ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

На засіданні вченої ради ДДМА
1.jpg

На лютневому засіданні вченої ради ДДМА, окрім питань діяльності Академії, було проведене випробо...

П'ятниця, 01 березня 2024
Вітаємо ювілярів!
1.jpg

Ректорат, профком і медіагрупа «Академія» щиро вітають ювілярів січня і лютого 2024 року:

Четвер, 29 лютого 2024
Названо спеціальності, на які буде збережено держзамовлення
2.jpg

Після ухвалення законодавчих змін, якими передбачено реформа системи бюджетного фінансування здо...

Середа, 28 лютого 2024
ВШАНОВУЄМО ПАМ’ЯТЬ ВИПУСКНИКІВ АКАДЕМІЇ, ЯКІ ПОЛЯГЛИ ЗА УКРАЇНУ
1.jpg

Виконуючи військовий обов’язок із захисту Батьківщини, загинув випускник ДДМА Олег Проць.

Вівторок, 27 лютого 2024
10-а річниця від початку російсько-української війни
1.jpg

10 років тому, у лютому 2014 року, російська федерація розв’язала війну проти України. Вор...

Субота, 24 лютого 2024

Стартап школа Sikorsky Challenge Краматорськ починає новий цикл занять

8.jpg

Як ми вже писали, у вересні на Сході України стартував проєкт «Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

На жаль, через пандемію COVID-19 початок роботи стартап школи Sikorsky Challenge Краматорськ у рамках зазначеного проєкту для студентів та викладачів Донбаської державної машинобудівної академії було відтерміновано. І ось, нарешті, 9 та 10 лютого 2021 р. паралельно відбулись два тренінги.

Леся Люшенко провела дводенний інтенсив для викладачів Академії на тему «Створення конкурентоспроможної бізнес-моделі для компанії. Інструменти розвитку компанії».

Провідні викладачі кафедр «Фінанси, банківська справа і підприємництво» та «Менеджмент» протягом двох днів підвищували свою кваліфікацію разом із досвідченим тренером та бізнес-консультантом Лесею Люшенко. Робота у формі тренінгу-інтенсиву була цікавою та плідною. У березні відбудуться ще два тренінги з цього циклу, присвячені інструментам маркетингу та продажу та операційній діяльності компанії.

Олексій Струцинський провів дводенний тренінг для команд стартаперів ДДМА на тему «Вступ до стартап бізнесу. Основи бізнес-моделювання. Розвиток роботи з  клієнтами».

Команди від 8 кафедр ДДМА («Електромеханічні системи автоматизації», «Комп’ютерні інформаційні технології», «Фінанси, банківська справа та підприємництво», «Менеджмент», «Інноваційні технології і управління», «Комп’ютеризовані дизайн і моделювання процесів і машин», «Комп’ютеризовані мехатронні системи, інструменти та технології»), сформованих за принципом «викладач+студенти», прийшли на тренінг зі своїми інноваційними ідеями, проробленими більшою чи меншою мірою. Цікаво, що протягом дводенного тренінгу деякі з цих ідей суттєво трансформувались – Олексій Струцинський як досвідчений тренер міжнародного класу допоміг декільком командам сфокусуватись на актуальних проблемах краматорської громади. Тож, ми можемо сподіватись, що проєкти учасників стартап-школи Sikorsky Challenge Краматорськ будуть корисними для нашого міста.

Стартапери ДДМА познайомились із засадами інноваційного бізнесу, усвідомили відмінність вже діючого бізнесу і стартапу як механізму пошуку оптимальної бізнес-моделі, почали опановувати практичними навичками бізнес-моделювання, визначення цільової аудиторії, проведення маркетингових досліджень.

Дводенний інтенсив на 16 академічних годин занурив наших інноваторів в атмосферу пошуку власної бізнес-моделі. Тепер команди під менторством Михайла Турчаніна та Наталі Михайличенко продовжать практичне опанування своєрідного «домашнього завдання», поставленого перед командами Олексієм Струцинським. Результатом такої командної «домашньої роботи» стане життєздатна і гнучка бізнес-модель, розроблена кожною зі стартап-команд.

Утім, не слід забувати, що стартап – це безперервний пошук, тому вже 2–3 березня відбудеться наступний дводенний інтенсив для наших інноваторів.

Наталя Михайличенко

 

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого Інноваційному холдингу «Sikorsky Challenge» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю Інноваційного холдингу «Сікорскі Челендж» та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.


7.jpg 21.jpg 31.jpg
5.jpg 6.jpg 4.jpg