ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Ще одна медаль у скарбничці нашого тхеквондиста Артема Гарбара
1.jpg

З 27 по 29 вересня в столиці Албанії місті Тірана проходить чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ, U-...

Середа, 28 вересня 2022
Вітаємо Сергія Ковалевського з ювілеєм!
1.jpg

27 вересня виповнилося 70 років доктору технічних наук, професору, завідувачу кафедри інноваційн...

Вівторок, 27 вересня 2022
З Днем машинобудівника!
1.jpg

В останні вихідні вересня ми завжди гучно святкували День нашого міста і День машинобудівника – ...

Неділя, 25 вересня 2022
Реєстр успішності студентів, які вступили у 2022 році
588-1.jpg

На сайт ДДМА у розділ «Студенту» – «Стипендія» додано реєстри успішності студентів, які вступили...

Четвер, 22 вересня 2022
21 вересня – Міжнародний день миру
1.jpg

Сьогоднішній Міжнародний день миру Україна проживає у війні. Від ракет і бомб у підвалах ховають...

Середа, 21 вересня 2022

Наш студент став переможцем забігу на Кубок студентів

img_1.jpg

21 вересня на площі Миру пройшов марафон «Наш Краматорськ», приурочений до 151-річчя Краматорська. Цього року більше 4000 учасників відвідали цей захід. Усього в рамках бігового заходу «Наш Краматорськ» відбулися забіги на 15 різноманітних дистанцій, де кожен фінішер отримав унікальну медаль, а переможці та призери – грамоти, кубки, призи, грошові винагороди. Студенти ДДМА брали участь у забігу на дистанції 5 км у номінації «Кубок студентів» і отримали незабутні враження.

Для когось це стало справжнім випробуванням, а хтось навіть не встиг утомитися. Наші студенти перевірили свою фізичну підготовку та показали непоганий результат. Першокурсник Богдан Нерівний (ФКС-19-1) прийшов до фінішу із часом 00:19:54. Саме він став переможцем серед студентів та посів третє місце у загальному рейтингу на дистанції 5 км!

Богдан почав займатися спортом з 11 років. Бігав по 2–3 км на день, підтягувався, віджимався. Після вступу до Академії він увійшов до команди ДДМА з волейболу та вже показав хороші результати у цьому виді спорту.

img_2.jpg

Протягом року Богдан тренувався до забігу: першокурсник збільшував навантаження та навіть пробіг 2 напів-марафони. Наш студент став на лінію старту одним із перших, це було дуже важливо для нього. Богдана сильно надихала підтримка вболівальників під час бігу. Він навіть не відчував втоми. Після цього забігу Богдан планує брати участь у марафоні «Наш Краматорськ» й наступного року. Студент ДДМА хоче краще підготуватися та спробувати себе на дистанції 21 км.

Окрім цього учасники забігу поділилися своїми враженнями. Студентка першого курсу Ганна каже: «Було дійсно цікаво, як на мене. Я змогла це зробити, пробігла 5 км і зрозуміла, що можу навіть більше, ніж думала раніше. Я дуже рада, що взяла участь у цьому заході разом зі своїми одногрупниками й змогла з ними зблизитися».

Деякі студенти Академії бігли без усілякої підготовки, і їм ці 5 км далися досить важко. Але були й ті, хто приводив себе до форми заздалегідь. Студент другого курсу Артем розповідає: «Узагалі я дуже люблю спорт і займався різними його видами. Цього року вирішив спробувати себе в бігу. Улітку я тренувався майже кожного дня, зараз трохи рідше, але все одно був готовий до подолання такої дистанції».

Учасники забігу отримали ціле море емоцій, а також пам'ятні медалі. Бажаємо всім студентам, які брали участь у заході, ставати сильнішими та продовжувати займатися спортом.

img_3.JPG img_4.JPG img_9.jpg img_10.jpg