ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Вітаємо ювілярів!
1.jpg

Ректорат, профком і медіагрупа «Академія» щиро вітають ювілярів січня і лютого 2024 року:

Четвер, 29 лютого 2024
Названо спеціальності, на які буде збережено держзамовлення
2.jpg

Після ухвалення законодавчих змін, якими передбачено реформа системи бюджетного фінансування здо...

Середа, 28 лютого 2024
ВШАНОВУЄМО ПАМ’ЯТЬ ВИПУСКНИКІВ АКАДЕМІЇ, ЯКІ ПОЛЯГЛИ ЗА УКРАЇНУ
1.jpg

Виконуючи військовий обов’язок із захисту Батьківщини, загинув випускник ДДМА Олег Проць.

Вівторок, 27 лютого 2024
10-а річниця від початку російсько-української війни
1.jpg

10 років тому, у лютому 2014 року, російська федерація розв’язала війну проти України. Вор...

Субота, 24 лютого 2024
МОН ЗАТВЕРДИЛО КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ НМТ-2024
3.png

Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено календарний план організації та проведен...

Четвер, 22 лютого 2024

У ДДМА відбувся фінал Фестивалю соціальної реклами

img_9.jpg

В Академії відбувся фінал Відкритого молодіжного фестивалю соціальної реклами, ініціатором якого є Рада старшокласників міста Краматорська. Мета фестивалю – розповісти про проблеми, які хвилюють молодь, і привернути до них увагу широкої громадськості.

Фестиваль поводиться в Краматорську вже вчетверте і всі ці роки користувався успіхом у школярів. Про нього знали в інших містах та іноді надсилали свої відеороботи, тому цього року він переріс в обласний відкритий фестиваль. Цього року географія учасників – Краматорськ, Маріуполь, Селідове, Курахове, Лиман, Дружківка, Покровський, Добропільский, Мангушський, Костянтинівський і Слов’янський райони.

Стартував фестиваль у грудні 2018 року, за цей час молодь відзняла і надіслала 45 відеоробіт. Учні, учасники фестивалю, обрали багато різноманітних тем, які турбують дітей, молодь та їхніх батьків. Серед них – ставлення до батьків, буллінг, екологічні проблеми, проблеми безхатніх тварин та багато інших. Конкурсні ролики були розміщенні на каналі в YouTube, де будь-який бажаючий міг обрати претендента на приз глядацьких симпатій.

Журі фестивалю заздалегідь ретельно розглянули відео роботи і визначили найкращих із них і переможців. Ролики оцінювались за актуальністю теми, позитивним характером сюжету, запропонованими шляхам розв’язання проблеми, якістю монтажу, акторської роботою та звуковим оформленням.

img_2.jpg img_1.jpg img_3.jpg

Оскільки захід має велике навчальне й соціальне значення, то 19 березня в ДДМА головний редактор медіа-групи «Академія» Вячеслав Медведєв і редактор «Академія ТV» Сергій Денисюк провели для учасників «Голу правду», де розповіли про найпоширеніші помилки, які були допущенні в конкурсних роботах, та що робити, щоб їх запобігти.

img_5.jpg

Відкрив Урочисту церемонію нагородження фестивалю соціальної реклами перший проректор ДДМА Анатолій Фесенко. У своїй промові він розповів учням про спеціальності й переваги навчання в нашій Академії, та творчій розвиток студентів у напрямку журналістики й взагалі перспектив отримання знань у технічній і журналістській сферах, працюючи в медіа-групі «Академія».

Кращі відеороликі були показані глядачам на Урочистій церемонії нагородження, яка відбулась 21 березня в актовому залі Академії. Було видно, що соціальна реклама, яку виконали школярі, зворушила всіх присутніх. Глядачі висловили свою думку, розповіли, які роботи зворушили найбільше, що саме сподобалось.

Тож час перейти до оголошення переможців. Приз глядацьких симпатій (найбільша кількість лайків в YouTube) отримав відеоролик Краматорської ЗОШ № 30, який піднімає тему любові до книги.

У номінації «Краща анімація» переможцем став Малиновський НВК Покровського району.

У номінації «За підняття теми людяності» – Миколаївська загальноосвітня школа (Покровський район).

«За актуальність теми» – Маріупольський будинок дитячої та юнацької творчості, Новоолександрівський НВК (Покровський район).

«За важливість теми» – Краматорська ЗОШ № 30.

«За кращу операторську роботу» – Бахмутський центр дітей та юнацтва.

Народний депутат Максим Єфімов підтримав і спонсорував фестиваль та організував власну номінацію «Stop. It's important!» (Стоп. Це важливо!). Від його імені нагороди вручила помічник-консультант, член журі фестивалю, головний редактор медіа-ресурсу «Восточный проект» Оксана Чернікова. Вона привітала учасників і підкреслила, що теми, які підняті у відеороликах, мають велике значення для суспільства. Вони виходять за вікові рамки конкурсу і стосуються дорослих. Призи в цій номінації отримали Новоолександрівський навчально-виховний комплекс за відеоролик «Дитяча мрія», Селідовська ЗОШ № 6 за відеоролик про кібербулінг, Удачненська ЗОШ I–III Покровського району, учні якої закликали цінувати своїх батьків.

img_14.jpg img_15.jpg img_4.jpg

Партнери і спонсори фестивалю «Зірка Крама», БФ «Карітас», РЛП «Краматорський», БФ «Друг», міжнародної організації з міграції (представництво в Україні) нагородили вподобані ними відеороботи і подарували корисні для відеозйомки призи.

Головних переможців фестивалю нагороджували голова журі Вячеслав Медведєв і головний редактор медіа-ресурсу «Восточный проект» Оксана Чернікова. Вячеслав Медведєв подякував Раді старшокласників міста Краматорська за ініціативу, а також партнерів і спонсорів фестивалю. Наголосив, що відеомистецтво з елітарного стало елементом масової культури, яке має значний вплив на наше суспільство. Тому вчитись й удосконалювати свої навички та передавати знання своїм товаришам є завданням учасників фестивалю.

Переможцем Відкритого молодіжного фестивалю соціальної реклами стали учні Краматорської ЗОШ № 35 з відеороботою «Захисти дітей від небезпеки».

Друге місце журі віддало Слов'янському районному центру дитячої та юнацької творчості за роботу «Вимкни телефон – увімкни життя».

Третє місце розділили колективи Будинку творчості дітей та юнацтва м. Українськ («Створи добро») і Краматорської ЗОШ № 25 («Булінг вбиває»).

img_10.jpg img_11.jpg img_8.jpg

Фестиваль соціальної реклами проходив за підтримки управління освіти Краматорська, Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості, медіа-групи «Академія» ДДМА, медіа-ресурсу «Восточный проект», телеканалу «Донеччина-ТВ», ЦГІ «Зірка Крама», громадського союзу «Совість», Краматорського центру позашкільної роботи, РЛП «Краматорський», БФ «Карітас», БФ «Друг», міжнародної організації з міграції (представництво в Україні) під патронатом народного депутата України Максима Єфімова.

Усі ролики Фестивалю можна переглянути за посиланням

img_20.jpg img_21.jpg img_19.jpg img_12.jpg img_13.jpg img_16.jpg img_22.jpg img_17.jpg img_18.jpg img_23.jpg img_6.jpg img_7.jpg