ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

«Срібло» на всеукраїнському турнірі з самбо
1.jpg

Всеукраїнський турнір із самбо серед підлітків, кадетів і кадеток, юнаків і дівчат старшого віку...

Четвер, 28 вересня 2023
КТК обрала нових членів Вченої ради
1.jpg

Конференція трудового колективу та виборних представників осіб, що навчаються в Донбаській держа...

Середа, 27 вересня 2023
Назви «росія» та «російська федерація» відтепер офіційно можуть писатися з малої літери
3.jpg

Написання назви країни-агресора «росія» та «російська федерація» відтепер є офіційної нормою укр...

Вівторок, 26 вересня 2023
Перемога на чемпіонаті України з тхеквондо
3.jpg

Національні змагання з тхеквондо (ВТФ) відбулися 15–17 вересня в місті Одеса. На чемпіонаті Укра...

Понеділок, 25 вересня 2023
Вітаємо з Днем міста і Днем машинобудівника!
1.jpg

У четверті вихідні вересня ми завжди гучно святкували День нашого міста і День машинобудівника &...

Субота, 23 вересня 2023

Стартап школа Sikorsky Challenge Краматорськ починає новий цикл занять

8.jpg

Як ми вже писали, у вересні на Сході України стартував проєкт «Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

На жаль, через пандемію COVID-19 початок роботи стартап школи Sikorsky Challenge Краматорськ у рамках зазначеного проєкту для студентів та викладачів Донбаської державної машинобудівної академії було відтерміновано. І ось, нарешті, 9 та 10 лютого 2021 р. паралельно відбулись два тренінги.

Леся Люшенко провела дводенний інтенсив для викладачів Академії на тему «Створення конкурентоспроможної бізнес-моделі для компанії. Інструменти розвитку компанії».

Провідні викладачі кафедр «Фінанси, банківська справа і підприємництво» та «Менеджмент» протягом двох днів підвищували свою кваліфікацію разом із досвідченим тренером та бізнес-консультантом Лесею Люшенко. Робота у формі тренінгу-інтенсиву була цікавою та плідною. У березні відбудуться ще два тренінги з цього циклу, присвячені інструментам маркетингу та продажу та операційній діяльності компанії.

Олексій Струцинський провів дводенний тренінг для команд стартаперів ДДМА на тему «Вступ до стартап бізнесу. Основи бізнес-моделювання. Розвиток роботи з  клієнтами».

Команди від 8 кафедр ДДМА («Електромеханічні системи автоматизації», «Комп’ютерні інформаційні технології», «Фінанси, банківська справа та підприємництво», «Менеджмент», «Інноваційні технології і управління», «Комп’ютеризовані дизайн і моделювання процесів і машин», «Комп’ютеризовані мехатронні системи, інструменти та технології»), сформованих за принципом «викладач+студенти», прийшли на тренінг зі своїми інноваційними ідеями, проробленими більшою чи меншою мірою. Цікаво, що протягом дводенного тренінгу деякі з цих ідей суттєво трансформувались – Олексій Струцинський як досвідчений тренер міжнародного класу допоміг декільком командам сфокусуватись на актуальних проблемах краматорської громади. Тож, ми можемо сподіватись, що проєкти учасників стартап-школи Sikorsky Challenge Краматорськ будуть корисними для нашого міста.

Стартапери ДДМА познайомились із засадами інноваційного бізнесу, усвідомили відмінність вже діючого бізнесу і стартапу як механізму пошуку оптимальної бізнес-моделі, почали опановувати практичними навичками бізнес-моделювання, визначення цільової аудиторії, проведення маркетингових досліджень.

Дводенний інтенсив на 16 академічних годин занурив наших інноваторів в атмосферу пошуку власної бізнес-моделі. Тепер команди під менторством Михайла Турчаніна та Наталі Михайличенко продовжать практичне опанування своєрідного «домашнього завдання», поставленого перед командами Олексієм Струцинським. Результатом такої командної «домашньої роботи» стане життєздатна і гнучка бізнес-модель, розроблена кожною зі стартап-команд.

Утім, не слід забувати, що стартап – це безперервний пошук, тому вже 2–3 березня відбудеться наступний дводенний інтенсив для наших інноваторів.

Наталя Михайличенко

 

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого Інноваційному холдингу «Sikorsky Challenge» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю Інноваційного холдингу «Сікорскі Челендж» та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.


7.jpg 21.jpg 31.jpg
5.jpg 6.jpg 4.jpg