ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Кафедра Фізичного виховання і спорту

Спортивні досягнення студентів ДДМА

Спортивна робота

У навчально-тренувальний процес з фізичного виховання у ДДМА включено 8 олімпійських видів спорту: футбол, баскетбол, волейбол, пляжний волейбол, настільний теніс, бадмінтон, легка атлетика, важка атлетика.

Також організовані секційні заняття для студентів з неолімпійських видів спорту: скелелазіння, пауерліфтингу, чирлідингу,спортивних єдиноборств і шахів. У ДДМА діють збірні команди з футболу (чол.), баскетболу (чол.), волейболу (чол.), легкої атлетики, настільного тенісу, бадмінтону, пауерліфтингу, важкої атлетики, чирлідингу і шахів.

Діючих МСМК – 2 особи, МС – 12 осіб, КМС – 10 осіб. До складу збірних команд України входять 7 осіб.

Найкращі спортивні досягнення студентів ДГМА у 2021 році представлені у таблиці:


Міжнародного рівня

з/п
ПІБ студента, групаВид спорту, спортивне званняПоказаний результат
1Гарбар А.С. ФКС-18-1Тхеквондо ВТФ МСМК3 місце, чемпіонат Європи з тхеквондо серед дорослих (Болгарія, м.Софія, квітень 2021р.)
2Бордюг В.К. ФКС-20-2Пауерліфтинг МС2 місце, чемпіонат світу з пауерліфтингу серед дівчат (Румунія, м.Орадя, серпень 2021р.)
3Бордюг В.К. ФКС-20-2Пауерліфтинг МС1 місце, чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед дівчат (Чехія, м.Плзень, серпень 2021р.)
4Сіваков Д.В. ФКС-21-1 Пауерліфтинг КМС1 місце, чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юнаків (Румунія, м.Орадя, серпень 2021р.)
5Астапова А.Г. ФКС-20-2 Пауерліфтинг КМС2 місце, чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юніорок (Румунія, м.Орадя, серпень 2021р.)
6Астапова А.Г. ФКС-20-2 Пауерліфтинг КМС2 місце, чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед дівчат (Чехія, м.Плзень, серпень 2021р.)
7Вовчок Д. ІСТ-21-1Пауерліфтинг КМС1 місце, чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юнаків (Румунія, м.Орадя, серпень 2021р.)
8Жидкова Т.І. ФКС-19-1Пауерліфтинг МС2 місце, чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юніорок у присіданні та 3 місце у становій тязі (Румунія, м.Орадя, серпень 2021р.)
9Жидкова Т.І. ФКС-19-1Пауерліфтинг МС1 місце, чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед юніорок (Чехія, м.Плзень, серпень 2021р.)
10Гарбар А.С. ФКС-20-2Тхеквондо ВТФ МС3 місце, чемпіонат Європи з тхеквондо (ВТФ) (Болгарія, м.Софія, квітень 2021р.)
11Гарбар А.С. ФКС-20-2Тхеквондо ВТФ МС3 місце, чемпіонат Європи з тхеквондо серед молоді (Естонія, м.Таллін, серпень 2021р.)
12Грищенко К.С. КН-20-1Шахи МС2 місце, чемпіонат світу серед жінок з вирішення шахових завдань (Греція, м.Родос, жовтень 2021р.)

Всеукраїнського рівня

з/п
ПІБ студента, групаВид спорту, спортивне званняПоказаний результат
1Бордюг В.К. ФКС-20-2Пауерліфтинг МС1 місце, чемпіонат України з пауерліфтингу серед дівчат ( м.Маріуполь, квітень 2021р.)
2Бордюг В.К. ФКС-20-2Пауерліфтинг МС1 місце, чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед дівчат ( м.Коломия, травень 2021р.)
3Астапова А.Г. ФКС-20-2 Пауерліфтинг КМС1 місце, чемпіонат України з пауерліфтингу серед дівчат ( м.Маріуполь, квітень 2021р.)
4Профатілова Т.В. ФКС-21-2Боротьба вільна МС1 місце, чемпіонат України з боротьби вільної серед чоловіків та жінок (м.Київ, січень 2022р.)
5Волошина Л.В. ФКС-20-2Боротьба вільна МС3 місце, чемпіонат України з боротьби вільної серед юніорок (м. Бахмут, квітень 2021р.)
6Туник Г.І. ФКС-19-1Пауерліфтинг МС1 місце, Кубок України з пауерліфтингу серед чоловіків ( м.Коломия, листопад 2021р.)
7Туник Г.І. ФКС-19-1Пауерліфтинг МС2 місце, чемпіонат України з пауерліфтингу серед юніорів ( м.Маріуполь, квітень 2021р.)
8Гарбар А.С. ФКС-20-2Тхеквондо ВТФ МС1 місце, чемпіонат України з тхеквондо серед чоловіків (ВТФ) ( м.Харків, березень 2021р.)
9Єфіменкова А.Ю. ФКС-20-1Спортивне орієнтування МС1 місце, чемпіонат України зі спортивного орієнтування по групі Ж 23(молодь) (м.Черкаси, жовтень 2021р.)
10Акілов П.О. ФКС-20-2тБокс МС1 місце, чемпіонат України з боксу серед студентів ( м.Київ, жовтень 2021р.)
11Грищенко К.С. КН-20-1Шахи МС1 місце (бліц), 2 місце (класика), 2 місце (швидкі шахи), чемпіонат України з шахів ( м.Дніпро, квітень 2021р.)
12Самохвалов Д.В. ФКС-20-1 Кікбоксинг КМС2 місце, чемпіонат України з кікбоксингу серед юніорів (м.Харків, вересень 2021р.)
13 Морозова Д.В. ФКС-20-1Боротьба самбо КМС1 місце, Кубок України серед дівчат старшого віку з боротьби самбо (м.Кароліно-Бугаз, Одеська область, серпень 2021р.)
14 Морозова Д.В. ФКС-20-1Боротьба самбо КМС3 місце, Кубок України серед жінок з боротьби самбо (м.Кароліно-Бугаз, Одеська область, серпень 2021р.)
15Лаврищев О. ЕСА-20-1 Пауерліфтинг КМС1 місце, чемпіонат України з пауерліфтингу серед юніорів (м.Маріуполь, квітень 2021р.)
16Волошина Л.В. ФКС-20-2Боротьба вільна МС3 місце, чемпіонат України з боротьби вільної серед чоловіків та жінок (м.Київ, січень 2022 р.)
17Мартинкова О. ФКС-18-1Шахи МСМК3 місце, чемпіонат України з шахів (фінал) серед жінок (м.Харків, грудень 2021р.)

