ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

В Академії відбулася міжнародна науково-технічна конференція «Інформатика, управління та штучний інтелект»
1.jpg

ДДМА (кафедра КМСІТ) спільно з НТУ «ХПІ» традиційно стала організатором XI Міжнародної науково-т...

Вівторок, 21 травня 2024
Студраду ДДМА нагородили грамотою за участь у національній руханці до Міжнародного дня вишиванки
1.jpg

У день, коли світ відзначає красу і самобутність української вишиванки, Українська федерація &la...

Понеділок, 20 травня 2024
Наука – дорога в майбутнє
1.jpg

Наука – найважливіший чинник технічного і соціально-культурного прогресу. Особливо у воєнні часи...

Субота, 18 травня 2024
ВІТАЄМО НАУКОВЦІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ НАУКИ В УКРАЇНІ!
5.jpg

Шановні колеги, науковці, від щирого серця вітаємо вас із професійним святом – Днем науки ...

Субота, 18 травня 2024
Бронзовий призер Європи з тхеквандо
1.jpg

Чемпіонат Європи з тхеквондо (ВТФ) відбувся 9–12 травня в Белграді (Сербія). На цих змаганнях сп...

П'ятниця, 17 травня 2024

ДДМА взяла участь у фестивалі з робототехніки RoboSmart Dn.Ua та конференції SmartPicnic (доповнено)

img_13.jpg bioart.png

15 червня в Слов'янську відбулися Відкрита конференція IT-розробників SmartPicnic, присвячена питанням впровадження в управління містами електронного врядування, та регіональний дитячий фестиваль з робототехніки RoboSmart Dn.Ua для школярів зі Слов’янська, Краматорська, Бахмута, Добропілля та Торецька.

Студенти й викладачі ДДМА взяли участь у відкритій конференції у якості доповідачів та у фестивалі робототехніки у якості членів журі, зокрема представники кафедри ІСПР були суддями, разом з іншими, на одному зі змагань роботів – робофутболі. Студенти й викладачі кафедри КІТ брали участь у суддівстві змагань дистанційного робосумо й слалому для роботів LEGO та Arduino. Викладачі кафедри ПТМ, разом із представниками облдержадміністрації, були технічними експертами для представлених шкільних проектів із робототехніки та засобів автоматизації.

На території коворкінгу TopPlace «Монополія Крона» для учасників RoboSmart Dn.Ua були підготовлені майданчики фестивалю, де вони мали змогу представити свої проекти з робототехніки або засобів автоматизації, узяти участь у майстер-класах із робототехніки LEGO, спробувати свої сили у вільному конструюванні з деталей LEGO.

У приміщенні коворкінгу на конференцію зібралися учасники зі Слов'янська, Бахмута, Краматорська, Миколаївки, Черкаського, Добропілля, Маріуполя, Дружківки, Торецька, Києва, Дрогобича та чисельні делегації з міст Одеської області, а також з Естонії. Вони обговорили питання та послухали інформацію про досвід інших країн, а також українських міст, де подібні електронні послуги були успішно впровадженні в життя.

Відкрив конференцію перший заступник голови Донецької обласної держадміністрації Євген Вілінський, який висловив підтримку новим технологіям в управлінні містами та побажав учасникам нових успіхів.

Майстер-клас з впровадження електронного врядування на прикладі своєї країни для учасників заходу провів міжнародний експерт з Естонії Віктор Гузун.

Для учасників була зроблена презентація заходів у рамках проекту ПРООН щодо е-врядування в містах та районах Донецької області за підтримки ЄС та обговорення питання електронних сервісів для врядування та громадян і технологій, які трансформують міста та стратегію SmartCity в пілотних містах. Також на конференції обговорювалися питання взаємодії представників органів місцевого самоврядування з громадськістю.

SmartCity дасть змогу жителям міста отримувати в електронному вигляді послуги від влади, що зменшить корупційну складову та зменшить витрати часу містян на отримання послуг. Наприклад, електронний запис до сімейного лікаря або до школи чи садочка. А можливо, містянам буде цікаво користуватися електронною мапою житлово-комунальних проблем міста.

Завідувач кафедри КІТ Олександр Тарасов виступив перед представниками ІТ-бізнесу з усієї України з доповіддю про перспективи розвитку навчальних програм із відкриття нових спеціальностей та освітніх програм з біоінженерії у рамках співпраці з європейськими програмами Erasmus+ і BioArt.

Захід був організований та проводився платформою Kyiv Dialogue спільно з Департаментом інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин ДонОДА при підтримці Агентства USAID.

img_6.jpg img_2.jpg img_4.jpg img_3.jpg img_5.jpg img_1.jpg img_2.jpg img_3.jpg img_4.jpg img_5.jpg img_6.jpg img_7.jpg img_12.jpg img_10.jpg img_8.jpg DSC_7250.jpg img_11.jpg