ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Кафедра Фізичного виховання і спорту

Кращі досягнення спортсменів ДДМА


IMG_7283c19025f18df52e785237ff4df50c_V_1_Жидкова_Тетяна_ФКС19_1 (2).jpg

Жидкова Тетяна

(група ФКС-19-1)

Пауерліфтинг, МС

2 місце, чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юніорок у присіданні та 3 місце у становій тязі (Румунія, м.Орадя, серпень 2021р).,   1 місце, чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед юніорок (Чехія, м.Плзень, серпень 2021р.) ,   2 місце, чемпіонат України з пауерліфтингу серед дрослих (м.Мангуш, липень 2020р.)

 

 

IMG_2d36e819faadbacca69bb6975e69fb1f_V_1_Бордюг_Вероніка_ФКС20_2 (2).jpg

Бордюг Вероніка

(група ФКС-20-2)

Пауерліфтинг, МС

2 місце, чемпіонат світу з пауерліфтингу серед дівчат (Румунія, м.Орадя, серпень 2021р)., 1 місце, чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед дівчат (Чехія, м. Плзень, серпень 2021р.),      1 місце, чемпіонат України з пауерліфтингу серед дівчат (м.Маріуполь, квітень 2021р.),  1 місце, чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед дівчат (м.Коломия, травень 2021р.)

 

 

IMG_75b4437c9e412d1916a674635da6c694_V_1_Астапова_Анастасія_ФКС20 (2).jpg

Астапова Анастасія

група ФКС-20-2

Пауерліфтинг, КМС

2 місце, чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юніорок (Румунія, м.Орадя, серпень 2021р)., 2 місце, чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед дівчат (Чехія, м.Плзень, серпень 2021р.),       1 місце чемпіонат України з пауерліфтингу серед дівчат (м.Маріуполь, квітень 2021р.).

 

 

IMG_10a494341e55bbe3afdb15d9b9d0d6f8_V_Сіваков_Дмитро_ФКС21_1 (2).jpg

Сіваков Дмитро

Група ФКС-21-1

Пауерліфтинг, КМС

1 місце, чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юнаків (Румунія, м.Орадя, серпень 2021р)

 

 

IMG_68259eda7ce25e1d809a9e21a98a5a78_V_Вовчок_Дмитро_ІСТ21_1 (2).jpg

Вовчок Дмитро

Група ІСТ-21-1

Пауерліфтинг, КМС

1 місце, чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юнаків   (Румунія, м.Орадя, серпень 2021р)

 

 

2_5298689281785597959 Гарбар Андрій ФКС18-1 (2).HEIC

Гарбар Андрій

Група ФКС-18-1

Тхеквондо, МСМК

1 місце, чемпіонат Європи з тхеквондо серед молоді (Швеція,        м. Хельсинборг, вересень 2019р.),  1 місце, чемпіонат Європи з тхеквондо серед студентів (Хорватія, м.Загреб, серпень 2019р.),         3 місце, чемпіонат Європи з тхеквондо (ВТФ) (Болгарія, м.Софія, квітень 2021р.),   3 місце, рейтинговий міжнародний турнір з тхеквондо «Tallin Open G-1» (Естонія, м. Таллінн, серпень 2021р.),    1 місце, чемпіонат України з тхеквондо серед чоловіків (м.Харків, Україна, березень 2021р.)

 

 

2_5298689281785597960 Гарбар Сергій ФКС18-1 (2).HEIC

Гарбар Сергій

Група ФКС-18-1

Тхеквондо, МС

1 місце, чемпіонат України з тхеквондо серед ветеранів (м.Харків, Україна, березень 2021р.)

 

 

2_5298689281785597958 Гарбар Артем ФКС20-2 (2).HEIC

Гарбар Артем

Група ФКС-20-2

Тхеквондо, МС

3 місце, чемпіонат Європи з тхеквондо (ВТФ) (Болгарія, м.Софія, квітень 2021р.),  3 місце, чемпіонат Європи з тхеквондо серед молоді (Естонія,   м. Таллінн, серпень 2021р.), 1 місце чемпіонат України з тхеквондо серед чоловіків (ВТФ) (м.Харків, березень 2021р.)


 

 

7.png

Мусієнко Костянтин

(група ЕП-14-1)

Пауерліфтинг, МСМК

1 місце, чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юнаків та юніорів (Чехія, Прага, вересень 2015р.)

1 місце, чемпіонат України з пауерліфтингу серед юнаків (м. Коломия, лютий 2015р.)

2 місце, чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юніорів (Польща, Щирк, вересень 2016р.)


 

 

8.png

Крутінь Олександр

(група Мн-12-1)

Греко-римська боротьба, КМС

2 місце, ХХІ всеросійський турнір з греко-римської боротьби, пам’яті Альохіна В.М. (Росія, Воронеж, вересень 2015р.)

2 місце, Всеросійський турнір з греко-римської боротьби, пам’яті Альохіна В.М. (Росія, Воронеж, вересень 2016р.)


 

 

6.png

Мартюхіна Наталія

(група МВ-11-1т)

Кікбоксинг, МСМК

Бокс, МС

1 місце, Чемпіонат Європи (Туреччина, Анкара, 2012р.)

1 місце, Кубок Світу (Ялта, 2012-2013 р.р.)

1 місце, чемпіонат України з кікбоксінгу (WAKO) серед студентів (м. Київ, 2013-2016 р.р.)

2 місце, чемпіонат України з боксу серед жінок, жінок-молоді та юніорок (м. Трускавець, 2014р.)

3 місце, чемпіонат світу з кікбоксінгу (WAKO) серед дорослих, лоу-кік (Сербія, Белград, жовтень 2015р.)

1 місце, відкритий чемпіонат Молдови з кікбоксінгу (WAKO) серед дорослих, К-1 (Молдова, Кишинів, грудень 2015р.)

1 місце, відкритий всеукраїнський турнір з кікбоксінгу (WAKO) WIZARD OPEN, К-1 (м. Київ, грудень 2015р.)

2 місце, кубок Європи з кікбоксінгу (WAKO) серед дорослих, К-1 (Хорватія, Карловац, лютий 2016р.)

3 місце, кубок світу з кікбоксінгу (WAKO) серед дорослих, К-1 (Угорщина, Будапешт, травень 2016р.)

2 місце, кубок світу з кікбоксінгу (WAKO) серед дорослих, К-1 (Італія, Ріміні, червень 2016р.)


 

 

4.png

Міма Віктор

(група М-08-1)

Жим штанги лежачі, МСМК

1 місце, Чемпіонат Європи за версією IPA, Донецьк (2010)

1 місце, 6-ий Кубок України (Київ, 2012р.)

 


 

 

3.png

Яблоков Роман

(група ПТМ-08-1т)

Спортивна радіопеленгація, МСМК

І місце на чемпіонаті світу у складі збірної команди України, Хорватія (2010)


 

 

2.png

Носач Олексій

(група ТМ-01-1)

Ушу, МС, 4 дуань

І місце на чемпіонаті світу, стиль AWS, США, Майамі (2004)

І місце на міжнародному турнірі Китай, Пекін (2005)

I місце на Чемпіонаті України (2004-2005 р.р.)


 

 

1.png

Шушпанов Дмитро

(група ТМ-98-2)

Ушу, МС

ІІІ місце на чемпіонаті Європи, Нідерланди (2001)