ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

На засіданні вченої ради ДДМА
1.jpg

На лютневому засіданні вченої ради ДДМА, окрім питань діяльності Академії, було проведене випробо...

П'ятниця, 01 березня 2024
Вітаємо ювілярів!
1.jpg

Ректорат, профком і медіагрупа «Академія» щиро вітають ювілярів січня і лютого 2024 року:

Четвер, 29 лютого 2024
Названо спеціальності, на які буде збережено держзамовлення
2.jpg

Після ухвалення законодавчих змін, якими передбачено реформа системи бюджетного фінансування здо...

Середа, 28 лютого 2024
ВШАНОВУЄМО ПАМ’ЯТЬ ВИПУСКНИКІВ АКАДЕМІЇ, ЯКІ ПОЛЯГЛИ ЗА УКРАЇНУ
1.jpg

Виконуючи військовий обов’язок із захисту Батьківщини, загинув випускник ДДМА Олег Проць.

Вівторок, 27 лютого 2024
10-а річниця від початку російсько-української війни
1.jpg

10 років тому, у лютому 2014 року, російська федерація розв’язала війну проти України. Вор...

Субота, 24 лютого 2024

Шукати! Творити! Перемагати!

12.jpg

В Академії тривають Дні науки, і ми традиційно робимо огляд досягнень наших студентів, які посіли призові місця на різних наукових конференціях.

Олександр Тітенко, студент групи КН-20-1мн, отримав диплом 1-го ступеня в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології», що відбувся 23 квітня в Харківському національному університеті радіоелектроніки (м. Харків). Він виступив із науковою роботою «Розробка ПМК для автоматизованого розрахунку технологічного налаштування листоправильної машини» (науковий керівник – доцент каф. КІТ, д-р техн. наук Едуард Грибков).

Тема дослідження пов’язана з пошуком оптимального налаштування листоправильної машини і, як наслідок, підвищення якості листового металопрокату. Проблема не тільки актуальна, а й дуже затребувана при виробництві листів із високоміцних марок сталі. Результати роботи Олександра були впроваджені ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» в автоматичну систему керування нової листоправильної машини, що була запущена в експлуатацію в грудні 2020 року.

13.jpg

Олександр Сокольський, магістрант спеціальності «Системний аналіз», нагороджений дипломом 3-го ступеня у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інформаційні системи і технології», що відбувся у Хмельницькому національному університеті в дистанційному форматі.

Олександр презентував роботу на тему «Інформаційна система для демонстрації роботи і порівняння алгоритмів сортування та пошуку даних» (науковий керівник – доцент кафедри інтелектуальних систем прийняття рішень, канд. техн. наук Олександр Мельников).

11.jpg

Микита Кадацький, магістрант спеціальності «Системний аналіз», нагороджений дипломом 2-го ступеня у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Інформатика і кібернетика», що відбувся у Вінницькому національному технічному університеті в дистанційному форматі. Наш студент презентував роботу на тему «Застосування нейронних мереж для покращення технічної підготовки спортсменів-штовхальників ядра» (науковий керівник – доцент кафедри ІСПР, канд. техн. наук Олександр Мельников).

Приємно усвідомлювати, що за останні п'ять років наші студенти спеціальності «Системний аналіз» посідали призові місця на чотирьох різних всеукраїнських конкурсах: «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація», «Математичні методи і моделі в економіці», «Комп'ютерні науки» та «Інформаційні системи і технології» (три роки поспіль), і ось тепер –«Інформатика і кібернетика».

10.jpg

Анастасія Кононенко, студентка КН 19-1мн, нагороджена дипломом 3-го ступеня у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт зі спеціальності «Комп’ютерні науки».

«Участь у такому конкурсі, а тим більше конференції, для мене стала зовсім новим досвідом, але цілком удалим, – розповідає Анастасія. – Моя науково-дослідницька робота присвячена іграм, а саме оптимізації процесу керування та планування ігрових оновлень. Студії, які вже давно займаються розробкою ігор та посідають високі місця в рейтингах, намагаються максимально автоматизувати всі процеси. Саме робота в ігровій індустрії надихнула мене створити програмний продукт, який би контролював усі елементи гри, сигналізував про недоліки та надавав перелік рекомендацій про те, що потрібно втілити в майбутньому оновленні. Ігрова індустрія працює на результат, живе дедлайнами та версіями, і кожна затримка може стати причиною втрати гравців. Тому моя розробка стане в нагоді під час процесу ведення будь-якого ігрового додатку, адже експериментальне впровадження показало, що вона допомогла оптимізувати роботу геймдизайнерів та аналітиків, слідкувати за активністю і бажаннями гравців та втілювати їхні прохання в ігрову реальність швидше та якісніше.

Перемога в конкурсі стала черговим поштовхом до більш глибоких роздумів про функціонал додатка для керування ігровими даними. Отже, поставлено за мету покращення програмного продукту, максимальне видалення нюансів та умовностей і, звичайно, повне впровадження його в процес розробки справжньої гри».

Андрій Коваленко,
Олександр Мельников