ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Конференція трудового колективу поновила склад Вченої ради
gerb.jpg

Робота під час війни передбачає зміну або поновлення в складах керівних і дорадчих органах Акаде...

П'ятниця, 30 вересня 2022
Ще одна медаль у скарбничці нашого тхеквондиста Артема Гарбара
1.jpg

З 27 по 29 вересня в столиці Албанії місті Тірана проходить чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ, U-...

Середа, 28 вересня 2022
Вітаємо Сергія Ковалевського з ювілеєм!
1.jpg

27 вересня виповнилося 70 років доктору технічних наук, професору, завідувачу кафедри інноваційн...

Вівторок, 27 вересня 2022
З Днем машинобудівника!
1.jpg

В останні вихідні вересня ми завжди гучно святкували День нашого міста і День машинобудівника – ...

Неділя, 25 вересня 2022
Реєстр успішності студентів, які вступили у 2022 році
588-1.jpg

На сайт ДДМА у розділ «Студенту» – «Стипендія» додано реєстри успішності студентів, які вступили...

Четвер, 22 вересня 2022

В Академії відбулись змагання з настільного тенісу

img_ten_1.jpg

20 вересня у спортивній залі №1 (перший корпус ДДМА) відбулась Відкрита першість з настільного тенісу серед учнів загальноосвітніх шкіл м. Краматорська. Змагання присвячені до Дня машинобудівника та Дня міста.

У першості взяли участь хлопці та дівчата 5–11 класів з ЗОШ № 5; 9; 10; 16; 19; 20; 24. Змагання проводились в особистому розряді по колу. Усього змагались 25 школярів.

За підсумками змагань були виявлені переможці.

img_ten_4.jpg

Серед молодшої категорії (хлопці) місця розташувалися в наступному порядку:

1-е місце – Андрій Попов (ЗОШ № 19);

2-е місце – Миколай Золотарьов (ЗОШ № 20);

3-є місце – Ілля Єременко (ЗОШ № 24).


Серед середньої категорії (дівчата) міста розташувалися в наступному порядку:

1-е місце – Вікторія Хмельницька (ЗОШ № 16);

2-е місце – Анна Журавльова (ЗОШ № 10);

3-є місце – Белла Денисова (ЗОШ № 20).


Серед старшої категорії (хлопці) міста розташувалися в наступному порядку:

1-е місце – Родіон Івчик (ЗОШ № 5);

2-е місце – Юрій Суровикин (ЗОШ № 9);

3-є місце – Арсеній Романенко (ЗОШ № 9).


За підсумками змагань переможці були відзначені дипломами.

Головний суддя – доцент кафедри фізичного виховання і спорту Юрій Долинний.

img_ten_2.jpg img_ten_3.jpg img_ten_5.jpg