ENG
 • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

 • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

 • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

 • Важлива не кількість знань, а якість їх.

 • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

 • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

 • Бич людини - це уявлюване знання.

 • Знання - сила.

 • Знання - знаряддя, а не ціль.

 • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Оголошення

2023/2024

15.11.2023 року

Про терміни початку заліково-екзаменаційної сесії для здобувачів вищої освіти ЦДЗО!

До уваги студентів заочно-дистанційної форми навчання! Повідомляємо про терміни початку заліково-екзаменаційної сесії 1-го семестру 2023-24 навчального року:

- для академічних груп магістрів 1-го курсу – з 18.12.2023р.;

- для всіх академічних груп бакалаврів – з 25.12.2023р.

Розклад складання екзаменів і заліків з прив’язкою за конкретними датами в межах затвердженого терміну сесії буде розміщений на сайті академії за тиждень до початку сесії.

 Увага! Семестрові контрольні роботи! Починаючи з 15.11.2023р. в системі MOODLE DDMA викладачами забезпечується відкриття доступу до виконання студентами семестрових контрольних робіт за навчальними курсами поточного навчального семестру.

 Умови складання семестрових контрольних робіт:

- максимально можлива кількість здійснюваних спроб – 3;

- тривалість часу здійснюваної спроби – необмежено;

- метод оцінювання– кращий результат за здійсненими спробами.

Також нагадуємо, що студенти допускаються до складання заліково-екзаменаційної сесії у разі наявності позитивних балів за семестровими контрольними роботами (55 балів і більше), а для студентів-контрактників – ще й за умови повної сплати за навчання за перший семестр.

2022/2023

24.04.2023 року

Шановні студенти заочно-дистанційної форми навчання!

Повідомляємо, літня заліково-екзаменаційна сесія (другого семестру 2022-23 навч.р.) буде проведена з 19.06.2023р.

Починаючи з 01.05.2023р. в системі MOODLE DDMA відкривається доступ до семестрових контрольних робіт за навчальними курсами поточного навчального семестру. Умови складання контрольних робіт:

- кількість здійснюваних спроб (за необхідністю) – 3;

- тривалість часу здійснюваної спроби – необмежена;

- метод оцінювання – кращий результат за здійсненими спробами.

Увага! Студенти допускаються до складання екзаменаційних й залікових робіт під час сесії у разі наявності позитивних балів за виконані до початку сесії семестрові контрольні роботи (55 балів і більше).

07.12.2022 року

Шановні студенти заочно-дистанційної форми навчання!

З 12 грудня 2022р. з 9:00, згідно затвердженого розкладу, розпочинається в дистанційному режимі заліково-екзаменаційна сесія першого семестру для здобувачів першого (бакалаврського) рівня!

Пропонуємо ознайомитися й керуватися до початку й під час поточної заліково-екзаменаційної сесії нижче наведеною «Пам’яткою студентам щодо складання зимової заліково-екзаменаційної сесії здобувачами освіти ЗАОЧНОЇ форми навчання за першим (бакалаврським) рівнем» .

Увага! Головна особливість організації проведення поточної заліково-екзаменаційної сесії в теперішніх умовах для студентів заочної форми – можливість виставлення викладачами підсумкових оцінок з дисциплін «автоматом» за підсумками виконання студентами семестрових контрольних робіт на позитивний бал (55 і вище) й за умови своєчасного виконання студентами інших складових навчального плану дисциплін (лабораторних робіт, практикумів, завдань з самостійної роботи) – детально див. інформацію у пам’ятці.

Ще раз звертаємо увагу! Щоб отримати можливість одержання підсумкових оцінок «автоматом» за результатами семестрових балів, студентам необхідно до початку заліково-екзаменаційної сесії забезпечити завчасне виконання семестрових контрольних робіт й інших складових навчального плану!

Також нагадуємо, студенти контрактної форми навчання допускаються до складання заліково-екзаменаційної сесії (в тому числі й із зарахуванням семестрових оцінок «автоматом») тільки у разі відсутності заборгованості по сплаті за навчання в поточному навчальному семестрі згідно персонального Договору про надання платної освітньої послуги в Академії.

31.10.2022 року

Шановні студенти заочно-дистанційної форми навчання!

Сповіщаю, заліково-екзаменаційна сесія першого семестру 2022-23 навч.р. розпочнеться з 12.12.2022р. (розклад екзаменів й заліків буде розміщений на сайті академії за тиждень до початку сесії).

Починаючи з 01.11.2022р. в системі MOODLE DDMA відкривається доступ до семестрових контрольних робіт за навчальними курсами поточного навчального семестру. Умови складання контрольних робіт:

- кількість здійснюваних спроб – 3;
- тривалість часу здійснюваної спроби – необмежена;
- метод оцінювання– кращий результат за здійсненими спробами.

Увага! Студенти допускаються до складання заліково-екзаменаційної сесії у разі наявності позитивних балів за семестровими контрольними роботами (55 балів і більше).

16.09.2022 року

До уваги студентів заочної форми навчання – бакалаврів 2, 3, 4, 5 курсів!

Настановна сесія першого семестру 2022-23 навч. року відбудеться з 19 по 24 вересня 2022р. (6 днів), згідно розкладу занять.

У разі виникнення під час настановної сесії «накладок» або ін. організаційних питань, звертайтесь:

- на номери гарячих ліній зв’язку із завідувачами кафедр;

- 095-842-62-78 – директор Центру дистанційної і заочної освіти

Федоров Микола Миколайович

Щодо термінів початку настановної сесії для студентів 1-х курсів:

- для бакалаврів 1-го курсу – з 26.09.2022р.

- для магістрів 1-го курсу – з 1.10.2022р.

Всім студентам 1-го курсу у вигляді особистого повідомлення на електронну пошту будуть надіслані логін та пароль для входу в персональний кабінет платформи дистанційного навчання MOODLE DDMA. Зазначена розсилка відбудеться найближчим часом, після повного завершення комплектування академічних груп нового зарахування.

2021/2022

02.09.2022 року

Про початок нового 2022-23 навчального року!

До уваги студентів денної і заочної форм навчання! Повідомляємо, що з початку нового навчального року в академії впроваджується в роботу оновлена платформа дистанційного навчання Moodle DDMA, яка доступна за наступною адресою: http://moodle-new.dgma.donetsk.ua. Саме на базі цієї нової платформи буде здійснюватися навчальний процес в академії за дистанційною формою у поточному навальному році. Звертаємо увагу, що логіни і паролі студентів для доступу на новий сервер Moodle DDMA залишаються без змін, тобто ті ж самі, що застосовувалися в минулорічній версії платформи.

Щодо попередньої минулорічної версії платформи Moodle DDMA, яка залишається доступною за традиційною адресою: http://moodle.dgma.donetsk.ua – стара версія Moodle буде працювати орієнтовно до жовтня 2022р. задля забезпечення складання студентами на її базі академічних заборгованостей за минулий навчальний рік (підписка студентів денної і заочної форм навчання на минулорічні навчальні курси на старій платформі Moodle – залишається без змін).

Таким чином, розпочинаємо нове навчання з новою платформою Moodle DDMA, а академічні заборгованості за минулий навч.рік складаємо у старій версії платформи! Ознайомитися з інформацією щодо термінів початку навчальних занять за денною і заочною формами у новому 2022-23 навч. році можна на нашому сайті академії.

31.08.2022 року

До уваги студентів заочної форми навчання, які станом на 30.08.2022р. мають заборгованість по сплаті за навчання за минулий 2021-22 навч.рік, згідно доданого списку!

Вам необхідно терміново погасити заборгованість за контрактними зобов’язаннями! В противному випадку Ви не зможете отримати допуск до перескладання екзаменаційної сесії (академічних заборгованостей) за минулий навч. рік.

У разі наявності у студентів до 1 жовтня 2022р. трьох і більше академічних заборгованостей за минулий навч. рік, такі студенти не зможуть бути переведеними на наступний курс й, відповідно, будуть відраховані!

Також нагадую: екран академічної успішності студентів заочної форми за минулий 2021-22 навч.рік доступний за посиланням: https://bit.ly/3Agmcgl. Згідно даного екрану, у студентів, що мають академічні заборгованості, клітинки з відповідних дисциплін позначені червоним маркером !!!

25.05.2022 року

Увага, екзаменаційна сесія! Інструкція студентам щодо організаційних умов складання.

Шановні студенти денної і заочної форм навчання! Запрошуємо Вас ознайомитись з Інструкцією щодо особливостей організації літньої заліково-екзаменаційної сесії!

25.05.2022 року

До уваги студентів академії! Телефонні номери завідувачів кафедр Академії - для оперативного зв’язку студентів!

Повідомляємо перелік телефонів гарячої лінії для оперативного зв’язку студентів із завідувачами кафедр академії щодо організації освітнього процесу під час літньої заліково-екзаменаційної сесії.

24.05.2022 року

До уваги студентів заочної форми навчання, які станом на 20.05.2022р. мають заборгованість по сплаті за навчання, згідно СПИСКУ!

Кінцевий термін погашення заборгованості згідно контактних зобов'язань – до 5.06.2022р., тобто не пізніше початку літньої заліково-екзаменаційної сесії.

Студенти, які не сплатили за навчання, до літньої сесії не допускаються!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ СПЛАТИ ЗА НАВЧАННЯ (залишаються без змін):
№ рахунку: UA 91 820172 03132 31004201005870
ОКПО 02070789
Державна казначейська служба України м. Київ УДКСУ у м. Краматорськ
Призначення платежу: ККД 25010100 плата за навчання, назва групи, ПІПб студента.

24.05.2022 року

До уваги бакалаврів й магістрів невипускних курсів заочно-дистанційної форми навчання, які мають академічні заборгованості за минулий навчальний період, згідно СПИСКУ!

