ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Інформаційні війни, та як їм протистояти

Студенти ДДМА, члени медіа-групи «Академія», зустрілися з досвідченими журналістами з журналу De...

Четвер, 13 червня 2019
В Академії відбувся «Освітній хайп»

8 червня в ДДМА відбувся фестиваль освітніх інновацій «Освітній хайп», який став найбільш яскра...

Четвер, 13 червня 2019
IT-Universe-2019: перемоги наших студентів

6–10 червня на базі Київського національного університету культури і мистецтв та Університету «К...

Середа, 12 червня 2019
Наші футболісти у складі ФК «Авангард» узяли «срібло»

Два студенти Академії, Герман Хоружий (Мн17-1) й Олександр Маєр (ФКС18-1), із 2018 р. грають у ф...

Вівторок, 11 червня 2019

Останні новини

Студентка ДДМА стала чемпіонкою України з пауерліфтингу

Детальніше...

Студентка нової спеціальності ДДМА «Фізична культура і спорт» Маргарита Короткевич (ФКС-18т) узяла участь у Кубку України з пауерліфтингу, який відбувся 10–12 грудня в Коломиї. Маргарита у ваговій категорії 52 кг серед жінок із сумою триборства 310 кг (присідання – 130 кг, жим лежачи – 67,5 кг, станова тяга – 112,5 кг) посіла перше місце.

Детальніше...

Викладач ДДМА стала однією з переможців радіодиктанту національної єдності

Детальніше...

На сайті «Українського радіо» оприлюднено результати ХVIII радіодиктанту національної єдності. До числа переможців увійшла канд. філол. наук, викладач кафедри мовної підготовки ДДМА Ганна Ковальова. Узагалі до переможного списку потрапили 9 жителів Краматорська. Можливо, таких людей більше, адже не всі учасники вказували місце свого проживання в електронних листах.

Детальніше...

В Академії відбулася конференція з міжнародною участю «Нейромережеві технології та їх застосування – НСТіП-2018»

Детальніше...

XVII всеукраїнська наукова конференція з міжнародною участю «Нейромережеві технології та їх застосування – НСТіП-2018» відбулася в ДДМА 12–13 грудня. Організувала конференцію кафедра технології машинобудування.

Детальніше...

Свіжа газета «Академія» вже на сайті!

Детальніше...

Детальніше...

У ДДМА відбувся святковий концерт до Дня Збройних Сил України

Детальніше...

6 грудня в актовому залі Академії на честь Дня Збройних Сил України відбувся святковий концерт. Із привітальним словом виступили перший проректор ДДМА Анатолій Фесенко, член вищої ради українського реєстрового козацтва, головний отаман Донецької області, радник міського голови м. Краматорськ, генерал Сергій Міхальков, командир окремого ремонтно-відновлювального батальйону ООС, підполковник Сергій Дешевенко.

Детальніше...

Шахісти ДДМА стали кращими в області серед студентів

Детальніше...

5 грудня в Краматорську відбувся обласний турнір із шахів пам`яті І.М. Митька серед ЗВО III–IV рівнів акредитації. ДДМА представляли три команди: Олександр Касьянюк, Олена Мартинкова, Михайло Сафронов – команда ДДМА-1; Олена Балаболко, Андрій Касьянюк, Ярослав Недоруба – ДДМА-2; В'ячеслав Хруслов, Андрій Літвінов, Дарія Чернишова – ДДМА-3.

Детальніше...

Із днем народження, ФІТО!

Детальніше...

5 грудня в актовому залі ДДМА відбувся концерт, присвячений Дню народження ФІТО.

Святкування дня народження почалося зі стендапу, де продемонстрували еволюцію студентів факультету. Присутнім у залі також видалася можливість згадати танець першокурсників, який вони танцювали на Дебюті. Запальні танці, пісні та смішний інтелектуальний батл між студентами та викладачами не залишили нікого байдужими. Глядачі дуже тепло зустрічали всіх учасників концерту та підтримували їх бурхливими оплесками.

Детальніше...

PRO справжній образ Донбасу

Детальніше...

3 грудня в рекреації біля музею ДДМА відбулося відкриття виставки «Донбас: переPROчитання образу». На відкриття зібрались студенти і викладачі ДДМА, учні й вчителі шкіл. Виставка складається з декількох стендів, на яких надані штрихи до справжньої історії Донбасу.

Детальніше...

Знайомитись зі спеціальностями можна дуже весело!

Детальніше...

1 грудня Академія відкрила свої двері для майбутніх абітурієнтів із Краматорська, Слов`янська, Дружківки та Торецька. Випускники коледжів, технікумів, ВПУ завітали до нас, щоби ближче познайомитися з Академією і дізнатися, як до неї вступити. Більшість випускників уже планують вступати до нашого вишу, а ті, хто тільки обдумує, де продовжити навчання, мали змогу краще дізнатися про навчання в ДДМА. День відкритих дверей у цьому році проходив у вигляді цікавого квесту.

Детальніше...

Вітаємо з нагородою!

Детальніше... Детальніше...

Ректор ДДМА Віктор Ковальов – голова Донецького наукового центру Національної академії наук України і Міністерства освіти і науки України, доктор технічних наук, професор, нагороджений Почесною відзнакою Національної академії наук України за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 100-річчя Національної академії наук України.

У ДДМА відзначили 100-річчя Національної академії наук України

Детальніше...

Урочисті збори наукової громадськості Донецького регіону, присвячені 100-річчю Національної академії наук України, відбулися 30 листопада в Музеї ДДМА. Урочисті збори провів Донецький науковий центр Національної академії наук України й Міністерства освіти і науки України.

Детальніше...

Нагорода на всеукраїнській історико-краєзнавчій конференції

Детальніше...

Студент ДДМА Андрій Капелещук (СА-18-1) узяв участь у всеукраїнській історико-краєзнавчій конференції учнівської та студентської молоді з міжнародною участю «Південно-Східна Україна: зі стародавності у XXI століття», яка проходила з 22 по 25 листопада у Святогірську.

Детальніше...

Ректорат ДДМА зустрівся зі студентами 1-го та 2-го курсів

Детальніше...

Зустріч ректорату зі студентським активом груп 1-го та 2-го курсів відбулася 27 листопада. Зустріч розпочав ректор ДДМА, професор Віктор Ковальов. Він відповів на загальні питання роботи Академії. Зупинився на питаннях академічного обміну. Зокрема, наголосив на тому, що для академічної мобільності потрібно володіти іноземною мовою.

Детальніше...

ЗМІНИ В НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ НЕ ПЕРЕДБАЧАЮТЬСЯ. ДДМА ПРАЦЮЄ У ЗВИЧАЙНОМУ РЕЖИМІ

Детальніше...

Від 09.00 28 листопада строком на 30 діб в Україні введено воєнний стан. 276 народних депутатів підтримали це рішення.

Детальніше...

Студенти Академії ведуть активне громадське життя

Детальніше...

На ім’я ректора ДДМА Віктора Ковальова надійшли листи подяки. Облдержадміністрація висловила вдячність за сприяння в проведенні регіонального форуму «Наука. Бізнес. Інновації» за темою «Donetsk Smart region». У листі відзначається старанність, комунікабельність, злагодженість студентів ДДМА, які здійснювали технічну та організаційну допомогу під час проведення заходу.

Детальніше...