ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Видатні вчені

Довідки про студентів для ТЦК будуть формувати в ЄДЕБО

Довідки про те, що учень чи студент здобуває освіту на певному рівні, будуть формувати в Єдиній ...

Середа, 22 травня 2024
В Академії відбулася міжнародна науково-технічна конференція «Інформатика, управління та штучний інтелект»

ДДМА (кафедра КМСІТ) спільно з НТУ «ХПІ» традиційно стала організатором XI Міжнародної науково-т...

Вівторок, 21 травня 2024
Студраду ДДМА нагородили грамотою за участь у національній руханці до Міжнародного дня вишиванки

У день, коли світ відзначає красу і самобутність української вишиванки, Українська федерація &la...

Понеділок, 20 травня 2024
Наука – дорога в майбутнє

Наука – найважливіший чинник технічного і соціально-культурного прогресу. Особливо у воєнні часи...

Субота, 18 травня 2024
ВІТАЄМО НАУКОВЦІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ НАУКИ В УКРАЇНІ!

Шановні колеги, науковці, від щирого серця вітаємо вас із професійним святом – Днем науки ...

Субота, 18 травня 2024

Абітурієнту

Список осіб зарахованих на ПРИСКОРЕНИЙ курс денного відділення за кошти держбюджету на базі диплома молодшого спеціаліста