Вам необхідно терміново (кінцевий термін - до 05.06.2022 р.) скласти зазначені академічні заборгованості в дистанційному режимі в системі Moodle DDMA. У разі наявності академічних заборгованостей за минулий навчальний період такі студенти будуть недопущені до літньої заліково-екзаменаційної сесії у червні 2022 року.

Для складання заборгованостей в дистанційному режимі студент, перш за все, повинен зв'язатися з відповідним викладачем і попередньо погодити з ним дату здачі і час відкриття доступу в системі Moodle DDMA на відповідні онлайн-ресурси підсумкового контролю знань.

08.05.2022 року

До уваги бакалаврів заочно-дистанційної форми, які закінчують навчання у червні 2022 року (групи 19-зт, 17-з) та станом на 6.05.2022р. мають академічні заборгованості за минулий навчальний період, згідно СПИСКУ!

Вам необхідно терміново (кінцевий термін - до 31.05.2022 р.) скласти зазначені академічні заборгованості в дистанційному режимі в системі Moodle DDMA. У разі наявності академічних заборгованостей за минулий навчальний період такі студенти будуть не допущені до фінальної заліково-екзаменаційної сесії у червні 2022 року й відповідно до підсумкової атестації (захисту дипломної роботи або складання кваліфікаційного екзамену)

Для складання заборгованостей в дистанційному режимі студент, перш за все, повинен зв'язатися з відповідним викладачем і попередньо погодити з ним дату здачі і час відкриття доступу в системі Moodle DDMA на відповідні онлайн- ресурси підсумкового контролю знань.

08.05.2022 року

До уваги бакалаврів заочно-дистанційної форми, які закінчують навчання у червні 2022 року (групи 19-зт, 17-з)!

Вам необхідно здійснити сплату вартості виготовлення освітніх документів (диплому – 38 грн.; папки до диплому – 33 грн.). Здійснювати сплату за диплом та папку потрібно окремо за наступними банківськими реквізитами:


 1) За диплом (сума сплати – 38 грн. 00 коп.):

Рахунок: UA 92 820172 03132 0100420200 5870
Банк: ДКСУ м. Київ УДКСУ у м. Краматорську Донецької області
Код ЄДРПОУ 02070789
Одержувач: Донбаська державна машинобудівна академія
Призначення платежу: Оплата за документи про освіту (диплом), П.І.Пб. студента, шифр групи.


 2) За папку до диплому (сума сплати – 33 грн. 00 коп.):

Рахунок: UA 59 820172 03431 2100420000 5870
Банк: ДКСУ м. Київ УДКСУ у м. Краматорську Донецької області
Код ЄДРПОУ 02070789
Одержувач: Донбаська державна машинобудівна академія
Призначення платежу: Відшкодування витрат за папку до диплому, П.І.Пб. студента, шифр групи.


Після сплати сканкопії (фото) квитанцій в обов’язкову порядку необхідно в електронному вигляді переслати на випускову кафедру (завідувачу кафедри, керівнику дипломної роботи або секретарю кафедри). Наданий з кафедри до деканату ЦДЗО перелік студентів, що сплатили за освітні документи з копіями квитанцій буде прийматись до уваги як один з обов’язкових критеріїв щодо допуску студентів до підсумкової кваліфікаційної атестації (захисту дипломної роботи або складання кваліфікаційного екзамену).

30.04.2022 року

До уваги студентів заочно-дистанційної форми навчання!

Літня заліково-екзаменаційна сесія поточного 2021-22 навч.року відбудеться в дистанційному режимі в системі Moodle DDMA у такі терміни:

 • Для випускних груп бакалаврів (19-зт та 18-з) – з 13.06.2022р. (мається на увазі сесія, що була перенесена з березня 2022р. у зв’язку з вимушеними канікулами). По закінченню сесії відбудеться підсумкова кваліфікаційна атестація (захист дипломних робіт або кваліфікаційний іспит);

 • Для всіх інших (невипускних) груп бакалаврів – з 6.06.2022р.;

 • Для магістрів (21-1зм) – з 13.06.2022р.

Термін відкриття доступу до семестрових контрольних робіт в системі Moodle DDMA – з 2.05.2022 р. Для студентів випускних бакалаврських груп зараховуються контрольні роботи, які були виконані ними в лютому місяці (хто не встиг – виконують зараз, тобто до початку літньої сесії).

Також нагадуємо, студенти допускаються до заліково-екзаменаційної сесії тільки при наявності позитивних балів за попередньо складені (до початку сесії) контрольні роботи в системі Moodle.

25.02.2022 року

Увага!

В Академії з 28.02.2022 по 13.03.2022 включно для всіх здобувачів освіти денної та заочної форм навчання оголошено канікули. Освітній процес тимчасово призупинений (наказ ректора № 14 від 25.02.2022р.)

Рішення ухвалене у зв'язку із впровадженням правового режиму воєнного стану на території України, з метою забезпечення безпеки працівників і здобувачів вищої освіти академії та враховуючи рекомендації Міністерства освіти і науки України.

10.12.2021 року

До уваги студентів заочно-дистанційної форми навчання!

По закінченню поточної заліково-екзаменаційної сесії розпочинається настановна сесія другого навчального семестру, яка буде проводитись в дистанційному режимі на базі платформи Moodle DDMA та у форматі відеоконференцій, згідно розкладу настановних занять.

Посилання на відеоконференції викладачі розміщують на сторінках навчальних курсів Moodle.

У разі відсутності лінків в курсах Moodle або відсутності викладачів на онлайн-занятті згідно встановленого за розкладом дистанційних занять часу, просимо оперативно повідомляти про це за телефоном: 062-641-67-19 (деканат ЦДЗО) або за електронною поштою: dzo@dgma.donetsk.ua

Також повідомляємо, підписка студентів ЦДЗО на навчальні курси другого семестру 2021-22 навч.року буде завершена в системі Moodle DDMA до 12 грудня 2021року (включно).

30.11.2021 року

До уваги студентів заочно-дистанційної форми навчання!

p>До уваги студентів заочно-дистанційної форми навчання!

Повідомляємо, зимова заліково-екзаменаційна сесія 2021-2022 навч.р. розпочнеться з 6.12.2021р. та відбудеться в дистанційному режимі в системі Moodle DDMA.

Доступ студентам до складання підсумкового контролю знань (залікових та екзаменаційних робіт), що організовані в межах дистанційних навчальних курсів в системі Moodle DDMA встановлюється викладачами з наступними обмеженнями в часі в межах дат складання екзаменів (заліків), згідно затвердженого розкладу:

З 9:00 до 22:00 виключно в дату, в яку за розкладом сесії передбачено складання відповідної дисципліни. При цьому під час здійснення спроби встановлюються наступні обмеження в часі на виконання завдання:

- для залікової дисципліни – 2 години;

- для екзаменаційної дисципліни – 3 години.

Кількість дозволених спроб – 1 спроба.

Якщо студент на момент початку сесії має академічні заборгованості за минулі навчальні періоди (в тому числі нескладені контрольні роботи з дисциплін поточного семестру) та або заборгованість по сплаті за навчання, такий студент вважається до сесії недопущеним. У разі здійснення спроби складання недопущеним студентом екзаменаційної (залікової) роботи під час сесії, одержані таким студентом результати не можуть бути зараховані викладачем.

Для з’ясування питання щодо одержання допуску до сесії, необхідно зв’язатися з інспектором деканату ЦДЗО за телефоном 062-641-67-19.

02.11.2021 року

До уваги студентів заочно-дистанційної форми навчання

Сповіщаємо про терміни зимових заліково-екзаменаційної й настановної сесій 2021-22 навч.року:

для всіх груп бакалаврів й магістрів – з 6.12 по 20-23.12.2021 р.

Термін відкриття доступу до семестрових контрольних робіт в системі Moodle DDMA – з 1.11.2021 р.

Нагадуємо, студенти допускаються до заліково-екзаменаційної сесії (складання письмових частин екзаменів, заліків) тільки при наявності позитивних балів за попередньо складені (до початку сесії) контрольні роботи в системі Moodle.

07.10.2021 року

До уваги студентів заочно-дистанційної форми навчання 1-го курсу:

 

- бакалаврів (групи 21-1з; 21-1зт);

- магістрів (групи 21-1зм).

 

Настановна сесія відбудеться в дистанційному режимі, згідно затвердженого розкладу в період з 11.10 по 18.10.2021року. Основний формат дистанційних занять – онлайн відеоконференція з викладачами. Для того, щоб скористатися відповідними відеоконференціями студентам необхідно:

 1. Відкрити на веб-сторінці Центру дистанційної та заочної освіти розклад занять з настановної сесії (скористатися необхідно тим листом розкладу, де зазначена відповідна група, до якої належить студент): в розкладі вказані по датах назви навчальних дисциплін, прізвище викладача, кількість годин за видами занять й відповідний час початку занять;
 2. Завантажити перелік посилань на відеоконференції , після чого у відкритому файлі-таблиці (excel) необхідно знайти перелік дисциплін, що належать до відповідної групи та скористатися відповідним прямим лінком на відеоконференцію (в таблиці крім лінків також зазначені відповідні ідентифікатори відеоконференцій та паролі доступу до них). Заходити по лінках необхідно виключно в той час, який позначено в розкладі занять з настановної сесії, як початок відеоконференції.

Звертаємо Вашу увагу, що дистанційні заняття організовані у вигляді Zoom та Google Meet відеоконференцій, які вимагають наявності у студентів відповідного технічного забезпечення, тобто персональних комп’ютерів або мобільних пристроїв з підключенням до мережі Internet та обладнаних відповідно відеокамерою та мікрофоном.

У разі виникнення організаційних або технічних питань, телефонуйте за номером (062-641-67-19) або звертайтесь на електронну пошту: fyodorov@ukr.net.

