ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Не слід поспішати з відновленням навчання в аудиторіях!
img_2.jpeg

Як повідомляє Кабмін, перехід областей до наступного етапу карантину, що передбачає послаблення ...

Середа, 03 червня 2020
ПРОДОВЖЕНО ДОСТУП ЗА КОШТИ БЮДЖЕТУ ДО SCOPUS ТА WOS ДЛЯ ВИШІВ ТА НАУКОВИХ УСТАНОВ УКРАЇНИ
img_1.png

Добра новина для науковців Академії – МОН продовжує передплату на міжнародні наукометричні бази ...

Середа, 03 червня 2020
БЕЗКОШТОВНІ ВЕБІНАРИ З ВИКОРИСТАННЯ БАЗИ ДАНИХ WEB OF SCIENCE
glav.jpg

Протягом чотирьох днів, із 2 до 5 червня 2020 року, представники ЗВО та наукових установ України...

П'ятниця, 29 травня 2020

На Донеччину завітало справжнє українське кіно

img_ukr_1.jpg

Громадська організація «Мистецька вежа» за підтримки штабу Об’єднаних сил і Державного агентства з питань кіно започаткували проект «Українське кіно – Донбасу», мета якого популяризація українського кіно серед мешканців нашого регіону.

Суть проекту полягає в творчих зустрічах зі сценаристами й продюсерами українських фільмів та спільний перегляд кіно. До списку привезених фільмів увійшли художні стрічки: «Позивний «Бандерос», «Червоний», «Гуцулка Ксенія», «На своїй землі»; документальні фільми: «Перша сотня», «Будинок «Слово»; та дитячі фільми: «Викрадена принцеса. Руслан та Людмила», «Микита Кожум`яка», «Сторожова застава» (казка-фентезі), «Трубач» (фільм-мюзікл).

А до медіа-групи «Академія» ДДМА завітала творча команда проекту: керівник Олена Чередниченко, кінематографіст Валерія Борщевська, кінематографісти та автори книги «Позивний «Бандерос» Артемій Кірсанов і Сергій Дзюба. Зустріч організував заступник начальника штабу ООС зі стратегічних комунікацій Руслан Мірошниченко.

За філіжанкою чаю гості розповіли про майбутні заходи та про створення фільму й одноіменної книги «Позивний «Бандерос», яку, до речі, автори презентували нашій редакції.

«Позивний «Бандерос» – український військовий детективний фільм режисера Зази Буадзе. Сценарій стрічки, написаний Сергієм Дзюбою та Артемієм Кірсановим, має в основі щоденники нацгвардійця Сергія Башкова з позивним «Індіанець» та розповіді воїнів АТО. Автори розповіли, що прототипом головного героя послужив їх однокурсник, яких родом із Сєвєродонецька. Умовне місце подій – селище Веселе, що в принципі є в кожній області України, і з яким і глядач, і читач можуть ототожнювати й своє середовище. Книгу писали для військових, які будучі на передовій, не мають змоги подивитися фільм. Та цей твір можуть читати й діти віком від 10 років.

«Зйомки фільму – це наша власна ініціатива, – говорить Артемій, – для її реалізації ми навіть звільнилися з роботи». На той час Сергій та Артемій працювали на відомому телеканалі.

«У фільмі знімались справжні АТОвці, – доповнює Сергій, – а Олег Шульга, який грав головного героя, служив рік у Золотому, тому сцени у фільмі і гра акторів дуже реалістичні». А ще сценаристи додали, що виконавець головної ролі отримав премію за кращу чоловічу роль в іноземному фільмі в Лондоні.

Далі команда презентуватиме проект «Українське кіно – Донбасу» в маленьких містечках Луганщини й Донеччини, до речі вони вже побували в Привіллі, Новодружеську й Кримському. На черзі Кряківка, Трьохізбенка і Щастя.

img_ukr_4.jpg img_ukr_6.jpg img_ukr_3.jpg img_ukr_5.jpg img_ukr_2.jpg