ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Студент ДДМА став чемпіоном Європи з єдиноборств

З 31 липня по 3 серпня в столиці Хорватії Загребі відбувся перший в історії чемпіонат Європи з є...

Понеділок, 12 серпня 2019
До уваги абітурієнтів! Стартував проєкт “Доступна освіта 2019”

7 липня 2019 року стартував новий освітній проєкт “Доступна освіта 2019”, який дозволяє абітуріє...

Вівторок, 23 липня 2019
Наша спортсменка здобула "золото"

Уперше в історії традиційного шахового фестивалю "Миргород опен", який проходив в одноіменному м...

Середа, 17 липня 2019
На Донеччину завітало справжнє українське кіно

Громадська організація «Мистецька вежа» за підтримки штабу Об’єднаних сил і Державного агентства...

Понеділок, 15 липня 2019
Академія посідає третю сходинку в рейтингу ЗВО Донецької області

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг закладів вищої освіт...

Понеділок, 15 липня 2019

Останні новини

З днем народження, ФЕМ!

Детальніше...

Свято до Дня факультету економіки та менеджменту, яке відбулося 16 квітня в актовому залі ДДМА, за традицією, відкрив декан факультету Євген Мироненко. У своєму виступі він розповів про діяльність факультету та досягнення. За минулий рік на ФЕМ відкрили дві нові спеціальності: «Фізична культура і спорт» та «Політологія». Була надана ліцензія на підготовку спеціалістів з маркетингу, публічного управління та адміністрування, соціального забезпечення та готельно-ресторанного бізнесу. За цими спеціальностям буде проходити набір студентів із 1 вересня 2019 року. Також на факультеті велася наукова діяльність: було опубліковано 124 наукові статті, студенти та викладачі взяли участь у стартап-школі Sikorsky Challenge і посіли призові місця.

Детальніше...

У ДДМА обрали найкращі стартапи

Детальніше...

18 квітня в Академії відбувся стартап-фестиваль «Sikorsky Challenge Краматорськ» для учнів старших класів та студентів технікумів за програмою «Основи інноваційного підприємства». На цьому фестивалі були заслухані проекти випускників стартап-школи, які протягом двох місяців займалися розробками ідей, а також їх удосконаленням.

Детальніше...

ІТConnect 2019

Детальніше...

18 квітня в актовому залі ДДМА пройшла регіональна конференція ІТConnect 2019, що проводиться компанією QuartSoft у співпраці з нашою Академією.

Детальніше...

МАЙБУТНЄ МІСЦЕ РОБОТИ ВЖЕ СЬОГОДНІ

Детальніше...

17 квітня в другому корпусі ДДМА пройшов щорічний «Ярмарок вакансій», під егідою Краматорського міського центру зайнятості. Ярмарок відвідало багато студентів. Захід проводиться з метою допомогти старшокурсникам обрати майбутнє місце роботи. Для цього представники різних компаній охоче розповідають про вакансії та навички, які найбільш цінуються на їхніх підприємствах.

Детальніше...

Наші футболісти вибороли «срібло» на обласних змаганнях

Детальніше...

З 15 по 17 квітня в приміщенні ФОК Донбаської державної машинобудівної академії відбулися фінальні обласні змагання чемпіонату Донецької області з футзалу серед студентів університетів, академій та інститутів (закладів вищої освіти ІІІ–IV рівнів акредитації).

Детальніше...

Спортивна конференція розпочала роботу

Детальніше...

Саме зараз у другому корпусі ДДМА відбувається V міжнародна науково-технічна конференція «Педагогіка й сучасні аспекти фізичного виховання». Вона має достатньо широкий міжнародний склад, адже організаторами, крім науковців України, є науковці Польщі, Білорусі, Казахстану, Молдови, Вірменії.

Детальніше...

Обласна олімпіада з програмування (рекордне число учасників і призових місць ДДМА)

Детальніше...