04.10.2021 року

До уваги студентів – бакалаврів першого курсу заочно-дистанційної форми навчання (академічні групи 21-1з; 21-1зт)!

11.10.2021р. в перший день настановної сесії, згідно затвердженого розкладу, о 10:45 відбудеться онлайн заняття за курсом «Вступ до освітнього процесу», де будуть надані студентам роз’яснення щодо питань з організації освітнього процесу за заочною формою в академії, в тому числі й в дистанційному режимі. Участь студентів зазначених груп в онлайн-зустрічі є обов’язковою!

Приєднатись до конференции Zoom:

https://us05web.zoom.us/j/4020091175?pwd=bGg3ZDRpNjBpcm1XOENBZ2R6M2E2UT09
Початок конференції: 11.10.2021р. (понеділок) о 10:45
Ідентифікатор конференції: 402 009 1175
Код доступу: 2021

27.09.2021 року

До уваги студентів заочної форми навчання, які мають академічні заборгованості!

 1. Кінцевий термін складання заборгованостей за минулий навчальний рік - до 30.09.2021р. (включно).
 2. Студенти з наявними після 30.09.21р. академічними заборгованостями не можуть бути переведеними на наступний академічний курс, тому підлягають відрахуванню з академії за невиконання навчального плану.
 3. На даний час в академії у зв'язку з карантинними обмеженнями діє дистанційний режим навчання. Тому складання академічних заборгованостей відбувається також дистанційно через систему Moodle DDMA. Для дистанційної перездачі заборгованостей студент, перш за все, повинен зв'язатися з відповідним викладачем і попередньо погодити з ним дату здачі і час відкриття доступу в системі Moodle DDMA на відповідні онлайн-ресурси підсумкового контролю знань.
27.08.2021 року

Про початок навчального процесу в першому семестрі 2021-22 навчального року для студентів заочно-дистанційної форми навчання:

 1. Для бакалаврів 2…5 курсів та магістрів 2-го курсу (групи ПУА, ЕП-20-зм) - настановна сесія відбудеться з 13.09.21 по 18.09.21р. (довідка-виклик: 6 днів).
  2. Для магістрів 2-го курсу (всі групи 20-зм, крім груп ПУА, ЕП-20-зм) – переддипломна практика розпочнеться з 1.09.2021р. Щодо організаційних питань з практики звертатись на випускову кафедру (довідка-виклик на практику та дипломування: з 1.09.21 по 31.12.21 – 4 місяці).
  3.Для груп нового зарахування 2021р. – бакалаврів та магістрів 1-го курсу заочно-дистанційної форми навчання – настановна сесія відбудеться з 11.10.21 по 18.10.21р. (довідка-виклик: 8 днів), слідкуйте за розкладом!

Починаючи з 30.08.2021р. можна звертатись в Центр дистанційної і заочної освіти (ауд. 2332) для отримання довідок-викликів на сесію.

2020/2021

17.06.2021 року

До уваги випускних бакалаврів ЦДЗО, які зареєструвалися на складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови!

Для студентів-випускників бакалаврату ЦДЗО, які зареєструвалися на ЄВІ з іноземної мови – іспит відбудеться 30 червня 2021 року у м. Слов’янську. У зв’язку з цим звертаємо Вашу увагу на наступне:

 1. Для тих осіб, які виявили бажання їхати на ЄВІ централізовано автобусом від академії - вартість поїздки становить 60 гривень (гроші необхідно здати до приймальної комісії до 23 червня 2021 року).
  2. Всім абітурієнтам необхідно роздрукувати запрошення- перепустку з кабінету учасника ЄВІ на сайті: testportal.gov.ua
  3. При собі необхідно мати:

  - екзаменаційний листок;
  - паспорт;
  - запрошення-перепустку для участі у вступних випробуваннях;
  - 1-2 захисні маски;
  - дезінфектор для рук;
  - 2-3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору (гелеві).

 4. Відправлення автобуса від 2-го корпусу ДДМА:

  - I зміна – 8.00
  - II зміна – 12.00

 5. Всі інші абітурієнти їдуть до м. Слов’янська для складання ЄВІ власним ходом.

04.06.2021 року

Шановні студенти заочно-дистанційної форми навчання!

Повідомляємо, що літня заліково-екзаменаційна сесія 2020-21 навч.р. розпочнеться з 7.06.2021р. та відбудеться в дистанційному режимі в системі Moodle DDMA.

Доступ студентам до складання підсумкового контролю знань (залікових та екзаменаційних робіт), що організовані в межах дистанційних навчальних курсів в системі Moodle DDMA встановлюється викладачами з наступними обмеженнями в часі в межах дат складання екзаменів (заліків), згідно затвердженого розкладу:

З 9:00 до 22:00 виключно в дату, в яку за розкладом сесії передбачено складання відповідної дисципліни. При цьому встановлюються наступні обмеження в часі на виконання завдання:
 - для залікової дисципліни – 2 години;
 - для екзаменаційної дисципліни – 3 години.
 Кількість дозволених спроб – 1 спроба.

Якщо студент на момент початку сесії має академічні заборгованості за минулі навчальні періоди та або заборгованість по сплаті за навчання, такий студент вважається до сесії недопущеним. У разі здійснення спроби складання недопущеним студентом екзаменаційної (залікової) роботи під час сесії, одержані таким студентом результати не можуть бути зараховані викладачем.

Для з’ясування деталей щодо одержання студентами допуску до сесії, необхідно зв’язатися з інспектором деканату ЦДЗО за телефоном 062-641-67-19 або по електронній пошті: dzo@dgma.donetsk.ua.

11.05.2021 року

До уваги студентів-бакалаврів заочної форми, які закінчують навчання у ДДМА в 2021 р. і бажають вступати у поточному році до магістратури!

Задля проходження процедури реєстрації на Єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови та отримання Екзаменаційного листка, наявність якого у вступника є обов’язковою умовою допуску до складання ЄВІ у призначену дату, просимо керуватися наступною інструкцією.
Прохання завершити зазначені в інструкції процедури до 22.05.2021р.
У разі виникнення організаційних питань, телефонуйте за наступними номерами:

- Приймальна комісія: (066) 051 74 89;

- Деканат ЦДЗО: (062) 641 67 19;

- Випускова кафедра (відповідальний викладач з кафедри, керівник дипломної роботи тощо).

27.04.2021 року

Сповіщаємо про терміни літньої заліково-екзаменаційної сесії 2020-21 навч.року:

для всіх груп бакалаврів – з 7.06 по 17.06.2021 р. (11 днів);

для всіх груп магістрів – з 14.06 по 24.06.2021 р. (11 днів).

Термін відкриття доступу до семестрових контрольних робіт в системі Moodle DDMA – з 5.05.2021 р.

Студенти допускаються до заліково-екзаменаційної сесії (складання письмових частин екзаменів, заліків) тільки при наявності позитивних балів за попередньо складені (до початку сесії) контрольні роботи в системі Moodle.

26.04.2021 року

До уваги студентів, які мають академічні заборгованості у поточному навчальному році!

В період з 5.05 по 31.05.2021р. їх складання необхідно здійснювати в дистанційному режимі в системі Moodle DDMA (+ Zoome). Для складання заборгованості студентам необхідно попередньо зв’язатись з відповідною кафедрою (викладачем) та домовитись про конкретний час дистанційної «зустрічі» та відкриття викладачем доступу до відповідних заліково- екзаменаційних матеріалів. Студенти, які не ліквідували академічну заборгованість не будуть допущені до літньої екзаменаційної сесії та захистів дипломних робіт.

26.04.2021 року

До уваги студентів заочно-дистанційної форми, які навчаються за освітнім ступенем «бакалавр» (групи 18-зт, 16-з) та будуть захищати кваліфікаційні дипломні роботи (проекти) в червні 2021 року!

Вам необхідно здійснити сплату вартості виготовлення освітніх документів (диплому, додатку до диплому, папки). Загальна сума сплати становить – 63,00 грн.

Здійснювати сплату можна у такі способи:

1) в касі ДДМА (1-й корпус, 1-й поверх), при цьому найбільш раціонально буде сплачувати загальним списком всієї академічної групи;

2) на банківські реквізити:

- Р/р: UA 92 820172 03132 0100420200 5870
ОКПО: 02070789
Банк: ДКСУ м. Київ
Призначення платежу: 25010200, сплата за диплом із додатком
П.І.Пб. студента, група
Сума сплати: 30 грн. 00 коп.

- Р/р: UA 59 820172 03431 2100420000 5870
ОКПО: 02070789
Банк: ДКСУ м. Київ
Призначення платежу: відшкодування вартості папок до диплому, КЕКВ 2210;
П.І.Пб. студента, група
Сума сплати: 33 грн. 00 коп.

Квитанцію про сплату в обов’язкову порядку необхідно пред’явити інспектору в ЦДЗО.

09.03.2021 року

До уваги студентів 3-го курсу груп 18-зт, зазначених у списку!

Згідно затверджених в академії навчальних планів заочно-дистанційної форми навчання, для студентів, які навчаються зі скороченим терміном, з ряду навчальних дисциплін передбачаються перезаліки оцінок, що були одержані студентами з відповідних дисциплін під час навчання в технікумі (коледжі).

Окремі студенти, що зазначені у списку, в дипломах молодшого спеціаліста не мають оцінок із запланованих дисциплін. У зв’язку з цим, таким студентам, обов’язковим чином, необхідно під час поточної весняної заліково-екзаменаційної сесії отримати атестацію з даних навчальних дисциплін.

