ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Десять років російсько-українській війні в Краматорську
2.jpg

Цього дня 10 років тому почалася відкрита окупація Краматорська. Ще до того, у лютому, а надто в...

П'ятниця, 12 квітня 2024
Перше і друге місця посіли наші студенти в обласному чемпіонаті
1.jpg

ІІ обласний етап чемпіонату Донецької області зі згинання та розгинання рук в упорі лежачи серед...

П'ятниця, 12 квітня 2024
Гарні результати в конкурсі наукових досліджень студентів «Інформаційні технології в науці та виробництві»
1.jpg

Три студенти спеціальностей «Системний аналіз» та «Інформаційні системи та технології» пройшли в...

Четвер, 11 квітня 2024
У ДДМА пройде науково-технічна конференція науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти
2.jpg

XLV науково-технічна конференція науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти Донб...

Середа, 10 квітня 2024
В Академії відбулися зустрічі щодо вступної кампанії 2024 року
1.jpg

Три зустрічі «Вступна кампанія 2024 в Україні: зміни, деталі, роз’яснення» провела Приймальна ко...

Вівторок, 09 квітня 2024

Студентське самоврядування ДДМА взяло участь в обласному проєкті «Ми є. Були. І будем ми!»

2.jpg

Могутнім відгомоном сивої давнини лунають слова великого українського письменника Івана Павловича Багряного: «Ми є. Були. І будем ми. Й вітчизна наша з нами. Ми є. Були. Не вмремо ми. Й не будемо рабами!». Ці рядки були вибиті на надгробному камені письменника, вони залишаються актуальними і сьогодні.

У зв’язку із повномасштабним вторгненням, більшість мешканців Донецької області були вимушені покинути рідні домівки та їхати в невідомість. Нині жителі області розпорошені по Україні та за її межами, проте, незважаючи ні на що, проактивна молодь регіону продовжує займатися громадською діяльністю та ламати стереотипи про Донеччину. За ініціативою управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації, на Донеччині було реалізовано проєкт «Ми є. Були. І будем ми!».

Інформаційна акція стартувала на початку 2023 року, щоб відобразити внесок молоді в наближення перемоги України через її роботу на різних фронтах: інформаційному, волонтерському, спортивному, освітньому, культурному, економічному. В учасників брали інтерв’ю, де вони розповідали свою реальну історію – частинку свого життя, для розміщення на сайтах та в соціальних мережах. Загалом зараз опубліковано вже 56 історій. Однією із них стала розповідь про роботу та діяльність Ради студентського самоврядування в умовах великої війни.

Підсумкова святкова зустріч учасників обласного проєкту «Ми є. Були. І будем ми!» відбулась у режимі онлайн. Такий необхідний та важливий, у ці непрості часи, проєкт об’єднав усю проактивну спільноту Донеччини. Подякувала та привітала учасників заходу заступниця голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна, яка зазначила, що акція стала джерелом натхнення для багатьох мешканців Донеччини та людей з інших областей України. «Я хочу подякувати вам за вашу працю, за вашу громадську діяльність, за небайдужість, милосердя та доброту», – звернулася до учасників заступниця голови ОДА.

Також до слів подяки приєдналися присутні керівники структурних підрозділів ОДА – заступник директора департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Олександр Вдовенко, начальник управління культури і туризму Вікторія Точена, начальник управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Лілія Золкіна, директор департаменту освіти і науки Тетяна Сідашева та заступник начальника відділу комунікацій з громадськістю управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Ольга Присяжнюк.

Присутні на заході в дружній атмосфері поділилися своїми новими здобутками та проєктами на наступний рік. Усі вони натхненно працюють заради перемоги та вже мають плани на майбутню відбудову Донецької області.

Костянтин Чоста,
голова Ради студентського самоврядування ДДМА

1.png 3.png
4.png 5.png