ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Факультет автоматизації машинобудування й інформаційних технологій

Розпорядження Про призначення старост академічних груп

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНБАСЬКА ДЕРЖАВНА МАШИНОБУДІВНА АКАДЕМІЯ

ФАКУЛЬТЕТ АВТОМАТИЗАЦІЇ МАШИНОБУДУВАННЯ
ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від  “ 01 ” вересня 2015 р.                                                                  № 2

 

 Про призначення старост
 академічних груп

 

         На 2015-2016 навчальний рік призначити старостами академічних груп факультету автоматизації машинобудування та інформаційних технологій наступних студентів:

 

група АВП-15-1        Цюх Ксенія Андріївна;

група АВП-15-1т       Литвинов Олександр Максимович;

група АВП-15-2т       Лісовський Єгор Іванович;

група АВП-14-1        Худолій Максим Геннадійович;

група АВП-14-т        Мусін Роман Адельшайович;

група АВП-13-1        Хряков Андрій Володимирович;

група АВП-13-т        Мостова Марина Сергіївна;

група АВП-12-1        Яковлєва Ганна Ігорівна;

група АВП-11-1        Сахвон Юлія Миколаївна;

група АВП-11-м        Кондратюк Олександра Олександрівна;

група АВП-10-м        Прийменко Анна Олександрівна;

 

група ЕСА-15-1т       Кантур Дмитро Миколайович;

група ЕСА-15-2т       Малюченко Володимир Олександрович;

група ЕСА-14-1        Клімченков Андрій Глібович;

група ЕСА-14-т        Іскандаров Богдан Романович;

група ЕСА-13-1        Ткачов Іван Петрович;

група ЕСА-12-1        Сабодаш Олексій Вадимович;

група ЕСА-11-1        Павленко Іван Володимирович;

група ЕСА-11-м        Тімошенко Борис Олегович;

група ЕСА-10-м        Тищенко Костянтин Олегович;

 

група ІТ-15-1            Дамян Ілля;

група ІТ-15-2            Балаболко Олена Романівна;

група ІТ-15-т            Макаренко Сергій Сергійович;

група ІТ-14-1            Скрипник Євгеній Едуардович;

група ІТ-14-2            Дзержинський Ігор Віталійович;

група ІТ-14-т            Іванов Тимур Геннадійович;

група ІТ-13-1            Андрющенко Ігор Володимирович;

група ІТ-13-2            Рибалко Марина Ігорівна;

група ІТ-12-1            Устиновська Світлана Валеріївна;

група ІТ-12-2            Алексєєва Кристина Геннадіївна;

група ІТ-11-1            Литвиненко Владислав Віталійович;

група ІТ-11-м            Єрошенко Катерина Сергіївна;

група ІТ-10-м            Аванесян Тамара Ігорівна;

 

група СМ-15-1          Сігіда Олег Олександрович;

група СМ-15-т           Попова Наталія Сергіївна;

група СМ-14-1          Булига Вікторія Станіславівна;

група СМ-14-т           Беспалова Юлія Юріївна;

група СМ-13-1          Бубякін Дмитро Янович;

група СМ-12-1          Літвиненко Юлія Дмитрівна;

група СМ-11-1          Мосейко Олена Сергіївна;

група СМ-11-м          Цапенко Юлія Володимирівна;

група СМ-10-м          Набережних Тетяна Сергіївна.

 

 

 

Декан ФАМІТ                               С.В. Подлєсний