ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Зміни в розкладі занять
2.png

Увага! Розклад занять для студентів денної форми навчання оновлено!

Неділя, 02 жовтня 2022
З днем працівника освіти!
1.jpg

Шановні освітяни! Нехай ваша праця завжди користується заслуженою повагою в суспільстві й знаход...

Субота, 01 жовтня 2022
Конференція трудового колективу поновила склад Вченої ради
gerb.jpg

Робота під час війни передбачає зміну або поновлення в складах керівних і дорадчих органах Акаде...

П'ятниця, 30 вересня 2022
Ще одна медаль у скарбничці нашого тхеквондиста Артема Гарбара
1.jpg

З 27 по 29 вересня в столиці Албанії місті Тірана проходить чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ, U-...

Середа, 28 вересня 2022
Вітаємо Сергія Ковалевського з ювілеєм!
1.jpg

27 вересня виповнилося 70 років доктору технічних наук, професору, завідувачу кафедри інноваційн...

Вівторок, 27 вересня 2022

В Академії відбувся Турнір ДДМА з настільного тенісу, присвячений пам'яті В.А. Мінібаєва

glav.jpg

Відкритий турнір ДДМА з настільного тенісу, присвячений пам'яті В. А. Мінібаєва, було проведено в Академії 26 жовтня під керівництвом спортивного клубу ДДМА і Федерації настільного тенісу міста Краматорська.

У змаганні взяло участь 67 спортсменів із 13 міст Донецького регіону –Краматорська, Дружківки, Костянтинівки, Бахмута, Кремінної, Покровська, Мирнограда, Світлодара, Слов'янська, Святогірська, Миколаївки, Допропілля й Лимана).

За результатами турніру місця були розподілені наступним чином:

Вища група: 1-е місце – Павло Волков (Мирноград), 2-е місце – Олександр Стібель (Покровськ), 3-є місце – Андрій Дерев'янко (Лиман).

Перша група: 1-е місце – Юрій Щербак (Краматорськ).

Друга група: 1-е місце – Сергій Богодьоров (Світлодар).

Група ветеранів: 1-е місце – Олександр Лосєв (Кремінна).

Призери змагань були нагороджені пам'ятними грамотами.

img_1.jpg img_2.jpg img_3.jpg