ПІБ Бал Спеціальність Спеціалізація
1 Аксьонов Артем Валерійович 184 Прикладна механіка Технології і устаткування зварювання
2 Александрова Валерія Дмитрівна 180 Фінанси, банківська справа та страхування Фінанси, банківська справа та страхування
3 Андрієнко Андрій Віталійович 196 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Комп`ютерні системи автоматизації електромеханічних комплексів
4 Антонов Сергій Юрійович 160 Системний аналіз Інтелектуальні системи прийняття рішень
5 Артьоменко Станіслав Олександрович 100 Системний аналіз Інтернет технології та WEB-дизайн
6 Арутюнян Артем Ернстович 170 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
7 Архіпцев Максим Олегович 125 Прикладна механіка Технології машинобудування
8 Бабаков Олександр Олександрович 170 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
9 Бабушкін Олександр Сергійович 168 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
10 Балинський Дмитро Андрійович 175 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
11 Башкетов Олександр Михайлович 180 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Комп`ютерні системи автоматизації електромеханічних комплексів
12 Білоусов Віталій Олегович 184 Системний аналіз Інтелектуальні системи прийняття рішень
13 Блінчіков Максим Юрійович 100 Металургія Комп`ютерне проектування процесів пластичного деформування
14 Богачова Олександра Віталіївна 160 Менеджмент Логістика
15 Бойко Олександр Олександрович 116 Прикладна механіка Технології і устаткування зварювання
16 Болондзь Анжела Анатоліївна 136 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
17 Большего Олександр Олександрович 128 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології
18 Бормотов Максим Олександрович 104 Прикладна механіка Комп`ютерне моделювання і проектування процесів і машин
19 Борщевський Ростислав Русланович 108 Системний аналіз Інтернет технології та WEB-дизайн
20 Бочковой Дмитро Олександрович 175 Прикладна механіка Гідравлічні машини, гідроприводи та гідропневмоавтоматика
21 Буглак Станіслав Сергійович 135 Прикладна механіка Технології і устаткування зварювання
22 Бурмаченко Валерій Олексійович 100 Металургія Комп`ютерне проектування процесів пластичного деформування
23 Бутенко Богдан Ігорович 145 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
24 Васильєв Дмитро Сергійович 120 Металургія Комп`ютерне проектування процесів пластичного деформування
25 Васильченкова Валерія Олександрівна 130 Прикладна механіка Технології машинобудування
26 Велика Аліна Іларіонівна 160 Менеджмент Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності
27 Великий Євген Геннадійович 145 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в WEB-орієнтованих системах
28 Вівдіч Олександр Олексійович 155 Металургія Матеріали та ливарні технології в медицині
29 Вінокуров Дмитро Олександрович 124 Прикладна механіка Технології машинобудування
30 Волков Вадим Андрійович 116 Металургія Матеріали та ливарні технології в медицині
31 Волосюк Вікторія Володимирівна 165 Економіка Економіка
32 Волощенко Тетяна Олександрівна 112 Облік і оподаткування Облік і оподаткування
33 Гамалюк Олексій Михайлович 135 Прикладна механіка Технології і устаткування зварювання
34 Ганжа Сергій Олександрович 110 Прикладна механіка Технології і устаткування зварювання
35 Гапій Станіслав Олександрович 168 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
36 Гардуз Андрій Андрійович 180 Металургія Ливарне виробництво та комп`ютеризація процесів литва
37 Герасименко Андрій Олегович 168 Прикладна механіка Технології машинобудування
38 Голощапов Іван Володимирович 144 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
39 Городецький Олексій Вікторович 152 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
40 Горяйстова Альона Ігорівна 110 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
41 Гримайло Роман Євгенійович 180 Галузеве машинобудування Комп`ютерне проектування та виготовлення виробів машинобудування
42 Гудзь Ганна Сергіївна 136 Прикладна механіка Технології машинобудування
43 Гуцу Валерія Романівна 120 Системний аналіз Економічна кібернетика
44 Д`яченко Валерія Олегівна 184 Галузеве машинобудування Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання
45 Давиденко Владислав Романович 124 Системний аналіз Економічна кібернетика
46 Денисенко Владислав Віталійович 160 Системний аналіз Інтелектуальні системи прийняття рішень
47 Дерев`єв Тимофій Романович 156 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
48 Дерека Сергій Едуардович 176 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
49 Держановський Богдан Ігорович 188 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Спеціалізовані комп`ютерні електромеханічні системи 
50 Джабарова Людмила Сергіївна 180 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Спеціалізовані комп`ютерні електромеханічні системи 
51 Дзина Євгеній Юрійович 160 Галузеве машинобудування Комп`ютерне проектування та виготовлення виробів машинобудування
52 Діденко Владислав Миколайович 116 Прикладна механіка Технології і устаткування зварювання
53 Дімченко Ганна Олександрівна 168 Економіка Економіка
54 Долінський Дмитро Вячеславович 148 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
55 Дроговоз Валерій Андрійович 145 Прикладна механіка Технології і устаткування зварювання
56 Дубинець Євгеній Юрійович 125 Прикладна механіка Технології і устаткування зварювання
57 Дяченко Микола Миколайович 165 Прикладна механіка Технології і устаткування зварювання
58 Євдовський Олексій Дмитрович 168 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
59 Євженко Катерина Сергіївна 175 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
60 Єгорова Анастасія Володимирівна 192 Галузеве машинобудування Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання
61 Ємченко Сергій Миколайович 156 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
62 Єфремов Владислав Дмитрович 140 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в техніці та бізнесі
63 Железняк Дмитро Вікторович 108 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в техніці та бізнесі
64 Живоглядов Єгор Вадимович 132 Металургія Ювелірне та художнє литво
65 Жуков Павло Романович 152 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
66 Загурський Віталій Віталійович 192 Галузеве машинобудування Комп`ютерно-інтегровані технології інструментального забезпечення
67 Закарлюка Павло Ігорович 185 Фінанси, банківська справа та страхування Фінанси, банківська справа та страхування
68 Заратуй Станіслав Олегович 160 Прикладна механіка Технології і устаткування зварювання
69 Затворницький Максим Сергійович 116 Прикладна механіка Технології і устаткування зварювання
70 Захаров Олександр Юрійович 140 Прикладна механіка Технології і устаткування зварювання
71 Золотарьов Данило Ігорович 112 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в техніці та бізнесі
72 Зубенко Владислав Дмитрович 155 Прикладна механіка Технології машинобудування
73 Іванов Павло Павлович 180 Прикладна механіка Комп`ютерне моделювання і проектування процесів і машин
74 Ізмайлов Михайло Михайлович 160 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Спеціалізовані комп`ютерні електромеханічні системи 
75 Ільяшенко Сергій Олексійович 120 Прикладна механіка Технології і устаткування зварювання
76 Казакевич Дмитро Олександрович 116 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології
77 Капітанов Роман Сергійович 132 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в WEB-орієнтованих системах
78 Карасьов Євген Віталійович 160 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
79 Касілов Віталій Володимирович 140 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
80 Катрюков Віктор Володимирович 172 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
