ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЯМ УКРАЇНИ

Сержант Дмитро Семенов, позивний Семен, загинув 28 жовтня 2023 року біля селища Курдюмівка на До...

П'ятниця, 12 липня 2024
У нашої легкоатлетки дві медалі, а збірна Донецької області – друга на головному чемпіонаті України в сезоні

Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді відбувся 28–30 червня у Львов...

Четвер, 11 липня 2024
Закладам освіти доручили терміново встановити сонячну генерацію

Міністерство освіти і науки доручило закладам освіти в максимально короткі строки встановити об&...

Середа, 10 липня 2024
МОН планує скасувати дистанційну освіту для дітей-ВПО

Міністерство освіти і науки України планує скасувати можливість для дітей-ВПО дистанційно навчат...

Вівторок, 09 липня 2024
До уваги випускників-бакалаврів 2024 року та спеціалістів, магістрів минулих років!

Донбаська державна машинобудівна академія запрошує випускників-бакалаврів 2024 року та спеціаліс...

Понеділок, 08 липня 2024

Останні новини

«Тоді жоден будинок не згорів, а зараз горять, горять…»

Детальніше...

98-річна мешканка захопленого росіянами селища Очеретине на Донеччині самотужки подолала 10 кілометрів на підконтрольну Україні територію.

Детальніше...

До уваги випускників-бакалаврів 2024 року та спеціалістів, магістрів минулих років!

Детальніше...

Донбаська державна машинобудівна академія (ДДМА) запрошує випускників-бакалаврів 2024 року та спеціалістів, магістрів минулих років, які планують у 2024 році вступати до магістратури ДДМА, на онлайн-зустріч в Google Meet.

Детальніше...

В Академії стартували курси підвищення кваліфікації за міждисциплінарною ОПП «Інжиніринг та інноваційні технології модернізації процесів у металургії та машинобудуванні»

Детальніше...

6 травня на базі Донбаської державної машинобудівної академії розпочалися заняття в рамках курсів підвищення кваліфікації для педагогічних та науково-педагогічних працівників за міждисциплінарною освітньо-професійною програмою галузі 13 «Механічна інженерія» «Інжиніринг та інноваційні технології модернізації процесів у металургії та машинобудуванні».

Детальніше...

День народження ДДМА разом зі студрадою

Детальніше...

У перший день травня Рада студентського самоврядування ДДМА провела святковий захід, присвячений 71-й річниці від дня заснування Донбаської державної машинобудівної академії. День Академії – свято, яке щорічно об’єднує нас шаною до славетного минулого нашої легендарної Альма-матер і спільною справою, спрямованою на розбудову ДДМА та рідної країни. Захід пройшов в онлайн-форматі за підтримки ради з виховної роботи на платформі Google Meet та складався із двох блоків.

Детальніше...

У ДДМА відбудеться міжнародна конференція «Важке машинобудування. Проблеми та перспективи розвитку»

Детальніше...

XXІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Важке машинобудування. Проблеми та перспективи розвитку» проходитиме на базі Донбаської державної машинобудівної академії 28–30 травня 2024 р.

Детальніше...

55-е місце в рейтингу SCOPUS

Детальніше...

Оприлюднено щорічний рейтинг українських вишів за показниками даних наукометричної бази Scopus. Результати рейтингу ґрунтуються на показниках цитованості наукових статей, опублікованих закладами освіти або їхніми фахівцями. Рейтинг склали у квітні 2024 року.

Детальніше...

Українська ідентичність в умовах європейської інтеграції

Детальніше...

Саме ця тема піднімалася на засіданні політологічного клубу ДДМА, яке відбулося 2 травня. Тема української ідентичності в умовах європейської інтеграції є актуальною та складною, її обговорюють у сучасних умовах вітчизняні історики, політологи, соціологи. Проблема формування та трансформації української ідентичності під впливом ряду внутрішніх та зовнішніх факторів залишається дискусійною.

Детальніше...

Спортсмени ДДМА здобули медалі на змаганнях з греко-римської боротьби

Детальніше...

Чемпіонат України U-20 з греко-римської боротьби проходив у м. Тячів 25–26 квітня. У змаганнях нашу Академію представили студенти спеціальності «Фізична культура і спорт» (група ФКС-23-1), майстри спорту України Владислав Луб і Андрій Ткачук.

Детальніше...

Інтерактивний захід до Дня Академії

Детальніше...

Шановні здобувачі освіти, викладачі, співробітники! Запрошуємо вас доєднатись до інтерактивного заходу, присвяченого дню народження Академії. Зустріч відбудеться 1 травня за розкладом кураторських годин – о 14.30.

Детальніше...

Національний народний рейтинг «Науковий лідер України»

Детальніше...

У 2024 році незалежними ЗМІ півдня України (телеканали: А1, ТВ-1, Gnews, City TV, Radio City 106.0FM та телеграм-канал «Дежурный по Одессе»), що є багаторічними організаторами національного рейтингу лікарів, був започаткований Національний народний рейтинг «Науковий лідер України». Рейтинг запроваджений з метою підтримки представників вітчизняної науки – професіоналів своєї справи. У рамках рейтингу проходить голосування за викладачів (науковців) і за заклади вищої освіти. Викладачі (науковці) ранжуються за званням (викладач, старший викладач, кандидат наук, доктор наук, академік) та за посадою (ректор; проректори з питань: освіти, науки, господарської діяльності; декани, завідувачі кафедр, викладачі). Подати кандидатуру на конкурс можуть усі охочі.

Детальніше...

Вітаємо ювілярів!

Детальніше...

Ректорат, профком і медіагрупа «Академія» щиро вітають ювілярів квітня 2024 року:

Детальніше...

П'ять років мовному закону

Детальніше...

П'ять років тому було запроваджено Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», який передбачав більше прав та можливостей для використання української мови в публічній площині. Зокрема державну мову зобов’язали застосовувати під час виконання службових обов’язків керівників закладів освіти всіх форм власності, педагогічних, науково-педагогічних і наукових працівників. Згідно з законом мовою освітнього процесу в закладах освіти є державна мова.

Детальніше...

У ДДМА відбулася конференція «Сучасні інформаційні технології, засоби автоматизації та електропривод»

Детальніше...

VIІІ Всеукраїнська науково-технічна конференція «Сучасні інформаційні технології, засоби автоматизації й електропривод» була проведена 18–20 квітня на базі Донбаській державній машинобудівній академії (м. Краматорськ – Тернопіль, Україна). Конференція організована за ініціативою кафедри комп’ютерних інформаційних ДДМА спільно з Громадською спілкою «ІТ кластер Донеччини» (IT Cluster Donbass).

Детальніше...

26 квітня – Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу

Детальніше...

У цей день пам’ять переносить нас до важких днів Чорнобильської аварії – однієї з найбільших техногенних катастроф людства.

Детальніше...

На урочистому засіданні Вченої ради

Детальніше...

Урочисте засідання Вченої ради ДДМА відбулось 25 квітня. І, хоча свій уже третій день народження ми відзначаємо в умовах широкомасштабної агресії, останні тенденції військової допомоги Україні від різних країн світу, а також успіхі ЗСУ на фронтах та перенесення військових дій на територію ворога – московську федерацію, вселяють надію про незаперечну ПЕРЕМОГУ над рашизмом. А безперервні ракетні атаки на наші міста з боку здихаючого рашистського звіра тільки збільшують нашу лють до агресора.

Детальніше...