Звертаю Вашу увагу на наступне:

- прийом атестації із зазначених у списку дисциплін буде організовано в дистанційному режимі в системі Moodle DDMA – наразі всі студенти, зазначені у списку, вже підписані на відповідні навчальні дистанційні курси;

- доступ до складання контрольних та залікових робіт за даними дисциплінами буде відкрито на весь період поточної заліково-екзаменаційної сесії, тобто з 15.03 по 27.03.2021р. (умови налаштування – загальноприйняті для студентів ЦДЗО).

15.02.2021 року

До уваги студентів випускних груп бакалаврів (групи 18-зт, 16-з)!

Повідомляємо, що заліково-екзаменаційна сесія 2-го навчального семестру 2020-21 навч.р. відбудеться з 15.03.2021 по 27.03.2021р. в аудиторному режимі.

Детальний розклад сесії буде розміщено на нашому сайті за 2 тижні до початку сесії. Задля отримання довідок-викликів на сесію можна звертатись до деканату ЦДЗО, починаючи з 01.03.2021 р.

Також повідомляємо, що доступ до складання контрольних робіт в системі Moodle за дисциплінами поточного семестру повинен бути відкритим викладачами з 15.02.2021р.. (у разі виникнення проблем щодо доступу або з інших організаційних питань, звертайтесь на ел. пошту dzo@dgma.donetsk.ua або телефонуйте на номер 062-641-67-19 ).

1 листопаду 2020 року

Шановні студенти заочно-дистанційної форми навчання!

Повідомляємо, що заліково-екзаменаційна сесія 1-го навчального семестру 2020-21 навч.р. розпочнеться з 7.12.2020р. та відбудеться в дистанційному режимі в системі Moodle DDMA.

Детальний розклад сесії буде розміщено на нашому сайті за 2 тижні до початку сесії. Задля отримання довідок-викликів на сесію можна звертатись до деканату ЦДЗО, починаючи з 23.11.2020 р.

Також повідомляємо, що доступ до складання тестових контрольних робіт за дисциплінами поточного семестру відкрито у ваших особистих кабінетах в системі Moodle з 5.11.2020р. (для тих студентів, які ще не мають особистих логінів та паролів доступу до особистих кабінетів, прохання терміново звернутися до деканату ЦДЗО для отримання цих даних).

25 серпня 2020 року

Про початок навчального процесу в першому семестрі 2020-21 навчального року:

1. Для бакалаврів 2…5 курсів заочно-дистанційної форми навчання - настановна сесія відбудеться з 7.09.20 по 12.09.20р. (довідка-виклик: 6 днів).

2. Для магістрів 2-го курсу заочно-дистанційної форми навчання (групи 19-зм) – переддипломна практика розпочнеться з 1.09.2020р. Щодо організаційних питань з практики звертатись на випускову кафедру (довідка-виклик на практику та дипломування: з 1.09.20 по 31.12.20 – 4 місяці).

3. Для груп нового зарахування 2020р., бакалаврів та магістрів 1-го курсу заочно-дистанційної форми навчання – настановна сесія відбудеться з 12.10.2020 по 17.10.20р. (довідка-виклик: 6 днів), слідкуйте за розкладом.

Починаючи з 25.08.2020р. можна звертатись в Центр дистанційної і заочної освіти (ауд. 2332) для отримання довідок-викликів на сесію, та практику (в період з 25.08.20 по 31.08.20 деканат ЦДЗО працює з 8:00 до 12:00, починаючи з 1.09.20 режим роботи звичайний, з 8:00 до 16:30).

25 серпня 2020 року

До уваги студентів заочно-дистанційної форми навчання, які мають академічні заборгованості за 2019-20 навч.р.!

Складання заборгованостей відбудеться в дистанційному режимі (в системі Moodle DDMA) в період з 26.08.20 по 15.09.20р. (у разі виникнення питань щодо відкриття доступу до відповідних навчальних курсів та заліково-екзаменаційних ресурсів, звертатись до викладачів відповідних кафедр).

У разі наявності поважних причин термін складання заборгованостей може бути продовжений за заявою студентів до 30.09.20р. Ті студенти, які в зазначені строки не ліквідують академічні заборгованості, підлягають відрахуванню з академії за невиконання навчального плану!

2019/2020

15 червня 2020 року

ПАМ’ЯТКА
студенту заочно-дистанційної форми навчання
щодо складання літньої заліково-екзаменаційної сесії 2019-20 навч.р.
в дистанційному режимі

Терміни сесії.

Літня заліково-екзаменаційна сесія 2019-20 навч.р. буде проводитись в дистанційному режимі, згідно затвердженого розкладу, у такі терміни:
- для всіх груп бакалаврів – з 15.06 по 23.06.2020 р. (9 днів);
- для всіх груп магістрів – з 15.06 по 25.06.2020 р. (11 днів).

Контрольні роботи.

Складання студентами літньої заліково-екзаменаційної сесії здійснюється в дистанційному режимі в системі дистанційного навчання Moodle DDMA. Студенти на момент початку сесії повинні скласти контрольні роботи з кожної, запланованої у поточному навчальному семестрі дисципліни, на позитивну оцінку (у разі відсутності позитивної оцінки за контрольну роботу з відповідної дисципліни студент вважається недопущеним до складання сесії, а його спроби скласти екзаменаційну або залікову роботу будуть вважатися викладачем не дійсними).

Формат складання екзамену (заліку).

У кожному запланованому у сесію дистанційному курсі розміщений ресурс з назвою «Екзаменаційна робота» або «Залікова робота». Зазвичай, білет екзаменаційної (залікової) роботи, що генерується системою для конкретного студента випадковим чином, має декілька завдань у форматі «есе», який передбачає текстові відповіді, це можуть бути теоретичні питання та або практичні задачі, що потребують відповідного алгоритму розв’язання. Відповідь на такі запитання надається студентом у спеціальному текстовому полі, що з’являється у браузері після запуску завдання. Студент може записати відповідь у цьому вікні та або написати власноруч відповідь на поставлене запитання на окремому аркуші (А4), підписатися на цьому аркуші, потім його відсканувати або сфотографувати та прикріпити до відповіді у спеціально відведеному для цього полі (на кожне завдання можливо прикріпити не більше одного файлу-відповіді). Після завершення надання відповідей на всі запитання студент відправляє роботу до системи, після цього відповідь стає доступною для її перевірки викладачем. Після деякого часу, коли викладач завершить оцінювання надісланої йому системою на перевірку роботи, студент отримає змогу побачити одержану оцінку в меню відповідного курсу «Оцінки».

Час відкриття доступу студентам до складання екзаменів (заліків).

Доступ студентам заочної форми навчання до складання підсумкового контролю знань (залікових та екзаменаційних робіт), що організовані в межах дистанційних навчальних курсів в системі Moodle DDMA встановлюється викладачами з наступними обмеженнями в часі в межах дат складання екзаменів (заліків), згідно затвердженого розкладу:

З 8:00 до 22:00 виключно в дату, в яку за розкладом сесії передбачено складання відповідної дисципліни. При цьому встановлюються наступні обмеження в часі на виконання завдання:
- для залікової дисципліни – 2 години;
- для екзаменаційної дисципліни – 3 години.

При цьому встановлюється кількість дозволених спроб – 1 спроба.

Перескладання академічних заборгованостей.

Якщо після основної (за розкладом) дати складання дисципліни виявилися такі студенти, що отримали незадовільні оцінки за 1-у здійснену спробу та або, що не з’явилися у потрібний час, такі студенти будуть складати відповідні заборгованості в режимі перездач по завершенню основної сесії. Для таких студентів викладачі знову відкривають доступ до екзаменаційної (залікової) роботи в такі періоди:
- для всіх груп бакалаврів – з 24.06 по 30.06.2020 р.;
- для всіх груп магістрів – з 26.06 по 30.06.2020 р.

Обмеження в часі на виконання екзаменаційної (залікової) роботи в режимі перездач таке ж саме, як і при складанні під час основної сесії. Кількість дозволених спроб в режимі перездач – 2 спроби. Метод оцінювання – остання спроба (оскільки кожна із використаних студентом спроб під час перездач буде оцінюватись викладачем окремо із наданням відповідних коментарів та зауважень, то 2-а спроба перездачі буде використана тими студентами, які не отримали позитивної оцінки під час 1-ї спроби перездачі; якщо студент отримав позитивну оцінку за 1-у здійснену спробу перездачі, але скористався при цьому й 2-ю спробою, ця спроба викладачем не оцінюються.

Недопуски студентів до сесії.

Якщо студент на момент початку сесії має академічні заборгованості за минулі навчальні періоди та або заборгованість по сплаті за навчання, такий студент вважається до сесії недопущеним. У разі здійснення спроби складання недопущеним студентом екзаменаційної (залікової) роботи під час сесії, одержані таким студентом результати не можуть бути зараховані викладачем.

Для з’ясування деталей щодо одержання студентами допуску до сесії, необхідно зв’язатися з інспектором деканату ЦДЗО по телефону 062-641-67-19 або по електронній пошті: dzo@dgma.donetsk.ua

Бажаємо успіхів!

2 червня 2020 року

До уваги студентів, зазначених у списку, що мають академічні заборгованості за 2019-20 навчальний рік (зимова та весняна заліково-екзаменаційні сесії та (або) академічна різниця)! Вам необхідно до 11.06.20р. ліквідувати академічну заборгованість в повному обсязі. Ті студенти, що будуть мати академічні заборгованості після 11.06.20 будуть вважатися недопущеними до літньої заліково-екзаменаційної сесії, яка розпочинається з 15.06.20р.

Складання академічних заборгованостей здійснюється дистанційно в системі Moodle DDMA. Станом на 1.06.2020р. студенти, зазначені у списку, зареєстровані на всі дистанційні курси за якими мають академічну заборгованість. У разі виникнення питань доступу до контрольних робіт та (або) заліково-екзаменаційних робіт – звертайтеся на відповідну кафедру (приналежність курсів до відповідних кафедр позначено у списку).