81 Кириченко Дмитро Геннадійович 156 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
82 Клименко Сергій Сергійович 184 Економіка Економіка
83 Кобєлєв Вадим Сергійович 148 Галузеве машинобудування Комп`ютерне проектування та виготовлення виробів машинобудування
84 Коваленко Вадим Андрійович 152 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
85 Ковальов Владислав Олександрович 200 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
86 Копелець Ярослав Володимирович 188 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
87 Кордонський Євген Олександрович 116 Прикладна механіка Технології машинобудування
88 Короленко Олександр Володимирович 180 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
89 Корчма Дмитро Олексійович 172 Прикладна механіка Технології машинобудування
90 Косенко Владислав Олексійович 156 Металургія Матеріали та ливарні технології в медицині
91 Косов Серафим Федорович 144 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Комп`ютерні системи автоматизації електромеханічних комплексів
92 Косс Владислав Ігорович 135 Прикладна механіка Технології машинобудування
93 Котробай Аліна Сергіївна 110 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в техніці та бізнесі
94 Кошевий Микита Олександрович 116 Системний аналіз Інтернет технології та WEB-дизайн
95 Кравцов Владислав Юрійович 100 Системний аналіз Інтернет технології та WEB-дизайн
96 Кравченко Анастасія Василівна 125 Облік і оподаткування Облік і оподаткування
97 Кравченко Владислав Вікторович 172 Галузеве машинобудування Комп`ютерно-інтегровані технології інструментального забезпечення
98 Кравченко Тетяна Сергіївна 196 Галузеве машинобудування Комп`ютерно-інтегровані технології інструментального забезпечення
99 Краснощоков Олександр Олександрович 136 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в техніці та бізнесі
100 Красюк Артем Олегович 110 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
101 Крейдер Владислава Андріївна 105 Облік і оподаткування Облік і оподаткування
102 Крючков Антон Миколайович 150 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в техніці та бізнесі
103 Кудінов Володимир Миколайович 200 Галузеве машинобудування Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання
104 Кузнецов Віталій Володимирович 104 Металургія Комп`ютерне проектування процесів пластичного деформування
105 Кузьменко Денис Олександрович 155 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
106 Кульбачний Артур Володимирович 100 Системний аналіз Інтернет технології та WEB-дизайн
107 Курінний Данило Сергійович 196 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
108 Курлова Олена Сергіївна 185 Фінанси, банківська справа та страхування Фінанси, банківська справа та страхування
109 Кухар Павло Олександрович 105 Системний аналіз Інтернет технології та WEB-дизайн
110 Лазарько Павло Олександрович 100 Металургія Комп`ютерне проектування процесів пластичного деформування
111 Ларіонов Максим Олегович 104 Прикладна механіка Комп`ютерне моделювання і проектування процесів і машин
112 Левченко Михайло Михайлович 156 Галузеве машинобудування Комп`ютерне проектування та виготовлення виробів машинобудування
113 Левченко Сергій Дмитрович 128 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Спеціалізовані комп`ютерні електромеханічні системи 
114 Лендел Оксана Олексіївна 185 Фінанси, банківська справа та страхування Фінанси, банківська справа та страхування
115 Лимарь Анастасія Андріївна 165 Менеджмент Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності
116 Літвінов Олександр Сергійович 152 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
117 Лобов Дмитро Олексійович 188 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Спеціалізовані комп`ютерні електромеханічні системи 
118 Лютий Владислав Сергійович 188 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Комп`ютерні системи автоматизації електромеханічних комплексів
119 Ляхова Вікторія Романівна 145 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в WEB-орієнтованих системах
120 Мадатян Ізабелла Мігрдатівна 128 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в техніці та бізнесі
121 Мазуренко Вікторія Валеріївна 165 Галузеве машинобудування Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання
122 Малишко Артем Андрійович 185 Фінанси, банківська справа та страхування Фінанси, банківська справа та страхування
123 Махнюк Микита Сергійович 170 Прикладна механіка Технології і інжиніринг в зварюванні і споріднених технологіях
124 Мацегора Михайло Юрійович 112 Прикладна механіка Гідравлічні машини, гідроприводи та гідропневмоавтоматика
125 Мельничук Світлана Дмитрівна 185 Економіка Міжнародна економіка
126 Меньшиков Станіслав Олександрович 200 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
127 Миколенко Руслан Вікторович 140 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
128 Михайлов Владислав Ігорович 128 Прикладна механіка Технології машинобудування
129 Місюра Дмитро Вадимович 185 Прикладна механіка Технології машинобудування
130 Мітяєв Дмитро Олександрович 192 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Спеціалізовані комп`ютерні електромеханічні системи 
131 Мокропуло Максим Валерійович 108 Системний аналіз Інтернет технології та WEB-дизайн
132 Молчанов Роман Геннадійович 192 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
133 Мороз Володимир Олегович 172 Прикладна механіка Технології і інжиніринг в зварюванні і споріднених технологіях
134 Нефьодов Володимир Сергійович 116 Прикладна механіка Технології і устаткування зварювання
135 Ничипоренко Кристина Юріївна 195 Економіка Міжнародна економіка
136 Ніколенко Олександр Олександрович 168 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
137 Новоселов Руслан Олексійович 135 Прикладна механіка Технології і устаткування зварювання
138 Новосьолов Павло Сергійович 156 Прикладна механіка Технології машинобудування
139 Оберемко Дмитро Олександрович 180 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
140 Оленченко Олександр Сергійович 100 Металургія Комп`ютерне проектування процесів пластичного деформування
141 Олійник Сергій Олександрович 172 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
142 Онищенко Костянтин Олександрович 110 Металургія Комп`ютерне проектування процесів пластичного деформування
143 Орлова Наталія Іллівна 160 Менеджмент Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності
144 Остащук Дмитро Сергійович 133 Прикладна механіка Технології і устаткування зварювання
145 Пашетнєв Артем Геннадійович 144 Прикладна механіка Технології і устаткування зварювання
146 Пащенко Олексій Олегович 128 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в техніці та бізнесі
147 Педак Денис Сергійович 185 Металургія Комп`ютерне проектування процесів пластичного деформування
148 Перепелиця Владислав Сергійович 164 Системний аналіз Інтернет технології та WEB-дизайн
149 Першень Наталія Анатоліївна 200 Менеджмент Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності
150 Петрич Олександр Юрійович 190 Фінанси, банківська справа та страхування Фінанси, банківська справа та страхування
151 Петров Олексій Олександрович 115 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в WEB-орієнтованих системах
152 Плахова Ганна Миколаївна 140 Облік і оподаткування Облік і оподаткування
153 Плига Сергій Володимирович 110 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в техніці та бізнесі
154 Погоріла Олена Андріївна 175 Економіка Економіка
155 Пойманова Ангеліна Сергіївна 168 Менеджмент Логістика
156 Полетучий Денис Андрійович 140 Металургія Матеріали та ливарні технології в медицині
157 Полторацький Олег Валерійович 100 Металургія Комп`ютерне проектування процесів пластичного деформування
158 Попов Володимир Олександрович 140 Системний аналіз Інтернет технології та WEB-дизайн
159 Попченко Іван Сергійович 145 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
