ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Вітаємо із захистом!
2.jpg

Вітаємо старшого викладача кафедри ПТМ Єрмакову Світлану Олександрівну з успішним захистом дисер...

П'ятниця, 14 травня 2021
Вітаємо із захистом!
1.jpg

Вітаємо доцента кафедри математики та моделювання Грудкіну Наталію Сергіївну з успішним захистом...

П'ятниця, 14 травня 2021
«Стабільність – ознака Майстерності»
2.jpg

Експерти Scopus оприлюднили рейтинг університетів України в 2021 році. Кількість українських ЗВО...

Четвер, 13 травня 2021
До 150-річчя від дня народження Василя Стефаника
3.jpg

14 травня 2021 року Україна відзначатиме пам'ятну дату – 150-річчя від дня народження українсько...

Середа, 12 травня 2021
Вітаємо із захистом!
1.jpg

Вітаємо асистента кафедри АВП Картамишева Дмитра Олександровича з успішним захистом дисертації н...

Середа, 12 травня 2021

Свято спорту та краси!

sport1.jpg

З нагоди 65-річчя ДДМА біля 2-го корпусу Академії відбулося спортивно-художнє свято. Його відкрив словами привітання ректор ДДМА професор Віктор Ковальов. Привітали зі святом нашу Академію головний спеціаліст комітету з фізичної культури і спорту управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради Марина Настенко, заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації Наталія Точилова, провідний спеціаліст Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ірина Нестеренко.

sport2.jpg

Академія завжди славилася своїми спортсменами. За результатами виступів у спортивних змаганнях цього навчального року нагородили грамотами наступних студентів, присвоївши їм почесні звання:

«Кращий спортсмен факультету автоматизації машинобудування та інформаційних технологій» – студент групи СМ-16-1 Микита Кадацький;

«Кращий спортсмен факультету економіки і менеджменту» – студент групи Мн-17-м Данило Гузенко;

«Кращий спортсмен факультету інтегрованих технологій і обладнання» – студент групи ТМ-13-м Сергій Маланчук;

«Кращий спортсмен факультету машинобудування» – студент групи ПТМ-17-м Дмитро Ромашкевич.

Перемога в номінації «Спортивна слава Академії – 2018» присуджена студенту групи ЕП-14-1 Мусієнко Костянтину, майстру спорту міжнародного класу, чемпіону світу з пауерліфтингу.

Головним змаганням року в стінах Академії безумовно є спартакіада факультетів ДДМА, яка проводилася з шести видів спорту. За її підсумками перше місце посів факультет автоматизації машинобудування та інформаційних технологій. Друге місце – у факультету економіки і менеджменту. Ну, а третє місце посів факультет інтегрованих технологій і обладнання. Усі ці факультети були нагороджені перехідними кубками та дипломами 1, 2 і 3-го ступенів відповідно. Крім наших студентів активну участь у спортивному житті Академії беруть наші викладачі, які знаходять час відстоювати честь своїх факультетів у спартакіаді «Здоров’я» серед професорсько-викладацького складу. У результаті запеклої боротьби перше місце посів факультет економіки і менеджменту. Друге місце – факультет інтегрованих технологій і обладнання. Третє місце – у факультету машинобудування.

sport3.jpg

Також величезний інтерес викликала спартакіада серед гуртожитків. Цього року перше місце вибороли студенти з гуртожитку № 2. Гуртожиток нагороджено перехідним кубком та дипломом 1-го ступеня.

Творчі номери подарували спортивні й танцювальні колективи міста. Із самого початку святкування колектив танцювального проекту BEST WAY міського Палацу культури «Будівельник» подарував усім гарний настрій своїм запальним танцем. Усіх привітали вихованці відділення боксу дитячо-юнацької спортивної школи, які показали свої навички. Уразило те, що серед них були не тільки хлопці, а й дівчатка.

Коли розпочали свій показовий виступ вихованці ролер-школи «Факір», то було дуже цікаво спостерігати за тим, як маленька дівчинка освоїла техніку катання на роликах. Усі наступні представники цієї школи не менш вразили всіх майстерністю, додавши танцювальних елементів до своїх виступів.

Дуже зацікавили представники міського центру «Капоейра», які у своєму виступі продемонстрували афро-бразильське бойове мистецтво з елементами танцю, музики й акробатики. Не кожного дня почуєш про таке мистецтво, а тим більше побачиш його на власні очі. Деякі студенти познайомилися з капоейрою саме на цьому спортивному святі та залишилися в захваті від неї.

sport4.jpg

Продовжили тематику бойового мистецтва представники Краматорської міської громадської організації «Спортивний клуб айкідо». У своїх виступах вони відобразили техніку та традиції японського мистецтва бою. Цікаво було спостерігати за тим, як виступали представники різного віку, статури й статі.

Не могли не привітати Академію учні Машинобудівного коледжу ДДМА. На завершення спортивно-художнього свята вони порадували й підбадьорили всіх виступом танцювального колективу «Актив».

Отже, від цього спортивно-художнього свята на честь ювілею Академії в усіх залишилися тільки гарні емоції, веселий настрій та чудові враження й спогади.

Повна версія фотозвіту -
за посиланням