6 травня 2020 року

Сповіщаємо про терміни складання літньої заліково-екзаменаційної сесії 2019-20 навч.року, яка буде проводитись в дистанційному режимі:
для всіх груп бакалаврів – з 15.06 по 23.06.2020 р. (9 днів);
для всіх груп магістрів – з 15.06 по 25.06.2020 р. (11 днів).

Термін відкриття доступу до тестових контрольних робіт в системі Moodle DDMA – з 15.05.2020 р.

Термін відкриття доступу до залікових (екзаменаційних) робіт в системі Moodle DDMA – з 15.06.2020 р., згідно затвердженого розкладу заліково- екзаменаційної сесії.

9 квітня 2020 року

До уваги магістрів групи ПУА-18-2зм!

Для отримання особистого логіну та паролю для входу в систему дистанційного навчання Moodle DDMA, в якій буде проведена поточна заліково-екзаменаційна сесія та підсумкова державна атестація, кожному студенту зазначеної групи необхідно оперативно надіслати електронного листа-запита на адресу: ddma.281@gmail.com

7 квітня 2020 року

Студенти групи ПУА-18-2зм запрошуються на оглядові лекції для забезпечення підготовки до складання державної атестації (27–28.04.2020 в системі Moodle), які будуть організовані на платформі Zoom – сервіс для проведення відеоконференцій та онлайн-зустрічей. Відеоконференції будуть проводитися сесіями по 40 хвилин відповідно до розкладу:

Дата Час Лектор Посилання на конференцію Ідентифікатор конференції
22.04.2020

7:00–7:40

19:00–19:40

21:00–21:40

Шкрабак Ірина Володимирівна https://zoom.us/j/7045626984?pwd=aCtOcG5JUG4wRVlPTldwbHQ0bWN4QT09 ID: 704 562 6984;
Пароль: 748300
23.04.2020 7:00–7:40
19:00–19:40
21:00–21:40
Касьянюк Сергій Володимирович https://us04web.zoom.us/j/2303511797?pwd=TWQ5ODJXTXI2NnB4RjNXK2pycUxvZz09 ID: 230 351 1797
Пароль: 180264
24.04.2020 7:00–7:40
19:00–19:40
21:00–21:40
Мойсеєнко Костянтин Євгенович https://us04web.zoom.us/j/3901819823?pwd=OXhaQ2phK3B2T0JzNXVCODF2YjVRQT09 ID: 390 181 9823;
Пароль: 745319

Де завантажити Zoom

Завантажити програму можна на офіційному сайті Zoom. Платформа доступна для операційних систем Windows, MacOS, Android та iOS та має плагін, який дозволяє використовувати Zoom прямо у браузері Google Chrome та Mozilla Firefox.

Для вашої зручності ось прямі посилання на завантаження програми з офіційного джерела:
•Windows:
https://zoom.us/client/latest/ZoomInstaller.exe
•Google Play:
https://play.google.com/store/apps/details?id=us.zoom.videomeetings
•App Store:
https://apps.apple.com/app/id546505307

Як налаштувати програму:

Zoom не потребує особливих налаштувань після встановлення. Все що потрібно від користувача перед початком роботи – зареєструвати обліковий запис в програмі. Це можна зробити кількома способами:
•Створити абсолютно новий та унікальний акаунт для Zoom на базі електронної пошти;
•Прив'язати обліковий запис Google до платформи Zoom;
•Інтегрувати акаунт Zoom з обліковим записом Facebook.

Після цього ви потрапите в головне вікно програми, де можна розпочати нову відеоконференцію, або приєднатися до вже існуючої конференції за ID ідентифікатором (до речі ваш особистий ID ідентифікатор зазначений у вкладці Meeting вгорі вікна Zoom).

31 березня 2020 року

До уваги студентів випускних груп бакалаврів заочної форми навчання (групи 17зт, 15-1з)!

Заліково-екзаменаційна сесія (яка планувалася до проведення починаючи з 16.03.20, але у зв’язку з оголошенням карантину була перенесена) буде проведена з 7.04 по 17.04.2020 року в дистанційному режимі із застосуванням системи дистанційного навчання Moodle DDMA.

Для складання студентами екзаменів (заліків) з кожної запланованої у розкладі сесії дисципліни, необхідно в системі MOODLE виконати 2-а етапи підсумкового контролю знань:
- підсумкової контрольної роботи у форматі тестування;
- екзаменаційної (залікової) роботи, дистанційний варіант якої передбачає надання студентом відповідей в системі MOODLE на теоретичні запитання чи практичні задачі переважно у форматі «есе» (для виконання цього в межах дистанційних курсів передбачено відповідний блок з назвою «Екзаменаційна (залікова)» робота).

Перелік навчальних дисциплін, запланованих до складання у сесію, наведено в розкладі. Термін доступу до складання екзаменів (заліків) в дистанційному режимі не обмежується в датах, часі доби, але обмежується крайніми датами проведення сесії, тобто суворо в період з 7.04 по 17.04.2020 р.

17 лютого 2020 року

Увага! Терміни відкриття доступу студентам для складання тестових контрольних робіт в системі дистанційного навчання Moodle DDMA:
1. Для студентів, які складатимуть заліково-екзаменаційну сесію в березні2019-20 навч.р. (групи 17зт) – з 18.02.20р.;
2. Для студентів, які складатимуть заліково-екзаменаційну сесію в червні 2019-20 навч.р. (всі інші групи, крім 17зт) – з 20.04.20р.

Починаючи з другого семестру 2019-20 навч.р. студенти допускаються до заліково-екзаменаційної сесії (складання письмових частин екзаменів, заліків) тільки при наявності позитивних балів за попередньо складені (до початку екзаменаційної сесії) контрольні роботи в системі Moodle.

2 січня 2020 року

Увага! Починаючи з 02.01.2020 р. змінено розрахунковий рахунок для сплати за всі види навчання у ДДМА.

6 грудня 2019 року

До уваги студентів 3-го курсу груп 17-зт, зазначених у розкладі!

Згідно затверджених в академії навчальних планів заочно-дистанційної форми навчання, для студентів, які навчаються зі скороченим терміном, з ряду навчальних дисциплін передбачаються перезаліки оцінок, що були одержані студентами з відповідних дисциплін під час навчання в технікумі (коледжі).

Окремі студенти, що зазначені у розкладі, в дипломах молодшого спеціаліста не мають оцінок із запланованих дисциплін. У зв’язку з цим, таким студентам, обов’язковим чином, необхідно під час поточних зимових сесій отримати атестацію з даних навчальних дисциплін.

У разі виникнення організаційних питань, звертатись до ЦДЗО (ауд. 2332, тел. 062-641-67-19).

3 грудня 2019 року

Шановні студенти!

Починаючи з другого навчального півріччя 2019-20 навч.року у навчальний процес за заочною формою повертається система дистанційного навчання Moodle: http://moodle.dgma.donetsk.ua

У зв’язку з цим кожному студентові заочно-дистанційної форми під час екзаменаційної (настановної) сесій, що будуть проводитися згідно затвердженого розкладу у грудні місяці, необхідно особисто звернутись до Центру дистанційної та заочної освіти (ауд. 2332) для одержання логіну та паролю, необхідних для входу в особистий кабінет. Отримані Вами у минулому часі логіни та паролі не є дійсними!

Про здійснення підписки на навчальні курси 2-го семестру та терміни відкриття доступу до тестових контрольних робіт буде повідомлено пізніше.

25 листопада 2019 року

Повідомляємо про терміни екзаменаційної та настановної сесій у грудні 2019 року:
- бакалаври всіх груп ІІІ курсу (групи 17-1зт) – з 7.12.19 по 24.12.19р. (довідка-виклик – 18 днів);
- бакалаври всіх інших груп – з 7.12.19 по 21.12.19р. (довідка-виклик – 15 днів);
- магістри (групи 19-1зм; 18-2зм – з 13.01.20р. (про кінцевий термін буде надано інформацію пізніше).

Студентам, яким потрібна довідка-виклик на сесію на зазначений період необхідно звертатись для її одержання в ЦДЗО (ауд. 2332). В грудні ми працюємо по суботах з 8:00 до 13:00.

27 серпня 2019 року

Шановні студенти, звертаємо Вашу увагу на особливості організації навчального процесу за заочно-дистанційною формою у першому семестрі 2019-20 навчального року:

1. Під час настановної сесії Ви повинні:
- виконати навчальний план в аудиторному режимі за всіма запланованими у семестрі навчальними дисциплінами згідно розкладу сесії (лекції, практичні чи лабораторні заняття);
- отримати у викладачів за кожною дисципліною в електронному вигляді необхідний навчально-методичний комплекс (конспект лекцій; методичні вказівки до практичних, лабораторних робіт, перелік питань до екзамену (заліку) та контрольної роботи; приклад білетів контрольної та екзаменаційної (залікової) письмових робіт; приклад відповідей на білети контрольної та екзаменаційної (залікової) письмових робіт; критерії оцінювання письмових робіт);
- отримати у викладачів їхні особисті координати для здійснення консультування в дистанційному режимі протягом навчального семестру (E-mail, Skype та ін.).

2. Під час екзаменаційної сесії система складання студентом підсумкового контролю знань передбачає виконання ним письмових робіт виключно в аудиторному режимі, згідно затвердженого розкладу екзаменаційної сесії:
- для екзаменаційної дисципліни – письмової контрольної роботи та письмової екзаменаційної роботи;
- для залікової дисципліни – письмової залікової роботи.

Під час складання підсумкового контролю знань з екзаменаційної дисципліни студент спочатку виконує письмову контрольну роботу, після чого викладач здійснює її перевірку або стислий захист; до другого етапу – написання письмової екзаменаційної роботи студент допускається в тому разі, якщо він отримав позитивну оцінку за контрольну роботу.