160 Портняга Дмитро Анатолійович 112 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Спеціалізовані комп`ютерні електромеханічні системи 
161 Пріб Марина Германівна 100 Системний аналіз Економічна кібернетика
162 Прокопенко Владислав Михайлович 124 Системний аналіз Інтернет технології та WEB-дизайн
163 Пужановський Владислав Олександрович 184 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
164 Пушкарьов Олександр Владиславович 160 Галузеве машинобудування Комп`ютерне проектування та виготовлення виробів машинобудування
165 Речкін Артем Русланович 172 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Комп`ютерні системи автоматизації електромеханічних комплексів
166 Рибкін Володимир Андрійович 192 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
167 Савіна Анастасія Михайлівна 120 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в WEB-орієнтованих системах
168 Савченко Олександр Сергійович 190 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
169 Сазонов Ярослав Олександрович 176 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
170 Сахарук Анастасія Юріївна 110 Металургія Комп`ютерне проектування процесів пластичного деформування
171 Свічкарьов Артем Олександрович 164 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
172 Севастьянова Тетяна Олегівна 125 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в техніці та бізнесі
173 Седих Вячеслав Олександрович 155 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
174 Серафимова Єлизавета Олександрівна 140 Прикладна механіка Технології машинобудування
175 Сердюк Нікіта Олексійович 115 Прикладна механіка Технології машинобудування
176 Сидоренко Олена Олександрівна 120 Облік і оподаткування Облік і оподаткування
177 Сидоров Юрій Михайлович 180 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
178 Сильніченков Олександр Андрійович 156 Галузеве машинобудування Комп`ютерне проектування та виготовлення виробів машинобудування
179 Сіротюк Владислав Анатолійович 148 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Спеціалізовані комп`ютерні електромеханічні системи 
180 Скляров Олександр Ігорович 164 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Спеціалізовані комп`ютерні електромеханічні системи 
181 Слюзар Антон Віталійович 168 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
182 Соколов Євгеній Петрович 155 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
183 Соколов Олексій Андрійович 132 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в WEB-орієнтованих системах
184 Соколова Олена Олександрівна 150 Облік і оподаткування Облік і оподаткування
185 Сорока Євгеній Едуардович 145 Прикладна механіка Технології і устаткування зварювання
186 Сотник Аліна Сергіївна 190 Менеджмент Менеджмент і бізнес-адміністрування
187 Спориш Дмитро Костянтинович 100 Системний аналіз Інтернет технології та WEB-дизайн
188 Срибнік Микола Михайлович 196 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в техніці та бізнесі
189 Срібна Златослава Володимирівна 180 Фінанси, банківська справа та страхування Фінанси, банківська справа та страхування
190 Статіва Сергій Олександрович 130 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
191 Стрельніков Роман Миколайович 150 Галузеве машинобудування Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання
192 Тарадієвський Олексій Іванович 155 Металургія Комп`ютерне проектування процесів пластичного деформування
193 Таран Дмитро Андрійович 175 Економіка Економіка
194 Татаренко Олексій Віталійович 160 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
195 Теплов Ілля Ігорович 175 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
196 Терентьєв Єгор Юрійович 125 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Спеціалізовані комп`ютерні електромеханічні системи 
197 Терехов Олексій Володимирович 160 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
198 Терещенко Микола Сергійович 132 Прикладна механіка Технології і устаткування зварювання
199 Ткаченко Марина Юріївна 116 Прикладна механіка Технології машинобудування
200 Ткаченко Олександра Олексіївна 130 Облік і оподаткування Облік і оподаткування
201 Томко Микола Сергійович 180 Прикладна механіка Технології і устаткування зварювання
202 Топаліді Софія Володимирівна 135 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в WEB-орієнтованих системах
203 Трембач Максим Олегович 164 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
204 Тур Андрій Юрійович 132 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Комп`ютерні системи автоматизації електромеханічних комплексів
205 Устінов Андрій Олегович 135 Прикладна механіка Технології і устаткування зварювання
206 Ушакова Тетяна Григорівна 176 Галузеве машинобудування Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання
207 Федоров Владислав Миколайович 200 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
208 Фєдін Дмитро Олександрович 188 Галузеве машинобудування Інжиніринг автоматизованих машин і агрегатів
209 Фількін Андрій Сергійович 172 Системний аналіз Економічна кібернетика
210 Фіщенко Ігор Романович 160 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
211 Хілько Олексій Ігорович 160 Металургія Ливарне виробництво та комп`ютеризація процесів литва
212 Хода Ярослав Андрійович 165 Прикладна механіка Технології машинобудування
213 Холошин Євген Михайлович 135 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології
214 Хохотва Владислав Романович 148 Системний аналіз Економічна кібернетика
215 Храпов Денис Володимирович 132 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в WEB-орієнтованих системах
216 Чеботарьов Євген Віталійович 156 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Спеціалізовані комп`ютерні електромеханічні системи 
217 Чернієнко Олександр Андрійович 100 Металургія Комп`ютерне проектування процесів пластичного деформування
218 Черніков Євгеній Олександрович 175 Металургія Матеріали та ливарні технології в медицині
219 Чернявський Антон Сергійович 172 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Спеціалізовані комп`ютерні електромеханічні системи 
220 Чуніхін Станіслав Сергійович 116 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в техніці та бізнесі
221 Чупрін Едуард Вікторович 136 Системний аналіз Інтернет технології та WEB-дизайн
222 Чурик Євгенія Олександрівна 185 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
223 Шаповалов Михайло Ігорович 152 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
224 Шаповалов Олексій Вадимович 113 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в WEB-орієнтованих системах
225 Шевцов Владислав Володимирович 152 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
226 Шевцов Олег Олександрович 195 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
227 Шевченко Ігор Сергійович 172 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
228 Шелудяков Олександр Сергійович 188 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Спеціалізовані комп`ютерні електромеханічні системи 
229 Шенішевський Олег Олександрович 112 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Комп`ютерні системи автоматизації електромеханічних комплексів
230 Шишкань Ярослав Олександрович 130 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології
231 Шнейдміллер Андрій Володимирович 144 Прикладна механіка Технології і устаткування зварювання
232 Шур Юлія Мечиславівна 100 Системний аналіз Економічна кібернетика
233 Щебет Ігор Юрійович 155 Металургія Екологічні і ресурсозберігаючі технології обробки тиском
234 Янишак Максим Романович 145 Металургія Ливарне виробництво та комп`ютеризація процесів литва
235 Янковий Тимур Малхазович 176 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
236 Яцишин Ростислав Едуардович 184 Менеджмент Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності

