ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Факультет автоматизації машинобудування й інформаційних технологій

Студентське життя ФАМІТ

1.jpg

Наш факультет автоматизації машинобудування й інформаційних технологій славиться не тільки кращими викладачами, які роблять все, щоб донести свої знання молодому поколінню, а й студентами, які, крім відмінного навчання, не забувають веселитися й різноманітно проводити вільний від навчання час. А для цього в Академії проводяться безліч заходів, у яких кожен студент може проявити себе в різних напрямках.

Першим святом у новому навчальному році є День знань. Саме в цей день вчорашні школярі стають студентами.

2.jpg

Посвята в студенти щораз проходить святково й хвилююче, адже першокурсники очікують чогось нового й цікавого від студентського життя. Творчі колективи нашого ВНЗ вітають новоспечених студентів вокальними й танцювальними номерами. За вже сформованою традицією першокурсники дають справжні клятви й отримують символи студентського життя: ключ від знань, студентський квиток і залікову книжку, знайомляться з ректором і викладачами, а декани та куратори груп вводять їх у навчальний процес.

Восени в Академії традиційно проходить Дебют першокурсника. Цей конкурс талантів вже протягом багатьох років проводиться в ДДМА, щоб відшукати юні обдарування й розвивати їх здібності, а також зблизити й здружити студентів факультету і спеціальностей.

3.jpg

Допомагають їм відкрити і проявити в повній мірі свої здібності студенти зі старших курсів. Наприклад, активістами нашого факультету є Олійник Станіслав (ІТ-11-м), Сафронов Руслан (ІТ-13-2), Аббасов Данило (СМ-12-1), Пономарьов Максим (ІТ-11м), і це далеко не всі, хто бере участь у культмасовому житті Академії. Наш факультет з року в рік посідає призові місця й доводить, що тут навчаються найзавзятіші, найвеселіші та найкмітливіші хлопці та дівчата.

Щорічно в Академії проходять вечори зустрічей першого та п'ятого курсів. У кожної спеціальності цей вечір особливий і повний позитивних емоцій. П'ятикурсники діляться секретами, влаштовують різноманітні конкурси, хлопці танцюють і співають, веселяться і знайомляться з новим студентським життям. Викладачі розповідають про тонкощі в навчанні і дають напутні слова.

4.jpg 5.jpg

Силами студентів факультету щорічно проводиться День народження факультету - концерт, який активісти повністю готують самі, щоразу дивуючи яскравими і барвистими номерами. Підготовка заходу проходить дуже весело, але в той же час студенти підходять до свята з відповідальністю, тому репетиції та обговорення з кожним днем все більше заповнюють стіни Академії.

6.jpg 7.jpg

Щовесни в Академії проходить чудовий захід «Містер і Міс Академія». Дівчата, а з 2015 року й хлопці, борються за звання найкрасивішого, інтелектуального і впевненого в собі студента і студентки. І тут студенти з нашого факультету не змогли залишитися осторонь, вирішили брати участь і виграли. У 2015 році студент групи ІТ-13-т Литвиненко Владислав став Містером Академії, а студентка групи СМ-13-1 Крихта Вікторія стала Міс Академії. Ми дуже пишаємося нашими переможцями.

8.jpg 9.jpg

Не можна пройти повз і головного свята альма-матер - Дня Академії, який об'єднує всю дружню і велику родину нашої Академії. Найактивніші студенти з різних факультетів готують феєричний концерт до цього торжества. Вони дарують дивовижні художні номери, у які вкладають всі свої сили і душу.

10.jpg 11.jpg

І це далеко не всі заходи, які проходять в Академії та за її межами. КВК, квести, спортивні змагання, в усьому цьому студенти факультету автоматизації машинобудування й інформаційних технологій беруть безпосередню участь. Також наші студенти беруть участь у всіляких мітингах, тим самим доводячи, що молодь не забуває про подвиги наших предків. Щовесни студенти ДДМА озеленюють наше місто і наводять лад на вулицях після зими, тим самим подаючи приклад підростаючому поколінню.

12.jpg 13.jpg

Велика робота проводиться в рамках волонтерської діяльності. Відвідування інтернатів, притулків, допомога Червоному Хресту. Студенти влаштовують дітям святкові виступи і дарують іграшки, книги, шкільне приладдя та багато іншого.

14.jpg 15.jpg

16.jpg

Творчість наших студентів відома в усьому місті. Наприклад, нещодавно в нашому місті утворилася нова музична група - «Рутина». Колектив групи знайомий нашій Академії не з чуток - це студенти ДДМА Христина Арутюнова, яку всі знають як прекрасну сольну виконавицю, гітарист Руслан Сафронов, студент нашого факультету, який встиг всім сподобатися в ролі конферансьє на багатьох заходах Академії. «Рутина» виступає не тільки в Академії, але також музиканти гастролюють містами України, дають насолодитися своєю творчістю на сценах різних арт-кафе. Девіз групи: «Від душі для душі». У планах «Рутини» - записати дебютний альбом.

Ну і традиційно закінчується навчальний рік ректорським прийомом кращих випускників, врученням дипломів, на якому викладачі дають напутнє слово студентам, а ті, у свою чергу, не забувають подякувати Академії і викладачам і залишити загальну фотографію на пам'ять.17.jpg

.zoom { width: 911px; } .zooom { width: 158px; } .img15 { width: 300px; height: 200px; }