ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

«Обери своє майбутнє вже сьогодні»
img1.jpg

З нагоди 150-річчя і Дня міста Краматорська Донбаська державна машинобудівна академія провела за...

24.09.2018
В Академії впроваджується дуальне навчання
dual.jpg

19 вересня у другому корпусі ДДМА відбулася зустріч із приводу впровадження в навчальний процес ...

21.09.2018
Програмісти ДДМА пройшли до фіналу всеукраїнської студентської олімпіади
olimp1.jpg

Із 8 команд програмістів Донецької області, які взяли участь у 2-му етапі студентської олімпіади...

21.09.2018
Студент ДДМА став чемпіоном України з тхеквондо
sport1.jpg

Цього року в Академії почали навчання студенти нової спеціальності «Фізична культура і спорт». І...

20.09.2018

Гордимся нашими выпускниками

Недавно на ПАО НКМЗ прошел конкурс профессионального мастерства. Возможно, это событие и прошло для нас незамеченным, если бы не одно НО: большинство призеров и участников конкурса – выпускники ДГМА. Приводим победителей конкурса в номинациях. Заранее приносим извинения нашим выпускникам, группы которых уточнить не удалось.

Руководители и специалисты на знание английского языка:

2 место – Александр Гнездилов (АПП),
3 место – Руслан Христич (ТМ06-1).

Инженеры-конструкторы по автоматизированному проектированию и объемному моделированию в среде Solid Works:

2 место – Дмитрий Боярский (ПТМ).

Инженеры-технологи, занятые в разработке технологических процессов и управляющих программ для станков с программным управлением:

1 место – Анастасия Головко (ТМ05-1),
2 место – Юлия Удовиченко (ТМ),
3 место – Игорь Павлюченко (ТМ03-3).

Металлургическое производство:

3 место – Евгения Лихошва (ОМД02-2).

Кузнечно-прессовое производство:

2 место – Елена Черченко (ОМД02-2),
3 место – Карина Чичварова (ОМД03-2).

Литейное производство:

1 место – Анна Тышечко (ОЛП05-1),
2 место – Игорь Гришин (ЛП04-2),
3 место – Алла Кинденко (ЛП96-1).

Сварочное производство:

1 место – Ярослав Гулида (СП),
2 место – Валерий Давыдов (СП),
3 место – Артур Ковтушенко (СП).

Инструментальное производство:

2 место – Елена Герасимова (МСИ96-1).
3 место – Татьяна Головня (МСИ85-6).

Токарь-расточник:

1 место – Александр Иванилов (АПП),
2 место – Александр Гуськов (ТМ01-2),
3 место – Иван Коростылев (АПП02-2).

Электросварщики (электрическая сварка полуавтоматическими машинами):

3 место – Андрей Кутя (ПТМ).

Модельщики по деревянным моделям:

2 место – Сергей Стрилецкий (ЛП).

Формовщики машинной формовки (ЧЛЦ, ФЛЦ 2, ФЛЦ 1):

2 место – Юрий Телиус (ЛП).

Академия гордится своими выпускниками! И желает достичь новых профессиональных высот!

Наталья Гончарова