 

Список осіб зарахованих на ПЕРШИЙ курс денного відділення за кошти держбюджету на базі повної загальної середньої освіти (атестату)

№ п.п. ПІБ Бал Спеціальність Спеціалізація
1 Авраменко Дар`я Валеріївна 168 Менеджмент Менеджмент і бізнес-адміністрування
2 Альніков Богдан Андрійович 128.5 Галузеве машинобудування Комп`ютерне проектування та виготовлення виробів машинобудування
3 Андросов Владислав Олексійович 157.7 Системний аналіз Економічна кібернетика
4 Анісімов Владислав Максимович 135.8 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Комп`ютерні системи автоматизації електромеханічних комплексів
5 Бабенко Вячеслав Владиславович 170 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
6 Бабій Сергій Володимирович 137.9 Галузеве машинобудування Комп`ютерно-інтегровані технології інструментального забезпечення
7 Бальковський Іван Васильович 122.6 Металургія Ювелірне та художнє литво
8 Батюшин Віктор Павлович 130.3 Галузеве машинобудування Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання
9 Баштинська Анастасія Олександрівна 152.4 Системний аналіз Інтернет технології та WEB-дизайн
10 Безкровний Ігор Дмитрович 130.6 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
11 Бергій Аліна Володимирівна 165.6 Менеджмент Менеджмент і бізнес-адміністрування
12 Бобришева Анжеліка Андріївна 161.4 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в WEB-орієнтованих системах
13 Богдан Валентин  133.5 Прикладна механіка Комп`ютерне моделювання і проектування процесів і машин
14 Бондаренко Андрій Андрійович 152.6 Системний аналіз Інтернет технології та WEB-дизайн
15 Боровий Сергій Олександрович 128.5 Металургія Ливарне виробництво та комп`ютеризація процесів литва
16 Брильов Володимир Вікторович 150.2 Галузеве машинобудування Комп`ютерно-інтегровані технології інструментального забезпечення
17 Бриньов Дмитро Володимирович 169.4 Системний аналіз Інтелектуальні системи прийняття рішень
18 Бугайов Максим Миколайович 135.5 Металургія Ливарне виробництво та комп`ютеризація процесів литва
19 Бугайчук Семен Юрійович 124.7 Прикладна механіка Технологія машинобудування
20 Буланов Станіслав Михайлович 143.8 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
21 Бутко Дмитро Олександрович 128.8 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
22 Буяновський Максим Дмитрович 136.9 Галузеве машинобудування Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання
23 Венцель Вероніка Олексіївна 152.2 Системний аналіз Інтелектуальні системи прийняття рішень
24 Висоцька Людмила Євгенівна 138.2 Прикладна механіка Технологія машинобудування
25 Висторопський Микита Антонович 141.6 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
26 Властов Павло Андрійович 154.5 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
27 Водолазький Антон Олегович 133.5 Прикладна механіка Технології і устаткування зварювання
28 Володченко Павло Олександрович 150.2 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
29 Волошин Павло Борисович 140.3 Галузеве машинобудування Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання
30 Воротняк Артур Андрійович 145.6 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
31 Гарний Сергій Олександрович 131.2 Галузеве машинобудування Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання
32 Глущенко Ірина Андріївна 175.4 Облік і оподаткування  
33 Горленко Катерина Олександрівна 153 Прикладна механіка Технологія машинобудування
34 Гребенюк Антон Сергійович 166.2 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в WEB-орієнтованих системах
35 Гришин Володимир Володимирович 155.8 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в WEB-орієнтованих системах
36 Грунський Олександр Олексійович 148.3 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Системи управління і мікросхемотехніка біометричного призначення
37 Гунько Дмитро Олександрович 132.7 Галузеве машинобудування Комп`ютерне проектування автоматизованих і роботизованих систем
38 Деркаченко Олександр Миколайович 130.4 Металургія Матеріали та ливарні технології в медицині
39 Дідевич Катерина Сергіївна 156.8 Системний аналіз Інтернет технології та WEB-дизайн
40 Донченко Лаліта Сергіївна 167 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в WEB-орієнтованих системах
41 Древаль Дар`я Сергіївна 124.8 Прикладна механіка Комп`ютерне моделювання і проектування процесів і машин
42 Єгупова Аліна Василівна 155.7 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в WEB-орієнтованих системах
43 Єрьомін Вадим Віталійович 153.4 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в WEB-орієнтованих системах
44 Жуліна Вікторія Олександрівна 166.2 Менеджмент Менеджмент і бізнес-адміністрування
45 Захарова Аліна Миколаївна 111 Менеджмент Менеджмент і бізнес-адміністрування
46 Зубань Анна Юріївна 162.1 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в техніці та бізнесі
47 Зубенко В`ячеслав Олександрович 133 Металургія Ливарне виробництво та комп`ютеризація процесів литва
48 Іванов Демид Андрійович 152.5 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
49 Ісаак Євген Вікторович 191.15 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Комп`ютерні системи автоматизації електромеханічних комплексів
50 Кадацький Микита Андрійович 159.9 Системний аналіз Інтелектуальні системи прийняття рішень
51 Кисельова Вікторія Юріївна 167.9 Економіка Економіка
52 Ковалевич Євгеній Дмитрович 136 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Спеціалізовані комп`ютерні електромеханічні системи 
53 Коваленко Даніїл Андрійович 146.4 Металургія Ливарне виробництво та комп`ютеризація процесів литва
54 Ковальов Дмитро Олегович 167 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в техніці та бізнесі
55 Ковальов Михайло Олександрович 130.6 Галузеве машинобудування Комп`ютерно-інтегровані технології інструментального забезпечення
56 Колієв Аркадій Олександрович 163.8 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в техніці та бізнесі
57 Колодій Микола Юрійович 144.05 Прикладна механіка Роботомеханічні системи та комплекси
58 Коротченко Валентин Едуардович 141.8 Прикладна механіка Технологія машинобудування
59 Косяк Артур Вадимович 131.8 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
60 Котов Максим Сергійович 170.1 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в WEB-орієнтованих системах
61 Кравченко Данило Юрійович 132.8 Прикладна механіка Технології і устаткування зварювання
62 Криворучек Віталій Вікторович 153.4 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
63 Кришталь Максим Романович 152.3 Системний аналіз Інтелектуальні системи прийняття рішень
64 Крігер Карина Олександрівна 160.4 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в техніці та бізнесі
65 Кузнецов Роман Олександрович 163.2 Менеджмент Менеджмент і бізнес-адміністрування
66 Кузьменко Олександр Олександрович 130 Прикладна механіка Технології і устаткування зварювання
67 Лапченкова Анастасія Олексіївна 156.6 Фінанси, банківська справа та страхування  
68 Лащонов Микита Михайлович 146.4 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
69 Левковська Анастасія Олександрівна 160.7 Галузеве машинобудування Виробництво медичної техніки та інструменту
70 Літвінов Олександр Олександрович 131.4 Галузеве машинобудування Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання
71 Лоіш Костянтин Сергійович 130.7 Прикладна механіка Комп`ютерне моделювання і проектування процесів і машин
72 Мазурова Анастасія Олександрівна 178.3 Облік і оподаткування  
73 Майських Ігор Олександрович 137.6 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
74 Малахов Віталій Русланович 126.9 Прикладна механіка Технології і інжиніринг в зварюванні і споріднених технологіях
75 Махмудов Рамін Рафіг огли 145 Металургія Ливарне виробництво та комп`ютеризація процесів литва
76 Мироненко Сергій Анатолійович 128.6 Металургія Комп`ютерне проектування процесів пластичного деформування
77 Міщенко Олександр Юрійович 161.6 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в техніці та бізнесі
78 Можаєва Світлана Володимирівна 154.5 Системний аналіз Економічна кібернетика
79 Мороз Сергій Олександрович 129.2 Галузеве машинобудування Інжиніринг автоматизованих машин і агрегатів
80 Несен Єлизавета Миколаївна 182.5 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в WEB-орієнтованих системах
81 Нікішин Данііл Валерійович 152.2 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
82 Ноздреватих Ілля Миколайович 164.9 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в WEB-орієнтованих системах
83 Носуля Елізар Олександрович 152.4 Системний аналіз Інтернет технології та WEB-дизайн
84 Обершева Еліна Юріївна 157.8 Фінанси, банківська справа та страхування  
85 Омельченко Анатолій Сергійович 132.8 Прикладна механіка Технологія машинобудування
86 Палушин Ігор Сергійович 135.9 Металургія Комп`ютерне проектування процесів пластичного деформування
87 Пальчиков Ілля Володимирович 127.1 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
88 Парфьонов Денис Андрійович 144.6 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
89 Передненко Олександра Володимирівна 154.8 Системний аналіз Інтелектуальні системи прийняття рішень
90 Переясловський Олександр Андрійович 128.3 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Спеціалізовані комп`ютерні електромеханічні системи 
91 Письменний Олександр Сергійович 125.8 Прикладна механіка Технології і устаткування зварювання
92 Підченко Аліна Сергіївна 126 Металургія Матеріали та ливарні технології в медицині
93 Плиска Дар`я Євгенівна 156.9 Фінанси, банківська справа та страхування  
94 Полох Іван Валерійович 170.1 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в техніці та бізнесі
95 Попутько Микита Олександрович 181.7 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в WEB-орієнтованих системах
96 Прайс Леонід Андрійович 123.8 Прикладна механіка Технології і інжиніринг в зварюванні і споріднених технологіях
97 Пудов Олександр Володимирович 155 Системний аналіз Інтелектуальні системи прийняття рішень
98 Рагуз Володимир Валерійович 111.1 Галузеве машинобудування Комп`ютерне проектування та виготовлення виробів машинобудування
99 Разумов Дмитро Ігорович 131.1 Прикладна механіка Комп`ютерне моделювання і проектування процесів і машин
100 Рассошенко Аліна Петрівна 156.2 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
101 Робишев Андрій Володимирович 158.1 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в WEB-орієнтованих системах
102 Рог Кирило Васильович 163.1 Менеджмент Логістика
103 Рогованов Геннадій Віталійович 135.3 Прикладна механіка Комп`ютерне моделювання і проектування процесів і машин
104 Руденко Антон Олександрович 131.6 Галузеве машинобудування Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання
105 Руднєв Андрій Віталійович 129.8 Галузеве машинобудування Виробництво медичної техніки та інструменту
106 Руднєв Владислав Вікторович 134.8 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Комп`ютерні системи автоматизації електромеханічних комплексів
107 Савченко Геннадій Борисович 144.2 Економіка Економіка
108 Савчук Євген Михайлович 159 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
109 Самодін Андрій Павлович 154.3 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в WEB-орієнтованих системах
110 Свистун Дмитро Андрійович 148.9 Галузеве машинобудування Комп`ютеризовані мехатронні верстати та системи
111 Севостьянов Микита Віталійович 140.7 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
112 Сергієнко Петро Сергійович 167.9 Прикладна механіка Технології і інжиніринг в зварюванні і споріднених технологіях
113 Сердюк Емілія Євгенівна 144.7 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
114 Сідненко Фатіма Іванівна 129 Металургія Ювелірне та художнє литво
115 Скрипка Анастасія Романівна 158.8 Облік і оподаткування  
116 Сокольський Олександр Сергійович 178.4 Системний аналіз Інтелектуальні системи прийняття рішень
117 Соловйов Максим Сергійович 129.1 Прикладна механіка Комп`ютерне моделювання і проектування процесів і машин
118 Соляник Вадим Олегович 158.7 Системний аналіз Інтернет технології та WEB-дизайн
119 Степанюк Олег Сергійович 126.2 Металургія Ливарне виробництво та комп`ютеризація процесів литва
120 Сухоручко Єгор Вадимович 129.2 Прикладна механіка Комп`ютерне моделювання і проектування процесів і машин
121 Таранов Андрій Володимирович 178.9 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
122 Терентьєв Микола Юрійович 110.3 Галузеве машинобудування Комп`ютерне проектування та виготовлення виробів машинобудування
123 Тертишна Аліна Костянтинівна 156.7 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в техніці та бізнесі
124 Тітенко Олександр Андрійович 164.7 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в техніці та бізнесі
125 Трифонова Любов Анатоліївна 124.4 Прикладна механіка Технології і інжиніринг в зварюванні і споріднених технологіях
126 Тямолов Єгор Олександрович 125.6 Прикладна механіка Технології і устаткування зварювання
127 Хачікян Софія Аракелівна 133.7 Галузеве машинобудування Виробництво медичної техніки та інструменту
128 Хорошайло Ілля Володимирович 128.3 Прикладна механіка Технологія машинобудування
129 Черниш Микита Владиславович 126.6 Прикладна механіка Роботомеханічні системи та комплекси
130 Чернокол Аліна Вікторівна 136.7 Прикладна механіка Технологія машинобудування
131 Шило Іван Анатолійович 143 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Системи управління і мікросхемотехніка біометричного призначення
132 Щербінін Максим Олександрович 157.2 Комп’ютерні науки та інформаційні технології Інформаційні технології в техніці та бізнесі
133 Щиковський Артем Леонідович 151.9 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
134 Якименко Антон Романович 114.4 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

