ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Нові перемоги наших важкоатлетів!
IMG-361ada48aec3902426a1da07c9ae5961-V_cr.jpg

З 23 по 25 вересня у м. Бахмут відбувся чемпіонат Донецької області з важкої атлетики серед моло...

Середа, 27 жовтня 2021
Центр ІТ-рішень при ДДМА активно працює
DSCF2360.JPG

Цього тижня в Центрі ІТ-рішень при ДДМА проходять тренінги для працівників адміністрацій Донецьк...

Вівторок, 26 жовтня 2021
Про доступність освіти на окупованих територіях
DSCF2342.JPG

Важко навіть уявити, що сьогодні в такій європейській країні, як Україна, хтось із дітей може не...

Вівторок, 26 жовтня 2021
«Срібло» на чемпіонаті світу із жиму лежачи
1.jpg

З 21 по 25 жовтня в м. Вільнюс (Литва) відбувся чемпіонат світу із жиму лежачи (екіпірувального...

Вівторок, 26 жовтня 2021
Про проведення заліково-екзаменаційної сесії 2021/2022 навчального року для здобувачів 2-го магістерського рівня
1.jpg

Заліково-екзаменаційна сесія 2021/2022 навчального року відбудеться:

Понеділок, 25 жовтня 2021

В Академії відбулася відкрита першість ДДМА з бадмінтону

img.jpg

У спортивній залі першого корпусу 14 грудня було проведено відкриту першість ДДМА з бадмінтону. У змаганнях взяли участь 14 спортсменів.

У підсумку змагань серед чоловіків місця розподілилися наступним чином:

1-е місце – Павло Садовський (Слов’янськ);

2-е місце – Ярослав Рижков (Слов’янськ);

3-є місце – Михайло Мінаєв (Краматорськ).

У підсумку змагань серед жінок місця розподілилися наступним чином:

1-е місце – Сабріна Егамбардієва (Слов’янськ);

2-е місце – Ганна Добрострой (Слов’янськ);

3-є місце – Регіна Савочкова (Краматорськ).

У командній першості:

1-е місце посіли спортсмени зі Слов’янська;

2-е місце – Краматорськ (ДДМА);

3-є місце – Дружківка.