Складання студентом підсумкового контролю знань з залікової дисципліни передбачає виконання ним тільки однієї письмової залікової роботи.

Для студентів, що виявили бажання прослухати додаткові заняття перед складанням екзамену (заліку), викладач наприкінці часу, відведеного на додаткові заняття, організовує написання та прийом письмових контрольних робіт.

19 серпня 2019 року

Про початок навчального процесу в першому семестрі 2019-20 навчального року:

1. Для бакалаврів усіх курсів заочно-дистанційної форми навчання, в тому числі бакалаврів 1-го курсу зарахування 2019р. - настановна сесія розпочнеться з 26.08.2019р. з 9:00. Для бакалаврів нового зарахування 26.08.2019 о 8:00 відбудуться організаційні збори (актова зала ДДМА (ІІ навч.корпус, 2-й поверх)).

2. Для магістрів 2-го курсу заочно-дистанційної форми навчання (групи 18-2зм) - настановна сесія розпочнеться з 26.08.2019р. з 9:00.

3. Для магістрів 2-го курсу заочно-дистанційної форми навчання (групи 18-1зм) – переддипломна практика та дипломування з 02.09.2019р. з 9:00 (за детальними інструкціями звертатись на випускову кафедру).

4. Для магістрів 1-го курсу заочно-дистанційної форми навчання зарахування 2019р. – настановна сесія розпочнеться з 07.10.2019р., слідкуйте за розкладом.

Починаючи з 19.08.2019р. можна звертатись в Центр дистанційної і заочної освіти (ауд. 2332) для отримання довідок-викликів на сесію, та практику (24.08.19 – неробочий день).

19 серпня 2019 року

До уваги осіб, які мають незакінчену вищу освіту!

Якщо Ви раніше навчались у ДДМА або в інших закладах вищої освіти та були відраховані не отримавши диплом, запрошуємо Вас на поновлення на навчання у ДДМА за заочно-дистанційною формою за відповідними спеціальностями. Термін подачі заяв на поновлення з 19 серпня по 30 вересня 2019 року. Телефон для довідок: 062-641-67-19.

2018/2019

15 травня 2019 року

Термін початку літньої заліково-екзаменаційної сесії 2018-19 навчального року – з 10.06.2019 р. Слідкуйте за розкладом.

8 квітня 2019 року

До уваги студентів, які складатимуть заліково-екзаменаційну сесію в червні 2018-19 навч. року!

Доступ до складання тестових контрольних робіт в системі дистанційного навчання Moodle DDMA відкривається з 10…15 квітня 2019 року.

8 квітня 2019 року

До уваги студентів заочно-дистанційної форми, які навчаються за освітніми ступенями «бакалавр» і «магістр» та будуть захищати кваліфікаційні дипломні роботи (проекти) в червні 2019 року:
- магістри 2-го курсу (академічні групи 17-2зм);
- бакалаври 5-го курсу звичайної та прискореної форм навчання (академічні групи 14-1з, 14-1зт)!

Вам необхідно здійснити сплату вартості виготовлення освітніх документів (диплому, додатку до диплому, папки). Загальна сума сплати становить – 61,61 грн. Сплачувати необхідно в касі ДДМА (1-й корпус, 1-й поверх). Найбільш раціональним варіантом буде - сплачувати загальним списком всієї академічної групи. Квитанцію про сплату в обов’язкову порядку необхідно пред’явити інспектору в ЦДЗО.

23 січня 2019 року

До уваги студентів заочно-дистанційної форми, що були зараховані на навчання за освітнім ступенем «магістр» в грудні 2018 року, згідно із нижченаведеним переліком академічних груп:
ОА-18-2зм;
Ф-18-2зм;
Мн-18-2зм;
Пт-18-2зм;
ПУА-18-2зм;
КН-18-2зм;
ЕСА-18-2зм

Вам необхідно з’явитись в деканат ЦДЗО (ауд. 2332) для одержання персональних логіну та паролю, необхідних для Вашого доступу в особовий кабінет системи дистанційного навчання: http://moodle.dgma.donetsk.ua. Самостійна реєстрація студентів в системі не допускається!

7 грудня 2018 року

До уваги студентів 5-го курсу груп 14-зт, зазначених у розкладі!

Згідно затверджених в академії навчальних планів заочно-дистанційної форми навчання, для студентів, які навчаються зі скороченим терміном, з ряду навчальних дисциплін передбачаються перезаліки оцінок, що були одержані студентами з відповідних дисциплін під час навчання в технікумі (коледжі).

Окремі студенти, що зазначені у розкладі, в дипломах молодшого спеціаліста не мають оцінок із запланованих дисциплін. У зв’язку з цим, таким студентам, обов’язковим чином, необхідно під час зимової екзаменаційної сесії (з 10.12 по 20.12.2018р.), згідно розкладу, отримати атестацію з даних навчальних дисциплін.

У разі виникнення організаційних питань, звертатись до ЦДЗО (ауд. 2332, тел. 062-641-67-19).

30 листопада 2018 року

Повідомляємо про терміни екзаменаційної та настановної сесій у грудні 2018 року:
- бакалаври всіх груп V курсу (14-1зт; 14-1з) – з 10.12.18 по 29.12.18р.;
- бакалаври всіх інших груп – з 10.12.18 по 22.12.18р.;
- магістри (групи 18-1зм; 17-2зм – з 8.01.19 (про кінцевий термін буде надано інформацію пізніше).

Студентам, яким потрібна довідка-виклик на сесію на зазначений період необхідно звертатись для її одержання в ЦДЗО (ауд. 2332). В грудні ми працюємо по суботах з 8:00 до 13:00.

9 листопада 2018 року

До уваги студентів 5-го курсу груп 14-зт, зазначених у списку!

Згідно затверджених в академії навчальних планів заочно-дистанційної форми навчання, для студентів, які навчаються зі скороченим терміном, з ряду навчальних дисциплін передбачаються перезаліки оцінок, що були одержані студентами з відповідних дисциплін під час навчання в технікумі (коледжі).

Окремі студенти, що зазначені у списку, в дипломах молодшого спеціаліста не мають оцінок із запланованих дисциплін. У зв’язку з цим, таким студентам, обов’язковим чином, необхідно під час зимової сесії, згідно списку, отримати атестацію з даних навчальних дисциплін.

Станом на 9.11.2018р. у списку визначені дати та час проведення лекційних занять з таких дисциплін:
- Історія України;
- Екологія;
- Українська мова;
- Історія української культури.

Відвідування даних навчальних занять для студентів, зазначених у списку, є обов’язковим.

Для всіх інших дисциплін розклад консультацій та дати складання заліків (екзаменів) будуть визначені ближче до зимової екзаменаційної сесії. Слідкуйте за оголошеннями!

У разі виникнення організаційних питань, звертатись до ЦДЗО (ауд. 2332, тел. 062-641-67-19).

7 листопада 2018 року

До уваги студентів, які складатимуть заліково-екзаменаційну сесію в грудні-січні 2018-19 навчального року!

Доступ до складання тестових контрольних робіт в системі дистанційного навчання Moodle DDMA відкривається з 15.11.2018р.

Студенти допускаються до заліково-екзаменаційної сесії (складання письмових частин екзаменів, заліків) тільки при наявності позитивних балів за попередньо складені (до початку заліково-екзаменаційної сесії) контрольні роботи в системі Moodle DDMA.

У разі відсутності у Вашому профілі окремих дисциплін або відсутності доступу до тестових контрольних робіт, просимо Вас оперативно повідомляти про це на електронну пошту: dzo@dgma.donetsk.ua

6 листопада 2018 року

Шановні студенти! Звертаємо Вашу увагу на графік навчального процесу перед зимовою заліково-екзаменаційною сесією 2018-19 навч.року:

1) 17.11.2018 (субота) та 24.11.2018 (субота) – аудиторні навчальні заняття для всіх академічних груп;

2) 1.12.2018 (субота) та 8.12.2018 (субота) – аудиторні консультації перед заліково-екзаменаційною сесією для всіх академічних груп.

Детальний розклад занять та консультацій за зазначеними вище датами буде опубліковано на нашому сайті найближчим часом. Слідкуйте за розкладом!

24 жовтня 2018 року

До уваги студентів заочно-дистанційної форми, які навчаються за освітніми ступенями «бакалавр» і «магістр» та будуть захищати кваліфікаційні дипломні роботи (проекти) в грудні 2018 року:
- всі магістри 2-го курсу (академічні групи 17-1зм);
- бакалаври 5-го курсу з повним терміном навчання (академічні групи ЕП-14-1з, ОА-14-1з, Мн-14-1з)

Вам необхідно терміново (не пізніше 01.12.2018 р.) звернутись в Центр Дистанційної і заочної освіти (ауд. 2332) для звіряння особистих даних, необхідних для замовлення та виготовлення документів про вищу освіту (при собі потрібно мати паспорт та довідку про ідентифікаційний номер).

Кожному студенту, який випускається в грудні 2018р. також необхідно сплатити вартість виготовлення освітніх документів (диплому, додатку до диплому, папки). Загальна сума сплати – 60 грн. Сплачувати необхідно в касі ДДМА (1-й корпус, 1-й поверх). Найбільш раціональним варіантом буде - сплачувати загальним списком всієї академічної групи. Квитанцію про сплату в обов’язкову порядку необхідно пред’явити інспектору в ЦДЗО.

24 жовтня 2018 року

Шановні студенти! Сповіщаємо про терміни початку зимової екзаменаційної сесії:
- для всіх груп бакалаврів – з 10.12.2018р.;
- для всіх груп магістрів – з 8.01.2019р.