 

Обсяг державного замовлення на базі ступеня бакалавра

Екран подання заяв та документів до ДДМА

Обсяг державного замовлення на базі ОКР молодшого спеціаліста

Уважаемые выпускники школ!

Шановні випускники!

Донбаська державна машинобудівна академія оголошує набір слухачів на тримісячні підготовчі курси з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та вступу до вищих навчальних закладів з таких навчальних дисциплін:

  • українська мова та література;
  • математика;
  • фізика;
  • історія України;

Після закінчення курсу з відповідного предмету слухачами підготовчих курсів виконується контрольна робота. Бали, отримані за контрольну роботу, додаються до загального конкурсного балу під час вступу до ДДМА на інженерно-технічні спеціальності.

Вартість курсу з однієї дисципліни – 300 гривень.

Для зарахування на підготовчі курси в приймальну комісію ДДМА необхідно подати такі документи:

  • заява слухача;
  • ксерокопія документа, що посвідчує особу;
  • квитанція про оплату;
  • фото 3х4 для оформлення перепустки в ДДМА.

Початок роботи курсів з – 01.02.2017.



Детальну інформацію можна отримати в приймальній комісії за адресою:

м. Краматорськ, б-р Машинобудівників, 39 (корп. 2), ауд. 2214.

тел. (0626) 41-69-38; моб. 066-051-74-89

E-mail: pk@dgma.donetsk.ua   Сайт: www.dgma.donetsk.ua

{nomultithumb}

Випускникам коледжів, ВПУ, технікумів





ВИПУСКНИКАМ КОЛЕДЖІВ, ВПУ, ТЕХНІКУМІВ

Заочне відділення

Абітурієнту, який планує навчатися на заочному відділенні ДДМА

 

  1. Графік навчального процесу на заочному відділенні.

Графіком навчального процесу в учбовому році передбачаються наступні етапи підготовки:

- настановні сесії - літня та зимова;

- консультації, які проводяться протягом триместрів;

- самостійна робота студентів протягом триместрів результатом якої є виконання письмових контрольних робіт з кожної навчальної дисципліни у відповідності з виданими на настановній сесії варіантами завдань;

- екзаменаційні сесії - зимова (проміжна), літня (основна).

 

  1. Можливість навчання за спрощеною дистанційно-віддаленою системою.

Студенти, які не мають можливості відвідувати заплановані графіком навчального процесу аудиторні заняття на настановній сесії та аудиторні консультації, що проводяться протягом триместрів, можуть:

- навчатися дистанційно з використанням всіх необхідних електронних навчальних ресурсів на WEBпорталі академії: www.dgma.donetsk.ua;

- приймати участь у дистанційних консультацій з провідними викладачами, що проводяться з використанням сучасних «хмарних» технологій, занять по Skype та різноманітних форм електронних засобів спілкування (консультаційні форуми, електронна пошта, тощо).

 

  1. Можливість відвідування однієї екзаменаційної сесії на рік.

Якщо студенти не мають можливості відвідувати першу в навчальному році проміжну зимову екзаменаційну сесію, вони мають можливість скласти всі навчальні дисципліни, заплановані у поточному навчальному році, протягом лише однієї (літньої) екзаменаційної сесії наприкінці навчального року.

 

  1. Можливість виконання частини підсумкового контролю з навчальних дисциплін до початку екзаменаційної сесії.

Підсумковий контроль з навчальних дисциплін складається:

- для дисциплін, що закінчуються заліком - з однієї частини (контрольної роботи);

- для дисциплін, що закінчуються екзаменом - з двох частин (контрольної та екзаменаційної робіт).

З метою зменшення навчального навантаження під час складання екзаменаційної сесії студенти можуть виконувати контрольні роботи протягом навчального триместру. В цьому разі, в день складання підсумкового контролю студент лише захищає контрольну роботу викладачеві у вигляді усної співбесіди і одразу отримує залік (якщо дисципліна залікова), або захищає контрольну роботу і потім виконує лише екзаменаційну роботу (якщо дисципліна екзаменаційна).

Викладач одразу ж наприкінці прийому екзамену (заліку) оголошує студентам підсумкові оцінки, заповнює залікові книжки.

 

  1. Можливість проведення додаткових занять понад обсяги встановлені навчальними планами.

Якщо окремі студенти в силу різних обставин не змогли засвоїти навчальний матеріал у встановлені графіком навчального процесу строки, вони мають можливість (на платній основі) пройти експрес-підготовку по окремих дисциплінах безпосередньо за день до складання екзамену або в день проведення заліку у вигляді додаткових аудиторних занять, на яких студентам гарантовано буде приділена певна увага і будуть роз'яснені найбільш складні моменти даної дисципліни.

 

  1. Порядок ліквідації академічних заборгованостей.

Навчальний процес передбачає спрощену систему ліквідації академічних заборгованостей під час планових перездач, які плануються за весь навчальний рік одразу наприкінці основної (літньої) екзаменаційної сесії у кількості не менше трьох дат і, далі, починаючи з 1 вересня до 15 жовтня нового навчального року.

 

  1. Організація й проведення курсового та дипломного проектування.

