ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Зміни в розкладі занять
2.png

Увага! Розклад занять для студентів денної форми навчання оновлено!

Неділя, 02 жовтня 2022
З днем працівника освіти!
1.jpg

Шановні освітяни! Нехай ваша праця завжди користується заслуженою повагою в суспільстві й знаход...

Субота, 01 жовтня 2022
Конференція трудового колективу поновила склад Вченої ради
gerb.jpg

Робота під час війни передбачає зміну або поновлення в складах керівних і дорадчих органах Акаде...

П'ятниця, 30 вересня 2022
Ще одна медаль у скарбничці нашого тхеквондиста Артема Гарбара
1.jpg

З 27 по 29 вересня в столиці Албанії місті Тірана проходить чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ, U-...

Середа, 28 вересня 2022
Вітаємо Сергія Ковалевського з ювілеєм!
1.jpg

27 вересня виповнилося 70 років доктору технічних наук, професору, завідувачу кафедри інноваційн...

Вівторок, 27 вересня 2022

У ДДМА відбувся IT-семінар «Інновації, засновані на ІТ, – від аутсорсингу до розробки конкурентоспроможних продуктів та послуг»

13.jpg

У рамках проєкту «Стартап-школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України», 22 березня 2021 р. у Донбаській державній машинобудівній академії відбувся IT-семінар «Інновації, засновані на ІТ, – від аутсорсингу до розробки конкурентоспроможних продуктів та послуг» для IT-підприємців та підприємниць Краматорську.

ІТ-сектор нашого міста – один із найбільш перспективних сегментів економіки. Протягом минулого року в місті сформувалися одразу два кластерних утворення в ІТ: «Східноукраїнський технокластер» та «ІТ-Донеччина» (IT Cluster Donbass). Донбаська державна машинобудівна академія активно співпрацює з ІТ-комьюніті та міською владою: нещодавно було створено Ресурсний центр ІТ-рішень при ДДМА. Тож проведення IT-семінару із залученням тренера міжнародного класу Ігоря Пеера стало закономірним кроком на шляху розвитку синергетичних зв’язків та подальшої інтеграції ДДМА та ІТ-спільноти Краматорська.

Ізраїль – це країна, у якій розвиток ІТ-сегменту було підтримано на державному рівні ще на початку 90-х рр. ХХ ст. Цей досвід є особливо цікавим та актуальним як приклад того, що ніколи не пізно змінити курс зі шляху аграрної держави на шлях інноватики та цифровізації.

Ігор Пеер – бізнес-тренер із двадцятирічним досвідом у стратегічному плануванні, венчурному бізнесі на ранніх стадіях, розвитку бізнесу та маркетингу. Ігор є радником Міністерства економіки та промисловості Ізраїлю зі стартап-проєктів MAOF, членом правління Ізраїльської бізнес-асоціації, засновником та директором бізнес-інкубатора BeNextIT (Ізраїль) та співзасновником інноваційної екосистеми eAZI Start (Азербайджан).

В ІТ-тренінгу взяли активну участь представники міського ІТ-бізнесу: Павло Зайцев, Володимир Сергєєв, Василь Литвиненко, а також викладачі та студенти ДДМА ІТ-спеціальностей.

Результатом семінару став активний нетворкінг між представниками ІТ-бізнесу та кафедр ДДМА. Результатом командної роботи стало опрацювання цікавих та актуальних ідей ІТ-стартапів.

Цикл семінарів для ІТ буде продовжено в червні 2021 р. Запрошуємо до участі представників академічного ІТ та ІТ-бізнесу! 

Наталя Михайличенко


Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами ґранту, наданого Інноваційному холдингу Sikorsky Challenge у рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.


10.jpg 12.jpg 11.jpg