ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Факультет автоматизації машинобудування й інформаційних технологій

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

Виконання будь-якого технологічного процесу неможливо без різних видів енергії. Головним видом енергії у всіх областях людської діяльності, завдяки своїй універсальності стала електрична. Для її використання людством побудовано безліч машин, пристроїв і механізмів. Електротехніка та електротехнології – сучасна спеціальність, фахівці якої досконало володіють знаннями по електротехніці, електроніці, мікропроцесорній техніці, електроенергетиці, електропостачання, електричних станцій і підстанцій. Інженер-електрик може займатися проектуванням, налагодженням, монтажем, експлуатацією промислового електрообладнання та електронних систем управління.

Що вивчають:

Під час навчання студенти отримують глибокі знання в сфері виробництва, розподілу і споживання електроенергії. Значна увага приділяється використанню поновлюваних і нетрадиційних джерел енергії. Фахівці володіють питаннями монтажу, налагодження та технічного сервісу різноманітного енергетичного обладнання: двигунів, генераторів комплексних трансформаторних підстанцій, повітряних і кабельних ліній електропередач, світлотехнічного обладнання та ін.

Можливості працевлаштування:

Працевлаштування бакалаврів відбувається в галузях енергетичного та інших галузях економіки за обраною спеціальністю, а також науково-дослідних установах НАН України. Бакалавр може працювати на підприємствах енергетичного профілю та інших машинобудівних заводах в різних інженерних посадах, брати участь в розробці конструкторських проектів.

Перспективи:

Це одна з найбільш універсальних і поширених спеціальностей. Виконання будь-якого технологічного процесу неможливо без різних видів енергії. Головним видом енергії у всіх областях людської діяльності, завдяки своїй універсальності стала електрична. Для її використання людством побудовано безліч машин, пристроїв і механізмів.