Студенти можуть здійснювати курсове та дипломне проектування на загальних принципах дистанційно-віддаленого навчання.

Підсумкова оцінка за виконаний студентом дипломний або курсовий проект виставляється лише за результатами публічного захисту проекту особисто його виконавцем в присутності уповноваженої комісії (дистанційно-віддалені форми захисту курсових та дипломних проектів в академії не допускаються).

Переваги навчання на заочному відділенні ДДМА:

  1. Можливість ефективно поєднувати трудову діяльність з якісним навчанням за обраною спеціальністю.
  2. Різноплановість підходів до системи навчання для кожного окремого студента з наданням йому найбільш сприятливих умов навчального процесу з врахуванням характеру зайнятості за місцем роботи, віддаленості місця проживання та інших об’єктивних обставин.
  3. Для студентів, які здатні організувати своє самостійне навчання на дистанційних умовах - це можливість звести навчальний процес до відвідування академії лише один раз наприкінці навчального року, для складання підсумкової екзаменаційної сесії.
  4. Для студентів, які мають недостатній рівень підготовки – можливість додаткового вивчення дисциплін з провідними викладачами понад обсяги встановлені навчальним планом.
  5. Гнучка система складання академічних заборгованостей.

Перелік конкурсних предметів

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти для абітурієнтів, що вступають до ДДМА на денну та заочну форми навчання на базі повної загальної середньої освіти у 2017 році.

Прийом здійснюється на спеціальність, навчання відбувається за спеціалізацією.

Найменування спеціальності

Спеціалізація

Перелік конкурсних предметів

ЕкономікаБізнес-аналітика1. Українська мова та література
2. Історія України
3. Математика або іноземна мова
Міжнародна економічна діяльність підприємств
Облік і оподаткуванняОблік і оподаткування
МенеджментМенеджмент і бізнес-адміністрування
Менеджмент зовнішньоекономічної діяльност
Логістика
Фінанси, банківська справа та страхуванняФінанси, банківська справа та страхування
Підприємництво, торгівля та біржова діяльністьПідприємництво, торгівля та біржова діяльність
Комп’ютерні науки та інформаційні технологіїІнформаційні технології в техніці та бізнесі1. Українська мова та література
2. Математика
3. Історія України або фізика
Інформаційні технології в медицині
Інформаційні технології в Web-орієнтованих системах
Системний аналізІнтелектуальні системи прийняття рішень
Інтернет-технології та web-дизайн
Економічна кібернетика
Прикладна механікаКомп’ютерне моделювання та проектування процесів і машин
Роботомеханічні системи та комплекси
Гідравлічні машини, гідроприводи і гідропневмоавтоматика
Технології машинобудування
Інтегровані комп’ютеризовані технології машинобудування
Технологія і устаткування зварювання
Галузеве машинобудуванняКомп’ютерне проектування та виготовлення виробів машинобудування
Комп’ютерно-інтегровані технології інструментального забезпечення
Виробництво медичної техніки та інструменту
Комп’ютеризовані мехатронні верстати та системи
Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання
Інжиніринг транспортно-логістичних систем
Інжиніринг автоматизованих машин і агрегатів
Машини та технології виробництва спеціальних матеріалів для медицини
Комп’ютерне проектування автоматизованих і роботизованих систем
МеталургіяЮвелірне та художнє литво
Ливарне виробництво та комп’ютерізація процесів литва
Комп’ютерне проектування процесів обробки металів тиском
Екологічні і ресурсозберігаючі технології обробки металів тиском
Електроенергетика, електротехніка та електромеханікаСпеціалізовані комп’ютерні електромеханічні системи
Комп’ютерні системи автоматизації електромеханічних комплексів
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технологіїАвтоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
Системи управління і мікросхемотехніка біометричного призначення

Пам'ятка абітурієнту

ПАМ’ЯТКА АБІТУРІЄНТУ 2017

(вступ на базі атестату про повну загальну середню освіту)


  1. Усі абітурієнти подають заяви тільки в електронному вигляді.
  2. У паперовому вигляді подають заяви та копії документів лише ті абітурієнти, що вступають до академії за результатами вступних випробувань або мають пільги згідно з правилами прийому до ДДМА у 2017 році
    Правила прийому, порядок подання та розгляду заяв у електронній формі у 2017 році, розміщено на сайті ДДМА, вкладка «Абітурієнту». Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження додатків до документів про повну загальну середню освіту починається 29 червня та закінчується 25 липня. Приймання заяв від випускників шкіл, ПТУ, ВПУ в паперовому або електронному вигляді починається 12 липня та закінчується 26 липня 2017 року. З 01 по 05 серпня 2017 року абітурієнт повинен надати оригінали та копії документів до ВНЗ, у рейтинговому списку якого він був рекомендований до вступу на бюджетній основі. Абітурієнт може подати до 9 заяв на 4 спеціальності.
  3. При поданні заяв для участі в конкурсі абітурієнту необхідно вказати в кожній заяві пріоритетність від 1 до 9, при цьому «1» визначає найвищу пріоритетність. Пріоритетність не може бути змінена впродовж всієї вступної компанії.
  4. Для абітурієнтів 2017 року при вступі до ВНЗ дійсними є сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2016 та 2017 років. Мінімальний бал кожного конкурсного предмету сертифіката ЗНО – 100, а максимальний – 200.
  5. ЗНО з конкурсного предмета «Українська мова та література» є обв’язковим для всіх абітурієнтів.
  6. В грудні 2016 року абітурієнтам необхідно ознайомитися з правилами прийому ВНЗ та визначитися з вибором конкурсних предметів. Перелік конкурсних предметів для вступу до ДДМА наведений в таблиці.
  7. Реєстрація на ЗНО: 6 лютого – 17 березня 2017 року.
  8. Бажано зареєструватися на складання максимальної кількості конкурсних предметів ЗНО– 4 предмети.
  9. Конкурсний бал для вступу на перший курс бакалавра на основі повної загальної середньої освіти розраховується за формулою:

    Конкурсний бал (КБ) = К1*П1 + К2*П2 + К3*П3 + К4*А + К5*ОУ,

    де П1, П2 – оцінки зовнішнього незалежного оцінювання або вступних іспитів з першого та другого предметів; П3 – оцінка зовнішнього незалежного оцінювання, вступного іспиту або творчого конкурсу з третього предмету; А – середній бал документа про повну загальну середню освіту, переведений у шкалу від 100 до 200 балів; ОУ – бал за успішне закінчення підготовчих курсів ДДМА за шкалою від 100 до 200 балів при вступі на спеціальності (спеціалізації) ДДМА.
    При вступі до ДДМА ваговий коефіцієнт (К1, К2, К3) кожного з трьох конкурсних предметів сертифікату0,3. Ваговий коефіцієнт (К4) середнього бала документа (додатка до документа) про повну загальну середню освіту – 0,095. Ваговий коефіцієнт (К5) за особливі успіхи та/або за успішне закінчення підготовчих курсів ДДМА – 0,005.
    За успішне закінчення підготовчих курсів при умові вступу до ДДМА на інженерно-технічні спеціальності, окрім спеціальності «Комп’ютерні науки та інформаційні технології», до конкурсного балу додаються додаткові бали.

