ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Конференція трудового колективу поновила склад Вченої ради
gerb.jpg

Робота під час війни передбачає зміну або поновлення в складах керівних і дорадчих органах Акаде...

П'ятниця, 30 вересня 2022
Ще одна медаль у скарбничці нашого тхеквондиста Артема Гарбара
1.jpg

З 27 по 29 вересня в столиці Албанії місті Тірана проходить чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ, U-...

Середа, 28 вересня 2022
Вітаємо Сергія Ковалевського з ювілеєм!
1.jpg

27 вересня виповнилося 70 років доктору технічних наук, професору, завідувачу кафедри інноваційн...

Вівторок, 27 вересня 2022
З Днем машинобудівника!
1.jpg

В останні вихідні вересня ми завжди гучно святкували День нашого міста і День машинобудівника – ...

Неділя, 25 вересня 2022
Реєстр успішності студентів, які вступили у 2022 році
588-1.jpg

На сайт ДДМА у розділ «Студенту» – «Стипендія» додано реєстри успішності студентів, які вступили...

Четвер, 22 вересня 2022

В ДГМА прошел турнир по настольному теннису памяти Д. Донченко

sport1.jpg

7–8 апреля в спортзале № 1 (ДГМА) состоялся региональный турнир по настольному теннису среди школьников и взрослой категории, посвящённый памяти Д. Донченко.

7 апреля соревновались школьники Краматорска, Николаевки, Дружковки. В турнире приняли участие 25 школьников.

sport2.jpg

По итогам соревнований места распределились следующим образом:
Младшая группа (девушки):

  • 1-е место – Элина Пристинская,
  • 2-е место – Ксения Мушкина,
  • 3-е место – Виталина Хмельницкая.

Младшая группа (мальчики):

  • 1-е место – Артур Махиня,
  • 2-е место – Руслан Кривень,
  • 3-е место – Богдан Кривень.

Старшая группа (юноши):

  • 1-е место – Рувин Шокун,
  • 2-е место – Денис Ермаков,
  • 3-е место – Иван Берестов.

8 апреля проходили соревнования среди взрослых, в которых приняли участие 42 спортсмена из Краматорска, Славянска, Дружковки, Горловки, Белозерска, Покровска.

В результате соревнований места распределились следующим образом:

  • 1-е место – Александр Маслов (Покровск),
  • 2-е место – Сергей Удовиченко (Краматорск),
  • 3-е место – Павел Волков (Покровск).