ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Доступність освіти для дітей з Донбасу
img_2.jpg

Фонд «Відкрита політика» (за підтримки МОН і USAID) скорегував кроки для здобуття середньої осві...

Середа, 02 грудня 2020
Сесія в Академії проходитиме дистанційно
img_1.jpg

В Академії зимова заліково-екзаменаційна сесія і дипломування відбудуться дистанційно. Таке ріше...

Вівторок, 01 грудня 2020
Урочисте нагородження державними відзнаками
img_2.jpg

У ДонОДА відбулося урочисте нагородження державними відзнаками. Завідувач кафедри ОМТ, доктор те...

Четвер, 26 листопада 2020
Виходь на світло!
img_1.jpg

До уваги випускників! Державна служба України з питань праці проводить інформаційну кампанію про...

Четвер, 26 листопада 2020
Із 7 грудня в Академії запроваджується змішане навчання
img_1.jpg

Згідно з Наказом ДДМА із 7 грудня 2020 року освітній процес в Академії буде проходити за змішано...

Середа, 25 листопада 2020

Визначені кращі кваліфікаційні роботи бакалаврів та кваліфікаційні роботи магістрів Академії

img_1.jpg

За підсумками захисту кваліфікаційних робіт бакалаврів та магістрів у ДДМА в жовтні 2020 року проведений конкурс, на якому визначені кращі кваліфікаційні роботи бакалаврів та кваліфікаційні роботи магістрів Академії.

У конкурсі кваліфікаційних робіт бакалаврів призові місця посіли:

з напрямку «Проєктування машин»
1-е місце Древаль Д.С., ОТП 16-1,
керівник – Малій Х.В., канд. техн. наук, ст. викл.
2-е місце Ворошков К.О., ПТМ 16-1,
керівник – Крупко І.В., канд. техн. наук, доцент.
3-є місце Властов П.А., МВС 16-1,
керівник – Міранцов С.Л., канд. техн. наук, доцент.
з напрямку «Технологічні процеси»
1-е місце Лупа Ю.В., ТМ 18-1т,
керівник – Тулупов В.І., канд. техн. наук, доцент.
2-е місце Водолазький А.О., ЗВ 16-1,
керівник – Жаріков С.В., канд. техн. наук, доцент.
3-є місце Махмудов Р.Р., ЛВ 16-1,
керівник – Фесенко А.М., канд. техн. наук, доцент.
з напрямку «Автоматизація виробництва і інформаційні технології»
1-е місце Кадацький М.А., СМ 16-1,
керівник – Мельников О.Ю., канд. техн. наук, доцент.
2-е місце Куриленко Я.М., ЕСА 18-1т,
керівник – Задорожня І.М., канд. техн. наук, доцент.
3-є місце Несен Є.М., ІТ 16-1,
керівник – Богданова Л.М., канд. техн. наук, доцент.
з напрямку «Економіка, управління, фінанси»
1-е місце Бергій А.В., М 16-1,
керівник – Шашко В.О., канд. екон. наук, доцент.
2-е місце Глущенко І.А., ОА 16-1,
керівник – Дубинська О.С., канд. екон. наук, доцент.
3-є місце Візіров В.Е., ЕП 18-1т,
керівник – Латишева О.В., канд. екон. наук, ст. викл.

У конкурсі кваліфікаційних робіт магістрів призові місця посіли:

з напрямку «Проєктування машин»
1-е місце Горовий В.О., МО 18-1м,
керівник – Федорінов В.А., канд. техн. наук, професор.
2-е місце Бормотов М.О., ОТП 18-1м,
керівник – Бочанов П.А., ст. викл.
3-є місце Разуваєв О.В., ПТМ 18-1м,
керівник – Крупко І.В., канд. техн. наук, доцент;
Стешенко В.О., МВС 18-2м,
керівник – Міранцов С.Л., канд. техн. наук, доцент
з напрямку «Технологічні процеси»
1-е місце Гайворонський О.О., ЗВ 18-1м,
керівник – Гринь О.В., канд. техн. наук, професор.
2-е місце Корчма Д.О., ТМ 18-1мн,
керівник – Ковалевський С.В., д-р техн. наук, професор;
Косарєв В.С., ОМТ 18-1м,
керівник – Алієв І.С., д-р техн. наук, професор.
3-є місце Сорокіна К.В., ЛВ 18-1м,
керівник – Турчанін М.А., д-р хім. наук, професор.
з напрямку «Автоматизація виробництва і інформаційні технології»
1-е місце Ізмайлов М.М., ЕСА 18-1м,
керівник – Задорожня І.М., канд. техн. наук, доцент.
2-е місце Ареф’єва О.Б., СА 18-1м,
керівник – Шевченко Н.Ю., канд. екон. наук, доцент;
Касьянюк О.С., КН 18-1м,
керівник – Тарасов О.Ф., д-р техн. наук, професор.
3-є місце Решетняк С.Р., АВП 18-1м,
керівник – Сердюк О.О., канд. техн. наук, доцент.
з напрямку «Економіка, управління, фінанси»
1-е місце Звонко Т.О., ОА 18-1м,
керівник – Акімова О.А., д-р екон. наук, доцент.
2-е місце Разуваєва М.С., ПТ 18-1т,
керівник – Борисова С.Є., д-р екон. наук, професор.
3-є місце Давідова Н.А., М 18-1м,
керівник – Бившева Л.О., канд. екон. наук, доцент.