ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

В Академії відбулися змагання з баскетболу
ball_img_main.jpg

З 13 по 15 листопада у ДДМА було проведено змагання з баскетболу ІІ етапу XIV літньої Універсіад...

15.11.2018
В Академії проходить міжнародна конференція
img_main.jpg

Уже традиційно в листопаді в Донбаській державній машинобудівній академії проходить міжнародна н...

15.11.2018
Студенти ДДМА – переможці «СтудДії»
img1.jpg

14 листопада в ДК НКМЗ у рамках святкування ювілею міста та Дня студента відбувся фестиваль студ...

15.11.2018
Кубок Академии – 2018
img1.jpg

Триумф команд специальности «Системный анализ» ДГМА в студенческой категории, победы учащихся Кр...

13.11.2018

В ДГМА прошел турнир по настольному теннису памяти Д. Донченко

sport1.jpg

7–8 апреля в спортзале № 1 (ДГМА) состоялся региональный турнир по настольному теннису среди школьников и взрослой категории, посвящённый памяти Д. Донченко.

7 апреля соревновались школьники Краматорска, Николаевки, Дружковки. В турнире приняли участие 25 школьников.

sport2.jpg

По итогам соревнований места распределились следующим образом:
Младшая группа (девушки):

  • 1-е место – Элина Пристинская,
  • 2-е место – Ксения Мушкина,
  • 3-е место – Виталина Хмельницкая.

Младшая группа (мальчики):

  • 1-е место – Артур Махиня,
  • 2-е место – Руслан Кривень,
  • 3-е место – Богдан Кривень.

Старшая группа (юноши):

  • 1-е место – Рувин Шокун,
  • 2-е место – Денис Ермаков,
  • 3-е место – Иван Берестов.

8 апреля проходили соревнования среди взрослых, в которых приняли участие 42 спортсмена из Краматорска, Славянска, Дружковки, Горловки, Белозерска, Покровска.

В результате соревнований места распределились следующим образом:

  • 1-е место – Александр Маслов (Покровск),
  • 2-е место – Сергей Удовиченко (Краматорск),
  • 3-е место – Павел Волков (Покровск).