ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини та події на факультеті

ФВА повинен знати кожен інженер

img_2.jpg

11 лютого магістри освітньої програми «Галузеве машинобудування» відвідали лекцію на тему «Функціонально-вартісний аналіз», яку провела провідний інженер-конструктор, директор Музею НКМЗ Любов Дзержинська. З лекції студенти дізналися про підходи для створення інженерного об'єкта. Побудували структурну модель гідравлічного екскаватора. Розглянули функціональну модель візка натяжного.

Детальніше...

Happy Birthday «MashFak»!

img_1.jpg

29 січня Факультет машинобудування святкував свій День народження. На честь свята в актовому залі ДДМА відбувся святковий концерт за участі студентів, працівників вишу та гостей. Щорічно на факультеті здобувають знання студенти п’яти випускаючих катедр та однієї загальноосвітньої. Підйомні крани, металорізальні верстати, прокатні стани, автоматизовані системи управління – лише дрібний перелік того, розробкою чого займаються на машфаку. Але не тільки профнавички знаходять тут студенти, а й дружні колективи, багатий досвід та незабутні враження про чудові студентські роки. Доказом цього слугував святковий концерт.

Детальніше...


В Академії стартувала міжнародна конференція з важкого машинобудування

img_5_.jpg

Сьогодні, 4 червня, в Академії стартувала XVII міжнародна науково-технічна конференція «Важке машинобудування: проблеми та перспективи розвитку». На конференцію приїхали вчені з багатьох міст України: Києва, Харкова, Сум, Івано-Франківська та ін., а також учені з Германії. Традиційно участь у конференції беруть і представники заводів та підприємств. Цього року конференцію приурочили до 85-річчя ПрАТ НКМЗ.

Детальніше...

Вітаємо із захистом!

glav.jpg

Вітаємо асистента кафедри КМСІТ Антоненко Яну Сергіївну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук, який відбувся 7 травня 2019 р. у Донбаській державній машинобудівній академії (м. Краматорськ). Науковий консультант – д-р техн. наук, професор Віктор Ковальов.

Вітаємо асистента кафедри КМСІТ Шаповалова Максима Валерійовича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук, який відбувся 7 травня 2019 р. у Донбаській державній машинобудівній академії (м. Краматорськ). Науковий консультант – д-р техн. наук, завідувач кафедри КМСІТ Яна Васильченко.


Кафедра автоматизації виробничих процесів акредитована

Кафедра автоматизації виробничих процесів факультету машинобудування прошла акредитацію освітньо-професійної підготовки бакалаврів спеціальності 151.

Експерти: голова - Пазюк М. Ю., д.т.н., професор Запорізької державної інженерної академії; член ради - Качанов П. О., д.т.н., проф., зав. каф. управління технологічними процесами НТУ (ХПІ).

Відмітили високий рівень професійної підготовки кадрів кафедри АВП та сучасне обладнання лабораторій, наявність технічної і методичної документації в повному обсязі, високий рівень якісної навчальної підготовки студентів.

Експерти вдруге високо оцінили організацію навчального процесу ДДМА, особливо практичний рівень підготовки студентів на філіалах кафедр сучасних підприємств міста Краматорськ.

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ГАЛУЗЕВЕ МАШИНОБУДУВАННЯ» АКРЕДИТОВАНА

Детальніше...

У ДДМА продовжується акредитація спеціальностей, тому 9-11 квітня була проведена акредитаційна експертиза освітньо- професійної програми (спеціальності) «Галузеве машинобудування» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти. Акредитація відбувалась на кафедрах КМСІТ, ПТМ, АММіО.

Детальніше...
В Академії відбулася Обласна студентська олімпіада з математики

Детальніше...

9 квітня в ДДМА відбулася Обласна студентська олімпіада з математики. Зазначимо, що олімпіада в нашій Академії проводиться вже вдруге. Цього року змагатися в математичній кмітливості приїхали 18 студентів із п'яти вишів: ДДМА, ДДПУ (Слов'янськ), ДонНМУ (Покровськ), ПДТУ (Маріуполь) та ДонНАБА.

Детальніше...