ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Міжнародні зв'язки АВП

Міжнародні зв’язки кафедри забезпечують роботу навчального центру автоматизації, який створено на базі кафедри АВП, а також створюють умови для підвищення якості підготовки бакалаврів та магістрів.

Як і в попередні роки, кафедра підтримує партнерські відносини, уклала міжнародні угоди про творче співробітництво та продовжує співпрацю: з фірмою Berneerker & Rainer Industrie Electronik Ges mbH (Австрія), угодою з якою передбачено стажування викладачів, сумісні навчальні семінари та конференції, навчання студентів на технічному обладнанні фірми B&R (фірма безкоштовно передала мікропроцесорну систему і програмне забезпечення); науково-виробничим центром (НВЦ) «Спецсистеми» (Республіка Білорусь); відділом прикладних проблем оптимізації Обчислювального центру Російської Академії наук (м. Москва) для проведення сумісних досліджень у галузі математичного моделювання та оптимізації технологічних систем зі складною динамічною структурою (за результатами досліджень опублікована монографія); Московським заводом теплової автоматики (Росія), завдяки чому завод передав кафедрі три сучасних стенда і програмне забезпечення (програмно-технічні комплекси «КОНТАР») систем автоматизації (за результатами досліджень підготовлено методичний посібник з грифом МОНУ).

Викладачі кафедри за запрошенням закордонних спеціалістів брали участь у закордонних міжнародних заходах.

Викладачі кафедри АВП (Суботін О.В.) і КІТ (Тарасов О.Ф., Сагайда П.І.) в рамках проекту наукового співробітництва TEMPUS «Перепідготовка викладачів університетів у галузі інженерії вбудованих систем і віртуальних платформ для навчання» взяли участь у другому тренінгу (весняному курсі в Ільменау), який проводився в Технологічному університеті Ільменау (ТУИ, м Ільменау, Німеччина) у відповідності з отриманим запрошенням від міжнародного Проекту TEMPUS-DESIRE наукового співробітництва (обмін досвідом, навчання) у період з 13/04/2015 по 25/04/2015.

Викладачі кафедри АВП з 2013 по 2016 роки брали участь у TEMPUS-project 544091-TEMPUS-1- 2013-1-BE-TEMPUS-JPCR «Розробка курсів з вбудованих (комп'ютерних) систем з реалізацією інноваційних віртуальних підходів до інтеграції науки, освіти і виробництва в UA, GE, AM (DESІRE)». В рамках проекту TEMPUS "DESIRE" отримано ліцензію на сучасну спеціалізовану CAD-систему для проектування електронних схем Altium Designer.

З 2017 року викладачі кафедри АВП (Суботін О.В., Руденко В.М.) приймають участь у виконанні міжнародного проекту Erasmus + 586114-EPP-1-2017-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP «Розробка інноваційної міждисциплінарної навчальної програми з інтелектуальних імплантатів для бакалаврів і магістрів в області біоінженерії / BIOART».

Встановлені договірні зв’язки з ТОВ «Шнайдер Електрик Україна». Є домовленість на постачання обладнання цієї фірми на кафедру АВП. Першу партію обладнання (стенд та електропривод) вже отримано.