ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

ПРИЗОВ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ ВІКОМ 18–19 РОКІВ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ МОЖНА ПРОВОДИТИ ЛИШЕ ЗА ЇХНІМ БАЖАННЯМ

Через карантин, який було введено в Україні через поширення пандемії COVID-19, весняний призов д...

Вівторок, 07 липня 2020
Максимальний бал на ЗНО цього року зможуть отримати більше абітурієнтів

Цього року більше абітурієнтів зможуть отримати максимальні 200 балів за зовнішнє незалежне оцін...

Понеділок, 06 липня 2020
«ЩО? ДЕ? КОЛИ?»: «ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ РІШЕННЯ» – ЧЕМПІОНИ УСЬОГО СЕЗОНУ

Ні літня спека, ні початок сезону відпусток, ні коронавірус не завадили восьми найкращим команда...

Понеділок, 06 липня 2020
Уряд оприлюднив графік підвищення мінімальної зарплати

Уряд за дорученням Президента винайшов ресурс для підвищення мінімальної заробітної плати вже з ...

Четвер, 02 липня 2020

Останні новини

Свіжа газета «Академія» вже на сайті!

Детальніше...

Детальніше...

Яскравий приклад плідної співпраці ДДМА й Економіко-гуманітарного ліцею № 8 імені Василя Стуса в розвитку STEAM- освіти учнівства

Детальніше...

Приємно, що наша співпраця з Економіко-гуманітарним ліцеєм № 8 імені Василя Стуса продовжується й після Всеукраїнської події до Дня дівчат у технологіях, яка відбулася 8 жовтня минулого року, коли учениці ліцею відвідали лабораторії ДДМА! Дівчата дізналися багато цікавого про технології машинобудування, проєктування й про відомих жінок – науковиць та дослідниць цієї галузі. Цей захід продемонстрував переваги побудови кар'єри в технологічній сфері, а також мав на меті збільшити кількість дівчат у STEАM і пробудити їхній інтерес до науки та технологій.

Детальніше...

Skype-конференція проєкту Erasmus+ BIOART в Україні

Детальніше...

17 червня відбулася skype-конференція між учасниками проєкту Erasmus+ BIOART. У цьому заході взяли участь представники українських вишів, які працюють у проєкті BIOART: Національний технічний університет «Запорізька політехніка», Вінницький національний технічний університет, Приазовський державний технічний університет і Донбаська державна машинобудівна академія.

Детальніше...

IT-шники розширяють горизонти

Детальніше...

Цього року Міжнародна студентська олімпіада з технологій гарячого кування й екструзії QForm–2020 пройшла онлайн у травні. У ній узяли участь 34 університети з 13 країн: Білорусії, Бразилії, В'єтнаму, Германії, Індії, Італії, Македонії, Румунії, Сербії, України та ін.

Детальніше...

СТУДЕНТ «СИСТЕМНОГО АНАЛІЗУ» – ПРИЗЕР КОНКУРСУ З КОМП'ЮТЕРНИХ НАУК

Детальніше...

У Харківському національному університеті радіоелектроніки дистанційно відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Комп'ютерні науки». Із 73 поданих робіт із 38 вищих навчальних закладів було відібрано 22, які претендують на призові місця. У їхньому числі – робота студента ДДМА Микити Кадацького (СМ-16-1) на тему «Розрахунок показників спортсмена-метальника за допомогою математичного моделювання штовхання ядра та застосування штучних нейронних мереж» (науковий керівник – Олександр Мельников, кандидат технічних наук, доцент кафедри інтелектуальних систем прийняття рішень). За підсумками конкурсу Микита був нагороджений дипломом 2-го ступеня.

Інженерна освіта дає великі можливості для розвитку людини. Інтерв’ю з ректором ДДМА Віктором Ковальовим

Детальніше...

Ректор Академії Віктор Ковальов у своєму інтерв’ю газеті «Дружківка на долонях»розповів про роботу нашого вишу за роки його ректорства, плани на майбутнє і проблеми інженерної освіти в Україні. У виданні також пишуть, що Донбаська державна машинобудівна академія є однією з найпопулярніших ЗВО для дружківців

Детальніше...

Уряд продовжить карантин до 31 липня

Детальніше...

Кабінет міністрів продовжить дію адаптивного карантину до 31 липня. Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні уряду 17 червня.

Детальніше...

Подяка від випускника

Детальніше...

Приємно, коли наші випускники із вдячністю згадують студентські роки. Саме такий пост у фейсбуці написав випускник Академії, відомий краматорський журналіст і фотохудожник, а зараз священик православної церкви Олег Кручінін.

Детальніше...

Наказ про виконання обов’язків ректора

Детальніше...

Наказом Міністерства освіти і науки України Ковальов Віктор Дмитрович, доктор технічних наук, професор, призначений виконуючим обов’язки ректора Донбаської державної машинобудівної Академії з 11 червня 2020 року до призначення ректора в установленому законом порядку.

Детальніше...

ЩО? ДЕ? КОЛИ?»: ШОСТИЙ МІСЬКИЙ ТУРНІР. ПЕРЕМОГА КОМАНДИ ДДМА

Детальніше...

Викликана карантином без малого чотиримісячна пауза в інтелектуальних змаганнях краматорських знавців завершилася 13 червня в «Пападомабаре»: на шостий етап чемпіонату міста з гри «Що? Де? Коли?» зібралися вісім із десяти постійних команд (ведучий – Владислав Пристинський).

Детальніше...

ШУКАТИ! ТВОРИТИ! ПЕРЕМАГАТИ!

Детальніше...

У карантинних умовах наші студенти не тільки навчаються, а й беруть участь у наукових конференціях, які наразі проходять онлайн.

Детальніше...

ЧЕРЕЗ ПОГІРШЕННЯ ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОЇ СИТУАЦІЇ УЧАСНИКИ ПРОБНОГО ЗНО ПРОХОДИТИМУТЬ ТЕСТУВАННЯ ВДОМА

Детальніше...

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації учасники пробного ЗНО проходитимуть тестування 15 і 17 червня вдома, а не у закладах освіти. Рішення про скасування пробного ЗНО у закладах освіти Уряд ухвалив 12 червня 2020 року через зростання кількості хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Детальніше...

До уваги абітурієнтів! Затверджений порядок подання онлайн заяв до вишів

Детальніше...

Міністерством освіти і науки затверджений Порядок подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до закладів вищої (фахової передвищої) освіти України в 2020 році, що додається.

Детальніше...

У ЧЕРВНІ ПРЕДСТАВЛЯТЬ ПРОЄКТ РИМСЬКОГО КОМЮНІКЕ

Детальніше...

Майбутнє Болонського процесу, цілі навчання, викладання та дослідження. Усе це та інше буде представлено у проєкті Римського Комюніке. Його розглянуть вже у червні 2020 року під час 71-го засідання Групи супроводу Болонського процесу.

Детальніше...

Поновлення руху через КПВВ. Правозахисники представили рекомендації для влади

Детальніше...

Правозахисні організації розробили рекомендації і звернулися до влади щодо запуску роботи пунктів пропуску з окупованими територіями після карантину. Правозахисники переконані, що під час розроблення загальнонаціонального плану виходу з карантину необхідно врахувати потенційні ризики для мешканців окупованих територій, які спричинені тривалим обмеженням свободи пересування, та знайти шляхи мінімізації цих ризиків.

Детальніше...