ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Наша «бронза» на студентській спартакіаді

16 жовтня на спортивній базі Донбаської державної машинобудівної академії з нагоди відзначення Д...

Четвер, 17 жовтня 2019
Краматорськ зібрав ливарників зі всієї країни

В Академії стартувала VII Міжнародна науково-технічна конференція «Перспективні технології, мате...

Середа, 16 жовтня 2019
Козацькі розваги

«Де козак, там і слава!» – під таким гаслом 15 жовтня в спортивній залі ФОК відбулося свято, при...

Середа, 16 жовтня 2019
Перші кроки до великої науки

Установча конференція Малої академії наук (МАН) із науково-промислового профілю відбулася в ДДМА...

Вівторок, 15 жовтня 2019
Дівчата в техніці

Напередодні Міжнародного дня дівчат, 8 жовтня, CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвито...

П'ятниця, 11 жовтня 2019

Останні новини

Свіжа газета «Академія» вже на сайті!

Детальніше...

Детальніше...

Викладачі ДДМА взяли участь у тренінгу в Лівонському Католицькому університеті (Бельгія)

Детальніше...

З 2 по 6 вересня в рамках міжнародного проекту ERASMUS+ “BIOART” відбувся тренінг у Лівонському Католицькому університеті (KU Leuven campus De Nayer, м. Sint Katelijne Waver, Бельгія). Делегацію ДДМА представляли зав. кафедри КIТ, проф. Олександр Тарасов, доценти каф. КIТ Людмила Васильєва та Едуард Грибков.

Детальніше...

Вінницький хакатон із робототехніки

Детальніше...

Нещодавно, 20–21 вересня, у Вінниці, за підтримки Вінницького національного технічного університету та громадської організації «Технічний скаутський рух IT-SCOUTS», пройшов хакатон IT-SCOUTS із робототехніки Smart-City для студентів та школярів. Студенти першого курсу спеціальності «Комп’ютерні науки»» ДДМА Микита Маліновський і Владислав Алтухов, як і інші студенти з провідних технічних закладів вищої освіти України – із Києва, Чернігова, Чернівців, Тернополя, Умані, Львова, Харкова, Одеси та Запоріжжя, представили свою розробку на конкурс. Зі студентами на конкурсі у якості тренера був Андрій Коваленко, асистент кафедри комп’ютерних інформаційних технологій.

Детальніше...

«ЧТО? ГДЕ? КОГДА?»: ИГРЫ ОТКРЫТИЯ СЕЗОНА

Детальніше...

20 сентября в стенах Донбасской государственной машиностроительной академии состоялся первый в новом сезоне турнир Клуба интеллектуальных игр – «краматорская площадка» первого этапа международного молодежного чемпионата по игре «Что? Где? Когда?» под названием «Школьный Синхрон-Lite. Выпуск 3.1». Авторская группа подготовила пакет из 36 весьма интересных вопросов. Всего 3 вопроса оказались сложными для всех наших команд, в то же время еще 2 – «детскими» (то есть правильные ответы на них нашли все участники).

Детальніше...

Наш студент став переможцем забігу на Кубок студентів

Детальніше...

21 вересня на площі Миру пройшов марафон «Наш Краматорськ», приурочений до 151-річчя Краматорська. Цього року більше 4000 учасників відвідали цей захід. Усього в рамках бігового заходу «Наш Краматорськ» відбулися забіги на 15 різноманітних дистанцій, де кожен фінішер отримав унікальну медаль, а переможці та призери – грамоти, кубки, призи, грошові винагороди. Студенти ДДМА брали участь у забігу на дистанції 5 км у номінації «Кубок студентів» і отримали незабутні враження.

Детальніше...

АКАДЕМІЯ ДОЛУЧИЛАСЯ ДО СВЯТКУВАННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТСЬКОГО СПОРТУ

Детальніше...

Щороку 20 вересня відзначається Міжнародний день студентського спорту. Він проводиться з 2017 року із залученням значної кількості студентів із різних закладів вищої освіти одночасно по всій території України. Це свято було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту.

Детальніше...

Народження командного духу!

Детальніше...

18 вересня в ДДМА для першокурсників пройшов тимбілдинг, головною метою якого є об'єднання та народження командного духу. Незважаючи на те, що погода підкинула неприємний сюрприз, захід все одно відбувся. У першому корпусі Академії було яскраво й весело: першачки виконували завдання на командоутворення й водночас вивчали головний корпус нашого вишу.

Детальніше...

Вітаємо першокурсників нової спеціальності «Хімія харчових продуктів»

Детальніше...

Цього року в нашій Академії відкрили нову спеціальність – 102 «Хімія» з унікальною освітньою програмою «Хімія харчових продуктів». Її побудовано на основі класичних університетських програм, і здобувачі освіти отримають загальну класичну університетську підготовку з хімії та будуть професіоналами в галузі хімії харчових продуктів. На теперішній час жоден заклад вищої освіти Донецької області не надає вищої освіти за спеціальністю «Хімія».

Детальніше...

В Академії говорили про стажування в Канаді

Детальніше...

16 вересня в ДДМА відбулася зустріч студентів Академії з амбасадором Канадської урядової програми з науково-дослідницького стажування студентів Mitacs Globalink Research Internship.

Детальніше...

Свіжа газета «Академія» вже на сайті!

Детальніше...

Детальніше...

«Миротворці. У горах Сванетії» – фільм про невідомі сторінки Російсько-Грузинської війни

Детальніше...

11 вересня в Краматорську пройшла зустріч із журналістом, режисером, волонтером, керівником благодійної організації «Фонд „Мир і Ко“» Мирославом Гаєм. Зустріч відбулася в МК ДДМА, де побували й студенти нашої Академії.

Детальніше...

До старту всі!

Детальніше...

7 вересня в парку ім. Пушкіна відбулося святкування Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнського олімпійського уроку, який традиційно проводиться у всіх куточках України протягом першого тижня вересня. Захід проведений за ініціативою комітету фізичного виховання та спорту МОН України. Студенти ДДМА взяли активну участь в Олімпійському уроці.

Детальніше...

Вітаємо нашого спортсмена з перемогою

Детальніше...

Андрій Гарбар, студент ДДМА, виступив на чемпіонаті Європи з тхеквондо WT серед молоді, який проходив з 5 по 8 вересня у шведському місті Гельсінгборг.

Детальніше...

Проекти наших молодих учених

Детальніше...

Для участі в конкурсному відборі проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, фінансування яких розпочнеться з 2020 року, рекомендуються проекти:

«Багатокомпонентні розплави перехідних металів – основа для створення високоентропійних об’ємних аморфних сплавів»

Детальніше...

Наші студенти взяли участь у мітингу до дня визволення Краматорська

Детальніше...

6 вересня до 76-ї річниці визволення Краматорська від німецько-фашистських загарбників у сквері Героїв відбувся традиційний захід. В урочистому мітингу взяли участь представники ДонОДА й виконкому, українські військові, директори заводів, учні шкіл і навчальних закладів Краматорська, студенти й викладачі нашої Академії.

Детальніше...