ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Кафедра Менеджменту

Співробітництво та пропозиції для підприємств і фірм

Сьогодні достатньо складно знайти роботу, ще складніше отримувати за свою роботу гідну заробітну плату. З кожним днем вимоги до здобувачів все більше підвищуються. Роботодавці хочуть отримати розумного, високо кваліфікованого, креативного, здатного приймати нестандартні рішення і брати участь у мозковому штурмі робітника. Закладам вищої освіти дуже складно встигати за постійною зміною кон’юнктури ринка праці. Єдиним шляхом підвищення якості освіти та зменшення розриву між практичною та теоретичною підготовкою фахівця є тісна співпраця кафедри та роботодавців. Саме роботодавець може чітко назвати свої вимоги до знань і навичок, необхідних на підприємстві. Кафедра Менеджменту завжди намагається «тримати руку на пульсі» і надати можливість отримати професійні навички майбутнім фахівцям за спеціальностями 073 «Менеджмент» та 075 «Маркетинг».

Кафедра Менеджмент підтримує постійні ділові зв’язки з: ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» (НКМЗ) м. Краматорськ, ПАТ «Енергомашспецсталь» (ЕМСС) м. Краматорськ, АО КБ «ПриватБанк» м. Краматорськ, в АТ «АЛЬФА-БАНК» м. Краматорськ, ТОВ «СИЛЬПО-ФУД» м. Краматорськ, ПАТ «Веско» м. Дружківка, ПАТ «Дружківський машинобудівний завод» м. Дружківка. Співпраця з провідними підприємствами регіону дозволяє забезпечити студентів кафедри базами для проходження усіх видів практики, що передбачені навчальними планами за відповідними спеціальностями, сформувати дві постійно діючи філії кафедри (на базі ПрАТ «НКМЗ», у ПАТ «ЕМСС»).

img_16.jpg

На базі ПрАТ «НКМЗ» і ПАТ «ЕМСС» викладачі кафедри проводять навчання кадрового резерву підприємств, що дає можливість працівникам реалізувати свій творчий і науково-виробничий потенціал. Педагогічним складом кафедри розроблено і впроваджено на підприємствах цикл спеціалізованих тренінгів і семінарів, спрямованих на підвищення комунікативних навичок, розвиток лідерських здібностей, розв’язання суперечностей в колективі.

img_17.jpg

Викладачі кафедри менеджменту проводять спільні засідання кафедри з керівниками філій кафедри на ПрАТ «НКМЗ» і ПАТ «ЕМСС» на яких проводиться формулювання та публічне обговорення освітніх програм, насамперед, щодо визначення цілей, професійних компетенцій та програмних результатів навчання. Таким чином, педагогічний склад кафедри намагається «будувати» робітника, потенційно затребуваного на ринку праці, який розуміє правила гри і достатньо швидко адаптується до вимог роботодавця.

img_18.jpg

Робота філій кафедри Менеджмент

План роботи філії на 20-21н.р ЕМСС

План роботи філії на 20-21н.р НКМЗ

План роботи філії на 21-22н.р ЕМСС

План роботи філії на 21-22н.р НКМЗ

Розробки співробітників та здобувачів спеціальності

_впровадження_Волошина_Авраменко.jpg

З надією ефективне співробітництво,
педагогічний колектив кафедри Менеджмент ДДМА