У середині квітня Донбаська державна машинобудівна академія п'ятий рік поспіль силами кафедри інтелектуальних систем прийняття рішень приймала учасників Обласної студентської олімпіади з командного програмування (1/8 фіналу студентської першості світу ACM-ICPC) – 46 команд, які представляли навчальні заклади Краматорська, Дружківки, Слов'янська, Лимана, Бахмута, Покровська, Курахова й Маріуполя.

Детальніше...

«Бронза» на Ukraine Open Cup-2019

Детальніше...

Цими вихідними, 13–14 квітня, у Харкові пройшов міжнародний турнір із тхеквондо WT Ukraine Open Cup-2019, який зібрав близько 300 спортсменів із 20 країн.

Детальніше...

Спеціальність «Галузеве машинобудування» акредитована

Детальніше...

У ДДМА продовжується акредитація спеціальностей, тому 9-11 квітня була проведена акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми (спеціальності) «Галузеве машинобудування» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти. Акредитація відбувалась на кафедрах КМСІТ, ПТМ, АММіО.

Детальніше...

Збірна ДДМА з волейболу стала переможцем обласної універсіади

Детальніше...

З 9 по 11 квітня на спортивній базі Машинобудівного коледжу Донбаської державної машинобудівної академії відбулися фінальні змагання ІІ етапу ХІV літньої Універсіади України в Донецькій області з волейболу серед студентів закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівня акредитації.

Детальніше...

У ДДМА відбулася міжнародна конференція «Молода наука – роботизація і нанотехнології сучасного машинобудування»

Детальніше...

9–11 квітня в ДДМА пройшла Міжнародна молодіжна науково-технічна конференція «Молода наука – роботизація і нанотехнології сучасного машинобудування». Ця щорічна конференція дає можливість молодим ученим – студентам, магістрантам, аспірантам продемонструвати свої досягнення в науці, провести дискусії, які стосуються сучасних проблем машинобудування, набути нових ідей для майбутніх досліджень.

Детальніше...

В Академії відбулася Обласна студентська олімпіада з математики

Детальніше...

9 квітня в ДДМА відбулася Обласна студентська олімпіада з математики. Зазначимо, що олімпіада в нашій Академії проводиться вже вдруге. Цього року змагатися в математичній кмітливості приїхали 18 студентів із п'яти вишів: ДДМА, ДДПУ (Слов'янськ), ДонНМУ (Покровськ), ПДТУ (Маріуполь) та ДонНАБА.

Детальніше...

На спеціальності «Металургія» пройшла акредитація

Детальніше...

Як відомо, один раз на п’ять років кожна спеціальність повинна проходити акредитацію. Це досить важливий і відповідальний етап у житті кожного ЗВО. Насамперед він забезпечує підвищення якості освіти на кафедрах, які її надають. Адже важливо заздалегідь ще раз перевірити рівень навчального й методичного забезпечення, згадати здобутки в науці та інше. На сьогодні акредитацію проходить спеціальність «Металургія».

Детальніше...

МАН – крок у захоплюючий світ науки

Детальніше...

6 березня в Академії відбулася ХХII регіональна конференція Малої академії наук з науково-промислового профілю. У заході взяли участь понад 100 школярів з міст Донецької області. Діти, які не змогли особисто бути присутні на конференції, представили свої роботи за допомогою відеозв'язку.

Детальніше...

Спортсмен ДДМА став чемпіоном літньої Універсіади України з тхеквондо

Детальніше...

5 квітня в Івано-Франківську, у Прикарпатському національному університеті пройшли фінальні змагання ХІV літньої Універсіади України з тхеквондо (ВТФ) у виді програми «КЕРУГІ». Участь у змаганнях узяли 75 спортсменів із різних закладів вищої освіти України. ДДМА представляв студент спеціальності «Фізична культура та спорт», майстер спорту Андрій Гарбар (ФКС-18-1).

Детальніше...