Ми відкриваємо ще одну цікаву сторінку історії КІІ–ДДМА. Це історія діяльності Туристського клубу. Хотілося б висловити велику подяку Віктору Проценку, Олегу Шамшину, Юрію Руденку, спогади та записи яких у щоденнику турклубу допомогли в написанні історії КІІ.

Війна забирає молодих…

На війні загинув молодий краматорець Василь Романов, студент 4-го курсу Краматорського фахового коледжу промисловості, ІТ та бізнесу ДДМА.

10 березня – День Державного Гімну України

В архівних документах йдеться: «У 1863 році у четвертому номері львівського літературно-політичного часопису «Мета» серед інших поезій Тараса Шевченка («Лічу в неволі», «Мені однаково», «Весело сонечко ховалось», «Заповіт») був надрукований вірш «Ще не вмерла Україна», і саме тому в Галичині він певний час вважався твором Кобзаря. Насправді ж автором вірша був український етнограф, громадський діяч, поет Павло Чубинський, який написав його в Києві восени 1862 року.

Про проведення весняної заліково-екзаменаційної сесії і проміжного контролю 2022/2023 навчального року

Весняна заліково-екзаменаційна сесія і проміжний контроль 2022/2023 навчального року для здобувачів денної та заочної форм навчання відбудуться в дистанційному режимі із застосуванням ZOOM, MOODLE та інших технологій дистанційного навчання за затвердженим розкладом.

Дві перемоги на чемпіонаті України з пауерліфтингу

Спортсмени нашої Академії вдало виступили на чемпіонаті України з пауерліфтингу серед дорослих, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат. Змагання відбулися в лютому у м. Коломия (Івано-Франківська область).

Антон Савкін, студент 1-го курсу спеціальності «Фізична культура і спорт», у ваговій категорії до 59 кг посів 1-е місце серед юнаків з результатом 540 кг.

Вероніка Бордюг, студентка 3-го курсу спеціальності «Фізична культура і спорт», у ваговій категорії до 63 кг з сумою 475 кг посіла 1-е місце серед юніорок і стала переможницею в абсолютній першості чемпіонату.