ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Спортклуб ДДМА

Склад спортивної ради

  • Єрмоленко О.В. викладач, відповідальний за спортивно-масову роботу на ФАМіТ
  • Єрмоленко М.В. викладач, відповідальний за спортивно-масову роботу на ФМ
  • Мудрян В.Л. викладач, відповідальний за спортивно-масову роботу на ФЕМ
  • Черненко С.О. ст. викладач, відповідальний за спортивно-масову роботу на ФІТО і у гуртожитку №1
  • Брюханова Т.С. викладач, відповідальний за спортивно-масову роботу у гуртожитку №2
  • Лосік В.Г. викладач, відповідальний за спортивно-масову роботу у гуртожитку №3
  • Гущин О.В. відповідальний за спортивно-масову роботу в профбюро ФІТО
  • Хорошайло В.А. відповідальний за спортивно-масову роботу в профбюро ФМ
  • Залятов А.Ф. відповідальний за спортивно-масову роботу в профбюро ФАМіТ

Фізорги факультетів

  • Лисенко Р., гр. АВП-15-1 - голова спортактиву ФАМіТ;
  • Ромашкевич Д., гр. ПТМ-17м - голова спортактиву ФМ;
  • Бочаров В., гр. МН-13-1 - голова спортактиву ФЕМ;
  • Маланчук С., гр. ТМ-13м - голова спортактиву ФІТО.

Фізорги гуртожитків:

  • Яковлев О. гр. ЕСА-13м - голова спортактиву гуртожитку №1;
  • Зубарєв О. гр. ЛВ-1м - голова спортактиву гуртожитку №2;
  • Тимко О. гр. ПТМ-14-1 - голова спортактиву гуртожитку №3.

У 2017/18 навчальному році проводяться наступні заходи:

  • XXIV Спартакіада ДДМА серед збірних команд факультетів;
  • XVI Спартакіада ДДМА серед збірних команд гуртожитків;
  • XV Спартакіада «Здоров'я» серед викладачів та співробітників ДДМА;
  • Кубок Декана серед збірних команд 1-го курсу;
  • Спортивно-художній конкурс «Вперед, гуртожиток!».

Відкриті першості ДДМА з:

  • футзалу;
  • гандболу;
  • настільного тенісу;
  • жиму штанги лежачи;
  • пауерліфтингу;
  • баскетболу;
  • бадмінтону;
  • важкої атлетики,
  • скелелазіння.

Розклад навчально-тренувальних та оздоровчих занять
з фізичного виховання у 2017-2018 навчальному році


з/п
Вид спорту Час проведення Місце проведення Тренер-викладач
1 Бадмінтон Вівторок 15:00-16:30
Четвер 15:00-16:30
спортивна зала №1 Черненко С.О.
2 Баскетбол Вівторок 15:00-16:30
П’ятниця 13:30-15:00
спортивна зала №2 Сорокін Ю.С.
3 Настільний теніс Вівторок 16:30-18:00
Четвер 16:30-18:00
спортивна зала №1 Долинний Ю.О.
4 Пауерліфтинг Понеділок 15:00-16:30
Середа 15:00-16:30
спортивна зала №3 Мудрян В.Л.
Вівторок 16:30-18:00
Четвер 16:30-18:00
спортивна зала №3 Брюханова Т.С.
5 Гандбол (чоловіки) Вівторок 16:30-18:00
Четвер 16:30-18:00
ФОК Єрмоленко М.В
6 Легка атлетика Понеділок 15:00-16:30
Середа 15:00-16:30
ФОК, стадіон Кошева Л.В.
7 Шахи Вівторок 16:30-18:00
П’ятниця 13:30-15:00
ауд. 2306 Тимошенко В.В.
8 Футбол, футзал Понеділок 16:30-18:00
Середа 16:30-18:00
ФОК Єрмоленко О.В.
9 Важка атлетика Понеділок, середа, п’ятниця 16:30-18:00
Вівторок, четвер 15:00-16:30
спортивна зала №6 Санніков О.Г.
10 Скелелазіння Вівторок 17:00-18:30
Четвер 17:00-18:30
скеледром Стрельніков Р.М.
11 Волейбол Вівторок 16:30-18:00
Четвер 16:30-18:00
спортивна зала №2 Будяк Л.М.
12 Фітнес (абон.) Понеділок 15:00-16:00
П’ятниця 16:00-17:00
фітнес-центр Єрмоленко М.В.
13 Фітнес (абон.) Вівторок 15:00-16:00
Четвер 15:00-16:00
фітнес-центр Лосік В.Г.
14 Фітнес (абон.) Вівторок 16:00-17:00
Четвер 16:00-17:00
фітнес-центр Мудрян В.Л.
15 Фітнес (абон.) Вівторок 18:00-19:00
Четвер 18:00-19:00
фітнес-центр Брюханова Т.С.
16 Футзал (абон) Вівторок 18:00-19:00
Четвер 18:00-19:00
ФОК Єрмоленко О.В.