ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Команды ДГМА приняли участие в Студенческой ЛИГЕ СМЕХА
liga.jpg

14 декабря в Краматорске прошел второй четвертьфинал Студенческой ЛИГИ СМЕХА. Выступили восемь к...

15.12.2017
Вітаємо Анатолія Кошового з найвищою нагородою профспілки України
koshevoy1.jpg

Голова об’єднаного профспілкового комітету ДДМА Анатолій Дмитрович Кошовий отримав найвищу наго...

15.12.2017
Профессиональный скалолаз из Львова назвал скалодром ДГМА монументальным
skalodrom.jpg

Мастер спорта международного класса по скалолазанию Стас Клешнев, который сейчас живет и работае...

14.12.2017
«Академия ТV» подготовила новый выпуск программы «Типичный студент»
typical-stud-sesiya2017.jpg

Юмористический и, пожалуй, иронический свеженький выпуск «Типичного студента» специально для ...

13.12.2017
У ДДМА відбулася відкрита першість з пауерліфтингу
sport2.jpg

6 грудня в спортивному комплексі Донбаської державної машинобудівної академії відбулися змагання...

13.12.2017

Переможці конкурсу дипломних робіт

В Академії завершився конкурс дипломних робіт, на який були направлені магістерські роботи та проекти спеціалістів з кожної спеціальності.

Результати конкурсу показали, що проекти спеціалістів і роботи магістрів виконані на замовлення підприємств, пов’язані з місцем працевлаштування випускників, мають дослідницький інноваційний характер і виконані із застосуванням сучасних персональних ЕОМ і програмних продуктів. Роботи магістрів пов’язані з науковою роботою студентів за програмою обдарованої молоді протягом навчання в Академії.

Напрям «Проектування машин»

Дипломні проекті спеціалістів

1 місце – Гриненко А.А. (ОЛВ06-1), керівник – доцент Гунько І.І.;

2 місце – Ольшанський О.Є. (ПТМ06-1), керівник – старший викладач Дорохов М.Ю.; Бреславський В.Ю., керівник – доцент Шинкаренко О.М.;

3 місце – Сліпцова Є.В. (МВ06-2), керівник – старший викладач Пономаренко О.В.

Дипломні роботи магістрів

1 місце – Жуков П.Л. (МО06-2), керівник – професор Сатонін О.В.;

2 місце – Коваленко В.І. (МВ06-2), керівник – професор Ковальов В.Д.;
Биковський В.М. (МТО06-1), керівник – доцент Корчак О.С.;

3 місце – Граматний О.І. (ПТМ06-1), керівник – доцент Крупко В.Г.

Напрям «Технологічні процеси»

Дипломні проекті спеціалістів

1 місце – Титаренко К.Е. (ЗВ06-2), керівник – професор Макаренко Н.О.;

2 місце – Калужина К.А. (ТМ06-2), керівник – старший викладач Ковалевська О.С.;

3 місце – Васильченко Д.А. (ІВ06-1), керівник – старший викладач Андронов А.Ю.;

Дипломні роботи магістрів

1 місце – Ткаченко Н.Ю. (ОМТ06-2), керівник – професор Алієв І.С.;

2 місце – Дегтяренко М.Є. (ЗВ06-1), керівник – доцент Гринь О.Г.

3 місце – Полуніна Л.В. (ІВ06-1), керівник – доцент Васильченко Я.В.; Фетюк Т.О. (ТМ06-1), керівник – професор Ковалевський С.В.

Напрям «Автоматизовані виробництва і інформаційні технології»

Дипломні проекті спеціалістів

1 місце – Шевченко А.Л. (ІС06-1), керівник – доцент Шевченко Н.Ю.;

2 місце – Сагайда С.В. (АВП06-1), керівник – професор Кліменко Г.П.;

3 місце – Бурлей Д.О. (ІТ06-1), керівник – старший викладач Короткий С.О.;
Артюкова В.О. (ЕСА06-2), керівник – старший викладач Ткаченко А.О.

Дипломні роботи магістрів

1 місце – Сидоров А.А. (ІТ06-2м), керівник – професор Тарасов О.Ф.;

2 місце – Бакан В.С. (АВП06-2м), керівник – доцент Панкратов А.І.;

3 місце – Колісниченко О.В. (ЕСА06-1т), керівник – д-р техн. наук Колот О.В.

Напрям «Економіка, управління, фінанси»

Дипломні проекті спеціалістів

1 місце – Волковінська С.В. (Ф06-1), керівник – старший викладач Клець Л.Є.;

2 місце – Кухтін О.А. (Ф06-2), керівник – доцент Михайличенко Н.М.;

3 місце – Сітнікова Н.А. (Мн06-1), керівник – професор Коваленко Г.О.;
Рудоловська М.О. (Об06-1), керівник – доцент Акімова О.В.;
Гапонова О.І. (ЕП06-1), керівник – доцент Підгора Є.О.

Усі переможці нагороджені Почесними грамотами.