ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Наша «бронза» на студентській спартакіаді

16 жовтня на спортивній базі Донбаської державної машинобудівної академії з нагоди відзначення Д...

Четвер, 17 жовтня 2019
Краматорськ зібрав ливарників зі всієї країни

В Академії стартувала VII Міжнародна науково-технічна конференція «Перспективні технології, мате...

Середа, 16 жовтня 2019
Козацькі розваги

«Де козак, там і слава!» – під таким гаслом 15 жовтня в спортивній залі ФОК відбулося свято, при...

Середа, 16 жовтня 2019
Перші кроки до великої науки

Установча конференція Малої академії наук (МАН) із науково-промислового профілю відбулася в ДДМА...

Вівторок, 15 жовтня 2019
Дівчата в техніці

Напередодні Міжнародного дня дівчат, 8 жовтня, CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвито...

П'ятниця, 11 жовтня 2019

Останні новини

Із днем народження, Академіє, із днем народження, Alma Mater!

Детальніше...

Цього дня вся Академія чекала весь рік – 24 квітня ДДМА відсвяткувала свій День народження. В актовому залі зібралося багато студентів, викладачів та співробітників, щоб привітати Академію з 66-ю річницею з дня заснування Краматорського індустріального інституту та 25-ю річницею в статусі Донбаської державної машинобудівної академії.

Детальніше...

Академія – спортивний виш!

Детальніше...

З нагоди 66-річчя ДДМА біля другого корпусу відбулося спортивно-художне свято. Із привітальним словом до викладачів та студентів звернувся ректор нашої Академії Віктор Ковальов. Він підкреслив, що ДДМА здавна відома як спортивний виш. Студенти й викладачі мають достатньо високі спортивні показники. Багато серед них майстрів і кандидатів у майстри спорту, спортсменів-розрядників. А цього навчального року в Академії відкрита нова спеціальність – «Фізичне виховання і спорт».

Детальніше...

Академія святкує свій 66-й день народження!

Детальніше...

Сьогодні, 24 квітня, у ДДМА головне свято року – наш виш святкує 66-річчя з дня заснування і 25 років у статусі Академії!

Детальніше...

Вітання ректора до Дня Академії | Нам вже 66 років!

ДДМА долучилися до міської толоки

Детальніше...

20 квітня студенти і викладачі Академії долучилися до міської толоки. Робимо наше місто чистішим та комфортнішим.

Детальніше...

Свіжа газета «Академія» вже на сайті

Детальніше...

Детальніше...

З днем народження, ФЕМ!

Детальніше...

Свято до Дня факультету економіки та менеджменту, яке відбулося 16 квітня в актовому залі ДДМА, за традицією, відкрив декан факультету Євген Мироненко. У своєму виступі він розповів про діяльність факультету та досягнення. За минулий рік на ФЕМ відкрили дві нові спеціальності: «Фізична культура і спорт» та «Політологія». Була надана ліцензія на підготовку спеціалістів з маркетингу, публічного управління та адміністрування, соціального забезпечення та готельно-ресторанного бізнесу. За цими спеціальностям буде проходити набір студентів із 1 вересня 2019 року. Також на факультеті велася наукова діяльність: було опубліковано 124 наукові статті, студенти та викладачі взяли участь у стартап-школі Sikorsky Challenge і посіли призові місця.

Детальніше...

У ДДМА обрали найкращі стартапи

Детальніше...

18 квітня в Академії відбувся стартап-фестиваль «Sikorsky Challenge Краматорськ» для учнів старших класів та студентів технікумів за програмою «Основи інноваційного підприємства». На цьому фестивалі були заслухані проекти випускників стартап-школи, які протягом двох місяців займалися розробками ідей, а також їх удосконаленням.

Детальніше...

ІТConnect 2019

Детальніше...

18 квітня в актовому залі ДДМА пройшла регіональна конференція ІТConnect 2019, що проводиться компанією QuartSoft у співпраці з нашою Академією.

Детальніше...

МАЙБУТНЄ МІСЦЕ РОБОТИ ВЖЕ СЬОГОДНІ

Детальніше...

17 квітня в другому корпусі ДДМА пройшов щорічний «Ярмарок вакансій», під егідою Краматорського міського центру зайнятості. Ярмарок відвідало багато студентів. Захід проводиться з метою допомогти старшокурсникам обрати майбутнє місце роботи. Для цього представники різних компаній охоче розповідають про вакансії та навички, які найбільш цінуються на їхніх підприємствах.

Детальніше...

Наші футболісти вибороли «срібло» на обласних змаганнях

Детальніше...

З 15 по 17 квітня в приміщенні ФОК Донбаської державної машинобудівної академії відбулися фінальні обласні змагання чемпіонату Донецької області з футзалу серед студентів університетів, академій та інститутів (закладів вищої освіти ІІІ–IV рівнів акредитації).

Детальніше...

Спортивна конференція розпочала роботу

Детальніше...

Саме зараз у другому корпусі ДДМА відбувається V міжнародна науково-технічна конференція «Педагогіка й сучасні аспекти фізичного виховання». Вона має достатньо широкий міжнародний склад, адже організаторами, крім науковців України, є науковці Польщі, Білорусі, Казахстану, Молдови, Вірменії.

Детальніше...

Обласна олімпіада з програмування (рекордне число учасників і призових місць ДДМА)

Детальніше...

У середині квітня Донбаська державна машинобудівна академія п'ятий рік поспіль силами кафедри інтелектуальних систем прийняття рішень приймала учасників Обласної студентської олімпіади з командного програмування (1/8 фіналу студентської першості світу ACM-ICPC) – 46 команд, які представляли навчальні заклади Краматорська, Дружківки, Слов'янська, Лимана, Бахмута, Покровська, Курахова й Маріуполя.

Детальніше...

«Бронза» на Ukraine Open Cup-2019

Детальніше...

Цими вихідними, 13–14 квітня, у Харкові пройшов міжнародний турнір із тхеквондо WT Ukraine Open Cup-2019, який зібрав близько 300 спортсменів із 20 країн.

Детальніше...

Спеціальність «Галузеве машинобудування» акредитована

Детальніше...

У ДДМА продовжується акредитація спеціальностей, тому 9-11 квітня була проведена акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми (спеціальності) «Галузеве машинобудування» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти. Акредитація відбувалась на кафедрах КМСІТ, ПТМ, АММіО.

Детальніше...