ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Зміни в розкладі занять
2.png

Увага! Розклад занять для студентів денної форми навчання оновлено!

Неділя, 02 жовтня 2022
З днем працівника освіти!
1.jpg

Шановні освітяни! Нехай ваша праця завжди користується заслуженою повагою в суспільстві й знаход...

Субота, 01 жовтня 2022
Конференція трудового колективу поновила склад Вченої ради
gerb.jpg

Робота під час війни передбачає зміну або поновлення в складах керівних і дорадчих органах Акаде...

П'ятниця, 30 вересня 2022
Ще одна медаль у скарбничці нашого тхеквондиста Артема Гарбара
1.jpg

З 27 по 29 вересня в столиці Албанії місті Тірана проходить чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ, U-...

Середа, 28 вересня 2022
Вітаємо Сергія Ковалевського з ювілеєм!
1.jpg

27 вересня виповнилося 70 років доктору технічних наук, професору, завідувачу кафедри інноваційн...

Вівторок, 27 вересня 2022

Розпочався цикл тренінгів з основ малого інноваційного бізнесу для співробітників ДДМА

img_12.jpg

Як ви пам’ятаєте, у лютому та березні 2021 р. у рамках проєкту «Стартап-школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України», викладачі кафедр «Менеджмент» та «Фінанси, банківська страва і підприємництво» прослухали цикл тренінгів з основ малого інноваційного бізнесу.

Викладачі отримали завдання представити власну концепцію бізнес-ідеї для Ресурсного центру ІТ-рішень при ДДМА, який було нещодавно відкрито. Презентація розроблених концепцій відбулася 21 квітня в онлайн-режимі: кафедри продемонстрували своє бачення керівництву ДДМА в особі Михайла Турчаніна, проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків, а доповідь Олени Бурцевої було також заслухано на нараді робочої групи Ресурсного центру ІТ-рішень. Таким чином, цикл тренінгів як форма підвищення кваліфікації приніс вагомі практичні результати безпосередньо в процесі навчання.Викладачі отримали завдання представити власну концепцію бізнес-ідеї для Ресурсного центру ІТ-рішень при ДДМА, який було нещодавно відкрито. Презентація розроблених концепцій відбулася 21 квітня в онлайн-режимі: кафедри продемонстрували своє бачення керівництву ДДМА в особі Михайла Турчаніна, проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків, а доповідь Олени Бурцевої було також заслухано на нараді робочої групи Ресурсного центру ІТ-рішень. Таким чином, цикл тренінгів як форма підвищення кваліфікації приніс вагомі практичні результати безпосередньо в процесі навчання.

Тим часом 21 та 22 квітня розпочався цикл інтенсивів з основ малого інноваційного бізнесу вже для другої групи співробітників ДДМА. Цього разу тренінги проходять для викладачів технічних кафедр та співробітників, які ще не мають досвіду роботи з бізнесовою компонентою інноватики.

Тренер Леся Ляшенко провела для слухачів другої групи дводенний інтенсив на тему «Створення конкурентоспроможної бізнес-моделі для компанії. Інструменти розвитку компанії». Викладачі та співробітники мали нагоду з перших вуст отримати інформацію про специфіку ведення інноваційного бізнесу від тренера та бізнес-консультанта з багаторічним досвідом роботи у сфері інноватики.

Наступний цикл тренінгів відбудеться 11–12 травня 2021 р. Долучайтеся до нас, щоб познайомитися з інструментами маркетингу та продажу в інноваційному бізнесі, а також зануритися в операційну діяльність малих інноваційних підприємств!

Наталя Михайличенко


img_13.jpg img_14.jpg img_15.JPG

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами ґранту, наданого Інноваційному холдингу Sikorsky Challenge в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.