ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

На засіданні вченої ради ДДМА
1.jpg

На лютневому засіданні вченої ради ДДМА, окрім питань діяльності Академії, було проведене випробо...

П'ятниця, 01 березня 2024
Вітаємо ювілярів!
1.jpg

Ректорат, профком і медіагрупа «Академія» щиро вітають ювілярів січня і лютого 2024 року:

Четвер, 29 лютого 2024
Названо спеціальності, на які буде збережено держзамовлення
2.jpg

Після ухвалення законодавчих змін, якими передбачено реформа системи бюджетного фінансування здо...

Середа, 28 лютого 2024
ВШАНОВУЄМО ПАМ’ЯТЬ ВИПУСКНИКІВ АКАДЕМІЇ, ЯКІ ПОЛЯГЛИ ЗА УКРАЇНУ
1.jpg

Виконуючи військовий обов’язок із захисту Батьківщини, загинув випускник ДДМА Олег Проць.

Вівторок, 27 лютого 2024
10-а річниця від початку російсько-української війни
1.jpg

10 років тому, у лютому 2014 року, російська федерація розв’язала війну проти України. Вор...

Субота, 24 лютого 2024

У ДДМА відбувся IT-семінар «Інновації, засновані на ІТ, – від аутсорсингу до розробки конкурентоспроможних продуктів та послуг»

13.jpg

У рамках проєкту «Стартап-школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України», 22 березня 2021 р. у Донбаській державній машинобудівній академії відбувся IT-семінар «Інновації, засновані на ІТ, – від аутсорсингу до розробки конкурентоспроможних продуктів та послуг» для IT-підприємців та підприємниць Краматорську.

ІТ-сектор нашого міста – один із найбільш перспективних сегментів економіки. Протягом минулого року в місті сформувалися одразу два кластерних утворення в ІТ: «Східноукраїнський технокластер» та «ІТ-Донеччина» (IT Cluster Donbass). Донбаська державна машинобудівна академія активно співпрацює з ІТ-комьюніті та міською владою: нещодавно було створено Ресурсний центр ІТ-рішень при ДДМА. Тож проведення IT-семінару із залученням тренера міжнародного класу Ігоря Пеера стало закономірним кроком на шляху розвитку синергетичних зв’язків та подальшої інтеграції ДДМА та ІТ-спільноти Краматорська.

Ізраїль – це країна, у якій розвиток ІТ-сегменту було підтримано на державному рівні ще на початку 90-х рр. ХХ ст. Цей досвід є особливо цікавим та актуальним як приклад того, що ніколи не пізно змінити курс зі шляху аграрної держави на шлях інноватики та цифровізації.

Ігор Пеер – бізнес-тренер із двадцятирічним досвідом у стратегічному плануванні, венчурному бізнесі на ранніх стадіях, розвитку бізнесу та маркетингу. Ігор є радником Міністерства економіки та промисловості Ізраїлю зі стартап-проєктів MAOF, членом правління Ізраїльської бізнес-асоціації, засновником та директором бізнес-інкубатора BeNextIT (Ізраїль) та співзасновником інноваційної екосистеми eAZI Start (Азербайджан).

В ІТ-тренінгу взяли активну участь представники міського ІТ-бізнесу: Павло Зайцев, Володимир Сергєєв, Василь Литвиненко, а також викладачі та студенти ДДМА ІТ-спеціальностей.

Результатом семінару став активний нетворкінг між представниками ІТ-бізнесу та кафедр ДДМА. Результатом командної роботи стало опрацювання цікавих та актуальних ідей ІТ-стартапів.

Цикл семінарів для ІТ буде продовжено в червні 2021 р. Запрошуємо до участі представників академічного ІТ та ІТ-бізнесу! 

Наталя Михайличенко


Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами ґранту, наданого Інноваційному холдингу Sikorsky Challenge у рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.


10.jpg 12.jpg 11.jpg