  10. Перелік документів, що необхідно надати при вступі до ДДМА в період 1 до 5 серпня 2017 року:
    • копія документа, що посвідчує особу та громадянство (відповідно до статті 5 Закону України «Про громадянство України», пунктів 15, 16 частини першої статті 1 Закону України «Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту», пункту 16 частини першої статті 1 Закону України «Про 01правовий статус іноземців та осіб без громадянства»);
    • військовий квиток або посвідчення про приписку – для військовозобов’язаних;
    • копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копія додатка до нього;
    • копію сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти);
    • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти для абітурієнтів, що вступають до ДДМА на денну та заочну форми навчання на базі повної загальної середньої освіти у 2017 році.

Прийом здійснюється на спеціальність, навчання відбувається за спеціалізацією.

Найменування спеціальності

Спеціалізація

Перелік конкурсних предметів

ЕкономікаБізнес-аналітика1. Українська мова та література
2. Історія України
3. Математика або іноземна мова
Міжнародна економічна діяльність підприємств
Облік і оподаткуванняОблік і оподаткування
Фінанси, банківська справа та страхуванняФінанси, банківська справа та страхування
МенеджментМенеджмент і бізнес-адміністрування
Менеджмент зовнішньоекономічної діяльност
Логістика
Фінанси, банківська справа та страхуванняФінанси, банківська справа та страхування
Підприємництво, торгівля та біржова діяльністьПідприємництво, торгівля та біржова діяльність
Комп’ютерні науки та інформаційні технологіїІнформаційні технології в техніці та бізнесі1. Українська мова та література
2. Математика
3. Історія України або фізика
Інформаційні технології в медицині
Інформаційні технології в Web-орієнтованих системах
Системний аналізІнтелектуальні системи прийняття рішень
Інтернет-технології та web-дизайн
Економічна кібернетика
Прикладна механікаКомп’ютерне моделювання та проектування процесів і машин
Роботомеханічні системи та комплекси
Гідравлічні машини, гідроприводи і гідропневмоавтоматика
Технології машинобудування
Інтегровані комп’ютеризовані технології машинобудування
Технологія і устаткування зварювання
Галузеве машинобудуванняКомп’ютерне проектування та виготовлення виробів машинобудування
Комп’ютерно-інтегровані технології інструментального забезпечення
Виробництво медичної техніки та інструменту
Комп’ютеризовані мехатронні верстати та системи
Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання
Інжиніринг транспортно-логістичних систем
Інжиніринг автоматизованих машин і агрегатів
Машини та технології виробництва спеціальних матеріалів для медицини
Комп’ютерне проектування автоматизованих і роботизованих систем
МеталургіяЮвелірне та художнє литво
Ливарне виробництво та комп’ютерізація процесів литва
Комп’ютерне проектування процесів обробки металів тиском
Екологічні і ресурсозберігаючі технології обробки металів тиском
Електроенергетика, електротехніка та електромеханікаСпеціалізовані комп’ютерні електромеханічні системи
Комп’ютерні системи автоматизації електромеханічних комплексів
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технологіїАвтоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
Системи управління і мікросхемотехніка біометричного призначення

Результати фахових вступних випробувань

Магістри:

Результати фахового вступного випробування осіб, які вступають на навчання за ОКР "Магістр" за спеціальністю Результати фахового вступного випробування осіб, які вступають на навчання за ОКР "Магістр" за спеціальністю(2) Результати фахового вступного випробування осіб, які вступають на навчання за ОКР "Магістр" не за спеціальністю Результати фахового вступного випробування осіб, які вступають на навчання за ОКР "Магістр" не за спеціальністю(2)

Спеціалісти:

Результати фахового вступного випробування осіб, які вступають на навчання за ОКР "Спеціаліст" за спеціальністю Результати фахового вступного випробування осіб, які вступають на навчання за ОКР "Спеціаліст" за спеціальністю на заочне відділення Результати фахового вступного випробування осіб, які вступають на навчання за ОКР "Спеціаліст" не за спеціальністю

Результати вступних випробувань за фахом 2015

№п/п П.І.Б. абітурієнта Кількість балів
Машинобудування і Інженерна механіка
1 Гороженко Максим Олександрович 100
2 Котенко Олександр Анатолійович 185
3 Окаров Артур Олегович 140
4 Петряєв Владислав Вікторович 108
Електромеханіка
1 Кортун Владислав Михайлович 184
2 Кряженков Владислав Олександрович 111
3 Мальченко Владислав Андрійович 150
4 Нестеренко Світлана Едуардівна 102
5 Панкрушев Андрій Володимирович 155
6 Трекущенко Олександр Юрійович 105
7 Шлюфін Дмитро Костянтинович 68
Системний аналіз
1 Гусаков Євгеній Юрійович 160
2 Макаров Степан Андрійович 180
Менеджмент
1 Заровнятних Олексій Сергійович 182
2 Мішура Людмила Віталіївна 196
Ливарне виробництво
1 Мартиненко Ілля Вадимович 175
Комп’ютерні науки
1 Гусаков Євгеній Юрійович 150
2 Макаров Степан Андрійович 110
3 Нетецький Павло Володимирович 160
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
1 Адоньєв Даніель Олегович 195
2 Білошапка Євгеній Дмитрович 190
3 Блаженков Дмитро Сергійович 150
4 Гусаков Євгеній Юрійович 150
5 Охріменко Костянтин Олегович 150
6 Панкрушев Андрій Володимирович 160
7 Харін Дмитро Сергійович 185
8 Самофалова Аліна Віталіївна 170
9 Спиця Ігор Сергійович 190

Обсяг державного замовлення на 2015

Обсяг державного замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою у 2015 році.

Бакалавр

Специіаліст. Магістр

{nomultithumb}

Календар проведення профорієнтаційних заходів в межах Дня відкритих дверей ДДМА в місті Слов’янську

База проведення Дата проведення Час проведення ЗОШ які беруть участь
ЗОШ № 1 06.02.2015 17.00 ЗОШ № 1, 4, 8, 9, 15.
ЗОШ № 5 12.02.2015 17.00 ЗОШ № 5, 12, пед.ліцей.
ЗОШ № 13 13.02.2015 17.00 ЗОШ № 10, 13,16,17.
ЗОШ № 18 14.02.2015 11-30 ЗОШ № 6, 11, 18.

Дочірні категорії