ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

МОН ЗАТВЕРДИЛО КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ НМТ-2024
3.png

Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено календарний план організації та проведен...

Четвер, 22 лютого 2024
Студентське самоврядування ДДМА взяло участь в обласному проєкті «Ми є. Були. І будем ми!»
2.jpg

Могутнім відгомоном сивої давнини лунають слова великого українського письменника Івана Павлович...

Середа, 21 лютого 2024
Залишаємося гідними своїх Героїв!
1.png

День Героїв Небесної Сотні відзначають щорічно 20 лютого на знак пам’яті про громадян, які...

Вівторок, 20 лютого 2024
Двигуни безпілотників стануть надійнішими
2.jpg

У 2023 році від Донбаської державної машинобудівної академії в щорічному конкурсі фундаментальни...

Вівторок, 20 лютого 2024
19 лютого – День Державного Герба України
1.jpg

Сьогодні відзначається День Державного Герба України. Саме 19 лютого 1992 року Верховна Рада Укр...

Понеділок, 19 лютого 2024

Розпочався цикл тренінгів з основ малого інноваційного бізнесу для співробітників ДДМА

img_12.jpg

Як ви пам’ятаєте, у лютому та березні 2021 р. у рамках проєкту «Стартап-школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України», викладачі кафедр «Менеджмент» та «Фінанси, банківська страва і підприємництво» прослухали цикл тренінгів з основ малого інноваційного бізнесу.

Викладачі отримали завдання представити власну концепцію бізнес-ідеї для Ресурсного центру ІТ-рішень при ДДМА, який було нещодавно відкрито. Презентація розроблених концепцій відбулася 21 квітня в онлайн-режимі: кафедри продемонстрували своє бачення керівництву ДДМА в особі Михайла Турчаніна, проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків, а доповідь Олени Бурцевої було також заслухано на нараді робочої групи Ресурсного центру ІТ-рішень. Таким чином, цикл тренінгів як форма підвищення кваліфікації приніс вагомі практичні результати безпосередньо в процесі навчання.Викладачі отримали завдання представити власну концепцію бізнес-ідеї для Ресурсного центру ІТ-рішень при ДДМА, який було нещодавно відкрито. Презентація розроблених концепцій відбулася 21 квітня в онлайн-режимі: кафедри продемонстрували своє бачення керівництву ДДМА в особі Михайла Турчаніна, проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків, а доповідь Олени Бурцевої було також заслухано на нараді робочої групи Ресурсного центру ІТ-рішень. Таким чином, цикл тренінгів як форма підвищення кваліфікації приніс вагомі практичні результати безпосередньо в процесі навчання.

Тим часом 21 та 22 квітня розпочався цикл інтенсивів з основ малого інноваційного бізнесу вже для другої групи співробітників ДДМА. Цього разу тренінги проходять для викладачів технічних кафедр та співробітників, які ще не мають досвіду роботи з бізнесовою компонентою інноватики.

Тренер Леся Ляшенко провела для слухачів другої групи дводенний інтенсив на тему «Створення конкурентоспроможної бізнес-моделі для компанії. Інструменти розвитку компанії». Викладачі та співробітники мали нагоду з перших вуст отримати інформацію про специфіку ведення інноваційного бізнесу від тренера та бізнес-консультанта з багаторічним досвідом роботи у сфері інноватики.

Наступний цикл тренінгів відбудеться 11–12 травня 2021 р. Долучайтеся до нас, щоб познайомитися з інструментами маркетингу та продажу в інноваційному бізнесі, а також зануритися в операційну діяльність малих інноваційних підприємств!

Наталя Михайличенко


img_13.jpg img_14.jpg img_15.JPG

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами ґранту, наданого Інноваційному холдингу Sikorsky Challenge в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.