ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Спортсмени ДДМА – кандидати на участь в Олімпійських іграх
3.jpg

Наші атлети наполегливо продовжують підготовку до найголовніших змагань своєї кар’єри – Олімпійс...

П'ятниця, 03 лютого 2023
А ви перейшли на українську?
3.png

За результатами опитування в додатку «Київ Цифровий» з початку повномасштабної війни 33% киян пе...

Четвер, 02 лютого 2023
Ще одна золота медаль у змаганнях зі штовхання ядра
4.jpg

Третю перемогу за січень здобула спортсменка ДДМА Марія Ларіна, яка навчається на 2-му курсі спе...

Середа, 01 лютого 2023
Дві «бронзи» вибороли спортсмени Академії
1.jpg

В Ужгороді Закарпатської області 19–22 січня відбувся чемпіонат України з боротьби (U23) греко-р...

Вівторок, 31 січня 2023
Старовинна легенда про українську мову, яку наші бабусі розповідали дітям
3.jpg

Ділив Бог між народами землю і дарував їм мови. Роздав усе, що мав, і сів відпочивати. Аж тут пі...

Понеділок, 30 січня 2023

Стартап школа Sikorsky Challenge Краматорськ починає новий цикл занять

8.jpg

Як ми вже писали, у вересні на Сході України стартував проєкт «Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

На жаль, через пандемію COVID-19 початок роботи стартап школи Sikorsky Challenge Краматорськ у рамках зазначеного проєкту для студентів та викладачів Донбаської державної машинобудівної академії було відтерміновано. І ось, нарешті, 9 та 10 лютого 2021 р. паралельно відбулись два тренінги.

Леся Люшенко провела дводенний інтенсив для викладачів Академії на тему «Створення конкурентоспроможної бізнес-моделі для компанії. Інструменти розвитку компанії».

Провідні викладачі кафедр «Фінанси, банківська справа і підприємництво» та «Менеджмент» протягом двох днів підвищували свою кваліфікацію разом із досвідченим тренером та бізнес-консультантом Лесею Люшенко. Робота у формі тренінгу-інтенсиву була цікавою та плідною. У березні відбудуться ще два тренінги з цього циклу, присвячені інструментам маркетингу та продажу та операційній діяльності компанії.

Олексій Струцинський провів дводенний тренінг для команд стартаперів ДДМА на тему «Вступ до стартап бізнесу. Основи бізнес-моделювання. Розвиток роботи з  клієнтами».

Команди від 8 кафедр ДДМА («Електромеханічні системи автоматизації», «Комп’ютерні інформаційні технології», «Фінанси, банківська справа та підприємництво», «Менеджмент», «Інноваційні технології і управління», «Комп’ютеризовані дизайн і моделювання процесів і машин», «Комп’ютеризовані мехатронні системи, інструменти та технології»), сформованих за принципом «викладач+студенти», прийшли на тренінг зі своїми інноваційними ідеями, проробленими більшою чи меншою мірою. Цікаво, що протягом дводенного тренінгу деякі з цих ідей суттєво трансформувались – Олексій Струцинський як досвідчений тренер міжнародного класу допоміг декільком командам сфокусуватись на актуальних проблемах краматорської громади. Тож, ми можемо сподіватись, що проєкти учасників стартап-школи Sikorsky Challenge Краматорськ будуть корисними для нашого міста.

Стартапери ДДМА познайомились із засадами інноваційного бізнесу, усвідомили відмінність вже діючого бізнесу і стартапу як механізму пошуку оптимальної бізнес-моделі, почали опановувати практичними навичками бізнес-моделювання, визначення цільової аудиторії, проведення маркетингових досліджень.

Дводенний інтенсив на 16 академічних годин занурив наших інноваторів в атмосферу пошуку власної бізнес-моделі. Тепер команди під менторством Михайла Турчаніна та Наталі Михайличенко продовжать практичне опанування своєрідного «домашнього завдання», поставленого перед командами Олексієм Струцинським. Результатом такої командної «домашньої роботи» стане життєздатна і гнучка бізнес-модель, розроблена кожною зі стартап-команд.

Утім, не слід забувати, що стартап – це безперервний пошук, тому вже 2–3 березня відбудеться наступний дводенний інтенсив для наших інноваторів.

Наталя Михайличенко

 

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого Інноваційному холдингу «Sikorsky Challenge» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю Інноваційного холдингу «Сікорскі Челендж» та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.


7.jpg 21.jpg 31.jpg
5.jpg 6.jpg 4.jpg