Детальний розклад екзаменаційної сесії буде розміщено на сторінці ЦДЗО не пізніше ніж за два тижні до початку сесії.

4 жовтня 2018 року

До уваги всіх студентів заочної форми навчання 1-го курсу, які вивчають в 1-му семестрі дисципліну фізика!

13.10.2018 (в суботу) о 9:00 в ауд. 1301 (1 корпус, 3-й поверх, кафедра фізики) відбудеться відпрацювання лабораторних робіт. Всім студентам, які досі не виконали лабораторний практикум з фізики – явка обов’язкова!

10 вересня 2018 року

До уваги магістрів зарахування 2018 року (групи 18-1зм)!

Протягом настановної сесії осіннього семестру Вам необхідно звернутись в ЦДЗО (ауд. 2332) для отримання логінів та паролів для доступу в систему дистанційного навчання: http://moodle.dgma.donetsk.ua

3 липня 2018 року

Про початок настановної сесії першого навчального семестру 2018-19 навч.року:

Для бакалаврів всіх курсів заочно-дистанційної форми навчання, в тому числі бакалаврів 1-го курсу зарахування 2018р. - з 27.08.2018р. з 9:00;

Для магістрів 2-го курсу заочно-дистанційної форми навчання (групи 17-1зм, 17-2зм) - з 27.08.2018р. з 9:00;

Для магістрів 1-го курсу заочно-дистанційної форми навчання зарахування 2018р. - з 10.09.2018р. з 8:00.

Для бакалаврів нового зарахування – 27.08.2018р. о 8:00 відбудуться організаційні збори (актова зала ДДМА (ІІ навч.корпус, 2-й поверх)).

Починаючи з 20.08.2018р. можна звертатись в Центр дистанційної і заочної освіти (ауд. 2332) для отримання довідок-викликів на сесію (24.08.18 – неробочий день; 25.08.18 - робочий день з 8:00 до 14:00).

3 липня 2018 року

До уваги осіб, які мають незакінчену вищу освіту!

Якщо Ви раніше навчались у ДДМА або в інших вузах та були відраховані не отримавши диплом про вищу освіту, запрошуємо Вас на поновлення на навчання у ДДМА за заочно-дистанційною формою за відповідними спеціальностями. Термін подачі заяв на поновлення з 20 серпня по 20 вересня 2018 року.

2017/2018

22 травня 2018 року

До уваги студентів, які складатимуть літню заліково-екзаменаційну сесію!

Запрошуємо ознайомитись з графіком літньої заліково-екзаменаційної сесії 2017-18 навч.р. Перед початком екзаменаційної сесії передбачені аудиторні консультації, розклад яких вже розміщено на нашому сайті.

Повноцінний розклад екзаменаційної сесії буде опубліковано на сайті найближчим часом.

Робочі суботи ЦДЗО: 26 травня; 2, 9, 16, 23 червня.

23 квітня 2018 року

Шановні студенти!

Запрошуємо Вас ознайомитись з розкладом занять та консультацій перед літньою екзаменаційною сесією 2017-18 навчального року.

10 квітня 2018 року

До уваги студентів, які складатимуть заліково-екзаменаційну сесію в червні 2017-18 навч.р.!

Доступ для складання тестових контрольних робіт в системі дистанційного навчання Moodle DDMA відкривається з 16.04.18р.

20 лютого 2018 року

Увага! Терміни відкриття доступу студентам для складання тестових контрольних робіт в системі дистанційного навчання Moodle DDMA:

 1. Для студентів, які складатимуть заліково-екзаменаційну сесію в березні 2017-18 навч.р. (групи 13з; 13зт) – з 19.02.18 по 15.06.18;
 2. Для студентів, які складатимуть заліково-екзаменаційну сесію в червні 2017-18 навч.р. (всі інші групи, крім 13з; 13зт) – з 16.04.18 по 15.09.18.

Примітки:

 1. Починаючи з другого півріччя 2017-18 навч.р. студенти допускаються до заліково-екзаменаційної сесії (складання письмових частин екзаменів, заліків) тільки при наявності позитивних балів за попередньо складені (до початку екзаменаційної сесії) контрольні роботи в системі Moodle;
 2. Загальний термін наданого студентам доступу до контрольних робіт в системі Moodle (не тільки до початку сесії, але й під час неї та після її закінчення) передбачає можливість складання контрольних робіт окремими студентами, які з’явилися на сесію із запізненням, тобто поза межами встановленого розкладом сесії часу, або будуть складати сесію в режимі перездач.
12 лютого 2018 року

До уваги студентів, які складають весняну заліково-екзаменаційну сесію (групи 13з, 13зт). Запрошуємо ознайомитись з графіком навчального процесу та екзаменаційної сесії в лютому-березні 2017-18 навч.р., згідно затвердженого розкладу. Починаючи з 12.02.18 можна звертатись до Центру ДЗО для оформлення довідок-викликів.

Графік роботи Центру ДЗО за найближчими суботами:

17.02.18; 24.02.18; 3.03.18 – не робочі дні;

10.03.18; 17.03.18; 24.03.18 – робочі дні.

12 січня 2018 року

До уваги магістрів, які були зараховані на навчання в грудні 2017 року!

Запрошуємо ознайомитись з графіком та розкладом зимової настановної сесії в січні 2017-18 навч.року.

8 грудня 2017 року

До уваги студентів 5-го курсу груп 13-зт, зазначених у розкладі!

Згідно затверджених в академії навчальних планів заочно-дистанційної форми навчання, для студентів прискореного навчання з ряду навчальних дисциплін передбачаються перезаліки оцінок, що були одержані студентами з відповідних дисциплін під час навчання в технікумі (коледжі).

Окремі студенти, що зазначені у розкладі, в дипломах молодшого спеціаліста не мають оцінок із запланованих дисциплін. У зв’язку з цим, таким студентам, обов’язковим чином, необхідно під час зимової сесії, згідно розкладу, отримати атестацію з даних навчальних дисциплін.

У разі виникнення організаційних питань, звертатись до ЦДЗО (ауд. 2332).

1 грудня 2017 року

Шановні студенти!

Запрошуємо ознайомитись з графіком екзаменаційної та настановної сесій в зимовий період 2017-18 навч.року. Перед початком екзаменаційної сесії передбачені аудиторні консультації, розклад яких вже розміщений на нашому сайті.

Починаючи з 01.12.17 можна звертатись до Центру ДЗО для оформлення довідок-викликів. Повноцінний розклад екзаменаційної сесії буде розміщено на нашому сайті найближчим часом.

Графік роботи Центру ДЗО за суботами в грудні 2017р.:

02.12; 09.12; 16.12; 23.12; 30.12 – робочі дні.

10 листопада 2017 року

Шановні студенти! Нагадуємо Вам: з 15.11.17 р. в системі дистанційного навчання Moodle відкривається доступ до складання тестових контрольних робіт з навчальних дисциплін 1-го семестру.

У разі відсутності у Вашому профілі окремих дисциплін або тестових контрольних робіт з них, просимо Вас оперативно повідомляти про це на електронну пошту: dzo@dgma.donetsk.ua

16 жовтня 2017 року

Шановні студенти!

Звертаємо Вашу увагу на зміни в умовах складання Вами підсумкових тестових контрольних робіт з навчальних дисциплін в системі дистанційного навчання Moodle (у пам’ятці дивіться абзац «Вимоги до контрольної роботи та умови її складання в системі Moodle»).

4 вересня 2017 року

До уваги магістрів нового зарахування та студентів, що були поновленні на навчання у серпні 2017 р.! Починаючи з 5.09.17 Ви можете звертатись в ЦДЗО (ауд. 2332) для отримання персональних логіну та паролю для входу в електронну систему дистанційного навчання Moodle.

30 серпня 2017 року

Шановні студенти! В наступний час триває поетапна (починаючи з молодших курсів) процедура підписки студентів заочно-дистанційної форми на навчальні курси в системі дистанційного навчання Moodle. По завершенню процедури підписки Ви зможете побачити на власній сторінці в розділі «Курси» перелік доступних для користування дисциплін поточного навчального семестру. Термін завершення процедури підписки 2.09.2017 р.

25 серпня 2017 року

Шановні студенти!

Починаючи з 01.09.2017 р. у навчальний процес академії за заочно-дистанційною формою впроваджується електронна система дистанційного навчання Moodle. У зв’язку з цим просимо Вас керуватися даною Пам’яткою про організацію навчального процесу за заочно-дистанційною формою.

14 серпня 2017 року

Про початок настановної сесії осіннього семестру 2017-18 навч.року:

 1. Для студентів заочної форми навчання, які вже навчаються за ступенем бакалавра - з 28.08.2017р. з 9:00;
 2. Для студентів заочної форми навчання - бакалаврів нового зарахування – 28.08.2017р. о 8:00 відбудуться організаційні збори (актова зала ДДМА (ІІ навч.корпус, 2-й поверх)); початок навчальних занять 28.08.2017р. з 9:00;
 3. Для студентів заочної форми навчання - магістрів нового зарахування – з 4.09.2017р. з 9:00.

Починаючи з 19.08.2017р. можна звертатись в ЦДЗО (ауд. 2332) для отримання довідок-викликів на сесію (24.08.17, 27.08.17– неробочі дні; 25.08.17 - робочий день з 8:00 до 15:15, 26.08.17 - робочий день з 8:00 до 12:00).

Детальний розклад настановної сесії буде опублікований на сайті найближчим часом. Слідкуйте за оголошеннями.

14 серпня 2017 року

До уваги осіб, які мають незакінчену вищу освіту!

Якщо Ви раніше навчались у ДДМА або в інших вузах та були відраховані не отримавши диплом про вищу освіту, запрошуємо Вас на поновлення на навчання у ДДМА за заочною (заочно-дистанційною) формою за відповідними спеціальностями. Термін подачі заяв на поновлення з 21 серпня по 20 вересня 2017 року.