Обласного рівня

з/п
ПІБ студента, групаВид спорту, спортивне званняПоказаний результат
1Рибалка А.В. ФКС-20-2Важка атлетика КМС1 місце, чемпіонат Донецької області з важкої атлетики серед юніорок до 20 років (м. Краматорськ, лютий 2021р.)
2Рибалка А.В. ФКС-20-2Важка атлетика КМС2 місце, Кубок Донецької області з важкої атлетики серед жінок (м. Краматорськ, лютий 2021р.)
3Тимченко Я.О. ФКС-20-2Важка атлетика КМС2 місце, чемпіонат Донецької області з важкої атлетики серед юніорів до 20 років (м. Краматорськ, лютий 2021р.)
4Тимченко Я.О. ФКС-20-2Важка атлетика КМС2 місце, Кубок Донецької області з важкої атлетики серед чоловіків (м. Краматорськ, лютий 2021р.)
5Волошина Л.В. ФКС-20-2Боротьба вільна МС1 місце, чемпіонат Донецької області з боротьби вільної серед юніорів та юніорок (м.Слов'янськ, квітень 2021р.)
6Бордюг В.К. ФКС-20-2Пауерліфтинг МС1 місце, чемпіонат Донецької області з пауерліфтингу серед дівчат, ( м.Дружківка, лютий 2021р.)
7Астапова А.Г. ФКС-20-2Пауерліфтинг КМС1 місце, чемпіонат Донецької області з пауерліфтингу серед дівчат, ( м.Дружківка, лютий 2021р.)
8Астапова А.Г. ФКС-20-2 Пауерліфтинг КМС3 місце, чемпіонат Донецької області з пауерліфтингу з жиму лежачи серед жінок, ( м.Мирноград, березень 2021р.)
9Лаврищев О. ЕСА-20-1Пауерліфтинг КМС2 місце, чемпіонат Донецької області з пауерліфтингу серед юніорів, (м.Дружківка, лютий 2021р.)
10Єфіменкова А.Ю. ФКС-20-1Спортивне орієнтування МС1 місце, чемпіонат Донецької області зі спортивного орієнтування по групі Ж 20 (с.Тарашани,Чернівецька область, травень 2021р.)
11Збірна команда ДДМАБадмінтон1 місце, змагання II етапу XVI літньої Універсіади України в Донецькій області (м. Краматорськ, травень 2021р.)
12Збірна команда ДДМАВолейбол2 місце, змагання II етапу XVI літньої Універсіади України в Донецькій області (м. Краматорськ, травень 2021р.)
13Збірна команда ДДМАБаскетбол1 місце, змагання II етапу XVI літньої Універсіади України в Донецькій області (м. Краматорськ, травень 2021р.)
14Збірна команда ДДМАФутзал2 місце, змагання II етапу XVI літньої Універсіади України в Донецькій області (м. Краматорськ, травень 2021р.)
15Збірна команда ДДМАЛегка атлетика1 місце, змагання II етапу XVI літньої Універсіади України в Донецькій області (м. Краматорськ, травень 2021р.)
16Збірна команда ДДМАТеніс настільний2 місце, змагання II етапу XVI літньої Універсіади України в Донецькій області (м. Краматорськ, травень 2021р.)
17Збірна команда ДДМАБадмінтон1 місце, чемпіонат Донецької області серед студентів університетів, академій та інститутів (ЗВО III-IVр.а.) (м.Краматорськ, cічень 2022 р.)
18Збірна команда ДДМАТеніс настільний1 місце, змагання II етапу XVII літньої Універсіади України в Донецькій області (м. Краматорськ, лютий 2022 р.)