ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Першокурсники Академії дізналися про міжнародний проєкт «Еразмус+ BIOART», у якому Академія успішно працює вже три роки

img_1.JPG bioart2.png

Викладачі кафедри комп’ютерних інформаційних технологій зустрілися зі студентами 1-го курсу, щоб розповісти їм про участь нашої Академії в міжнародних проєктах, зокрема «Еразмус+ BIOART», а також про можливості навчання за цією програмою.

У 2017 р. ДДМА приєдналася до участі в «Еразмус+ К2»: «Інноваційна міждисциплінарна навчальна програма з інтелектуальних імплантатів для бакалаврів і магістрів в області біоінженерії / BIOART».

«Еразмус+» – це програма Європейського Союзу на період 2014–2020 рр., що підтримує проєкти співпраці, партнерства, заходи й мобільність у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту. 150 країн світу беруть участь у цій програмі. Україна також є однією з країн-партнерів програми «Еразмус+». Програма спрямована на вдосконалення вищої освіти на основі розвитку Болонського процесу в областях: модернізація існуючої або розробка нової, інноваційної освітньої програми відповідно до вимог ринку праці; удосконалення методики викладання та навчання; модернізація навчально-методичної роботи; покращення матеріально-технічної бази ЗВО за рахунок придбання нового обладнання.

У проєкті беруть участь Національний університет «Запорізька політехніка» (координатор проєкту від України), Приазовський державний технічний університет, Вінницький національний технічний університет, Державна установа «Інститут патології хребта та суглобів імені М. І. Ситенка НАМН України» (м. Харків), а також зарубіжні партнери: провідні університети ряду країн ЄС та Ізраїлю (неасоційований член ЄС): Університет політехніки Мадрида (Іспанія), Інженерний технікум Самі Шамона (Ізраїль), Краківський технологічний університет (Польща), Дунайський університет Кремс (Австрія), Університет Томаса Мора (Бельгія), Університет Бар Ілан (Ізраїль), Холонський технологічний інститут (Ізраїль), Міжвузівський обчислювальний центр (Ізраїль).

Завдяки проєкту «Еразмус+ BIOART» наша Академія впроваджує стратегію інтернаціоналізації ДДМА, наближає свої освітні програми до європейських, щоб наші випускники були конкурентоспроможними на міжнародному рівні.

img_2.jpg img_3.JPG img_4.jpg img_5.jpg img_6.jpg img_7.jpg