ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

«Хаб інноваційних технологій»: проєкт стартап-школи «Sikorsky Challenge Краматорськ» представлено громадській раді Краматорська «Комісія з освіти»
4.jpg

Учасники першої групи стартап-школи «Sikorsky Challenge Краматорськ» почали втілювати свої...

П'ятниця, 14 травня 2021
Вітаємо із захистом!
2.jpg

Вітаємо старшого викладача кафедри ПТМ Єрмакову Світлану Олександрівну з успішним захистом дисер...

П'ятниця, 14 травня 2021
Вітаємо із захистом!
1.jpg

Вітаємо доцента кафедри математики та моделювання Грудкіну Наталію Сергіївну з успішним захистом...

П'ятниця, 14 травня 2021
«Стабільність – ознака Майстерності»
2.jpg

Експерти Scopus оприлюднили рейтинг університетів України в 2021 році. Кількість українських ЗВО...

Четвер, 13 травня 2021
До 150-річчя від дня народження Василя Стефаника
3.jpg

14 травня 2021 року Україна відзначатиме пам'ятну дату – 150-річчя від дня народження українсько...

Середа, 12 травня 2021

В Академії відбувся Турнір ДДМА з настільного тенісу, присвячений пам'яті В.А. Мінібаєва

glav.jpg

Відкритий турнір ДДМА з настільного тенісу, присвячений пам'яті В. А. Мінібаєва, було проведено в Академії 26 жовтня під керівництвом спортивного клубу ДДМА і Федерації настільного тенісу міста Краматорська.

У змаганні взяло участь 67 спортсменів із 13 міст Донецького регіону –Краматорська, Дружківки, Костянтинівки, Бахмута, Кремінної, Покровська, Мирнограда, Світлодара, Слов'янська, Святогірська, Миколаївки, Допропілля й Лимана).

За результатами турніру місця були розподілені наступним чином:

Вища група: 1-е місце – Павло Волков (Мирноград), 2-е місце – Олександр Стібель (Покровськ), 3-є місце – Андрій Дерев'янко (Лиман).

Перша група: 1-е місце – Юрій Щербак (Краматорськ).

Друга група: 1-е місце – Сергій Богодьоров (Світлодар).

Група ветеранів: 1-е місце – Олександр Лосєв (Кремінна).

Призери змагань були нагороджені пам'ятними грамотами.

img_1.jpg img_2.jpg img_3.jpg