2016/2017

20 червня 2017 року

Шановні студенти!

З початку 2017-18 навчального року (з 1.09.2017 р.) у навчальний процес заочної форми впроваджується система дистанційного навчання Moodle DDMA:

http://moodle.dgma.donetsk.ua

У зв’язку з цим всі студенти заочної форми навчання вже зареєстровані в системі Moodle в автоматичному режимі.

Починаючи з 21.06.2017 р. кожному студенту заочної форми (крім випускних груп 12зт; 12з; 11зт) необхідно особисто звернутись в ЦДЗО (ауд. 2332) для отримання (під розпис) персональних логіну та паролю, необхідних для входу в систему Moodle.

  Система Moodle забезпечує:
 • можливість використання студентами навчально-методичного контенту під час самостійного вивчення ними матеріалу з дисциплін поточного семестру;
 • складання (в обов’язковому порядку) перед початком екзаменаційної сесії з кожної, запланованої у семестрі навчальної дисципліни, контрольної роботи у вигляді тестових завдань.
2 червня 2017 року

До уваги випускників заочної форми навчання, які захищають дипломи бакалаврів у червні 2017 року! Якщо Ви плануєте продовжити навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, Вам необхідно:

 1. Пройти процедуру електронної реєстрації для вступу в магістратуру (процедура реєстрації здійснюється з 06 по 30 червня 2017 року в ІІ-му корпусі ДДМА, 4-му класі інформаційно-обчислювального центру з 8.00 до 17.00 з перервою з 12.00 до 12.45). Після здійснення реєстрації Вам буде надана відповідна розписка, яку необхідно пред’явити в ЦДЗО (ауд.2332) для одержання запису в обхідному листі про Ваш допуск до захисту дипломної роботи;
 2. Не пізніше дати захисту Вашої дипломної роботи бакалавра, надати секретарю ДЕК своєї випускової кафедри такі документи:
  • копія паспорту – 1, 2 стор. і стор. з пропискою;
  • копія ідентифікаційного коду;
  • 4 фото розміром 3х4 (з П.І.Б на зворотній стороні).

Увага! Бакалаври-випускники 2017 р. мають можливість зареєструватися самостійно на нашому електронному ресурсі, а потім звернутися до інформаційно-обчислювального центру, щоб перевірити свої дані та отримати розписку.

19 травня 2017 року

До уваги студентів, які складають літню заліково-екзаменаційну сесію (групи 16з, 15з; 14з (зт); 13з (зт) та 11зт(маг)). Запрошуємо ознайомитись з графіком навчального процесу у травні-червні 2016-17 навч.року (аудиторні навчальні заняття по суботах; консультації перед сесією по суботах; заліково-екзаменаційна сесія). Починаючи з 27.05.17 можна звертатись до Центру ДЗО для оформлення довідок-викликів. Слідкуйте за розкладом!

Графік роботи Центру ДЗО за найближчими суботами:

20.05.17 – не робочий день;

27.05; 3.06; 10.06; 17.06; 24.06 – робочі дні.

15 травня 2017 року

Шановні випускники заочного відділення Донбаської державної машинобудівної академії! 20 травня Академія запрошує вас на День зустрічі випускників. Початок зустрічі об 11:00 в актовому залі 2-го корпусу академії.Чекаємо на вас, наші дорогі випускники!

15 березня 2017 року

До уваги студентів випускних груп спеціалістів, зазначених у списку! Вам необхідно терміново звернутись в кімнату 1112 (Пустовіт Ольга Петрівна) та розписатися в журналі реєстрації видачі раніше одержаних дипломів бакалаврів.

17 лютого 2017 року

До уваги студентів, які складають весняну заліково-екзаменаційну сесію (групи 12з, 12зт та 11зт, 11зт(маг)). Запрошуємо ознайомитись з графіком проведення сесії та її розкладом. Починаючи з 20.02.17 можна звертатись до Центру ДЗО для оформлення довідок-викликів.

Графік роботи Центру ДЗО за найближчими суботами:

18, 25.02.17 – не робочі дні;

4, 11, 18, 25.03 та 1.04 – робочі дні.

21 листопада 2016 року

До уваги студентів нижченаведених академічних груп заочної форми, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» та будуть захищати дипломні роботи (проекти) в грудні 2016 року:

1) ЕП-11-1з; ЕП-11-2з;

2) ОА-11-1з; ОА-11-2з;

3) Ф-11-1з; Ф-11-2з;

4) Мн-11-1з; Мн-11-2з;

5) ЕСА-11-2з;

6) ІТ-11-2з

Вам необхідно терміново (не пізніше 5.12.2016 р.) звернутись в Центр Дистанційної і заочної освіти (ауд. 2332) для звіряння особистих данних, необхідних для заказу документів про вищу освіту (при собі потрібно мати паспорт та довідку про ідентифікаційний номер).

14 листопада 2016 року

Про подальший розклад навчальних занять протягом триместру, консультацій та екзаменаційної сесії:

1. Залишки навчальних занять з дисциплін поточного навчального триместру будуть проведені, згідно за розкладом, у найближчі суботи (19, 26 листопада 2016 року).

2. Консультації з навчальних дисциплін перед зимовою екзаменаційною сесією будуть проведені, згідно за розкладом, по суботах (03, 10 грудня 2016 року).

3. Орієнтовний початок зимової екзаменаційної сесії 17…19 грудня 2016 року.

30 вересня 2016 року

Шановні викладачі академії! З 6 жовтня 2016 р. розпочинаються навчальні курси «Методика розробки дистанційних навчальних курсів в системі Moodle DDMA». Початок занять о 15:00, місце проведення: обчислювальний центр ДДМА, 2 корпус. Список викладачів кафедр, призначених слухачами курсів та графік занять додаються.

28 вересня 2016 року

Шановні студенти! На сайті розміщені індивідуальні навчальні плани на 2016-17 навч. рік для академічних груп заочної форми навчання.

5 вересня 2016 року

Додані списки академічних груп студентів заочної форми навчання нового зарахування (спеціалісти, магістри)

1 вересня 2016 року

Доданий розклад настановної сесії для спеціалістів та магістрів нового зарахування.

Початок настановної сесії з 5.09.2016.

30 серпня 2016 року

Додані списки академічних груп студентів заочної форми навчання нового зарахування (І та III курси).

30 серпня 2016 року

До уваги студентів нового зарахування! Логіни та паролі доступу до навчально-методичних матеріалів за своєю спеціальністю можна отримати в Центрі ДЗО (на стенді об’яв) або безпосередньо у свого викладача. Варіанти контрольних робіт з навчальних дисциплін Ви також можете отримати у викладача, або в автоматичному режимі, для цього в розділі «Hавчально-методичні матеріали» за своєю спеціальністю потрібно знайти папку з назвою потрібної навчальної дисципліни і з неї завантажити файл зі списком варіантів контрольної роботи: № Вашого варіанту контрольної роботи відповідає порядковому номеру Вашого прізвища в списку Вашої академічної групи.

26 серпня 2016 року

Додані списки академічних груп студентів заочної форми навчання ІІ…V курсів. Номера варіантів контрольних робіт з навчальних дисциплін відповідають порядковим номерам студентів в списках груп.

Списки груп нового зарахування будуть додані найближчим часом.

25 серпня 2016 року

Доданий розклад настановної сесії для груп І…V курсів.

Розклад настановної сесії для студентів, які зараховані на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» або ступенем «магістр» буде доданий найближчим часом. Слідкуйте за розкладом.

12 серпня 2016 року

До уваги студентів заочного відділення нового зарахування!

25.08.2016 р. відбудуться збори - зустріч з адміністрацією Центру дистанційної і заочної освіти, де будуть розглянуті організаційні питання щодо навчального процесу на заочному відділенні.

Початок зборів о 8:00. Місце проведення: ІІ навчальний корпус ДДМА, 2-й поверх, актова зала. По закінченню зборів (з 9:00) розпочнуться навчальні заняття з настановної сесії згідно з розкладом.

11 серпня 2016 року

Про початок настановної сесії осіннього триместру 2016-17 навчального року:

1. Для студентів заочного відділення, які навчаються за ступенем бакалавра з 25.08.2016 р. (з 9:00);

2. Для студентів заочного відділення, які зараховані на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста та ступенем магістра з 5.09.2016 р. (з 11:45);

Орієнтовний термін настановної сесії 5…7 календарних днів. Слідкуйте за розкладом.

11 серпня 2016 року

До уваги осіб, які мають незакінчену вищу освіту!

Якщо Ви раніше навчались у ДДМА або в інших вузах та були відраховані не отримавши диплом про вищу освіту, запрошуємо Вас на поновлення на навчання на заочному відділенні ДДМА за відповідними спеціальностями. Термін подачі заяв на поновлення з 15 серпня по 20 вересня 2016 року. Звертатись за адресою: ІІ навчальний корпус ДДМА, ауд. 2327.

21 червня 2016 року

До уваги викладачів та студентів академії!

Запрошуємо Вас ознайомитись з оновленою структурою серверу системи дистанційного навчання Moodle (доступно для зареєстрованих користувачів).

18 червня 2016 року

Шановні студенти заочного відділення!

Запрошуємо Вас на реєстрацію в системі дистанційного навчання Moodle за електронною адресою: moodle.dgma.donetsk.ua

Починаючи з вересня місяця 2016-17 навчального року для студентів заочної (заочно-дистанційної) форми навчання на нашому сервері Moodle буде відкритий доступ для одержання варіантів контрольних робіт за навчальними дисциплінами поточного навчального року. До 30.11.2016 р. планується завершення наповнення ресурсу дистанційними курсами з навчальних дисциплін першого навчального триместру.