ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Наша «бронза» на студентській спартакіаді

16 жовтня на спортивній базі Донбаської державної машинобудівної академії з нагоди відзначення Д...

Четвер, 17 жовтня 2019
Краматорськ зібрав ливарників зі всієї країни

В Академії стартувала VII Міжнародна науково-технічна конференція «Перспективні технології, мате...

Середа, 16 жовтня 2019
Козацькі розваги

«Де козак, там і слава!» – під таким гаслом 15 жовтня в спортивній залі ФОК відбулося свято, при...

Середа, 16 жовтня 2019
Перші кроки до великої науки

Установча конференція Малої академії наук (МАН) із науково-промислового профілю відбулася в ДДМА...

Вівторок, 15 жовтня 2019
Дівчата в техніці

Напередодні Міжнародного дня дівчат, 8 жовтня, CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвито...

П'ятниця, 11 жовтня 2019

Останні новини

До Молодіжної ради увійшли три студенти ДДМА

Детальніше...

Цьогоріч при Краматорському виконкомі створено Молодіжну раду, до складу якої увійшли студенти навчальних закладів міста. Серед них – троє студентів Донбаської державної машинобудівної академії – Ігор Дзержинський, Всеволод Єлетенко і Данило Кравченко.

Детальніше...

Вітаємо першокурсників!

Детальніше...

Сьогодні Академія відчинила свої двері нашим першокурсникам. День знань вони вперше відзначили в стінах вишу, який буде їм рідною домівкою протягом п’яти років.

Детальніше...

Свіжа газета «Академія» вже на сайті!

Детальніше...

Детальніше...

Нагорода МОН України

Детальніше...

За багаторічну плідну роботу з виховання студентської молоді Міністерство освіти і науки України нагородило знаком «Відмінник освіти» директора Дружківського технікуму ДДМА Баштового Віктора Павловича.

Наша студентка увійшла до 10-ки кращих спортсменів Краматорська

Детальніше...

Затверджено список лауреатів на отримання в 2019 році щорічної разової премії Краматорського міського голови у сфері фізичної культури і спорту «За вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в місті Краматорську».

Детальніше...

Нові перемоги нашої шахістки

Детальніше...

Майстерка міжнародного класу з шахів Олена Мартинкова, студентка ДДМА спеціальності «Фізичне виховання і спорт», стала переможницею чемпіонату Донецької області з шахів, що проходив у Краматорську з 16 по 24 серпня. У рамках чемпіонату проводилися змагання з класичних шахів, рапіду та бліцу. Усього в змаганнях узяли участь більше 40 спортсменів з Краматорська, Слов’янська, Костянтинівки, Бахмута, Торецька, Лимана й Доброполля.

Детальніше...

Студент ДДМА став чемпіоном Європи з єдиноборств

Детальніше...

З 31 липня по 3 серпня в столиці Хорватії Загребі відбувся перший в історії чемпіонат Європи з єдиноборств серед студентів (European Universities Combat Championships). У чемпіонаті взяли участь близько 1300 спортсменів із 404 закладів вищої освіти 36 країн. Змагання відбувалися з чотирьох видів спорту: дзюдо, карате, кікбоксинг і тхеквондо.

Детальніше...

До уваги абітурієнтів! Стартував проєкт “Доступна освіта 2019”

Детальніше...

7 липня 2019 року стартував новий освітній проєкт “Доступна освіта 2019”, який дозволяє абітурієнтам отримати грант розміром 10 тисяч гривень на навчання у ЗВО. Фінансова допомога надається за результатами творчого конкурсу, що проводиться на території України.

Детальніше...

Наша спортсменка здобула "золото"

Детальніше...

Уперше в історії традиційного шахового фестивалю "Миргород опен", який проходив в одноіменному місті з 9 по 16 липня у 18-й раз, переможницею головного турніру стала дівчина - 18-річна майстерка міжнародного класу з шахів Олена Мартинкова, студентка ДДМА спеціальності «Фізичне виховання і спорт».

Детальніше...

На Донеччину завітало справжнє українське кіно

Детальніше...

Громадська організація «Мистецька вежа» за підтримки штабу Об’єднаних сил і Державного агентства з питань кіно започаткували проект «Українське кіно – Донбасу», мета якого популяризація українського кіно серед мешканців нашого регіону.

Детальніше...

Академія посідає третю сходинку в рейтингу ЗВО Донецької області

Детальніше...

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг закладів вищої освіти України 2019 року. До уваги взяли рейтинги університетів, що були оприлюднені у 2018–2019 роках: «Топ-200 Україна», Scopus та «Бал ЗНО на контракт». Кожен із них використовує різні критерії оцінювання закладів вищої освіти.

Детальніше...

Вчені ДДМА відвідали тренінг в Австрії

Детальніше... Детальніше...

Співробітники кафедри комп’ютерних інформаційних технологій ДДМА відвідали тренінг із сучасних технологій регенеративної медицини, що відбувся 3–7 червня в містах Krems і Wr. Neustadt (Австрія) в рамках міжнародного Проекту ERASMUS+ BIOART.

Детальніше...

Перший пішов

Детальніше...

1 липня в Україні стартувала вступна кампанія. А сьогодні, 4 липня, на базі ДДМА відбувся перший творчий конкурс з фізичної підготовленості для вступу на спеціальність «Фізична культура та спорт». 34 абітурієнти складали наступні випробування: стрибок у довжину, човниковий біг, нахил тулуба, підтягування.

Детальніше...

До Академії завітали виробники вимірювального та діагностичного обладнання

Детальніше... Детальніше...

25 червня на кафедрі комп'ютерних інформаційних технологій Донбаської державної машинобудівної академії спільно з Науково-виробничим підприємством «УКРІНТЕХ» (м. Харків) відбувся семінар для спеціалістів відділів технічного контролю, наладки і діагностики, неруйнівного контролю, механічних, металографічних та хімічних лабораторій, а також фахівців контролю якості матеріалів.

Детальніше...

Стипендія – приємне слово

Детальніше...

27 червня під головуванням ректора Віктора Ковальова пройшло засідання стипендіальної комісії ДДМА. У стипендіальну комісію входять декани факультетів, викладачі, представники профкому ДДМА і студентського самоврядування. Відбулась конструктивна розмова, під час якої розглянуті питання призначення академічної і соціальної стипендій.

З результатами можна ознайомитись на сторінці: Студенту – Стипендія