ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

МОН вкотре доручає вишам виконувати мовне законодавство
1.jpg

Міністерство освіти і науки просить керівників закладів вищої та фахової передвищої освіти вжити...

Середа, 31 травня 2023
Афера тисячоліття. Як москалі стали росіянами
00.jpg

…і чому Папа Римський вірить у міф про «братні народи»

Вівторок, 30 травня 2023
Засідання вченої ради
1.jpg

На травневому засіданні Вченої ради ДДМА вирішені важливі питання внутрішнього життя Академії. З...

Понеділок, 29 травня 2023
До уваги абітурієнтів!
2.jpg

Основна сесія НМТ цього року розпочнеться 5 червня і триватиме до 23 червня. З міркувань безпеки...

П'ятниця, 26 травня 2023
Донецька ОВА та платформа Меморіал згадують убитих росіянами жителів Донеччини
1.jpg

50-річний десантник Вадим Моруженко загинув 23 березня 2022 року у боях за місто Лисичанськ.

Середа, 24 травня 2023

У ДДМА відбувся IT-семінар «Інновації, засновані на ІТ, – від аутсорсингу до розробки конкурентоспроможних продуктів та послуг»

13.jpg

У рамках проєкту «Стартап-школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України», 22 березня 2021 р. у Донбаській державній машинобудівній академії відбувся IT-семінар «Інновації, засновані на ІТ, – від аутсорсингу до розробки конкурентоспроможних продуктів та послуг» для IT-підприємців та підприємниць Краматорську.

ІТ-сектор нашого міста – один із найбільш перспективних сегментів економіки. Протягом минулого року в місті сформувалися одразу два кластерних утворення в ІТ: «Східноукраїнський технокластер» та «ІТ-Донеччина» (IT Cluster Donbass). Донбаська державна машинобудівна академія активно співпрацює з ІТ-комьюніті та міською владою: нещодавно було створено Ресурсний центр ІТ-рішень при ДДМА. Тож проведення IT-семінару із залученням тренера міжнародного класу Ігоря Пеера стало закономірним кроком на шляху розвитку синергетичних зв’язків та подальшої інтеграції ДДМА та ІТ-спільноти Краматорська.

Ізраїль – це країна, у якій розвиток ІТ-сегменту було підтримано на державному рівні ще на початку 90-х рр. ХХ ст. Цей досвід є особливо цікавим та актуальним як приклад того, що ніколи не пізно змінити курс зі шляху аграрної держави на шлях інноватики та цифровізації.

Ігор Пеер – бізнес-тренер із двадцятирічним досвідом у стратегічному плануванні, венчурному бізнесі на ранніх стадіях, розвитку бізнесу та маркетингу. Ігор є радником Міністерства економіки та промисловості Ізраїлю зі стартап-проєктів MAOF, членом правління Ізраїльської бізнес-асоціації, засновником та директором бізнес-інкубатора BeNextIT (Ізраїль) та співзасновником інноваційної екосистеми eAZI Start (Азербайджан).

В ІТ-тренінгу взяли активну участь представники міського ІТ-бізнесу: Павло Зайцев, Володимир Сергєєв, Василь Литвиненко, а також викладачі та студенти ДДМА ІТ-спеціальностей.

Результатом семінару став активний нетворкінг між представниками ІТ-бізнесу та кафедр ДДМА. Результатом командної роботи стало опрацювання цікавих та актуальних ідей ІТ-стартапів.

Цикл семінарів для ІТ буде продовжено в червні 2021 р. Запрошуємо до участі представників академічного ІТ та ІТ-бізнесу! 

Наталя Михайличенко


Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами ґранту, наданого Інноваційному холдингу Sikorsky Challenge у рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.


10.jpg 12.jpg 11.jpg