ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

ПРИЗОВ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ ВІКОМ 18–19 РОКІВ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ МОЖНА ПРОВОДИТИ ЛИШЕ ЗА ЇХНІМ БАЖАННЯМ

Через карантин, який було введено в Україні через поширення пандемії COVID-19, весняний призов д...

Вівторок, 07 липня 2020
Максимальний бал на ЗНО цього року зможуть отримати більше абітурієнтів

Цього року більше абітурієнтів зможуть отримати максимальні 200 балів за зовнішнє незалежне оцін...

Понеділок, 06 липня 2020
«ЩО? ДЕ? КОЛИ?»: «ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ РІШЕННЯ» – ЧЕМПІОНИ УСЬОГО СЕЗОНУ

Ні літня спека, ні початок сезону відпусток, ні коронавірус не завадили восьми найкращим команда...

Понеділок, 06 липня 2020
Уряд оприлюднив графік підвищення мінімальної зарплати

Уряд за дорученням Президента винайшов ресурс для підвищення мінімальної заробітної плати вже з ...

Четвер, 02 липня 2020

Останні новини

Акредитацію освітніх програм проводитимуть онлайн

Детальніше...

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти затвердило Тимчасовий порядок проведення акредитації з використанням технічних засобів відеозв’язку. Про це йдеться у повідомленні Національного агентства.

Детальніше...

Зміни в освітньому процесі ДДМА

Детальніше...

Через карантинні заходи та запровадження режиму надзвичайної ситуації по всій території України в освітній процес Академії внесені деякі зміни.

Детальніше...

Проведення ЗНО і коли нам чекати на абітурієнтів

Детальніше...

Міністерство освіти визначило орієнтовні дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання і вступної кампанії при різних варіантах завершення карантинних заходів в Україні. Відповідні дані оприлюднені на сайті освітнього відомства.

Детальніше...

МОН ПРОПОНУЄ ДО ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТ НАКАЗУ «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ПРОВЕДЕННЯ ЕКСПЕРТНОЮ КОМІСІЄЮ ВИЇЗНОЇ ЛІЦЕНЗІЙНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ»

Детальніше...

МОН підготувало проєкт наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Порядку проведення експертною комісією виїзної ліцензійної експертизи у сферах фахової передвищої та вищої освіти», що визначає основні засади формування експертних комісій та порядку проведення ними виїзної ліцензійної експертизи у сферах фахової передвищої та вищої освіти.

Детальніше...

Наші студенти стали срібними призерами в конкурсі на краще відео з питань фінансової грамотності

Детальніше...

Одразу дві команди представили нашу Академію у Всеукраїнському конкурсі відеоробіт на тему «Фінансова грамотність» серед студентів закладів вищої освіти України. Конкурс проводився в рамках святкування Всесвітнього тижня грошей в Україні – 2020 (Global Money Week¬-2020) Фондом гарантування вкладів фізичних осіб за підтримки Проєкту USAID «Трансформація фінансового сектору».

Детальніше...

«Навчальний рік у вишах має завершитись так, як і планувався», – МОН

Детальніше...

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії. Про це сьогодні, 26 березня 2020 року, повідомила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій під час онлайн-трансляції на Facebook-сторінці МОН.

Детальніше...

Уряд призначив нову очільницю МОН

Детальніше...

Тимчасове виконання обов’язків Міністра освіти і науки України покладено на Любомиру Мандзій. Відповідне рішення ухвалнене на засіданні Уряду сьогодні, 25 березня 2020 року.

Детальніше...

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 24 КВІТНЯ

Детальніше...

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 25 березня 2020 року.

Детальніше...

Підсумки міжнародних турнірів з гри «Що? Де? Коли?»

Детальніше...

Підбито підсумки міжнародних турнірів «Шкільний Синхрон – Lite. Випуск 3.6» – «Ліга Старту. Епізод XII», що проходили в лютому. Були задоволені дві наші апеляції: журі ухвалило рішення зарахувати неправильну за формою, але правильну по суті відповідь на 18-е питання команді «Воронка ентропії», а також відповідь без належної конкретизації на 23-є питання командам «Кактуси» і «Еволюція». У той же час претензії «Кактусів» і «Збірної 22-ої» на 14-е питання були відкинуті.

Детальніше...

Організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 в Академії

Детальніше...

Відповідно до наказу МОН України №406 від 16.03.2020 р. в Академії заборонений вхід до корпусів і гуртожитків стороннім особам та запроваджений гнучкий (дистанційний) режим роботи працівників з виконанням узгоджених з керівником відповідного структурного підрозділу планів та функціональних посадових обов’язків.

Детальніше...

«Запровадження гнучкого (дистанційного) режиму роботи працівників закладів освіти», – МОН

Детальніше...

Міністерство освіти і науки доручило керівникам закладів освіти запровадити дистанційний режим роботи працівників. Про це йдеться у наказі відомства, що підписав в.о. міністра Юрій Полюхевич.

Детальніше...

Рекомендації Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України щодо дій та правил у період складної епідемічної ситуації

Детальніше...

Державна установа «Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» на виконання рішення Апарату Ради Національної безпеки і оборони України надсилає рекомендації для закладів вищої освіти щодо дій та правил задля недопущення розповсюдження вірусу в закладах вищої освіти в період складної епідемічної.

Детальніше...

Ще одне «золото» у кишені нашого спортсмена!

Детальніше...

Студент Академії, майстер спорту міжнародного класу Андрій Гарбар удало виступив у змаганнях із тхеквондо ВТФ, що проходили 5–6 березня в Івано-Франківську в рамках XV літньої Універсіади України. У ваговій категорії 87 кг Андрій здобув «золото»!

Детальніше...

В Академії жінкам подарували святковий концерт

Детальніше...

В Академії відсвяткували жіночий день! Четвертого березня в актовому залі для дівчат улаштували святковий концерт. Зі святом жінок нашого вишу вітали своїми виступами танцюристи, співаки і навіть фокусник!

Детальніше...

Наші пауерліфтери – на перших сходинках

Детальніше...

Студенти нашої Академії дуже вдало виступили у змаганнях відкритого чемпіонату Краматорська з пауерліфтингу, що відбулися першого березня. Перші місця у своїх вагових категоріях вибороли: Анастасія Шмарова (ЗВ17-1), Ігор Жейков (ПТМ18-2т), Анатолій Гріцина (ПЛ19-1), Микола Мирний (ОА19-1).

Детальніше...