ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

10-а річниця від початку російсько-української війни

10 років тому, у лютому 2014 року, російська федерація розв’язала війну проти України. Вор...

Субота, 24 лютого 2024
МОН ЗАТВЕРДИЛО КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ НМТ-2024

Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено календарний план організації та проведен...

Четвер, 22 лютого 2024
Студентське самоврядування ДДМА взяло участь в обласному проєкті «Ми є. Були. І будем ми!»

Могутнім відгомоном сивої давнини лунають слова великого українського письменника Івана Павлович...

Середа, 21 лютого 2024
Залишаємося гідними своїх Героїв!

День Героїв Небесної Сотні відзначають щорічно 20 лютого на знак пам’яті про громадян, які...

Вівторок, 20 лютого 2024
Двигуни безпілотників стануть надійнішими

У 2023 році від Донбаської державної машинобудівної академії в щорічному конкурсі фундаментальни...

Вівторок, 20 лютого 2024

Останні новини

Перемога братів Гарбарів на міжнародних змаганнях з тхеквондо

Детальніше...

Шість медалей здобула збірна України з тхеквондо (ВТФ) на міжнародних змаганнях Riga Open, які нещодавно завершилися у столиці Латвії.

Детальніше...

Студенти змінили хід історії: 2–17 жовтня – Революція на граніті

Детальніше...

Студентська Революція на граніті стала однією з видатних подій в історії України – їй судилося змінити напрям розвитку нашої країни з ортодоксального комуністичного на демократичний. З трьох революцій, які відбулися в Україні, вона була найбільш організованою. Це унікальне явище, у якому студенти показали себе як досвідчені організатори.

Детальніше...

МОН зобов'язало виші контролювати кількість викладачів

Детальніше...

Міністерство освіти і науки зобов'язало ректорів закладів вищої освіти утримувати чисельність науково-педагогічного персоналу у відповідності до постанови КМУ від 2002 року, якою визначено відповідні нормативи чисельності науково-педагогічних працівників.

Детальніше...

Студентське самоврядування ДДМА взяло участь у зустрічі з заступником Міністра освіти і науки України

Детальніше...

У вересні, у форматі онлайн-конференції, відбулася зустріч представників ОСС (ОРГАНІВ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ) закладів вищої освіти із заступником Міністра освіти і науки України Михайлом Винницьким. До зустрічі долучилася Рада студентського самоврядування Академії.

Детальніше...

Подяка сильним, мужнім, нескореним захисникам та захисницям України

Детальніше...

Державне свято День захисників та захисниць України є днем вшанування українських військових традицій, звитяги українського народу, мужності та героїзму борців за незалежність і територіальну цілісність. Ця дата – подяка та низький уклін тим, хто зараз воює за Батьківщину, згадка про тих, хто вже за неї загинув.

Детальніше...

IX Міжнародна конференція ливарників

Детальніше...

На базі Академії 25–27 вересня пройшла IX Міжнародна науково-технічна конференція «Перспективні технології, матеріали й обладнання в ливарному виробництві». Організаторами конференції були кафедра технології та обладнання ливарного виробництва Донбаської державної машинобудівної академії, Міністерство освіти і науки України, Асоціація ливарників України (АЛУ), Фізико-технологічний інститут металів і сплавів НАН України, Донецька державна обласна адміністрація, ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод», ПАТ «Енергомашспецсталь»

Детальніше...

Слідами наших публікацій

Детальніше...

У період літніх відпусток на сайті Академії публікувались матеріали Верховної ради, Кабінету міністрів і МОН щодо деяких аспектів діяльності закладів вищої освіти. Інформація про них знаходиться за наступним посиланням – Законопроєкт 9600 «Щодо підтримки наукової роботи в ЗВО». Законопроєкт 9601 «Щодо дебюрократизації діяльності центрального органу виконавчої влади у сфері освіти і науки».

Детальніше...

Обласна олімпіада з програмування

Детальніше...

30 вересня по всій Україні в онлайн-форматі пройшли перші відбіркові етапи студентського чемпіонату світу з програмування ICPC-Ukraine-2023 (вони раніше мали офіційну назву – «обласні студентські олімпіади з командного програмування AUCPC»). За організацію заходу по Донецької області відповідала Донбаська державна машинобудівна академія (координатор – Мельников О. Ю., доцент кафедри інтелектуальних систем прийняття рішень).

Детальніше...

Хлопець у військовій формі

Детальніше...

Не дивина зараз. Нещодавно я зустріла його в міжміській маршрутці. Ми їхали поруч і я стала свідком незручної ситуації, яка відбулася між чоловіком за кермом і чоловіком у військовій формі.

Детальніше...

Вітаємо з Днем захисників і захисниць України!

Детальніше...

Щиро вітаємо наших героїв і героїнь, захисників і захисниць зі святом! Ви ризикуєте власним життям, боронячи нашу Україну. Не вистачить слів, щоб висловити подяку за вашу хоробрість, відданість, патріотизм. Ми вдячні вам за захист і вільне майбутнє нашої країни. Бажаємо нашим захисниками і захисницям міцного здоров’я, мужності, відваги та скорішої Перемоги!

Детальніше...

Із днем бібліотекаря!

Детальніше...

«Ріднити людей з книгою, відкривати їм красу і силу слова – що може бути достойнішим» (О. Гончар). Саме цими словами можна описати важливість та благородство такої професії, як бібліотекар. При чому важко назвати це лише професією, це більше життєве покликання.

Детальніше...

ІЗ ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

Детальніше...

Шановні колеги! Вітаємо вас з вашим професійним святом – Днем працівників освіти. Нехай ваша праця завжди користується заслуженою повагою в суспільстві й знаходить гідний відгук у людських серцях!

Детальніше...

На Вченій раді Академії

Детальніше...

На вересневому засіданні Вченої ради заслухані важливі питання роботи ДДМА. З доповіддю про Підсумки прийому студентів в Академію у 2023 році та основні напрями профорієнтаційної роботи у 2023/2024 навчальному році. Виступив перший проректор, доцент Анатолій Фесенко.

Детальніше...

«Срібло» на всеукраїнському турнірі з самбо

Детальніше...

Всеукраїнський турнір із самбо серед підлітків, кадетів і кадеток, юнаків і дівчат старшого віку, що відбувся 22–24 вересня в Києві, проходив на честь героїв Сил спеціальних операцій ЗСУ. Учасниками змагань стали понад 300 спортсменів із 16 областей країни.

Детальніше...

КТК обрала нових членів Вченої ради

Детальніше...

Конференція трудового колективу та виборних представників осіб, що навчаються в Донбаській державній машинобудівній академії, відбулася 27 вересня в режимі онлайн. На порядку денному було питання обрання виборних представників до складу Вченої ради ДДМА замість вибулих.

Детальніше...