ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Кафедра Фінанси

Студентське життя

Студенти нашої кафедри беруть активну участь не тільки в житті нашого факультету, але й у житті всього нашого ВНЗ і за його межами. Студенти нашої кафедри входять до складу студентського самоврядування. Студентка групи ФК-12-1 Блінова Дарія обіймає посаду голови, Арутюнова Кристина (група ФК-12-1) – культорга Академії.

Вибори до студентського самоврядування ДДМА (2014 р.)

Щорічно в нашій alma mater проходить конкурс «Дебют першокурсників», де студенти нашого факультету посідають перше місце два роки поспіль, а саме у 2014 та 2015 роках. На фото: Павлова Ангеліна (ФК-15-1), Колієв Владислав (ФК-14т), Токарева Аліна (ФК-14т), Арутюнова Кристина (ФК-12-1), Блінова Дарія (ФК-12-1).

«Дебют першокурсників – 2015»

Дівчата на нашій кафедрі не тільки дуже розумні, а ще й дуже вродливі. Вони завжди беруть активну участь у щорічному конкурсі «Міс Академія». У 2015 році у форматі конкурсу «Міс і Містер Академія» наша кафедра активно підтримувала Токареву Аліну (гр. ФК-14т).

«Міс і Містер Академія – 2015»

«Міс і Містер Академія – 2015»

У ДДМА дуже багато заходів, і всі вони проходять за участі наших студентів. На фото – щорічне святкування Дня Академії. Арутюнова Кристина (ФК-12-1), яка з першого курсу співає на сцені Академії, зараз має власний музичний гурт під назвою «Routine».

«День Академії – 2015»

Арутюнова Кристина виступає в арт-кафе Fiesta

«День Академії – 2015»

Деякі студенти нашої спеціальності живуть у гуртожитках. І вони там не сумують. Щорічно до Дня Академії проходять змагання між гуртожитками. У 2015 році перше місце розділили гуртожитки № 1 і № 2. Перемогу гуртожитку № 2 допомогла здобути Слепушко Анастасія (ФК-12-1).

«Вперед, общаги – 2015»

У 2015 році декілька студентів ДДМА їздили в освітню поїздку «Схід – Захід» до міста Ужгорода, де пройшли тренінг «Єдність у різноманітті». Серед цих студентів була й наша студентка Блінова Дарія – ст. гр. Ф 12. Їх шлях пройшов через чарівне місто Київ.

Червень 2015 р. Київ

У серпні 2015 року ДДМА запросили на туристичний зліт «Ювеналія – 2015», де побували й наші студенти. Зліт проходив на Блакитних озерах у Красному Лимані. Були команди з різних міст: Краматорська, Маріуполя, Дружківки, Слов’янська.

«Ювеналія – 2015»

Щорічно ДДМА організовує форум активних студентів і молодіжних лідерів «Веселка». Наші студенти не тільки беруть активну участь, але й допомагають в організації цього заходу. На фото Вовненко Анастасія (ФК-12-1), Токарева Аліна (ФК-14т), Скрипниченко Олена (ФК-12-1), Арутюнова Кристина (ФК-12-1). Навіть цього року наші студенти вже взяли участь у «Зимовій Веселці – 2016», яка проходила в місті Святогірську. Було багато студентів з інших міст. Студенти брали активну участь у тренінгах та інших заходах. Наша студентка Токарева Аліна (ФК-14т) була капітаном команди, яка посіла почесне 3-тє місце.

«Веселка – 2015»

Організатори «Веселки – 2015»

«Зимова Веселка – 2016»

Минулого року наша студентка Блінова Дарія (ФК-12-1) стала лауреатом обласного конкурсу «Молода людина року» в номінації «Молодіжний лідер року».