и ПАО КБ «ПриватБанк».

Эти два банка очень заинтересованы в молодых финансистах: общая кадровая потребность банков – свыше 100 человек.

Детальніше

I тур Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності "Фінанси та кредит" - 2016 image1.jpg

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності "Фінанси та кредит"! В олімпіадi, яка проводилась у ДДМА 1–2 лютого, взяли участь 39 студентiв.

Детальніше