ENG
 • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

 • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

 • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

 • Важлива не кількість знань, а якість їх.

 • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

 • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

 • Бич людини - це уявлюване знання.

 • Знання - сила.

 • Знання - знаряддя, а не ціль.

 • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Всіх, хто має вищу технічну освіту і прагне до цікавої роботи, володіє творчими здібностями, любить спілкуватися, вміє планувати і організовувати різні заходи, володіє лідерськими здібностями або бажає їх придбати, ми запрошуємо отримати другу вищу освыту за спеціальністю «Менеджмент організацій».

Керівникам фірм і менеджерам всіх рівнів управління кафедра менеджменту ДДМА пропонує курси додаткової освіти у вигляді тренінгів та семінарів. Ви зможете отримати повний і вичерпний набір управлінських навичок як в сфері загального менеджменту, так і окремих його функціональних напрямків, завдяки яким станете дійсно майстром у своїй справі. Залишиться лише здобути власний досвід і шліфувати майстерність, домагаючись результатів, про які Вам раніше доводилося тільки мріяти!

ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД КАФЕДРИ, ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

Кафедра менеджменту в ДДМА існує з 2000 року. Основна мета діяльності - забезпечення потреб підприємств і організацій в підготовці фахівців у галузі управління, що спроможны виконувати завдання розвитку в умовах ринкових відносин. Робота кафедри менеджменту ДДМА будується з урахуванням особливостей майбутньої роботи студентів і слухачів курсів, їх посадових обов'язків. Кафедра веде плідну співпрацю з багатьма підприємствами Донбасу. На Новокраматорському машинобудівному заводі діє філія кафедри.

Науково-дослідна робота на кафедрі проводиться за такими напрямками:

- розробки з проблем удосконалення різноманітних аспектів менеджменту на умовах господарського договору,

- бюджетні розробки за спеціальними напрямками.

Основною науковою спеціалізацією кафедри є дослідження шляхів удосконалення корпоративного менеджменту з метою досягнення конкурентних переваг великими і середніми промисловими підприємствами. В рамках цієї теми розвиваються два перспективних наукових напрямки: розробка шляхів підвищення ефективності господарської діяльності підприємств і їх конкурентоспроможності; становлення управлінської діяльності (соціально-психологічні аспекти).

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ

Післядипломна освіта (отримання другої вищої освіти) передбачає багатогранну підготовку майбутнього фахівця в прикладному, психологічному, економічному, гуманітарному аспектах відповідно до затвердженого навчального плану. Студенти вивчають дисципліни, знання яких прямо впливає на рівень професійної підготовки менеджера: психологія управління, управління діловою кар'єрою, корпоративна культура, організація роботи керівника та інші.

Курси додаткової освіти

 1. Відкриті програми для керівників і власників бізнесу - це формат освіти, що дозволяє за мінімум часу отримати МАКСИМУМ СУЧАСНИХ ІДЕЙ в області управління. Відкриті програми дають можливість проаналізувати і вдосконалити існуючі в компанії бізнес-процеси і стратегічні завдання, побачити шляхи і можливості свого розвитку. Ми пропонуємо програми для цільових груп топ-менеджерів і власників бізнесу з досвідом управлінської роботи від 5 років у вигляді семінарів, лекційних модулів і тренінгів по найактуальніших і гострим темам, затребуваним в Україні, а саме:

- антикризове регулювання і управління підприємством;

- управління підприємством як бізнес-системою;

- організаційне консультування та ін ..

 1. Корпоративні програми - створюються індивідуально для кожної компанії в залежності від унікальності бізнесу. Ми розробляємо різні комбінації тематичних блоків з варіативністю за термінами навчання і розкладом занять:

- менеджмент інструментального та інших промислових виробництв;

- корпоративний тайм-менеджмент;

- менеджмент конфліктів;

- корпоративна культура, її створення та оцінка;

- управлінська комунікація та ін.

 1. Відкриті програми для менеджерів середньої та нижчої ланки управління. Ефективність роботи підприємства багато в чому залежить від тих, хто втілює ідеї, задумані топ-менедже-рами. Наскільки міцною і надійною є це сполучна ланка ланцюга будь-якого бізнесу, настільки успішним буде втілення його цілей. Ми пропонуємо програми навчання з урахуванням стратегічної значимости співробітника, складності виконуваних ним функцій і його конкретної сфери діяльності:

- управління виробництвом (операційний менеджмент, планування і організація виробництва, управління цехом і виробничою дільницею);

- логістика (складська логістика та логістика закупівель, управління запасами, виробнича і транспортна логістика;

- управління збутом і продажами (розвиток взаємовідносин з клієнтами, переговори, дистрибуція);

- маркетинг (розробка стратегії, маркетингові дослідження, позиціонування, креатив, управління продуктами).

УМОВИ ТА ФОРМИ НАВЧАННЯ:

Післядипломна освіта  (друга вища освіта) - заочно в Краматорську та на базі локальних центрів дистанційної та заочної освіти.  Початок занять - щорічно 1 вересня. Термін навчання - 2,5 року.

Курси додаткової освіти - по мірі формування груп. Програма, термін навчання, місце і графік проведення занять узгоджуються окремо.

Наша адреса: м Краматорськ, б. Машинобудівників, 39, 2 корпус, Кафедра менеджменту ауд. 2426

Телефон: (0626) 41-68-85

E-mail: m426@list.ru